|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rast i razvoj bebe sa ekcemom
26.9.2009 15:28:36   
Ilinam
Ako ima neko bebu sa ekcemom a pri tom raspolozen da podeli iskustva neka pise.
Moja beba ima 4 meseci, a ekcem se pojavio jos u prvom mesecu prvo na glavi a posle i po celom telu. Od tad ne spavamo ni nocu ni danju, samo se ljuljamo, drzimo ruke da se ne cese i sta jos ne, da bi otspavali bar pola sata. E sad mozda je i moja beba teska na spavanje, ali kako prolazi vreme sve je gore i gore. Nervira se kad jos drzis ruke, udara nogama (tako cese noge) i non stop nesto radi i rukama i nogama, nema mira uopste.
Bas me zanima dali ima neko sa slicnim problemom, to je verovatno zato sto je ekcem prosiren po celom telu pa svrbi.
Pozdrav i izvinite ako ima greske, pise makedonka.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Rast i razvoj bebe sa ekcemom
26.9.2009 22:18:23   
viking
Ilinam, ja nemam bebu sa ekcemom ( u stvari, nemam ja ni bebu bez ekcema ali avaj, to je druga tema) međutim čula sam da se ljudi kunu u kremu Vipyuderm dr. Višnjića. Kako ćeš i gde da je naručiš nemam pojma, ali pogledaj po internetu, sigurno ima načina.
Takođe, kažu da pomaže homeopatija i tečni alojin sapun proizvođača Forever Living Products.

Imaš i na Ringeraji nešto o tome na www.ringeraja.rs/video/beba/ekcem-na-bebinoj-kozi_52.html

Eto, toliko od mene... Srećno!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ilinam)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Rast i razvoj bebe sa ekcemom
27.9.2009 0:07:58   
Anoniman
Ekcemi na dečijoj koži KLIK

< Poruku je uredio guppy RR -- 27.9.2009 9:18:07 >

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here