|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da se smejemo našoj deci... :-)
2.1.2009 23:54:50   
Anoniman
Hajde da ovde skupljamo sve dečije odvale! user posted image  Dobro dođu...kada vam je loš dan, a vi zavirite ovde pa se nasmejte. user posted image

Uspavljujem Luku večeras, već duboko diše... mislim "Evo ga... gotovo, zaspao..."... trzaj... okreće se prema meni i pita "Mama, kuda živi Miki maus?" (gde živi...), kažem "Miki Maus je miš, on živi u rupici", razmiče jastuje na bračnom krevetu, pravi rupicu, i kaže "U ovoj rupici?" user posted image , kažem "Neeeee, u rupici u zidu". ...tišina... "On je mali?"... "Jeste. On je miš kao Jerry"... tišina... "A živi u našem zidu?"... "Ne, sva sreća ne živi u našem zidu!"... "ZAŠTO????????"... "Zato što mi nemamo rupice u zidu"... "Zašto nemamo rupice u zidu?"... "Zato što Miki Maus ne živi kod nas"... "A zašto da ne živi kod nas?"... "Jer bi nam gricnuo i sto i stolicu, i sav nameštaj"... "Pa mi bi onda pali sa stolice (Zabrinut izraz lica"... "Da, zato nećemo pustiti Miki Mausa da živi kod nas"... (Da priznam, u startu sam htela da mu kažem da Miki Maus živi u Disnilendu, ali sam se obuzdala, jer ne znam kako bih mu objasnila šta je Diznilend user posted image ).

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.1.2009 0:02:17   
Anoniman
Ah, da, imam još jednu priču.

Izašla sam danas sa Lukom na sneg... da se igramo. Dole je bilo nekoliko dece, no priča je vezana za dva klinca, jean može biti 3-4 razred, a drugi je 1vi razred. Kreće priča... Luka je na moje ogomno razočarenje čistio tablicu na nekim kolima (ne treba da vam kažem kakve su mu bile rukavice i jakna user posted image ), a mlađi klinac (prvak) pita pokazujući na tablicu "Šta ovde piše?", ja čitam brojeve, on pita "Za šta služe tablice?", stariji dečko se uključuje u priču: "Pa zamisli da neki crveni auto zgazi nekoga, i onda neko ko je to video, on zapiše tablice, i kaže policiji da je tog čoveka zgazio crveni auto sa ovim tablicama, jer da nema tablica - znaš koliko crvenih automobila ima?" (ja se nasmejem u sebi - tipična američka serija), mlađi klimne glavom - jasno mu je. Stariji zatim pita mlađeg "Znaš ti koja je najmanja država na svetu?", mlađi naravno ne zna, a stariji kaže "Pa Crna Gora! A najveća je Rusija". user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Zatim mlađi postavlja pitanje "A šta je ukor u školi?", tek će stariji "Pa to ti je kada dobiješ tri ukora - onda te izbace iz škole" user posted image

Eto...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.1.2009 21:06:18   
Anoniman
Luka i kiseli krastavci

Moje dete OBOŽAVA kisele krastavce. Jede ih neograničeno. Dok ima u tegli. user posted image  Sada muž večerao u dnevnoj sobi, ja čačkam ovde user posted image , muž izašao po hleb, ja u Luku, a njemu cela ruka u tegli! user posted image  I sada kao spontano kruži oko stola... kao gleda crtani, a ruka sama u teglu... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
6.1.2009 8:16:26   
gracija
Prije par dana Milica sjedi na podu i slaze slagalicu.Sva je odsutna.Odjednom ustaje i prilazi meni i sva zamisljena me pita:"Mama a imali ta beba zube?"(pokazuje na moj stomak) Ja:"Nema"...Ona sva zabrinuta me opet pita"Au,pa sta cemo?user posted image user posted image user posted image


I isto tako ima obicaj kad nesto jedem pa poslije toga ,pridje mi ,podigne mi majicu i pita:"Maleni jel bilo dobro?"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
6.1.2009 8:40:30   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
26.1.2009 21:46:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.1.2009 0:00:22   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.3.2009 11:44:39   
Lu
Roko jutros uzeo bateriju koja  ima jedno malo IC svjetlo i kesicu bombona,
Pitam ga zašto će ti baterija kaže " pa moram otkucati bombone ko teta na kasi"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.3.2009 16:07:55   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.3.2009 16:17:30   
Lilly*
kada je moj sin imao oko 2,5 god, ispecem ja za rucak pile- celo, i ona sija (vrat) mu stvarno dosla bas nekako dugacka, i iznosim na sto to pile, a moj sin kaze "tata, vidi svon" (slon) user posted image .. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.3.2009 16:24:16   
Anoniman
user posted image Tako je moj svekar doneo očupane piliće, a stvarno su bili ooooooooooogromni, tek će Luka u čudu: Šta je ovo? Svinja?

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.3.2009 17:18:35   
Lilly*
ej tasho, sada me moj sin pita "a jel ima krokodila u ovom zidu" pokazuje na nas kuhinjski zid, pa me potseti to na vaseg miki mausa user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.3.2009 18:19:01   
Dora
Moj Luka kad je imao manje od dve godine: "Ti si mama lepa, glupa i grozna si, ali me zato voliš" (...šta reći)

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.3.2009 18:21:22   
Dora
Luka kad je imao manje od dve god.:"So je slana a mama je ljuta" (pričali smo o tome šta je kakvog ukusa).


(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
22.3.2009 18:26:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: Dora

Luka kad je imao manje od dve god.:"So je slana a mama je ljuta" (pričali smo o tome šta je kakvog ukusa).



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
23.3.2009 9:07:21   
Anoniman
Šminka se moja mama, stavlja ruž za usne, brat bio mali, stoji pored nje, kaže "Šta radiš?", kaže mama "Stavljam ruž!", tek će brat "Jesi sada ružna?" user posted image

Pre koji dan, Luka bio kod mog dede, ulazim, on sedi u fotelji, jede neke perece. Kažem, "Hajde Luka, idemo kući", on: "Neću", ja: "Pa zašto, hajde idemo!", on: "Ali, mama, to nema smisla!" user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.3.2009 0:37:14   
Lilly*
setila sam se jos jedne odvale svoga sina.. tepa njemu tetka ti si moje pile, a on njoj ti si moje pace.. i nabrajaju vec svakakve zivotinje i u jednom trenutku rece on tetki "ti si moja divlja svinja" aahhaaahhhaaa user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.3.2009 0:38:58   
Mikica2
Lilly koliko ti sin ima godina?user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.3.2009 0:41:16   
Lilly*
3 i 10 meseci, mozes pogledati i na tickeru user posted image  kada te interesuje za nekoga takvo nesto, mada ga nemaju sve user posted image

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.3.2009 0:49:05   
Mikica2
E da  u pravu si! Ja i zaboravila na ticker!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.3.2009 0:52:18   
Lilly*
user posted image

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.3.2009 7:28:36   
Anoniman
Sedi Luka sinoć u kadi, među nogama mu kantica (to je bazen), i ubacuje neku lutkicu unutra. Ja sam se nešto zamislila, pa nisam obratila ažnju baš šta priča, i kaže:

Mama, neki čovek ne da ovom čiki da uđe u bazen.

Ja kažem: pa oteraj čiku!

Tek će on zabrinuto: Pa ja sam taj čovek!!!

user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 26.3.2009 7:30:35 >

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.3.2009 8:15:26   
Jeca*
Sad sedim i čitam i iskidah se od smeha...preslatki su. Moj je još mali, ali uveliko slušam provale svog sestrića koji ima 3 i po godine i genijalan je. Mada je jutros i moj bebac imao jednu slatku reakciju. On se probudio i ja ga stavim na bračni krevet da sedi i ubacim mu gomilu nekih igračaka, a ja ne mogu dodji k sebi koliko mi se spava pa ležim pored njega i dremam. Odjednom osetih prst u oku. Čačkao je sve dok nisam otvorila kapke user posted image  i onda videh dva "ogromna" oka na 5cm od mene kako me radoznalo gledaju user posted image user posted image user posted image

nego, setih se, pisale smo provale i u ovoj temi Anegdota <-- KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.3.2009 8:34:55   
Anoniman
Pecemo mi jagnje na raznju, i kad je bilo gotovo pita moj Laza"tata je l' to kuca". Tata kaze "jeste, hoces da jedes?" Laza bez razmisljanja kaze"daaa" i otkine parce mesa i pojede.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
26.3.2009 8:37:31   
Anoniman
Kaze Lazar "mama ja ne smem da psujem, ne smem da kazem pičuser posted image matuser posted image , ali smem da kazem piči kod majstora".

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here