|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 11:06:11   
Anoniman
Nisi dosadna, ne brini, pa znam kako ti je! (: da, platili smo, nismo smeli da cekamo!

(odgovor članu dragana s.)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 11:13:35   
dragana s.
Divna si! Bas sam srecna sto postoje divni ljudi koji su tu da pomognu, a i ne poznajemo se! A meni je prvi put da sam ikada na nekom od foruma! I reci mi samo koja je procedura, nazovem ih telefonom i zakazem razgovor? Pretpostavljam da se ta konsultacija sa doktorkom placa?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 11:23:34   
Klarica
dragana, slobodno ih pozovi, sve će ti oni reći. I slobodno pitaj sve što te zanima user posted image
Nećeš pogrešiti sigurno, i ja sam prezadovoljna user posted image

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 11:24:21   
Biki34
Cvetjka super za blizancice,cestitam...a sada uzivaj i odmaraj.
Super sto ces kod njih voditi trudnocu...Ja sam malo nostalgicna za tim periodom,kad malo poludim pozelim sve ponovouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 11:49:43   
dragana s.
Klarice, hvala i tebi! Divne ste stvarno, hvala od srca!

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 12:09:34   
Anoniman
Lepo ti kaze Klara, samo ti njih pozovi i nemas sta da brines (: ja kad sam zvala rekli su mi da dodjem 2. dana ciklusa i taj prvi pregled sa konsultacijama je bio 10.000din, svaki sledeci je 3.000. Rade UZ vaginalnom sondom iako krvaris.

(odgovor članu dragana s.)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 12:11:27   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Biki34

Cvetjka super za blizancice,cestitam...a sada uzivaj i odmaraj.
Super sto ces kod njih voditi trudnocu...Ja sam malo nostalgicna za tim periodom,kad malo poludim pozelim sve ponovouser posted image user posted image


Hvala!! Kad malo poludis user posted image mm se vec pita koja je verovatnoca da spavaju u isto vreme user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Biki34)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 12:26:06   
dragana s.
Cvetjka, izvini ako sam indiskretna, da li je kod tebe i mm postojao neki konkretan problem pa ste se odlucili za vantelesnu? Pitam, posto je kod nas uglavnom sve u redu, ako nam ne utvrde neki problemcic. Ja inace imam PCOS, ali ne toliko alarmantno, jer svakog meseca imam ovulaciju, ali jednostavno nece pa nece. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 12:38:08   
Anoniman
Pise na pocetku teme, explodirao mi je jedan jajnik (da, i to moze da se desi) jedva su mi spasli drugi i matericu, pa je bilo prilicno hitno da ostanem u drugom stanju, da ne izgubim i drugi, posto blage veze nemaju sta je bilo sa prvim. A koliko dugo kod vas nece da se "zakaci"? Reci ce ti oni realno stanje nakon pregleda, samo bez sekiracije... *:

(odgovor članu dragana s.)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 12:42:37   
dragana s.
Pa ti si pravi heroj! Svaka ti cast! user posted image  Mi smo u braku od avgusta 2010., a krenuli smo ozbiljno da se bavimo "zakacinjanjem" user posted image  posle godinu dana kad smo videli da se nista ne desava. To je recimo od oktobra 2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 12:55:31   
Klarica
I nama su dr. govorili sve ok, a dr. Goca je problem otkrila odmah. Tako da dragana nemoj da brines, ako ima problema naći će ga. Pa da znas sa čim da se boriš.
Posto imas PCOS ako nisi radila ogtt test, to ćes raditi odmah.

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 13:06:27   
dragana s.
A sta je ogtt test?

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 13:41:42   
Klarica

IZVORNA PORUKA: dragana s.

A sta je ogtt test?

Test opterećenja šećerom. Popiješ šećer smućkan sa vodom, pa te bockaju više puta u roku od dva sata da vide koje su vrednosti šećera i insulina.
Šećer negativno utiče na kvalitet jć i na samo kačenje embriona.

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 13:45:01   
dragana s.
Hvala ti Klarice! :-*  Nisu mi to nikad radili!

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 13:47:45   
Klarica

IZVORNA PORUKA: dragana s.

Hvala ti Klarice! :-*  Nisu mi to nikad radili!

Sve će te oni uputiti, ne brini. Biće to sve ok user posted image

(odgovor članu dragana s.)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Klinika Ivanović
8.3.2013 14:31:12   
dragana s.
Uh, stvarno se mnogo bolje osecam kad ste tako pozitivne i pune lepih reci! Ja sam se malo uplasila zbog svega, a moje drugarice koje imaju decu, ne mogu to bas da shvate. Klarice, i ostani tako pozitivna, ja ti drzim fige za predstojecu kontrolu! :-******

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Klinika Ivanović
9.3.2013 9:38:04   
Anoniman
Dragana, ne plasi se, pa toliko nas je to proslo, nema razloga!
Klarooo, jesi li radila betu?? *:

(odgovor članu dragana s.)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Klinika Ivanović
9.3.2013 12:14:59   
Klarica
Četvrtak-15
Petak-31,6

Ponavljam u ponedeljak.U šoku sam, jedva čekam da vidim i tu betu.

Pojavio mi se smedjkasti sekret, zvala dr. uvela mi boce progesterona, po pola ampule na svaka tri dana.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Klinika Ivanović
9.3.2013 12:54:26   
17 joka
Klarice  da  sve  bude  okuser posted image
odmaraj  mazi  tibu.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Klinika Ivanović
9.3.2013 13:20:22   
zmajče
klarice moja to je to jeeeeeeeeeeeeeeeeeee
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
neka ti je sa srećom draaaaaaga
da me vučeš za nosićuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Klinika Ivanović
9.3.2013 13:28:52   
17 joka
Klarice  uzivaj  dragauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dobila  si  najlepsi  poklon  i  dar  od  Boga

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Klinika Ivanović
9.3.2013 13:49:31   
Anoniman
Klaaarice mila, to je najlepsa vest ovih dana, svaka cast, presrecna sam zbog tebe!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image puuuno poljubaca za tebe!!! *: *: *: *: *: *:

(odgovor članu 17 joka)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Klinika Ivanović
9.3.2013 15:02:48   
*Maki*
Klarice samo miruj dušo,biće sve ok!

Cvetjka javicu ti se na p.p. :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Klinika Ivanović
9.3.2013 20:06:14   
Klarica
Hvala vam devojke, divne ste user posted image
Još uvek su mi izmešana osećanja, samo da bude sve ok. Brigama nikad kraja user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Klinika Ivanović
9.3.2013 20:39:55   
17 joka
Klarice  naravno  da  ce  biti sve  dobrouser posted image user posted image user posted image

samo  pozitivno  razmisljaj!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Klarica)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here