|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
27.2.2013 11:05:34   
mala.bebica
Maki kazi mi posle transfera jel si lezala u Nisu ili putovala si kuci? i posle koliko vreme?
ja pocinjem sad u sobotu duga sema imam,trebalo bi kraj marta da bude, nasla sam stan u Bg planiram da odlezim 2 nedelje pa sta god i da bude. samo plasim se posle imam 4h put do Bora, pa ako se uhvati ugnezdi :) nece da bude problem :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Klinika Ivanović
27.2.2013 11:10:39   
dunja RR
Devojčice, pišimo ovde o klinici Ivanović, bile lakše drugim devojkama kasnije, kad budu čitale iskustva.

Slobodno otvorite temu za Niš.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mala.bebica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Klinika Ivanović
27.2.2013 12:28:47   
Klarica
Evo i meni polako teče i ovaj dan.. Stomak i dalje bolucka, uglavnom leškarim, malo se po stanu prošetam, i to je sve. Grugi bole, verovatno od utrogestana. Jedem isključivo proteine. Osim naleta vrućine, sve je ok. Pišite mi kako ste se vi osećale posle ET user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Klinika Ivanović
27.2.2013 14:00:10   
zmajče
Pozdrav najveći za Klaricu draga navijam najačeuser posted image user posted image user posted image user posted image
i što više odmarajuser posted image

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Klinika Ivanović
27.2.2013 14:01:16   
Biki34
Mene je stomak boleo(bas jako) od punkcije pa sve do bete,14-tog dana prestali su bolovi a krenula mucnina...user posted image user posted image
Cvetjka utrogestan sam koristila do 12-te nedelje...
Maki cestitam...

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Klinika Ivanović
27.2.2013 15:08:12   
Anoniman
Uh, znaci mozda nece morati celu trudnocu ((((: Hvala Biki! Klaro, i mene je boluckao stomak, nista specijalno, najvise kad prepunim besiku, pa treba otici do WCa (: grudi isto tako, posebno sa strane, nista vise... Dva dana sam imala napad gladi, vola sam mogla da pojedem. Pij puno vode isto!

(odgovor članu Biki34)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Klinika Ivanović
27.2.2013 16:14:46   
Klarica
Zmajče najdraža user posted image

Hvala vam devojke, dobro je da znam da je ovo boluckanje normalno user posted image
Pijem oko 2l vode dnevno, dajem sve od sebe,sve za viši cilj user posted image
Znam da je cvjetka radila test, a ostale devojke? Kako ste saznale i kad?
Možda imam puno pitanja, ali prvi put sam u ovome, a imam dostaaaaaa vremena za razmišljanje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Klinika Ivanović
27.2.2013 22:40:54   
Anoniman
Odakle ti toliko vremena?! d: (((: naravno da je normalno, bez brige... Ja sam i 3-4 puta za to vreme cekanja cimnula neke teze stvari mahinalno, pa sam se sva bila ufrkisala... Ali dobro je ispalo, sva sreca!

(odgovor članu Klarica)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Klinika Ivanović
28.2.2013 9:50:06   
Klarica

IZVORNA PORUKA: cvetjka

Odakle ti toliko vremena?! d: (((: naravno da je normalno, bez brige... Ja sam i 3-4 puta za to vreme cekanja cimnula neke teze stvari mahinalno, pa sam se sva bila ufrkisala... Ali dobro je ispalo, sva sreca!

Ma da, zaboravimo se ponekad. Sreća u nesreći da me bolucka stomak, pa me to podseća stalno da ipak treba pripaziti user posted image Inače bi svega bilo, verovatno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Klinika Ivanović
28.2.2013 10:32:41   
zmajče
Klarice ljubim te i navijam jako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Klinika Ivanović
5.3.2013 17:53:21   
Klarica
Da li je neko kod njih radio dve VTO i koji je vremenski razmak čekanja?
Eto malo mislim i na tu temu user posted image

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Klinika Ivanović
5.3.2013 21:51:58   
17 joka
Klarice  navijam  jako  jakouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 7:34:05   
J@n@
Klarice,navijam najjace sto mogu za visoku betu!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 7:53:58   
daca77
Klarice, navijam jakoouser posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 10:29:52   
Anoniman
Ne bih znala Klaro user posted image
A zna li neko koliko bi okvirno kostalo vodjenje trudnoce kod njih? Mislim, ako se jednom mesecno ide na UZ i ako on kosta 3000 kao ovi prethodni onda bi to bilo podnošljivo, ali ako je vise... user posted image razmišljamo... Bas ne znamo sta da radimo...

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 10:32:07   
Anoniman
I nemoj o tome unapred da razmisljas, prebicu te! (: Jos 4 dana user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 10:49:48   
Biki34
Cvetjka pre 2-3god je bilo vise od 3000, mislim da je svaki uz koliko i prvi uz(konsultacije)...Mislim da je 6000din bilo(plus po potrebi brisevi 2000din)...
Kad ti ides na uz...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 10:53:38   
Anoniman
Uuuh, 6.000 ): ziva nisam... Sutra idem na onaj prvi, pa bi trebalo da odlučimo... Ja nemam nista protiv doma zdravlja, a sveki me gnjavi da je bolje da nastavimo tamo gde smo poceli... "Ne daj boze da se nesto desi oni ce znati sta je sve bilo" i taj fazon... ]:

(odgovor članu Biki34)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 11:09:50   
Biki34
Joj verujem da si nestrpljiva i uzbudjena zbog sutrasnjeg pregleda...
Ako si iz Bg trudnocu mozes voditi i u nekoj bolnici kod dr koji saradjuje sa njima pa po potrebi odlaziti i kod njih...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 12:26:43   
Anoniman
Jesam, sad sam u Bg... Mislila sam da idem u d.z. Novi Beograd jer mi je najblizi, sad se dvoumim... Videcemo sutra (8 Hvala Biki! Klaro, kako si?? (:

(odgovor članu Biki34)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 12:56:17   
branaV

IZVORNA PORUKA: cvetjka

Ne bih znala Klaro user posted image
A zna li neko koliko bi okvirno kostalo vodjenje trudnoce kod njih? Mislim, ako se jednom mesecno ide na UZ i ako on kosta 3000 kao ovi prethodni onda bi to bilo podnošljivo, ali ako je vise... user posted image razmišljamo... Bas ne znamo sta da radimo...

Ja sam od pocetka svoje trudnoce ostala kod njih, jer imam i terapiju koju sam dobila od dr Jelene pa mi prati stanje krvne slike, na UZ idem kod dr Dragana i kosta me 6000, ali on te sam pita, bar je mene, da li imas kod koga da vodis trudnocu ili ces kod njih, nas je izbor, niko ti nece zameriti ako imas i lekara u dz, ja imam doktorku i u svom gradu koja je upucena u moju istoriju i on to zna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 14:36:04   
Klarica
Hvala na pitanju, dobro sam.
Dani teku već nekako, i kako se blizi taj dan D, frka me malo hvata user posted image
Al dobro, šta je tu je user posted image

(odgovor članu branaV)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 16:53:58   
dragana s.
Drage devojke, ja sam potpuna nova na ovom forumu i zamolila bih vas da mi kazete da li se vantelesna na ovoj klinici placa i ako da, kolika je cena. Ja treba da krenem sa pregledima, pa sam cula sve najlepse o ovoj klinici i doktorki Goci. Unapred vam hvala!  

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 17:13:38   
Biki34
Kod njih je cena pre 3godine bila 2000e plus hormonska terapija,mislim da je jos uvek toliko...

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Klinika Ivanović
6.3.2013 17:23:29   
dragana s.
Hvala Biki! Ja sam nacula da sad i privatne klinike rade besplatno, Jevremova, Ivanovic i jos neke. Pa ne znam u sta da verujem. A vec me uhvatila panika i moram da krenem sa tim, a odlucila sam se za ovu kliniku. Inace sam kao pala sa Marsa! user posted image  

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here