|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 15:48:24   
vukosava

IZVORNA PORUKA: jance


IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja sam htela devojcicu nekako. A pogotovu kad sam cula kako je moju drugaricu sin pomokrio po faci. Zezala sam se - joj da me dete zapisava, gde to ide. I ispade stvarno devojcica. user posted image


meni se ovo desava barem jednom nedeljno user posted image .. majstor cilja visoko...



Ja sam jance pravila strategiju kako da dizajniram kisobran za povijanje ako bude decak user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 16:33:34   
New Mom
Definitivno mislila da je dečak prvi put. Nije.
Definitivno mislila da je devojčica drugi put. Nije.
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 16:44:34   
Maya21
NM ti k'o ja user posted image oba puta mislila da su devojcice, s tom razlikom sto su mi za Makija govorili da je devojcica do kraja 7. meseca, a isla sam cesto na UZuser posted image za drugo sam se vise nadala, ako cemo iskreno, pre nego da sam imala neki osecaj user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 16:53:27   
MicinaMama
Mary ja sam cula da nkana nosis visoko i u spic je devojcica,takav je stomak kod mene bio sa milicom.A kada nosis nisko a stomak ti je kao lopta dole onda je decak,tj kao da si progutala lubenicu pa preteze u stomaku hehehe....onda je decak....Mada to ja nista ne gledam,te babse price su onako nekada se potrefi nekada ne...sta ti uz kaze e to je...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 16:59:21   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Maya21
za drugo sam se vise nadala, ako cemo iskreno, pre nego da sam imala neki osecaj user posted image

user posted image
Za drugo nisam smela ni da se nadam, mm kategorički tvrdio da nema šanse da on pravi mušku decu.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 17:01:58   
Maya21
zato se ja nadam za trece ako ga bude, mora jedna princeza da se rodi, bilo bi previse 5 momaka u porodici ( siroj ) a nijedna devojcica user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 17:10:07   
MicinaMama
ja sam ostala sa ovim detetom trudna tacno na ovulaciju i to oplodila sam se u max u roku od 7h.Nismo pre toga pravili deci a jos mm bio na terenu pre toga 5 dana,i navalio i napravio belaj a pogodio tacno ovulaciju.Pa tako da mislim zbog toga da je decak,jer se muska deca "prave" na dan ovulacije,jer muski spermatozoidi su brzi od zenskih spermatozoida tako da oni pre dodju do jajasceta i oplode ga.Eto mi smo pogodili ovulaciju pa je to razlog mog misljenja da je musko.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 17:18:30   
liliana
Ja sam bila ubeđena da je dečak. Nismo hteli da pitamo dr šta je. Sve smo bebu zvali "Pavle". Kad ono "Pavle" ispade TINA!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 19:19:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Macaki , ja sam znala da nosis devojcicu ( nekako sam te zapamtila user posted image )
jos kad si onomad rekla kako dr nije video pol bila sam sigurna user posted image


user posted image


vidis i kakav mi je avarat, takav je od pocetka trudnoce..

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 20:52:12   
malenac76
meni je iskreno svejedno user posted image  ali svi, ama bas sviiii kazu da je djecak ..drugima radi inuticija za mene hahaha

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 20:54:05   
MicinaMama
malenac tako su i meni instiktivno govorili da je decak pa i po stomaku pa sam rodila devojcicu hehehe...uz ce ti reci tacno

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 20:58:01   
marince1
Sa Davidim sam imala osecaj da je musko.
Sad mislim da je devojcica user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
28.2.2012 22:24:50   
Jelena80
Ja sam tokom cele trudnoce ubedjena da nosim decaka. Mada nam doktor na svakoj kontroli vec od 4. meseca da je devojcica, meni su u glavi i dalje njegove reci da nikad 100% ne moze da bude siguran. Evo i sada dok smo birali prvo odelce, posteljinu i te neke stvarcice za prvih nekoliko dana ja sve sa nekim uzdrzavanjem biram boju. Sve kao jeste devojcica, ali moze i da ne bude :) Meni je sve jedno kog je pola, bitno mi je da je zivo i zdravo.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
1.3.2012 23:08:17   
Cunce
Ja sam sanjala da je devojcica user posted image i nadala sam se da jeste
svi oko mene su govorili da ce biti musko
i stvarno je musko user posted image
mama ce ga voleti!!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
1.3.2012 23:09:34   
Cunce
malenac76, isti slucaj kao moj user posted image

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
2.3.2012 2:38:34   
Jovana131
U prvoj trudnoci sam zelela decaka ali nisam imala nikakav osecaj. Sad mi je svejedno, malo vise bih volela devojcicu da bi moja dusa imala sestru da uvek budu tu jedna za drugu, ali imam jak osecaj da je decak. Kad razmisljam o ovoj bebi pomislim u muskom rodu, a garderobu sve gledam za decake kad prodjem pored prodavnice, iako je za curice milion puta lepsa.. Videcemo za nedelju dana dal me osecaj vara.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
2.3.2012 7:40:01   
nenja22

IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: jance


IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja sam htela devojcicu nekako. A pogotovu kad sam cula kako je moju drugaricu sin pomokrio po faci. Zezala sam se - joj da me dete zapisava, gde to ide. I ispade stvarno devojcica. user posted image


meni se ovo desava barem jednom nedeljno user posted image .. majstor cilja visoko...



Ja sam jance pravila strategiju kako da dizajniram kisobran za povijanje ako bude decak user posted image


cuj pomokrio...postoji i ona druga nuzda...od kljucnog znacaja u tom slucaju su brzi refleksi i tehnika odskakanja u stranu u odsutnom momentu user posted image
mada, to rade i decaci i devojcice, pa mi dodje na isto, verovatno bi mi i devojcica bila usranica user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
2.3.2012 8:02:35   
Anoniman
Od početka sam imala osećaj da je dečak, iako mi je bilo potpuno svejedno kog je pola beba.

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
11.3.2012 10:09:14   
Angelbaby
Ja od pocetka imam osjecaj da je decko. Vecina u porodici prizeljkuje deckica, pa se moram svadjati s njima :D Mislim, ja bih bila sretna samo da je zdravo i da je sve u redu, a pol je najmanje bitan, i muzu i meni. Ipak, sad cekam da doktor potvrdi, da li cu biti u pravu ili me osjecaj prevario.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
11.3.2012 10:10:21   
Anoniman
Decak , eto rekla sam user posted image Videcemo

(odgovor članu Angelbaby)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
11.3.2012 10:12:33   
nink
Ubedjena sam da je decak,imam i devojcicu i decaka tako da mi je sve jedno,samo da je zivo i zdravo!!!

(odgovor članu Angelbaby)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
11.3.2012 10:55:50   
anirez
Ja sam ubjedena da je curica i svi oko mene mi to govore, vidjet cemo aBd sutra sta je ako nam ne okrene guzu.
Sta god da je nek je zivo i zdravo!

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
12.3.2012 12:14:53   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ribizla

Decak , eto rekla sam user posted image Videcemo



Nije decak user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
9.4.2012 9:19:20   
Zvoncica84
Imala osecaj, i prevario me user posted image . cekamo devojcicu user posted image user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
9.4.2012 14:17:20   
aleksandrova
ja sam imala osecaj da je musko u negde 12toj 13toj nedelji mi dr. rekla da je 90% sigurna da je musko al da ce moci da potvrdi tek za mesec mesec i po dana,u medjuvrmenu sam bila na jos 2 uz al nista nije potvrdjeno nije se nista videlo nije se beba pokazala da moze da se vidi...svi mi govore da je zensko ne znam kako znaju valjda bapske price...ja i dalje mislim da je decak iako sad vise ne znam sta zelim vise osim da bude zivo i zdravo...sanajala sam par puta decaka al sam sanjala da je i devojcica sad skoro ko ce ga znati.po kineskom izlazi decko po jednom drugom kineskom na drugom sajtu devojcica...mozda i ne treba da znam

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu Zvoncica84)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here