|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2013.
15.8.2013 13:05:21   
Peace*
Moji su prošle god bili u sept na Sitoniji oko 10og, i vratili se ranije jer im je 7 dana padala kiša. Realno, to ti je lutrija, može ti se desiti i u julu.
Mislim da je 28-29 dovoljno za kupanje dece.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Letovanje 2013.
15.8.2013 13:13:05   
Sesilija 83
haha hvala Ksena, evo dokaza da trudnicama slabije radi mozak, na njih sam totalno zaboravila...
Torbice, bacicu pogled i tamo. Hvala drustvouser posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Letovanje 2013.
16.8.2013 9:45:17   
Torbica
Mashka, mi smo pre dve godine bili i vreme je bilo kao u avgustu, ma fenomenalno, nismo izlazili iz vode, more toplo. Prosle godine u septembru smo bili na Tasosu i isto, more je bilo toplo, vreme toplo, bas smo imali srece. Jos nijednom na moru nismo imali kisu. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Letovanje 2013.
16.8.2013 10:47:59   
MASHKA
Torbice i ja se nadam da će nam biti lepo vreme, ipak nam je ovo prvo letovanje sa decom! krećemo 25. avgusta noću

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Letovanje 2013.
16.8.2013 11:12:09   
blesicakv
Pozdrav svima..
evo samo da napisem da smo mi 2010 (sa jednim detetom) i 2012 (sa dvoje dece) bili u toroniju, oba puta 13 dana od 10-og septembra i da nam je bilo extra vreme..prvi put je samo 1 dan bio tmuran, ali kise nije bilo i taj dan su bili talasi, a prosle godine nam je 2 dana bilo kise, ali sobzirom da smo bili 13 dana nije nam bio problem....oba puta smo isli preko astre, i oba puta u kucu olga, i uzivancija.. smestaj i nije neki, ali mene je privuklo veliko dvoriste, cvece, malecno igraliste u dvoristu, a sto je najvaznije plaza je odmah preko puta ulice,..odem u sobu skuvam kafu i donesem na plazu, odem u wc, ma milina koliko je blizu...a plaza i voda extra..za porodice dusu dalo..ove godine opet septembar 9-ti, opet preko astre, ali ovog puta sarti.. user posted image nije nam ove godine odgovarao polazak za toroni..

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Letovanje 2013.
16.8.2013 15:07:55   
gagana83
Ne bih bas rekla da je prosle godine u Toroniju u tom periodu bilo samo 2 loseg vremena user posted image
Mi smo dosli 13. septembra, tog dana je bilo suncano i toplo ali je vec sutradan zahladnelo i to je trajalo puna 3 dana, da bi posle toga bio jedan dan kada je bila jaka bura i kad je u Toroniju bilo nemoguce kupati se.

Ako vec planirate Toroni, a idete autom preporucujem da smestaj nadjete bez agencije, za isti novac dobicete mnogo bolji smestaj.




_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu blesicakv)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Letovanje 2013.
16.8.2013 15:56:47   
blesicakv
e izvinjavam se, onda smo mi taj 3 dan proveli u sartiju, gde je bilo sunce...user posted image
a sto se tice bure, neko se i tad kupao..sve zavisi ko kako sta podnosiuser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Letovanje 2013.
16.8.2013 16:11:07   
blesicakv
[IMG]http://i42.tinypic.com/2zit3rl.jpg[/IMG]
i nije da bas nema zive duse

(odgovor članu blesicakv)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Letovanje 2013.
16.8.2013 16:12:37   
blesicakv

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.8.2013 18:29:09 >

(odgovor članu blesicakv)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Letovanje 2013.
16.8.2013 20:11:02   
Torbica
mi smo bili u bungalovima Olga i skroz je ok, veliko i komforno, lepa terasa, mi smo bili zadovoljni.
A posto smo uplatili u februaru oko sajma turizma, smesno nas je izaslo, nekih 370 eura 23 nocenja. Za te pare tesko da bi nasli na licu mesta. Jer i sam gazda padobrancima nije davao ispod 30 eura za nocenje.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu blesicakv)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Letovanje 2013.
17.8.2013 1:25:57   
gagana83
Mi smo platili 250e za 10 dana.
Bili smo smesteni ovde https://www.facebook.com/pages/Studios-Castro/281406055259645?sk=photos_albums
Isti studio bez pogleda na more je bio 20e na dan.
Kad smo mi gledali Olgu bila je oko 30e na dan preko agencije za taj period, regularna cena.
A najvisa cena koju smo dobili kada smo na licu mesta pitali za smestaj je bila 30e i to u Angelos Garden,koji je ja mislim najbolji smestaj u Toroniju.
Ove godine smo na Tasos ponovo isli u solo reziji, ovoga puta smo smestaj rezervisali preko interneta, a taj isti smestaj je preko agencije bio skuplji za 4e po danu.
I opet u julu, svekar i svekrva sa detetom isli na Tasos, bez agencije, opet prosli jeftinije nego da su isli preko agencije.

Blesice, mi smo taj dan kad je bila bura u Toroniju presli na drugu stranu poluostrva, u Kalamici, tamo je more bilo bez ijednog talasa. Krenuli iz Toronija u dugim rukavima, detetu sam cak i jaknu obukla user posted image a u Kalamiciju se kupali.
To je inace dobra fora na Sitoniji, ako je bura na jednoj strani poluostrva, samo predjes na drugu user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Letovanje 2013.
19.8.2013 16:01:42   
Azra_
Nama se bliži polazak , a meni, kao svakom paničaru kreću da rade ˝bubice˝. Nikad nisam znala da se opustim. Kako se dete slobodno kupka u moru, a ne prehladi se? Mislim, kad ga kupam u kadi ili bazenčiću, voda je uvek zagrejana i topla, a more...user posted image I da...kad završi sa kupanjem u slanoj vodi, da li ga istuširate običnom vodom, ili čekate narednu turu kupanja u narednih pola sata-sat? Prvi put vodim dete na more i ništa mi nije jasno...user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Letovanje 2013.
19.8.2013 17:03:43   
isidora88
mi smo mateju prosle godine kupali po desetak minuta u moru, posle smo ga kupali na tusu obavezno posle svakog kupanja. moje dete nije veliki ljubitelj kupanja, da jeste verovatno bismo bili duze u vodi ali ovo je bio neki maximum

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Letovanje 2013.
19.8.2013 17:30:04   
dunja RR
Ja sam sada u Pargi videla par bebica koje su toliko uživale u vodi, da sam se jednom čak i rasplakala od sreće. Jedna imala rekla bih 4 meseca, jedna 6-7 meseci, a jedan mali oko 10 meseci do godinu, malecki je ali je hodao. Uletao je u vodu, niko nije mogao da ga zaustavi, i naguta se vode, i OPET, mali Mađar, hit je bio user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.8.2013 17:31:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Letovanje 2013.
20.8.2013 0:04:16   
Azra_
Lepo je kad klinci uživaju u vodi, a roditelji budu opušteni. Meni su, dok sam bila klinka, znale usne da budu modre, a prsti smežurani, nisam htela da izlazim iz vode. Ništa mi nije falilo. Istina bila sam veća. Sa ovako malim detetom baš ne znam šta činiti... Već slutim kako ću se ganjati sa mm da vadi dete iz vodeuser posted image A ne bi me čudilo da on već ove godine pokuša da ga nauči da roni, skače salto i ostalo... AAAAA!!!! Skrenuću, osećam.user posted image

< Poruku je uredio Azra_ -- 20.8.2013 0:06:51 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Letovanje 2013.
22.8.2013 11:03:27   
lokica77
promena plana...umesto sledeceg vikenda putujemo sad u nedeljuuser posted image user posted image user posted image , uh jedva cekam

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Letovanje 2013.
23.8.2013 10:12:58   
jovicaa
evo da vam pisem nase iskustvo :)
bas sam zadovoljna i sitonijom i smestajem u kom smo bili... obisli smo sve i svasta, i priroda je tamo zaista predivnaa.... isla bih opet i opet i opet.... sta drugo reci, sve je savrseno tamo...
torbice ti me pitaj ako te zanima nesto odredjeno.. puno je vremena proslo pa i nisam vise pod utiskom, da bih pisala nesto detaljno.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Letovanje 2013.
23.8.2013 12:11:33   
Torbica
Jovice, ma ja sam se pitala samo da li je sve bilo ok, s obzirom da ste isli mimo agencije, placali avansno smestaj. Sto se Sitonije tice, moj favorit je i dalje Toroni, mada je cela lepa. user posted image Mi putujemo u ponedeljak!!!! Jeeeeee! Jedva cekam da se upakujemo u avion! E da,idemo svojim autom do aerodroma, ostavljamo ga tamo u garazi i to mi je jedna muka manje oko organizacije jer bi nama trebao kombi da nas preveze, pa saceka....user posted image Ovako mi je najlakse a nije nesto ni skupo previse, moze da se zakupi mesto na parkingu na 7 ili 14 dana, pa kosta 4 ili 8 hiljada. Placa se prilikom ulaska u garazu. user posted image Danas cu skoknuti do apoteke a pakovacu verovatno sutra, ako stignem! Ako ne, tu je i nedelja....user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Letovanje 2013.
23.8.2013 22:34:54   
jovicaa
vi opet na letovanje, stravauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 23.8.2013 22:35:09 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Letovanje 2013.
23.8.2013 22:52:04   
jovicaa
mi sutra idemo na kampovanje, onako bas u prirodu, nije u pitanju organizovan kamp. ko prezivi pricaceuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Letovanje 2013.
24.8.2013 16:16:09   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jasminalo

Zelim da podelim svoje iskustvo sa vama. Ove godine smo u junu rezervisali smestaj u Nea Vrasni u vili ANGELIKA putem e-maila za 12.avgust. Kad smo stigli u vilu rekli su nam da je cena visa za 50% od one koju smo dogovorili jer je sezona u jeku i sve je puno. Isti vlasnik ima i hotel ANGELA u Asprovalti. Nasli smo se na ulici sa dvoje male dece, ali smo srecom brzo nasli smestaj. Asprovalta je prelepo mesto, plaza jako lepa i dugacka, pescana, nikad nije guzva. Ima mnogo malih restorana sa dobrom hranom, setaliste je prelepo. Preporucujemo mesto svima, ali zaobidjite pomenute vile jer su vlasnici ocigledno prevaranti.
Zanima me da li je neko imao slicno iskustvo i sta mislite o rezervaciji smestaja u Grckoj putem e-maila?


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Letovanje 2013.
25.8.2013 9:07:03   
MASHKA
Drugarice samo da vas pozdravim, mi večeras krećemo na Sitoniju. Raspoloženje nam je pokvario Aleksa jer od jutros ima kijavicu A Staša je još pod antibioticima!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Letovanje 2013.
25.8.2013 10:02:03   
lokica77
Mashkauser posted image user posted image i mi veceras krecemo cim K zaspiuser posted image

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Letovanje 2013.
25.8.2013 11:35:06   
dunja RR
Devojke srećan put user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Letovanje 2013.
25.8.2013 11:50:02   
Torbica
Srecan put!
A mi letimo sutra! Spakovala sam sve za nepuna dva sata, jupiiii! user posted image I kucu oribala da nas doceka cisto, to mi je uvek vazno, ne mogu da se drndam sa spremanjem kad stignem sa odmora.user posted image Nosimo laptop pa ako ugrabim vremena, javljam se! Ljubim vas

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...
Drago dete, nekad zaboravim koliko sam srećna
I kada život postane naporan, kada se moj um bori sa mislima i luta na sve strane, uvek budi siguran da sam svesna kolik...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here