|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2012
5.7.2012 11:32:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca*

IZVORNA PORUKA: Tash

Kako nisi videla Marka koji visi sa terase i peva "Kad se cigan zaželi medenih kolača..."? user posted image


ovo Luka peva stalno user posted image user posted image


Moj kao pokvarena ploča peva u krug 5-6 pesmica... user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 2001
   RE: Letovanje 2012
5.7.2012 12:05:41   
Jeca*
Mi krajem avgusta idemo OVDE

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2002
   RE: Letovanje 2012
5.7.2012 12:12:56   
Anoniman
Treba mi Plug-in da bih videla user posted image

Sad ću ti poslati na mail kako Marko peva, da se smeješ malo, jel možeš da vidiš na poslu?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 2003
   RE: Letovanje 2012
5.7.2012 12:31:48   
Jeca*
Ne, jer mi je puna kanc user posted image  pogledacu kod kuce user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2004
   RE: Letovanje 2012
5.7.2012 12:43:25   
Jeca*
A ono je Doganay Beach u Alanji

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 2005
   RE: Letovanje 2012
5.7.2012 12:48:47   
Anoniman
Doganay Beach u Alanji


lepo je, gledala sam na Google - slike.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 2006
   RE: Letovanje 2012
5.7.2012 12:54:06   
mihi
Tunis 15 dana od 1. avgusta.El MUradi Palm marina. Port el Kantaui

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2007
   RE: Letovanje 2012
5.7.2012 12:54:43   
nata11
Tash apartmani izgledaju superrr. I sto je meni veoma bitno terase su prostrane. Reci mi samo posto nikada nismo bili u Asprovalti jer ima u blizini mesta za parkiranje automobila? Jesu sire ulice? I da veoma bitno, jel ima interneta ?

< Poruku je uredio nata11 -- 5.7.2012 12:55:53 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2008
   RE: Letovanje 2012
5.7.2012 13:00:33   
Anoniman
Ima dva veća parkinga blizu ove vile. Jedan je na kraju šetališta, veći, i manji je ustvari na jednoj parceli (trava), u sporednoj uličici. Ulice su uske, da se dva auta mimoiđu, no, uglavnom su jednosmerne pa se jedna traka koristi za parkiranje, što je bolja varijanta jer postoji mogućnost da ubodeš hlad.
Al mare ima internet koji u samom apartmanu slabije radi (radi na kabl), ali na terasi je super (wireless). Meni je par puta radio i unutra, ali mi smo svakako stalno bili na terasi jer smo pušači. user posted image
U svakom slučaju, u skoro svakom kafiću ima Free Wi Fi, naručiš kafu i tražiš šifru za net. user posted image

< Poruku je uredio Tash -- 5.7.2012 13:01:33 >

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 2009
   RE: Letovanje 2012
5.7.2012 14:33:17   
nata11
Tash odgovorili su mi. Krajem avgusta, pocetkom septembra je 50 eura/dnevno dok je jula paprena cena oko 85-90 eura/ dnevno. Sto je zaista poprilicno, za 10 dana 900 eura s''obzirom da je u pitanju samo smestaj.user posted image

< Poruku je uredio nata11 -- 5.7.2012 14:42:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2010
   [Obrisana poruka]
5.7.2012 20:48:57   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 2011
   RE: Letovanje 2012
5.7.2012 20:55:35   
marince1
Gagi lep provod user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 2012
   RE: Letovanje 2012
6.7.2012 9:57:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nata11

Tash odgovorili su mi. Krajem avgusta, pocetkom septembra je 50 eura/dnevno dok je jula paprena cena oko 85-90 eura/ dnevno. Sto je zaista poprilicno, za 10 dana 900 eura s''obzirom da je u pitanju samo smestaj.user posted image


Jeste Nato, rekla sam ti da mislim da je toliko, ali meni prosto sve to odgovara pa se uklapam u cenu. Mi na zimovanje retko idemo, pa onda sve pare zbijemo u letovanje. user posted image Svašta sam obišla po Grčkoj, videla razne smeštaje... možda sam cepidlaka, ali gledam bebce na plaži, kompletno izgriženi od komaraca, a moja beba je imala samo jedan ujed jer moj apartman ima komarnik, a oni jeftiniji nemaju. Znam, ujedi će proći, ali ja nemam mesta za takve izlete, moje dete je atopičar, i meni nikako ne odgovara da se češe... (glup primer, ali ja zaista gledam na svašta).
A ovo početkom septembra je baš povoljno za takav smeštaj.

Gagi, uživaj! user posted image

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 2013
   RE: Letovanje 2012
6.7.2012 11:20:51   
Modessty
Ajd da ponovim pitanje
Da li je neko išao u Grčku krajem septembra ili možda zna kako je tada za kupanje?
Moj muž neće imati odmor preko leta. Idemo samo U Vrnjačku banju na nedelju dana početkom avgusta. Izgleda da će mu odmor biti krajem septembra, početkom oktobra pa razmišljamo da odemo u Grčku, možda Asprovalta, nekako mi to najbliže i najpoznatije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2014
   RE: Letovanje 2012
6.7.2012 12:34:22   
Azra_
M, i mi razmišljamo o sličnom aranžmanu. U V.banju idemo obavezno jer volimo, ima mrsta za šetnju, mogućnost za relaksaciju...a ako bude moglo da se iskombinuju odmori, sredinom septembra u Grčku, ali to nije uopšte sigurno.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2015
   RE: Letovanje 2012
7.7.2012 18:36:25   
nata11
Totalno si u pravu Tash, kakav cena takav i apartman, ovaj opravdava svaki cent.
Modestty ja sam isla od 7. septembra i bilo je super. Voda je pretopla, nema preterane guzve na plazi a opet nije ni pusto. Mi cemo najverovatnije i ove godine tek oko 28. avgusta. U opticaju su nam Nei Pori, Olympic Beach i Asprovalta.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2016
   RE: Letovanje 2012
7.7.2012 19:37:15   
LillyT

IZVORNA PORUKA: Modessty

Ajd da ponovim pitanje
Da li je neko išao u Grčku krajem septembra ili možda zna kako je tada za kupanje?



Mod, ono što su meni rekli jeste da na severnim ostrvima (Krf i Tasos konkretno) zna da bude hladnjikavo u septembru. Takođe, za Krit, Kefaloniju, Rodos i ... (ne mogu se setiti) znam da su se kupali krajem septebmbra. Znači (logično), što južnije, to toplije (nisam otkrila rupu na saksiji, ali to je nešto što su meni rekli).
Mi ćemo izgleda opet na Sitoniju, za nekoga ko nikada do kraja ne zna kada će moći na odmor, ovo je najbolja solucija, ne uplaćujemo ništa preko agencije, nego ćemo opet na blef. Planiramo kraj avgusta, početak septembra, pa kada budemo mogli, krećemo.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2017
   RE: Letovanje 2012
7.7.2012 23:20:33   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Modessty

Ajd da ponovim pitanje
Da li je neko išao u Grčku krajem septembra ili možda zna kako je tada za kupanje?
Moj muž neće imati odmor preko leta. Idemo samo U Vrnjačku banju na nedelju dana početkom avgusta. Izgleda da će mu odmor biti krajem septembra, početkom oktobra pa razmišljamo da odemo u Grčku, možda Asprovalta, nekako mi to najbliže i najpoznatije.

Logicno bi bilo da voda bude topla, a za vreme je pitanje.
I mi planiramo septembar, nadam se da ce nas vreme posluziti.
Ako nista drugo, za iste pare se moze ostati duplo deuze nego u spicu sezone. Mi planiramo 15-ak dana, ne moze valjda svih 15 dana da pada kisa i bude hladno.

IZVORNA PORUKA: LillyT


Mod, ono što su meni rekli jeste da na severnim ostrvima (Krf i Tasos konkretno) zna da bude hladnjikavo u septembru. Takođe, za Krit, Kefaloniju, Rodos i ... (ne mogu se setiti) znam da su se kupali krajem septebmbra. Znači (logično), što južnije, to toplije (nisam otkrila rupu na saksiji, ali to je nešto što su meni rekli).
Mi ćemo izgleda opet na Sitoniju, za nekoga ko nikada do kraja ne zna kada će moći na odmor, ovo je najbolja solucija, ne uplaćujemo ništa preko agencije, nego ćemo opet na blef. Planiramo kraj avgusta, početak septembra, pa kada budemo mogli, krećemo.





Krf je i inace hladniji. A kazu i da je Jonsko more hladnije od Egejskog, mada smo mi pre 2 godine isli na Zakintos krajem avgusta- pocetkom septembra, voda je bila pretopla.ne znam da li sam se ikad kupala u toplijoj vodi.
LillyT, i mi planiramo na blef, osim ako ne uskoci neki dobar last minute.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2018
   RE: Letovanje 2012
9.7.2012 9:16:43   
Sesilija 83

IZVORNA PORUKA: Modessty

Ajd da ponovim pitanje
Da li je neko išao u Grčku krajem septembra ili možda zna kako je tada za kupanje?
Moj muž neće imati odmor preko leta. Idemo samo U Vrnjačku banju na nedelju dana početkom avgusta. Izgleda da će mu odmor biti krajem septembra, početkom oktobra pa razmišljamo da odemo u Grčku, možda Asprovalta, nekako mi to najbliže i najpoznatije.


Ja sam jedne godine bila u paralii od 19-29 septembra... voda je bila topla preko dana a duvali su neki vetrovi da kad izadjes iz vode moas da se obuces..a mi jos predzadnji dan isli brodicem na neki izlet i posmrzavali se toliko da sam ja odmah i pri kretanju pocela da kasljucam a kad smo stigli ja kod dr i lecila se 2 meseca skoro jer sam dobila bronhitis.... da li je od toga ili ne neznam ali preporucujem grcku za kupanje u moru samo do max10.9. po mom iskustvu

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2019
   RE: Letovanje 2012
9.7.2012 9:18:55   
Sesilija 83
Mi idemo 99% u Leptokariu 19.avgusta,smestaj super na samoj obali...jel bio neko skoro znam da je malo mesto...???ali po netu komentari super ..

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2020
   RE: Letovanje 2012
9.7.2012 10:43:57   
Anoniman
modessty, septembar je varljiv - moze biti super vreme, a moze biti i ruzno. kao i u srbiji. mozda ako nadjes neki sajt za dugorocnom vremenskom prognozom...doduse, sve zavisi i na koje mesto ces ici. moja drugarica se jedne godine u decembru kupala na rodosu.

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 2021
   RE: Letovanje 2012
9.7.2012 13:11:58   
marince1
moj otac je prosle godine isao u Crnu Goru (koja je hladnija od Grcke) 15.09. i svih 10 dana mu je vreme bilo odlicno,a nasim rodjacima je u avgustu padala kisa 3 dana.Nikad se nezna.

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2022
   RE: Letovanje 2012
9.7.2012 13:57:12   
mati

IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

Mi idemo 99% u Leptokariu 19.avgusta,smestaj super na samoj obali...jel bio neko skoro znam da je malo mesto...???ali po netu komentari super ..

Mi smo bili prosle god. Super je za porodicu sa malim detetom, nema puno guzve, i ujutru i popodne smo bez problema nalazili mmesto na plazi. To nam je rez plan i za ovu god.:)

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2023
   RE: Letovanje 2012
9.7.2012 14:10:20   
Sesilija 83
Mati jedno pitanjce i ocekujem opsirni odgovor,(ja sam tamo letovala sa mojima pre 25god)... ima li finih restorana,marketa,pekara? da li je klasika za lezaljke na plazi pice iz kafica i imas lezaljku?
ima li tus na plazi,mi planiramo u restoranima da se hranimo... kazes nema guzzve ja idem sa bebom,i verovatno vodim sestricinu od 5 god... i jos nasi prijatelji za bebom od 6m i devojcicom od 5 god..

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2024
   RE: Letovanje 2012
10.7.2012 17:29:58   
mati
Sesilija, mi smo par puta vecerali u restoranu, i to se usunjamo u basticu kad se Mata uspava u kolicima. Uglavnom smo uzimali hranu u "Lidl", posto smo bili autom na svaka dva dana smo isli u nabavku. Imas tus na plazi i lezaljke idu uz pice, tj platis pice i to je to.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







POKLANJAMO: Mali jednorog, velika avantura!
Za sve ljubitelje Malog dinosaurusa i edicije Deset minuta do spavanja, stiže nova slikovnica za uspavljivanje radoznali...
Drago dete, nekad zaboravim koliko sam srećna
I kada život postane naporan, kada se moj um bori sa mislima i luta na sve strane, uvek budi siguran da sam svesna kolik...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here