|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2013.
8.8.2013 22:20:56   
srnad
Adulence stize ti detaljan izvestaj!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Letovanje 2013.
8.8.2013 22:26:10   
adulence
Jedva cekam...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu srnad)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Letovanje 2013.
8.8.2013 22:49:32   
lokica77
Srnad jeste isli kolima i ako jeste jel Vukasin svo vreme bio u AS? Mi idemo krajem meseca i bas imam frku kako ce K podneti put, planiramo da krenemo uvece kad ona zaspi i nadamo se da ce prespavati put jer budna bas pravi frku nece u as(jaje), a sa druge strane ne verujem da ce spavati svo vreme ako bude u as posto je smizla navikla da se vrti i po celu noc okrece sa jedne strane na drugu...SORRY ako sam malo otisla u off

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 15:24:13   
MASHKA
joj drugarice nama se približilo letovanje a ja se samo bojim da mi se deca ne razbole....jel ste im davale nešto preventivno? negde sam pročitala da nije loše par dana pre odmora početi sa probiotikom?

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 15:37:44   
Olga75
Mashka , ja uvek pre letovanja dajem probioimuno kids , one kesice i to dam svih deset za svaki slucaj

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 15:49:36   
MASHKA

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Mashka , ja uvek pre letovanja dajem probioimuno kids , one kesice i to dam svih deset za svaki slucaj

Olga , 10 dana pre letovanja kreneš? i nemate posle problema?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 15:58:13   
Olga75
pa da , ove godine smo imali jednu retku stolicu ali jela je : dinje , kukuruze , skoljke , dva sladoleda , rastan. pila mleko ( od njega obicno dobije proliv ali od jogurta ne )
i to mi je praksa 10 tih kesica pre letovanja , 10 kesica u jesen i 10 kesica negde u januaru

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 16:35:48   
Verolina
Ja jos nisam odlucila. Bice polovina septembra, ali jos ne znam gde. Mislila sam da ove godine necemo ni letovati, kad ono, moja finansijska situacija dozivljava drasticno poboljsanje otkako ne delim habitat sa svekiuser posted image
Bice Grcka, najverovatnije Parga.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 16:43:56   
viking
Da ti ne bude hladna voda polovinom septembra u Pargi?
Nama je za sada zabranjeno da putujemo, ali sledeće nedelje ulazim u 4. pa se nadam da će nas možda pustiti takođe sredinom tj u drugoj polovini septembra (tad mm može da uzme odmor). U tom slučaju bismo razmišljali o Rodosu ili Kritu, nemam pojma, u životu nisam letovala u septembru, ne znam gde je toplo tada....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 16:53:51   
Verolina
Ma kakvi hladna. Voda u septembru je najtoplija, kao bara. Pre napolju moze da bude hladno. A i mi ne mozemo da biramo, moj muz samo tad i kasnije moze da dobije odmor.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 16:59:26   
viking
Nama su šanse verovatno 5% da će me pustiti, ali ajde, mogu malo da se nadam :)


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 17:07:17   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Verolina

Ja jos nisam odlucila. Bice polovina septembra, ali jos ne znam gde. Mislila sam da ove godine necemo ni letovati, kad ono, moja finansijska situacija dozivljava drasticno poboljsanje otkako ne delim habitat sa svekiuser posted image
Bice Grcka, najverovatnije Parga.


Eeee pa ja se vratih pre koji dan iz Pargice :)

Voda je kažu do 5.7. bila ledara, a kada smo mi bili bila je superiška.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 17:13:10   
Verolina

IZVORNA PORUKA: viking RR

Nama su šanse verovatno 5% da će me pustiti, ali ajde, mogu malo da se nadam :)


Znam, ali ja ti savetujem da budes mirna, a sledece godine pici sa bebanama.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 17:13:41   
Verolina
Pa da, Dunjci, Jonsko more je ledara do avgusta, a onda krece milina.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 17:18:07   
dunja RR

Mi smo bili jedne godine na Krfu kraj avgusta, početak septembra, voda je bila savršena, ali je naišao neki hladan talas tog dana kada smo se vraćali kući. E sada, ne znam kako je baš u sred septembra, ali ja bi opet u Pargu, baš u septembru user posted image

Naravno, ništa od toga, čekaju me pripreme za FET, a i kola sada kupujemo, možda padne neka banjica ili Zlatibor na par dana u narednih mesec dana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 17:24:58   
dunja RR
E da dodam, mada sam već možda i pisala, ne sećam se - ja sam sada letovala u sezoni prvi put posle 15 godina. Poslednjih 15 godina letujemo kraj avgusta - početak septembra. Posle ovog letovanja, jasno mi je i zaštouser posted image

Za nas neuporedivo, mnooogo lepša je Grčka na kraju avgusta, a najlepša početkom septembra. U drugoj polovini septembra nisam nikada išla, ali planiram. Mislim da me sezona neće skoro videti (dobro je da nisam profesor, pa da budem osuđena na sezonu, verujte da mi je to padalo na pamet-a sa nama u grupi tona nastavnika i profesora). Ne volim tu gužvu i ne volim to sunce, jednostavno, to nije to. Cene su iste, nisam primetila razliku.

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.8.2013 17:27:12 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 17:29:55   
Verolina
Dakle, tetra zadovoljstvo u septembru-Lefkada, Kefalonija, Zakintos, Parga. Ja letujem uvek u drugoj polovini septembra, a temperature nikada nisu bile nize od 33-34 stepena. Ipak je prekoputa uzarena Afrika user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 17:32:01   
Verolina
A da, i veoma bitno, muza i mene vec godinama letovanje izadje 200 evra (paket aranzman bez osiguranja za jednu osobu je 100 evra)...To je stvarno smesno.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 17:34:01   
dunja RR
Pa jeste, i nas je ranije izlazilo 300 /kraj AVG, poč. sept), sada je izašlo 400 nije to neka extra razlika, ali eto, žao mi je što sam morala ove godine u sezoni da letujem, i svo vreme sam zamišljala Pargu u septembru, u svoj njenoj divoti ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 17:43:15   
adulence
Ja sam jedne godine letovala na krfu od 17.septembra do 2.oktobra bilo je fenomenalno i toplo,more predivno za 15dana jedan dan je padala kisa...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 17:49:05   
Ana RR
Moj muž je danas izjavio da ako ubuduće planiramo opet da letujemo krajem avgusta-početkom sepptembra, moramo da odemo i na jednu junsku ili julsku turu jer nikako da dočeka put, kaže proći će leto dok mi odemo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 18:58:45   
Snelle
Ana, jedva čekam naše letovanje! user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 19:01:33   
Ana RR
Jao Snelle, i ja!! Ne mogu više da dočekam user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 19:10:09   
adulence
Joj devojke i meni se oteglo ovo cekanje...kada vi putujete?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Letovanje 2013.
9.8.2013 19:19:44   
Ana RR
28. avgusta.. ima još da čekamo..user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Za sve nas koje ne volimo da peglamo!
video
Mnogim ženama se želja ostvarila! Mašina za peglanje i slaganje veša. Ova čudo-mašina će se 2018. godine naći u prodaji.
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here