|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.6.2012 13:31:26   
Yag

IZVORNA PORUKA: Olga RR

a Stanica i Struja ( da mi prostite videh na nadgrobnim spomenicima user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.6.2012 13:32:22   
lanajelena
Nas dobar prijatelj(druzimo se preko leta na moru) se zove Mamo verovatno mu to nije pravo ime ali nam bilo glupo da pitamo kako jeste

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.6.2012 13:39:19   
Okica sljokica
Mamo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.6.2012 13:40:18   
lanajelena
Ja sam se vec navikla nego mi smesno kad ga vicem sa terase user posted image

(odgovor članu Okica sljokica)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.6.2012 13:44:12   
viking
ja isto znam jednu Stanicu (ima sestru Anicu) kao što znam i Vinojlu koja ima sestru Danojlu. Ali to su sve starije žene, tako je valjda bilo cool tada.

IZVORNA PORUKA: Olga RR

a Stanica i Struja ( da mi prostite videh na nadgrobnim spomenicima user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.6.2012 13:47:01   
Olga75
pa , da , neka imena su sada totalno demode
ali moda ide u krug , tako da nikad ne znamo kad ce nase ime biti cudno user posted image
moje skoro da jeste user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.6.2012 13:50:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Gae jesi ti procitala sta ti je Jole gore napisala da joj je rod taj tvoj drug user posted image


Jesam, jesam, razmenismo i pp, svet je mali da manji ne mož biti posebno kad imaš specifično ime. user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 507
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
22.6.2012 13:56:38   
nata11
Svemirka :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 12:46:58   
Jole84
user posted image user posted image

Joana
da da,bez V user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 13:14:19   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa , da , neka imena su sada totalno demode
ali moda ide u krug , tako da nikad ne znamo kad ce nase ime biti cudno user posted image
moje skoro da jeste user posted image


a tek mojee user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 13:20:52   
MicinaMama
Meni je isto bilo jako kada je nas narod po spanskim serijama davao imena,kasandra,ljovisna,esmeralda,rosalinda...user posted image ....

Eo mi bismo trebale da damo sada sinovima (sada su muski likovi hit) : Onur,Ezel,Sulejman...user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 13:49:17   
cockic
u srbiji nije cesto Konstanca user posted image ne znam ni sta znaci a ni cije je.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 13:50:28   
pepeljuga
ja isto znam jednu Stanicu (ima sestru Anicu)


Joooj, Stanica i Anica, sledeca bi bila Nica verovatno user posted image

Meni je skoro bio klijent cije je ime Hrvacanin, dakle ime, ne prezime user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 13:51:10   
cockic
hocu reci cula sam da su dali to ime cerkici.zato mi je cudno ime za nase prostore.mada sad i daju bas cudna imena.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 14:46:12   
vukosava
IZVORNA PORUKA: cockic

u srbiji nije cesto Konstanca user posted image ne znam ni sta znaci a ni cije je.


Jedan od najznacajnijih primorskih gradova u Rumuniji, najveca rumunska luka klikni

user posted image

< Poruku je uredio vukosava -- 23.6.2012 14:47:23 >

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 14:49:06   
vukosava

IZVORNA PORUKA: MicinaMama

Meni je isto bilo jako kada je nas narod po spanskim serijama davao imena,kasandra,ljovisna,esmeralda,rosalinda...user posted image ....

Eo mi bismo trebale da damo sada sinovima (sada su muski likovi hit) : Onur,Ezel,Sulejman...user posted image


Sto jes' jes' user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 14:52:52   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa , da , neka imena su sada totalno demode
ali moda ide u krug , tako da nikad ne znamo kad ce nase ime biti cudno user posted image
moje skoro da jeste user posted image


Mene su vise puta u zivotu upisivali kao Milicu, Ljubicu itd... Sad sam u inostranstvu i uopste mi nije neobicno kad me prozivaju sa VVVVVVVVVVV i ni makac dalje. Ni u svojoj zemlji mi nisu pamtili ime cesto, uvek sam bila Milica ili nesto slicno sa ICA na kraju. Ali jednom kad zapamte, to sam uvek bila samo ja. Nisam u zivotu upoznala osobu sa svojim imenom. Jesam cula za neke, ali licno nisam nijednu srela. Jesam Vukosavu i Vucicu ali nijednu Vukicu.

Sad je totalno hit ime musko Vuk ali nisam cula da je neko dao zenskom detetu ovo moje ime.

Ja sam bila i ostala demode hehe. Ovima ovde obajsnjavam da mi je ime u rangu sa Mildred koje decenijama niko ne daje detetu.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 15:19:17   
lanajelena
Ja znam Vukicu(mama od moje drugarice)user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 15:21:01   
tijatija

IZVORNA PORUKA: Okica sljokica



Imamo u parku malu Latoju i Itana..


Moja Marta je treba;a biti Itana user posted image

(odgovor članu Okica sljokica)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 15:24:43   
tijatija

IZVORNA PORUKA: Olga RR

a Stanica i Struja ( da mi prostite videh na nadgrobnim spomenicima user posted image


To ime daju ovde u CG , radi uroka da se neradja vise zensko dete user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 15:25:00   
Snelle
Vuko, moja komšinica je Vukica, i nikako ne voli to ime, pa je svi zovu po nadimku.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 15:31:01   
Figaro88
Sin mog brata se zove Vuk,a mi se prezivamo Brankovic,tako da je on Vuk Brankovic.Deca ce ga sigurno zezati kad krene u skoluuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 15:51:12   
viking
Moja sveki ima drugarice Konstancu i Odesu. Meni je to lepo.

IZVORNA PORUKA: cockic

u srbiji nije cesto Konstanca user posted image ne znam ni sta znaci a ni cije je.



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 22:23:12   
pepeljuga
Za jedno 10-15 godina neobicno ce biti kada se neko zove Jelena, Marija, Ivana, tada ce one biti specificne u moru Lea, Tea, Mia... To je valjda prosto tako, naidje moda pa posle prodje. Moja kumica je sada dobila ime Sofija, meni je to uvek bilo bas bapsko ime ali sad mi je na njoj slatko i svidja mi se, tako da je to sve subjektivno, ako nam je draga osoba onda nam se i ime vise svidja i obrnuto user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Najčudnije ime za koje ste čuli
23.6.2012 23:32:21   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Snelle

Vuko, moja komšinica je Vukica, i nikako ne voli to ime, pa je svi zovu po nadimku.


Hehe, pa da. Evo ti par primera zasto: Vukica Fukica, Vuksa Fuksa, Vukola Dabic, Vukosava, Wolfie, Vukicetina.

A neko se u drugu ruku zove Milica ili Dragana.

pepeljuga: ja se slazem, ako neko hoce da da detetu retko ime slobodno moze i Jelena i Ivana i Marija. Bice jedina u skoli. Ja sam bas htela neko IN ime pa sam dala Nina. Vidim da je sad fensi u Srbiji pa reko hocu da mi dete bude anonimus sutra kad poraste sto ja nisam mogla da budem.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here