|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
19.4.2011 21:48:53   
nencydrew

IZVORNA PORUKA: JMPM

Zene,imate akciju u Tempu do petka-4 litre dugotrajnog mleka Moja kravica 2,8% mm i 30 jaja za 399 dinara.Pa ko voli nek'' izvoli user posted image
Jaje izadje 3,33 dinara user posted image


Hm a poreklo i kvalitet tih jaja?

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
19.4.2011 21:52:11   
marija32
Ja se uvek zeznem i ne sacuvam racune da uporedim, te me zanima koji je od ova tri marketa najpovoljniji: Roda, Tempo ili Dis?

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
19.4.2011 21:56:58   
JMPM
Zavisi koju robu kupujes,razlicit je asortiman u tim marketima.
Nency,pobogu,ima rok trajanja na svemu.Odakle znas poreklo jaja ako ne kupujes od prvog komsije ili tako nesto?Jednostavno verujes onome sto je napisano i pecatirano.Uvek po marketima bude ovakvih akcija za sve praznike.Za prvi maj bude meso sa drasticno nizom cenom,pred slave alkoholna pica budu snizena,za Novu godinu i tako to bude svega i svacega,e tako i pred Uskrs budu jaja.
IZVORNA PORUKA: marija32

Ja se uvek zeznem i ne sacuvam racune da uporedim, te me zanima koji je od ova tri marketa najpovoljniji: Roda, Tempo ili Dis?


(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
19.4.2011 23:12:02   
Tea2
IZVORNA PORUKA: marija32

Ja se uvek zeznem i ne sacuvam racune da uporedim, te me zanima koji je od ova tri marketa najpovoljniji: Roda, Tempo ili Dis?
Moj muz je to apsolvirao i samouvereno tvrdi da je Dis najpovoljniji...A dobijes i 10% na ceo racun.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
20.4.2011 9:56:58   
nencydrew

IZVORNA PORUKA: JMPM

Zavisi koju robu kupujes,razlicit je asortiman u tim marketima.
Nency,pobogu,ima rok trajanja na svemu.Odakle znas poreklo jaja ako ne kupujes od prvog komsije ili tako nesto?Jednostavno verujes onome sto je napisano i pecatirano.Uvek po marketima bude ovakvih akcija za sve praznike.Za prvi maj bude meso sa drasticno nizom cenom,pred slave alkoholna pica budu snizena,za Novu godinu i tako to bude svega i svacega,e tako i pred Uskrs budu jaja.
IZVORNA PORUKA: marija32

Ja se uvek zeznem i ne sacuvam racune da uporedim, te me zanima koji je od ova tri marketa najpovoljniji: Roda, Tempo ili Dis?






Pa to u našoj državi nije neko merilo.Dešavalo mi se da je rok trajanja duži, a namirnica neispravna

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
20.4.2011 10:53:52   
JMPM
Rekoh-ko zeli nek' izvoli,ima nas koji i dalje tako zivimo i ne opterecujemo se BAS toliko nekim stvarima.Naravno da se desi da je nesto neispravno iako je rok trajanja u redu,ali to se desi i kod kuce kad nesto napravis pa se odma sutradan pokvari,zar ne?!A ima i vas koji imate "komsije sa kokama u dvoristu",pa kupujte jaja gde zelite.
Ovo je bila moja dobra namera da obavestim o povoljnoj akciji.

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
20.4.2011 12:49:00   
lanajelena
JMPM neka si ti nama javilauser posted image ...ako me mm preveze ja cu da ih kupim ,ne opterecujem se a i znam kako da prepoznam pokvareno jaje user posted image


(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
20.4.2011 12:57:29   
JMPM
Samo ti dodji,evo ljudi odnose li odnose user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
20.4.2011 12:58:34   
lanajelena
Ja dok dodjem uvek kazu nema viseuser posted image ...tako mi je bilo i za vagu od 300,00user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
20.4.2011 13:01:51   
JMPM
Nema sada toga nema vise,stalno dopunjuju.Takva akcija user posted image .Traje do petka ali ipak nemoj bas zadnji dan cekati.Stoji sve to zajedno (jaja i mleko) u plavoj "kucici" kod frizidera kada se ide prema mlecnim proizvodima,ne mozes omasiti user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
4.6.2011 15:13:29   
Anoniman
U Tempu Hipp kasice 1+1 gratis - piletina i jagnjetina , ostale male kasice takodje po akcijskim cenama .
Bazen 366x76 sa pumpom - 4000,00 u metrou je 5500,00

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
4.6.2011 15:21:17   
Anoniman
U marketima somersby 100 din, u rodiću 80, u univeru 70. Eto, to je ono što mogu da ponudim kao infouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
4.6.2011 15:22:38   
isidora88
ja u DM-u kupujem kasice (sunval,mala teglica) od jabuke za 55 din. (ima i od banane,a li nju jod mateja ne jede)

zna li neko gde u NS ima (na grbavici,limanu) prodavnica u kojoj se prodaje NEKTAR PAKET SA CASOM (dobiju se 2 litre soka i jedna casa)
ja ih skupljam i ne mogu da nadjem kod mene u prodavnicama.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
4.6.2011 15:26:33   
Sanjica26 RR
Isidora ako imate Rodu tamo ima. Ja sam malo pre videla kod nasuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
8.6.2011 0:01:07   
Lilly*
Hipp kašice od 190g sa piletinom, povrćem i pirinčem 119 din. u Idei user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
27.7.2011 22:54:08   
gagins
Ne znam zene da li znate,trenutno u IDEI ima neka akcija sa kuponima(ima ih na onim katalozima pozadi) 50% jeftinije za odredjene proizvode.Ja sam danas kupila Persil gold prasak 6+2kg koncentrovan za 900 dinara.Akcija traje par dana ili do isteka zaliha!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
7.12.2011 14:04:28   
jance
Novosadjanke ovo ne morate da mi verujete i nije greska user posted image
Pekara Nekad i sad, proizvodnja na Telepu prodaje peciva koja se nisu danas prodala sutra u 2h kod njih u centrali. Svako pecivo cena 5din a hleb 10din. nije greska u kucanju, stvarno je tako, mi na tim njihovim kroasanima zivimo evo vec 2 meseca iliti od Ogijevog rodjenja. ne znam kako se ulica zove al ako vas zanima mogu da objasnim.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
24.12.2011 16:20:55   
Snelle
U Metro-u je akcija preko vikenda - 20% na sve igračke. Cene su fenomenalne!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
26.12.2011 18:09:48   
isidora88
u maxiju sam uzela 8 kg persila za 999 dinuser posted image
inace i vlazne maramice becolino su 167 din.to je bas povoljno,jos kad bi negde bile becutan po toj ceni bilo bi idealno

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
26.12.2011 18:43:21   
bebać
mi imamo tuš,konzum,maxi, bmd...i one sitnije manje u kojima je vječita gužva jer su povoljniji baš,ja mrzim gužvu i da mi neko puše za vrat dok birkam šta ću da kupim...maxi mi je najpovoljniji pa kad želim da pročšetam i kupim šta mi treba odem do njega, a tuš mi je 3min od zgrade tako da većinom kupujem u njemu.Još sa onom članskom karticom neke artikle mogu da dobijem sa 50 posto popustauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
21.1.2012 11:14:08   
Anoniman
evo i mog doprinosa - dm u brace ribnikara u ns (ne znam za ostale) ima snizenje chicco omeksivaca za bebe sa onm gratis uzorcima - regularna cena je izmedju 215 i 250 din, sada je 169,00

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
24.1.2012 18:57:50   
milanati
IZVORNA PORUKA: jance

Novosadjanke ovo ne morate da mi verujete i nije greska user posted image
Pekara Nekad i sad, proizvodnja na Telepu prodaje peciva koja se nisu danas prodala sutra u 2h kod njih u centrali. Svako pecivo cena 5din a hleb 10din. nije greska u kucanju, stvarno je tako, mi na tim njihovim kroasanima zivimo evo vec 2 meseca iliti od Ogijevog rodjenja. ne znam kako se ulica zove al ako vas zanima mogu da objasnim.


Jel ovo jos uvek aktuelno? Jel u 2h ujutru? Objasni malo gde je ulica..

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
15.2.2012 20:50:25   
Anoniman
Do 29. 2.2012. u Univerexportu 25% popusta na jumbo i gigant pakete Pampersa i uz svako pakovanje pelena na poklon pakovanje maramica.

(odgovor članu milanati)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
15.2.2012 23:45:17   
mama kukunka
Ne znam da li je ta akcija uvek, ili samo kad imaju smotanog mesara koji filetira ribu...ali, danas u Metrou na Vidikovcu
je bila gomila komada svezeg lososa, znaci ne fileta, nego su to komadi sa sve koskama ali ima bas dosta mesa po ceni od 150 din/kg..Jos mi je covekkoji radi na ribi dao rukavicu da biram sama, i rekao sa koje gomile da biram, jer ima vise mesa..Kupila sam skoro 3 kg..
Pitala sam u cemu je fora, a on kaze da je neki mladi ''''majstor'''' jutros filetirao ribu, a ne ume to da radi, pa su resili da ne bace to sto je upropastio..
normalno losos kosta oko 800-1000din/kg
Inace svi obozavamo lososa, tako da sutra isprobavam prvi deo..mislim da cu ga ispecii na teflonu.. mljac
..i jos ima nekih pakovanja 3+1 pampers maramica za oko 400 din..i nista vise nije znacajno jeftinije nego u drugim radnjama, ali smo isli tamo zbog hrane za pse ( njihova robna marka) 1380 din/20kg

< Poruku je uredio mama kukunka -- 15.2.2012 23:50:29 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca
16.2.2012 9:06:15   
jance

IZVORNA PORUKA: milanati

IZVORNA PORUKA: jance

Novosadjanke ovo ne morate da mi verujete i nije greska user posted image
Pekara Nekad i sad, proizvodnja na Telepu prodaje peciva koja se nisu danas prodala sutra u 2h kod njih u centrali. Svako pecivo cena 5din a hleb 10din. nije greska u kucanju, stvarno je tako, mi na tim njihovim kroasanima zivimo evo vec 2 meseca iliti od Ogijevog rodjenja. ne znam kako se ulica zove al ako vas zanima mogu da objasnim.


Jel ovo jos uvek aktuelno? Jel u 2h ujutru? Objasni malo gde je ulica..




aktuelno je to vec 2 godine samo sto nasi sugradjani ili neznaju ili ih mrzi ili ih blam da odu...
pokusacu da ti objasnim onako kako ja to znam, ne znam nazive svih ulica, sory..
kad iz grada skrenes u Heroj Pinkija ulicu, skrenes levo u ulicicu izmedju Dastala i automehanicarske radnje one sve u metalu sa velikim betonskim zidovima, ides do kraja ulice i skrenes desno, tu je druga kuca onako sa otvorenim dvoristem, ako odes tacno u 2 (posle podne naravno) videces vec tamo ljude kako cekaju u redu. zadnji put kako sam bila su inace poceli da dele vec u pola 2...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu milanati)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here