|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 10:23:49   
minavb
Ništa se nije dogovdilo, prosto mi se čini da bi Vanja bio drugačiji da ide u vrtić. Ne snalazi se najbolje sa drugom decom, i ne zanimaju ga preterano, smeta mu gužva, a sigurna sam da bi do sad naučio da žvaće da je krenuo u septembru u vrtić.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 10:26:56   
Anoniman
Ali naučiće da žvaće svakako, po meni nije bitno kada.
I naučiće i da se ponaša sa decom.
Nemoj da brineš. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 10:30:42   
minavb
A jbg, moram oko nečega da šizim user posted image U svakom slučaju, sledećeg septembra kreće u državni, a ako bude morao i ranije, prvo će u privatni.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 10:58:27   
mihi
IZVORNA PORUKA: Jeca*

IZVORNA PORUKA: minavb

Pre neki dan sam cmizdrila kao kreten- gledam ga kako pajki i zamišljam kako ga maklja neko drugo dete a on ne zna da se brani. UH!user posted image


vec vidim tvoju snaju u onoj temi o svekrvama user posted image
pusti dete da jača ličnost....pa šta ako se pobije s vršnjakom? bolje sad nego za 20 godina




Minina snaja ispisala svih 100 strana "Kako se slažete sa svekrvom 256 deo hahahhaha.


< Poruku je uredio mihi -- 26.12.2011 10:59:54 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 11:03:12   
minavb
IZVORNA PORUKA: mihi

IZVORNA PORUKA: Jeca*

IZVORNA PORUKA: minavb

Pre neki dan sam cmizdrila kao kreten- gledam ga kako pajki i zamišljam kako ga maklja neko drugo dete a on ne zna da se brani. UH!user posted image


vec vidim tvoju snaju u onoj temi o svekrvama user posted image
pusti dete da jača ličnost....pa šta ako se pobije s vršnjakom? bolje sad nego za 20 godina




Minina snaja ispisala svih 100 strana "Kako se slažete sa svekrvom 256 deo hahahhaha.


A potpis joj je MRZIM PATLIDŽAN!


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 11:07:40   
mihi
IZVORNA PORUKA: minavb

A jbg, moram oko nečega da šizim user posted image U svakom slučaju, sledećeg septembra kreće u državni, a ako bude morao i ranije, prvo će u privatni.


Mina tako i ja šizim od kada je počela zima jer je Miloš nesnosan u kući i stalno govorim da je krenuo u vrtić od septembra sve bi bilo drugačije da ne pričam o tome što spava do 10, po podne od 3 do 6 i uveče nikad ne zaspi pre 12 a od 10 se davimo po krevetu. ON je inače spreman za vrtić, lepo jede, komunikativan je, voli decu, crta, slaže kocke....... Od marta kad bude gotov novi vrtić na Bež. Kosi startujemo nadam se.

Iskreno mislim da Vanja još nije bio za vrtić, razboljevao bi se a tada bi ti bila još u većem stresu. Da li bi naučio da žvaće ne znam, moj stariji sin u vrtići ništa nije jeo čak nije znao ni štra ima za ručak. Kad dođem po njega imao je 5 godina i pitam Luka šta ste imali za ručak kaže ono zeleno dugačko neslano i odvratno (boranija). Tako da bolje što je ovu godinu ostao kod kuće.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 11:08:29   
mihi
I povrće i ovsi keks, i fit jogurt.........user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 11:14:24   
Grejs
Ahil je imao dadilju od januara,pre messec i po je krenuo u vrtic.Ja sam zadovoljna kako se adaptirao dadilju sam zadrzala da dolazi jednom nedeljno cisto da je ne zaboravi i kada moze vikendom da dodje na par sati.Inace sam ga prvo upisala u jedan vrtic isao je jedan dan u septembru i odustala sam bilo mi je nekako zao,a i prostor je bio sa nekim starim igrackama mali bez dovoljno svetlosti.Onda sam slucajno saznala za ovaj drugi vrtic i odusevila sam se njim.Isao je dve nedelje po sat dva popodne pa smo krenuli ujutru.Ima prevoz kuca vrtic-kuca,vrtic je veliki sadrzajan vaspitacice su mi se dopale kao i vlasinca.Imaju veliko dvoriste i u svakoj prostoriji je prelepo.Ono sto mi se najvise dopalo je video nadzor -mogu da bacim pogled i vidim sta mi dete radi u svakom trenutku.Imali su predstavu dobili paketice,ako roditelj ima potrebu dete moze i subotom da bude u vrticu.S'vremena na vreme organizuju nocenje u vrticu da bi se deca pripremila na odvajanje od roditelja za zimovanja i letovanja.Sad organizuju i docek nove godine(Ahil je mali i necu ga davati )i deca idu kuci prvog popodne.Jedina mana je naravno to sto je sve vreme slinav otkad ide u vric.

_____________________________

"Neki traže da budemo ne njihovi prijatelji, već prijatelji njihovih zabluda. Zbog toga se ne ostvaruju ili kvare mnoga prijateljstva.", Duško Radović

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 11:17:06   
minavb
Da nije taj vrtić blizu Taš-a?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 11:20:09   
mihi
Koji je to vrtić Grejs?

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 11:20:38   
Grejs
Imaju dva,jedan je kod Malog Tasa,a drugi kod Cvijiceve-ja sam se odlucila za ovaj kod Cvijiceve jer imaju grupu mladjih leptirica do 2 godine(kod Tasa su zajedno i mladji i stariji) i kod Tasa nemaju dvoriste vec ih vode u park a ovde imaju ogromno dvoriste.

_____________________________

"Neki traže da budemo ne njihovi prijatelji, već prijatelji njihovih zabluda. Zbog toga se ne ostvaruju ili kvare mnoga prijateljstva.", Duško Radović

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 11:22:22   
mihi
Ako te ne mrzi ajd u pp detalje naziv, cena, hvala unapred.

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 11:22:54   
Grejs
Ja cu napisati pa ako nije po pravilima neka me modovi obrisuuser posted image Happy Kids vric i jasle.

_____________________________

"Neki traže da budemo ne njihovi prijatelji, već prijatelji njihovih zabluda. Zbog toga se ne ostvaruju ili kvare mnoga prijateljstva.", Duško Radović

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 11:24:45   
mihi
Hvala, imaju sajt verovatno pa ću pogledati, hvala puno.

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 11:29:09   
Grejs
Poslala pp

_____________________________

"Neki traže da budemo ne njihovi prijatelji, već prijatelji njihovih zabluda. Zbog toga se ne ostvaruju ili kvare mnoga prijateljstva.", Duško Radović

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 11:35:13   
minavb
To je taj, tamo ide naša drugarica Hana i najviše voli pidžama žurke u vrtiću user posted image
Grejs, jedan bod = 1 euro?


< Poruku je uredio minavb -- 26.12.2011 11:46:34 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 11:46:04   
Anoniman
Sad kada si spomenula Doček NG, Luka ove godine NG čeka u vrtiću. Iz njegove grupice će biti samo jedna devojčica, ali je prijavljeno 15 predškolaca, a pošto se često igraju svi na gomili onda se i znaju, tako da je Luka izjavio da on želi da ide. Mi ćemo inače biti kod kuće, tako da nije da je morao da ide, to je bio njegov izbor.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 14:23:28   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: mihi
IZVORNA PORUKA: Jeca*
vec vidim tvoju snaju u onoj temi o svekrvama user posted image
pusti dete da jača ličnost....pa šta ako se pobije s vršnjakom? bolje sad nego za 20 godina

Minina snaja ispisala svih 100 strana "Kako se slažete sa svekrvom 256 deo hahahhaha.

A potpis joj je MRZIM PATLIDŽAN!


Kako je je ovo MRZIM PATLIDŽAN nasmejalouser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Vrtic vs dadilja
26.12.2011 17:07:04   
Tea2
Grejs,pogledala sam prezentaciju.Ovo je stvarno nesto lepo,i ako je i pola od onog sto pise-sjajno.
Pisala sam sta za isti novac dobijes u vrtic-novobeogradski soliter.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Vrtic vs dadilja
27.12.2011 10:46:00   
Grejs
Mina jeste 1 bod-1 euro
Tea zaista je tako,ja sam potpuno zadovoljna,raduje me sto neko radi svoj posao kako treba i uverena sam da je vlasnici stalo do toga da unapredjuje svoj biznis.Naravno kada Ahil bude malo veci bice mu mnogo sadrzajniji program u vrticu,vec vidim da neke pesmice zna tj,pokusava da mi objasni na slogove posto jos ne prica skoro nista ali sve razume.Ja svakog dana dobijem papir na kome pise kako mu je prosao dan sta i koliko je jeo koliko je spavao i cemu se najvise radovao tog dana u vrticu,Na kraju meseca se dobija izvestaj o tome koje su sve teme presli,u kojim su aktivnostima ucestvovali i sl.
Sto se tice cene prvi vrtic u koji sam ga upisala bio je i skuplji od ovog a zaista se ne mogu ni po cemu porediti.

_____________________________

"Neki traže da budemo ne njihovi prijatelji, već prijatelji njihovih zabluda. Zbog toga se ne ostvaruju ili kvare mnoga prijateljstva.", Duško Radović

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Vrtic vs dadilja
12.6.2013 15:14:25   
gabrijelaaa
iskreno mi smo se odlucili za jaslice...jer ce imati drugare..user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Vrtic vs dadilja
12.6.2013 21:09:57   
Odri Hepbern
I ja sam pre za jaslice nego za dadilju.

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Vrtic vs dadilja
12.6.2013 21:16:53   
magde
jaslice definitivno

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Vrtic vs dadilja
12.6.2013 21:25:44   
minnica
ja glasam za vrtić/jaslice.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Vrtic vs dadilja
12.6.2013 21:57:04   
vukosava
Za sada sam za vrtic. Vise velujem profesionalcima. Za 10 dana krece u vrtic sa 2.5 godine. Mada ako promenim misljenje javi cu hehe

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here