|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
24.6.2012 0:11:08   
pepeljuga
Vuko, i ja sam rodlila devojcicu, dala bih joj ime Nina user posted image Ne bi bila neobicna ali meni se bas puno svidja to ime. Nadam se da cu je imati user posted image

Kad malo razmislim, nije losa ta americka fora da daju po dva imena pa lepo izaberes koje ti se svidja kad porastes. Jedino je bedak ako ti daju dva cudna user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
24.6.2012 1:04:33   
Bebilina
Biranje imena i dozivljaj tudjih je jako subjektivna i licna stvar...
Ja sam se tokom godina navikla na jako puno multinacionalnih imena i prezimena, ali ono sto ume da mi u trenutku privuce paznju je kombinacija jednog i drugog koja je nesvakidasnja... Recimo ocigledno strano i zvucno ime i domace, dugo ili jako uobicajeno prezime na ic...
Ne znam, meni je kao roditelju jako teska odluka o imenu, biramo ih mm i ja i gledamo i nadimke i inicijale i popularnost (da ih ne bude 10 u razredu ili da nije trenutno moderno zbog neke zvezde a izbledece za tren). Devojcicu smo krstili internacionalnim, ova beba ce imati ime koje nije srpsko, ali se u Sr normalno izgovara bez lomljave jezika. Zao bi mi bilo da odu nani i dedi i kad se predstave da ljudi rogace oci... Toliko im pored svih internacionalnih opcija dugujem- da ne budu predmet izrugivanja i cudjenja.

P.S. Mislim da imena koja imaju biblijsku i istorijsku potporu tipa Marija, Jelena, Milica, Jovan, Lazar itd nikada nece biti cudna i zaboravljena. Ona ce se uvek vracati user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
24.6.2012 9:11:06   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: tijatija


IZVORNA PORUKA: Olga RR

a Stanica i Struja ( da mi prostite videh na nadgrobnim spomenicima user posted image


To ime daju ovde u CG , radi uroka da se neradja vise zensko dete user posted image user posted image



Stvarno ? Nemam reci user posted image

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 528
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
24.6.2012 12:25:06   
tijatija

IZVORNA PORUKA: ribizla


IZVORNA PORUKA: tijatija


IZVORNA PORUKA: Olga RR

a Stanica i Struja ( da mi prostite videh na nadgrobnim spomenicima user posted image


To ime daju ovde u CG , radi uroka da se neradja vise zensko dete user posted image user posted image



Stvarno ? Nemam reci user posted image


To mi je nedavavno pricala jedna zena to je bilo davnooo, ali verujem da ima i sad takvih deuser posted image la

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
24.6.2012 12:36:49   
Yag

nego cula sam za nova smjesno glupa imena..


< Poruku je uredio dunja RR -- 15.11.2012 15:48:51 >


_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
24.6.2012 14:03:53   
viking
Yag, čini mi se da malo brkaš stvari. Meni ovo liči na muslimanska imena (mada možda grešim, tako mi zvuči), dakle nisu čudna samo nisu uobičajena na našem području.
Iskreno da vam kažem, malo mi je i krivo što sam otvorila temu jer se ponekad pretvori u ismevanje tuđih imena i drugih nacija, naročito Roma, iako mi je idela bila samo da čujemo neka stvarno neobična imena a ne "smešno glupa".

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
24.6.2012 14:08:36   
Yag
Upss sory....:((( ali ja i jesam muslimankauser posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
6.7.2012 13:58:30   
Anoniman
U našem komšiluku ima Liberozo Sapundžić

(odgovor članu Yag)
  Direktna veza do poruke: 533
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
6.7.2012 14:05:55   
minavb
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
6.7.2012 14:56:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tijatija


IZVORNA PORUKA: Olga RR

a Stanica i Struja ( da mi prostite videh na nadgrobnim spomenicima user posted image


To ime daju ovde u CG , radi uroka da se neradja vise zensko dete user posted image user posted image



Meni je to prababa pricala da se tako i u Bosni davalo (ona je odatle bila) - Stanija, Stanka, Stana...ali sam mislila da je upsteno da vise ne radjaju decu, a ne samo zensku, ali mozda se ne secam, bilo je to davno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 535
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
17.7.2012 8:14:31   
jance
drugarica iz "mladosti" se pravo porodila i dali su sinu ime Mojsije... user posted image
i nije mi toliko cudno koliko pojma nemam kako bi ga od milja zvali, kako bi mu glasio nadimak i tako to. da, zive u HR....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
17.7.2012 8:33:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nada RR

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa , da , neka imena su sada totalno demode
ali moda ide u krug , tako da nikad ne znamo kad ce nase ime biti cudno user posted image
moje skoro da jeste user posted image


a tek mojee user posted image


Ha!!! Vas dve mi niste ni za primirisati!!! user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 537
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
17.7.2012 8:36:14   
Modessty
Dovode nam na trening dečaka koji se zove Nikolaj. Imer nije toliko čudno ali ja a i ostali po nekad neznamo kako treba da izgovorimo to ime.
Nikolaj, Nikolaje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
18.8.2012 23:23:05   
miva
E ubedljivo najruznija imena koja sam cula su Jadranko i Spomenko- inace su braca!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
19.8.2012 20:09:15   
Ivanka 75
Nedavno sam upoznala jednog čoveka koji se zove Mrđan. Najpre sa mpomislila da je može biti Crnogorac ali on kaže da  to nije crnogorsko ime...
A moj komšija se u mladosti prezivao Guzijan pa čim je napunio 18 promenio prezime user posted image  Jadan on.... samo on zna kako mu je bilo dok je išao u školu.

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
19.8.2012 22:29:25   
sarti
Pre neki dan dovela baka unuka u park, zove se Isaja!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
7.9.2012 0:11:51   
erijan
Tetka od mm trebalo je da dobije ime Natasinka, dedin izbor. Medjutim, baka, kad je trebalo prijaviti ime, nije znala ponoviti, te tetka nosi ime po cvetu Ljilja.

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
7.9.2012 14:42:26   
Anoniman
Sarti, verovatno je u pitanju ime Isaija - biblijsko, izgovara se prilikom vencanja kad mladenci krenu da obilaze ono kao tri kruga sa krunama (vencima) na glavi.

(odgovor članu erijan)
  Direktna veza do poruke: 543
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
7.9.2012 14:55:11   
MERYEN
Skoro cujem od moje prijeteljice sa kojom se dugo druzim da je jedva ubedila muza da sinu ne da ime Gvozdenuser posted image ,mislim Gvozdenuser posted image ,(da se ne uvredi neki Gvozden) dvoumio se izmedju Janka i Gvozdena i mali se zove Janko!

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
7.9.2012 17:55:33   
sarti

IZVORNA PORUKA: ksena

Sarti, verovatno je u pitanju ime Isaija - biblijsko, izgovara se prilikom vencanja kad mladenci krenu da obilaze ono kao tri kruga sa krunama (vencima) na glavi.

Moze biti da nisam lepo cula!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
14.9.2012 23:31:56   
Zebica
Generalno sva imena bilo muska ili zenska koja su u startu nadimci mi se ne svidjaju..Jos cudnija imena su mi Pajica I Kajka

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
15.9.2012 9:14:03   
nela79
Uvijek citam postove na ovoj temi al nisam nista napisala , a sad mi pade na pamet. Napisacu par imena koja su vjerovatno cudna ali to su meni bliski ljudi pa ih ja i ne primjecujem, meni su najobicnija.

Kodija, je moja tetka
A Nineta i Miraldo su brat i sestra, moji jako dobri prijatelji iz djetinjstva

(odgovor članu Zebica)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
15.9.2012 13:01:44   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nedavno sam upoznala jednog čoveka koji se zove Mrđan. Najpre sa mpomislila da je može biti Crnogorac ali on kaže da  to nije crnogorsko ime...


Moj ujak se tako zove . Brat mu je Srđan . Drag mi je pa mi je i ime sasvim obično .user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
15.9.2012 15:18:09   
Mama.Veki
Do sada najcudnije : Svemirka user posted image Koliko mi je samo bilo smesno dok sam bila mladja, sve sam mislila da je dosla iz svemira user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
15.9.2012 15:37:37   
mtajcica83
Neznam jeli najcudnije ime ali meni su bas bZv ova dva imena Tugomir i Temeljko...Odavdje su ljudi iy CG, Ajde ya Temeljka i nesto...kao temelj..ali Tugomiruser posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here