|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dete na putu sa bakom i dedom
11.7.2009 23:34:02   
Anoniman
Jel vaša deca putuju sa bakom i dedom?
Kada su prvi put otputovali bez vas na više dana?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
11.7.2009 23:43:51   
Maya21
Jao Tasho ja o tome razmišljam već danima...
Kako mi ne možemo na more zbog Taleta, moji razmišljaju da povedu Makija u CG na par dana. On je svaki dan sa njima i super funkcionišu, ali mislim da je ovo predalek put za njega... Nisam pametna. Šta ako mu u pola noći padne na pamet da se vrati kući? ( do sad je bez problema provodio vikende kod mojih i nikad nije pomislio da se vrati usred noći ) Drugo, ja tek što sam se porodila, ne bavim se njim koliko sam pre porođaja, šta ako se to sve zbrčka u njegovoj glavici pa dete pomisli da ga odbacujemouser posted image user posted image user posted image
kao da mi čitaš misli...


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
11.7.2009 23:46:37   
Anoniman
Pa, mi smo sada uzeli Luki pasoš. Odvojen. Pa eto... razmišljam na glas.

Jel klinci (Luka ima 3god) plaćaju 35eur za vizu?

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
11.7.2009 23:56:41   
Dora
Draga Majo, u njegovoj glavici je sad jedino bitno da i on bude deo porodice, a s dolaskom nove bebe mislim da oseća kako njegovo mesto u porodici nije više jedinstveno. Protiv putovanja sa babom i dedom nemam ništa, ali u vašem slučaju mislim da više od puta, njemu će prijati da bude s vama...Nemoj me pogrešno shvatiti, ne bih da pridikujem,ali to je samo moje neko mišljenje.user posted image

Inače, mm je mog starijeg sina vodio u CG na par dana kad je mlađi imao mesec dana. Ja sam sve to jako teško podnela psihički, em što se do porođaja nisam nikad odvojila od deteta ni jedan dan, em porođaj, pa nova beba, malo vremena za Luku... To je bio košmar za mene, samo sam plakala, dobila temperaturu od tuge... Bila sam tada kod mojih i ništa nisam govorila mm jer bi se odmah vratio nazad, a njima je bilo baš super!
Moji su me smirivali i čudili mi se, ali bila sam sva osetljiva...

Moja mama je htela da vodi Luku u Grčku na more ali nekako shvatila je žena da sam ja takva da ne mogu da funkcionišem kad su mi deca daleko od mene. Ja kad me uhvati kriza, jednostavno sednem u auto i idem kod njih. A kad ne mogu, počinjem da padam u očaj. Budala.
Ne, ja ne bih mogla. Deca bi, bez problema. Tako da je to moj problem, a ne njihov...

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
11.7.2009 23:57:54   
Dora
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pa, mi smo sada uzeli Luki pasoš. Odvojen. Pa eto... razmišljam na glas.

Jel klinci (Luka ima 3god) plaćaju 35eur za vizu?



Svaki zaseban pasoš plaća vizu. Ali imaš neke agencije koje daju vizu besplatno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 0:00:38   
Anoniman
Prošle godine je bilo nešto... starci od XY god i deca do X god ne plaćaju. Baš ću da potražim. 

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 0:00:56   
Lu
Ja još o tome ni ne razmišljamuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 0:04:47   
Anoniman
Sa sajta mađarskog konzulata:

- viza je besplatna za dete mlađe od 14 godina, koje je upisano u pasoš roditelja,
- viza je besplatna za članove porodice državljana zemalja-članica Evropskog ekonomskog područja,
- viza je besplatna za dete mlađe od 6 godina, koje putuje svojim pasošem,
- viza je besplatna za pripadnika grupe učenika u kojoj ima više od 5 osoba.

user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 0:09:33   
Maya21
IZVORNA PORUKA: Dora

Inače, mm je mog starijeg sina vodio u CG na par dana kad je mlađi imao mesec dana. Ja sam sve to jako teško podnela psihički, em što se do porođaja nisam nikad odvojila od deteta ni jedan dan, em porođaj, pa nova beba, malo vremena za Luku... To je bio košmar za mene, samo sam plakala, dobila temperaturu od tuge... Bila sam tada kod mojih i ništa nisam govorila mm jer bi se odmah vratio nazad, a njima je bilo baš super!
Moji su me smirivali i čudili mi se, ali bila sam sva osetljiva...



draga, naravno da se ne ljutim! to je upravo ono o čemu i ja razmišljam... možda njemu i bude super, jer je brata prihvatio odlično, bez trunke ljubomore. Super funkcionišemo... A šta ću ja? Iovako mi nedostaje kad ga moja sestra odvede na par sati user posted image kod mene još uvek rade hormoni pa mi se raspoloženje menja u sekundi, a pogotovo kad je on u pitanju user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 12.7.2009 0:12:16 >

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 0:11:22   
Maya21
piiih! htela sam da sredim citat pa mi pobegao tekst
!!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 0:12:34   
Anoniman
Zato sam ja tu! user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 0:12:55   
Maya21
hvala Tasho!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 0:21:24   
Dora
IZVORNA PORUKA: Maya RR



draga, naravno da se ne ljutim! to je upravo ono o čemu i ja razmišljam... možda njemu i bude super, jer je brata prihvatio odlično, bez trunke ljubomore. Super funkcionišemo... A šta ću ja? Iovako mi nedostaje kad ga moja sestra odvede na par sati user posted image kod mene još uvek rade hormoni pa mi se raspoloženje menja u sekundi, a pogotovo kad je on u pitanju user posted image


Epa, ako te zanima kako ćeš se osećati tako pod naletom hormona, iz prve ruke: neopisivo grozno...

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 0:33:09   
Maya21
Ma znam, zato i razmišljam i u velikoj sam dilemi da li da ga pustim na taj put ili ne... A ne prođe jedan dan a da me Matej ne pita kada ćemo mi na more user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 0:36:14   
Dora
Joj, draga, progutaj to pa mu objasni situaciju, pitaj ga šta on želi... Ako je on spreman- pusti ga, preživećeš ti to nekako...Majka ko majka...

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 8:30:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

pitaj ga šta on želi...


Baš sam to htela da kažem. On nije više mali. Mislim da može da razume kada mu kažeš da malo razmisli o svemu, jer ako ode, onda ne može doći kući kada god hoće.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 9:13:56   
Urbana
Moja cure su pre 7 dana otisle sa bakom u Srbiju, doduse one su velike mogle su da idu i kao nepracena deca.
U slucaju da saljete decu sa babama i dedama van granica Srbiji treba vam saglasnost, koju neko moze da vam trazi, a neko ne. Nasi uglavnom traze.
Mami su trazili i Nemci, a i nasi na Tesli.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 9:15:36   
Anoniman
Znam to za saglasnost. Mene je više zanimalo KADA PRVI PUT?

(odgovor članu Urbana)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 9:26:16   
mihi
Ako idete u Egipat viza se dobija na aerodromu i plaća svaki pasoš!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
12.7.2009 9:30:48   
Anoniman
Ne pitam zbog Egipta. user posted image To znam.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dete na putu sa bakom i dedom
13.7.2009 13:05:50   
Anoniman
prvi put je ćerka išla sa bakom i dedom sa nepune 2 godine na more i od tada redovno

e sad šaljem i sina , oni hoće da ih vode oboje...
tako da sad u petak ili sljedeći petak, (ja ću se vratiti u nedjelju) ako Bog da vozim ih na more , i otići ću po njih nakon 10-tak dana .... taman da i ja iskoristim da smočim guzu u slanu vodu



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here