|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 14:39:12   
anajid
anajid odustani od peglanja


E bogme necu,od svih tih radnji jedino volim peglanje.Ali bas volim.Nego smori me taj ves.Bebe bljuckaju,kakaju....a Andrija se ponekad upiski na spavanju,pokvasi,isprlja...ma znate vec.Plus sto je zima i na svima je tona robe.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 15:54:06   
sneza24
Svaki dan.Nekad i 2-3 dnevno.Retko koji dan ne uključujem mašinu.
Dečji veš svaki 3 dan,nekad mi se nakupi za dve mašine ako je L kakila pa joj procuri pelena,David se ukaki pa njihova posteljina,peškiri.
Naš veš se isto dosta nakupi jer nas je 5-oro odraslih,plus stolnjaci iz lokala ima za jednu mašinu.
Beli veš 2-3 nedeljno jer peremo i krpe iz lokala tako da retko kad ne pere mašina.
Sva sreća pa postoji veš mašina inače neznam kad bih stigla toliki veš da operem.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 16:39:13   
Cvrčko
Meni je sad zimi jedini problem sušenje, jer stalno moram da čekam da se jedna tura osuši kako bih drugu prostrla, a leti je sve suvo za 2 sata na terasi user posted image A peglanje inače volim, ali mi malo dozlogrdilo ovako svaki dan..... user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 19:29:41   
Sanchy
Leti svaki dan a sad zimi na dva dana zbog susenja,cekam da se jedna tura osusi pa onda ubacujem drugu turu...

(odgovor članu Cvrčko)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kolko često prate veš?
20.1.2013 10:25:19   
MarijaBg
I ja svaki dan, a cesto po 2-3 dnevno... Strasno, ja uopste ne znam akko toliko prljamo, mislim znam, ali mozda preterujemo user posted image Susac u hodniku stalno rasiren i pun, radijatori rade punom parom... A peglanje ne upraznjavam, hvala lepo, samo kad oblacimo neto sto mora da se opegla user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kolko često prate veš?
20.1.2013 12:20:50   
Lilla
Hanelovo 2-3 puta u sedmici, a nase ne toliko cesto. Obicno jednom sedmicno ono sto mora i sto nam treba, a krupno i ono sto moze da ceka perem u veseraju, kad ulovim termin jer besposlene babe bas briga sto ostali rade, pa peru kad im se cefne.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 11:42:53   
snovi
Jednom nedeljno, samo nas je dvoje, nadam se ne dugo još ..

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 11:47:06   
Honey
Ja skoro svaki drugi dan, mada neki put znam da pustim i po dve masine na dan, mm radi i cim dodje s posla sve u korpu za pranje, za cas se nakupi ves...

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 11:50:34   
Olga75
verovatno sam se zalila ali svaki drugi dan
i sto je zvercica starija to je vesa sve vise
ko da veseraj drzim ili mi vrti masina ili se vijori na dvoristu a peglu vatam samo kad je hitno tako da me gomila ceka al to nije za ovu temu
rezime : ko sta radi Olga pere ves user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Honey)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 11:51:33   
cockic
ja vala perem 100 masina mesecno,jer sve odvajam tamne carape same,bele carape,gace.....i tako da mi je korito za prljva ves stalmo puno.ali ovo korito mislim stvarno.ono vece koje nekoristimo vise mi stoji prljav vesuser posted image i to je breg vesa u malom hodniku svaki danuser posted image

(odgovor članu Honey)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 11:52:30   
pandina
Masina retko koju noc preskoci, a na ruke perem jednom nedeljno.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 11:52:31   
Cindarella
Svaki Boziji dan...user posted image

(odgovor članu Honey)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 11:53:30   
Sanja90
svaku noc posle 00:00h jeftinija strujauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 11:54:15   
lesica
Manje više svaki ili svaki drugi dan.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 11:54:31   
indy_25
Svaki dan osim subote i nedelje.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 11:56:00   
MajaMV
ne perem na crveno slovo inace perem svaki drugi dan, mi smo pravi strokavci....hehehe

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 11:56:12   
Sanjica26 RR
Svaki drugi dan, ali kad je jeftina struja.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 11:57:34   
Sanja90
Pa i mi isto ne peremo na crvenoslovo i nedeljom (kako kad)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 11:58:06   
Zell
Manje-vise svaki dan.. osim nedeljom i nekim vecim praznikom (ukoliko nije nista hitno i ako se set_im da je praznik) user posted image

ps. ukljucujem masinu uglavnom nocu, ne toliko zbog ustede struje nego jer je voda ovde ocaj cak i za pranje pa ne bi da rizikujem riknjavanje masine (srecom imam start delay pa ne moram da se budim u pola noci)

< Poruku je uredio Zell -- 11.3.2013 11:59:38 >

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 11:59:35   
isidora88
svaki dan grrrr, mrzim da sirim ves, a tek da ga skupljam...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 12:00:12   
Pretty78
samo vikendom i to 3-4 masine i onda do sledeceg vikenda fajronat user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 12:01:11   
cockic
kad perem na 60- 95 prem nocu,a kad perem na 40 perem po vise masina dnevno.tata mi rece da ta od 40 netrosi puno struje.jer ja na tih 40 upalim samo 2 lenine trenerkeuser posted image ma ja sam biser kako perem ves.i masine mi nikad nisu prepunjene da bi se ves lepse oprao.

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 12:01:46   
dijana1*
Skoro svaki dan. Kada mm ne igra fudbal obda je tsj dan pauza. Ali to je jako retko.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 12:09:44   
Moja sreca
Mi smo od skoro presli na po jednu masinu belog i jednu masinu sarenog vesa,i eventualno jednu oset_ljivog,i to vikendom,preko nedelje ako bas nesto mora. Moje dete je konacno prestalo da se brlja i prlja...doduse i masina mi je od 7kg,pa moze dosta da stane. :)


< Poruku je uredio Moja sreca -- 11.3.2013 12:10:52 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Koliko često perete veš?
11.3.2013 12:14:58   
sarti
Kako kad, otprilike 4-5 masine nedeljno!

(odgovor članu Moja sreca)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

selidba
VVVV

imamo 1 dete i planiramo i drugo (mozda i trece)... Yivimo u manjem stanu na super lokaciji i sad imamo mogucnost da uzmemo veci stan. Za koju opciju biste se u ovoj situaciji opredelile?

ne znam (14%)

Veci stan na periferiji (13%)

Kuca na periferiji (51%)

Veci stan bez lifta na super lokaciji ( mozda ce biti nezgodno zbog problema s kicmom i nosenja kolica) (14%)

Ostala bih u malom stanu i izdavala drugi (8%)


Ukupan broj glasova: 120

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here