|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko često perete veš?
3.11.2011 12:06:27   
isidora88
perem svaki dan,a poslednjih dana perem po 2 masine dnevno,imam gomilu uniforme od mm,nikad sve oprati,poludela sam vise,nemam gde da susim tolike stvariuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Koliko često perete veš?
3.11.2011 14:18:27   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Prebacila sam postove o mašinama u temu VEŠ MAŠINE a imamo i temu SUŠILICEuser posted image


To je ok. Ali frekvencija pranja vesa (glavno pitanje u ovoj temi) je direktno proporcionalna zapremini bubnja ves masine, stoga vrsta ves masine i sushacha ima itekako veze sa temom.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Koliko često perete veš?
3.11.2011 14:20:35   
IVA 11
Svaki dan i muka mi je vise. Sad cu fino da sacekam da se nakupi pa onda, imamo robe za izvoz, nidje nece pobjec' masina user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Koliko često perete veš?
3.11.2011 14:25:05   
Inica
Pa ja zavisi- nekad dnevno 2-3 masine, a nekad par dana nista. Sto se tice cerkicinih stvari ima ih stvarnp dosta, i onda ne moram da zurim sa pranjem jer joj treba nesto.. 

< Poruku je uredio Inica -- 3.11.2011 14:27:01 >

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Koliko često perete veš?
3.11.2011 16:30:11   
Lu
IZVORNA PORUKA: vukosava

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Prebacila sam postove o mašinama u temu VEŠ MAŠINE a imamo i temu SUŠILICEuser posted image


To je ok. Ali frekvencija pranja vesa (glavno pitanje u ovoj temi) je direktno proporcionalna zapremini bubnja ves masine, stoga vrsta ves masine i sushacha ima itekako veze sa temom.


Onda da zaključamo temu veš mašine i sušiliceuser posted image
Žene peru i po dvije majice u mašini, tako da ne zavisi puno od veličine bubnjauser posted image
Ja perem tek kad napunim (svoj bubanj od 5 kguser posted image )  a to je svaki 5 dan otprilikeuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Koliko često perete veš?
3.11.2011 16:37:18   
vukosava
Ma jok, neka nama sto tema, sta fali.

Moja masina ima podesavanje kolicine vode i trajanja ciklusa u zavisnosti od toga koliko stavis stvari unutra.

Ako neko pre po dve majice u masini a nema tu opciju, otici ce lezajevi na masini jer je ona projektovana da radi optimalno sa punim bubnjem. Postoji nesto sto se zove metoda uravnotezenja rotora koja se primenjuje pri dizajnu vratila na ves masinama. To je ustvari dodatna tezina koja se postavlja na to vratilo sto se okrece unutar bubnja i sto povezuje bubanj sa elektromotorom. Ako nije optimalno opterecen, vratilo ce da prenosi neoravnotezeno opterecenje na spoj sa elektromotorom pa moze da se desi mehanicki kvar i sl.

Tako da moj savet sa tehnicke perspektive: ako nemate podesavanje za malu kolicinu vesa na masini, izbegavajte da perete te dve majice jer ce vam se brze pokvariti masina. Bolje sacekajte da se nakupi vise vesa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Koliko često perete veš?
3.11.2011 16:40:08   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: vukosava

Ako neko pre po dve majice u masini a nema tu opciju, otici ce lezajevi na masini jer je ona projektovana da radi optimalno sa punim bubnjem. Postoji nesto sto se zove metoda uravnotezenja rotora koja se primenjuje pri dizajnu vratila na ves masinama. To je ustvari dodatna tezina koja se postavlja na to vratilo sto se okrece unutar bubnja i sto povezuje bubanj sa elektromotorom. Ako nije optimalno opterecen, vratilo ce da prenosi neoravnotezeno opterecenje na spoj sa elektromotorom pa moze da se desi mehanicki kvar i sl.



Jesi li ti beše mašinac? user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Koliko često perete veš?
3.11.2011 18:59:44   
vukosava
IZVORNA PORUKA: *Alexx*


IZVORNA PORUKA: vukosava

Ako neko pre po dve majice u masini a nema tu opciju, otici ce lezajevi na masini jer je ona projektovana da radi optimalno sa punim bubnjem. Postoji nesto sto se zove metoda uravnotezenja rotora koja se primenjuje pri dizajnu vratila na ves masinama. To je ustvari dodatna tezina koja se postavlja na to vratilo sto se okrece unutar bubnja i sto povezuje bubanj sa elektromotorom. Ako nije optimalno opterecen, vratilo ce da prenosi neoravnotezeno opterecenje na spoj sa elektromotorom pa moze da se desi mehanicki kvar i sl.



Jesi li ti beše mašinac? user posted image


Doktorka ba user posted image
Pa reko daj da i ja nesto napisem nacinom kojim se obicno izrazavam.

< Poruku je uredio vukosava -- 3.11.2011 19:05:13 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Koliko često perete veš?
4.11.2011 9:35:46   
Anoniman
Ja sad ne znam da li imam tu opciju , samo su mi rekli da masina uzima vode koliko treba , tj koliko vesa ima u masini toliko ce vode da uzme user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Koliko često perete veš?
4.11.2011 14:04:04   
Verus
Obicno 2-3 puta nedeljno...nekad cesce, bude po par masina belog i par sarenog.  Nekad gledam onu korpu i koliko se brzo napuni i mislim kao da nas je 10 u kuciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Koliko često perete veš?
3.12.2011 7:50:05   
Anoniman
nas je dvoje samo, mm i ja i ne pitajte koliko puta nedeljno perem. pitam se sta cu raditi kad dodje beba user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kolko često prate veš?
2.1.2013 12:35:46   
gugutka

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Svakih 5-6 dana


I kod mene isto ..

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kolko često prate veš?
2.1.2013 13:31:39   
Bebilina
Prosecno 2 dnevno od 7kg. Koristimo visekratne pelene, mali balavi, bljucne ponekad, mala ima uniformu za skolu, igra se vani po bilo kom vremenu, mm svakog dana novu kosulju za posao, nas carsav na 2-3 dana jer na krevetu dojim bebca, zbog dojenja visekratne uloske za grudi, 1-2 brusa i bluze dnevno i eto ti i do 14 masina nedeljno user posted image
A i inace sam takva da sve sto moze da se pomeri moze i u masinu da se strpa, pa trpam user posted image

< Poruku je uredio Bebilina -- 2.1.2013 13:34:35 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kolko često prate veš?
2.1.2013 13:38:04   
vojvodjanka87
u tri dana jednom ,a kad mi je mm na putu i u pet dana ne mogu da nakupim zato nekad i rucno operem kad sam samauser posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 11:36:30   
nata11
Na 4 dana. Vise volim da odvojim dan za to i u jednom danu pustim 2 masine nego cesce po 1 masinu.

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 11:39:10   
milenatea
2 - 3 masine nedeljno, kad se nakupi

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 11:40:00   
jovicaa
kod nas stalno ima nesto da se ukljuci... samo ja pustim da se nagomila, pa onda picim po 2 dnevnouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 12:22:41   
Anck Su Nmaun
Razvrstavama na belo, sareno i crno...i sve to po jednom nedeljno + sto se cesto stvori jos jedna s posteljinom....

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 12:28:38   
Sesilija 83
uff ne pitajte od kad je dosla beba njeno otprilike 1 masina na 4-5 dana,a nase u proseku 1 masina dnevno,mm svakog dana cistu kosulju,i ja po kuci trenerke i majce,mazem se vise od nje od kad sam pocela da je hranim,pa posteljune,peskiri,belo,crno sareno...ihiii.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 12:33:59   
marince1
Cim se isprlja user posted image user posted image
Mm se najvise prlja od sve dece,jer radi u prasini.To mu dodje u proseku svaki dan po jednu masinu (nekad 2,nekad nijednu)

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 12:35:20   
isidora88
Svaki dan ukljucujem uglavnom,nervira me sto nemam mesta za masinu za susenje,o.da bih prala 2 puta nedeljno po nekoliko masina i ne bi mi ves bio okacen na susilicu a to mrzim,makar da imuser posted image am neku sobu viska pa da napravim veseraj

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 14:03:30   
caca81
Svaki dan, ako i preskočim dan, toliko se nakupi da moram 2x dnevno da operem...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 14:19:29   
Cvrčko
Ovih dana mogla bih i da je ne isključujem user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 14:28:18   
anajid
IZVORNA PORUKA: Cvrčko

Ovih dana mogla bih i da je ne isključujem user posted image


Isto tako!Od kako su se rodile bebe masinu bukvalno ne gasim.Muka mi je od sirenja,susenja,slaganja,peglanja.......

(odgovor članu Cvrčko)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kolko često prate veš?
19.1.2013 14:31:17   
jovicaa
pa da, ja sam od juce tri ukljucila i opet je puna korpa aaaaa.
anajid odustani od peglanja, ja sam odavnouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here