|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cena dadilje
14.9.2009 15:55:15   
Anoniman
Drage treba mi pomoć. Molim sve one čiju decu čuvaju dadilje, ili pak imaju nekoga bliskog kome decu čuva dadilja da mi napišu cenu dadilje, ali u sledećem obliku:

Grad o kome se radi:_____________
Broje dece koje dadilja čuva: ______
Dadilja radi ____ dana u sedmici.
Dadilja radi od ___ do ____ h.
Sem što čuva dete, dadilja u kući još radi sledeće:
  1.  
  2.  
  3.  
  4. ....
Cena dadilje: ___________

Hvala! user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 15:56:47   
Anoniman
jbg ja sam u sarajevu user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 15:59:18   
Anoniman
Nema veze. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 16:03:05   
vodolija 82
Tasho ja koliko znam,a komsinica je u pitanju,ona cuva jedno dijete,od 7-15h i naravno sprema jelo,samo za dijete,plata joj je 200e.

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 16:04:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

Tasho ja koliko znam,a komsinica je u pitanju,ona cuva jedno dijete,od 7-15h i naravno sprema jelo,samo za dijete,plata joj je 200e.


U Baru?

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 16:09:27   
vodolija 82
Da,znam da ti nije pomoc,ali eto cisto radi cene,da znasuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 16:22:40   
Jeca*
Ja znam da je u Bgu recimo oko 8h rada dadilje, plus skuva rucak, oko 300e

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 19:16:05   
mihi
1. Beograd
2. jedno, starijem samo da ručak ili doručak
3. pet dana u sedmici
4. od 08 do 16 i 30
5. kad Miloš spava, usisa, pegla, širi veš, skuva ručak svaki drugi treći dan i Milošu svaki dan

Cena : 25000 din.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 21:15:16   
bonita
isplatili se u danasnjici,imati dadilju?

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 21:18:40   
marince1
To zavisi od toga koliko zaradjujes.
kod nas mozes naci dadilju iza 10000,ali kinezi lacaju radnice 6000 ili 8000,tako mi kaze oznanica koja radi tamo.Kako one prezivljaju mesec sa tim parama?!?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 21:19:15   
mihi
Isplati ili ne Bonita ja moram Miloš je suviše mali da bi išao u jaslice, drugo skuva po nešto, očisti tako da sam ja slobodnija.user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 22:03:01   
Anoniman
- Novi Sad
- jedno dete, 3 god,
- 5 dana u sedmici, pre nego što je krenuo u vrtić od 9-14, a sada od 11-14, ali joj nikada nije bio problem da ostane duže, čak je petkom obično ostajala do 20.30, jer smo i mm i ja išli na fax.
- pegla, poskloni (ne usisava, nego poskloni... šolje, pepeljare, poređa jastuke, namesti krevet)
- 27.000 din.

Bojim se da ostanem bez nje, jer ne znam kako će Luka podneti vrtić, koliko često će biti bolestan, a ja ne mogu svaki čas na bolovanje, nema ko da ga čuva. Ali, što je puno - puno je.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 22:05:40   
barbara
pa ebote tasho kolika je tvoja plata kada toliko placas dadilji!za sta ti radis

< Poruku je uredio Tasha RR -- 14.9.2009 22:07:16 >


_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 22:07:01   
Anoniman
To je već neka druga priča u koju mi se večeras ne ulazi. 

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 22:08:13   
marince1
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

- Novi Sad
- jedno dete, 3 god,
- 5 dana u sedmici, pre nego što je krenuo u vrtić od 9-14, a sada od 11-14, ali joj nikada nije bio problem da ostane duže, čak je petkom obično ostajala do 20.30, jer smo i mm i ja išli na fax.
- pegla, poskloni (ne usisava, nego poskloni... šolje, pepeljare, poređa jastuke, namesti krevet)
- 27.000 din.

Bojim se da ostanem bez nje, jer ne znam kako će Luka podneti vrtić, koliko često će biti bolestan, a ja ne mogu svaki čas na bolovanje, nema ko da ga čuva. Ali, što je puno - puno je.



Da je mnogo-mnogo je!Da je fer-fer je!
Sigrna sam da se i ona plasi,ali da ce ostati bez posla,jer Luka ide u vrtic.
Mozda da popricas sa njom o nekoj nizoj ceni,jer sad i vrtic placate?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 22:09:08   
Anoniman
Kad vidim koliko placaju dadilje...moratju da trazim posao dadilje...user posted image Al najozbiljnije to kazem...s obzirom da sam radila odgovorne poslove (shef) nisam imala ovoliku platu (najvetja mi je 25000)...onda mi se itekako isplati raditi kao dadilja...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 22:10:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince


Mozda da popricas sa njom o nekoj nizoj ceni,jer sad i vrtic placate?


Zato sam i otvorila ovu temu jer nemam pojma kako se kreću cene --> realno kako se kreću.

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 22:11:48   
marince1
Moja bivsa cimerka u Bg cuva neko dete,pitacu je koliko je placaju.Ona je super,sve radi.
Problem je sto se veze za dete i posle ne moze da ode user posted image  (to je bio slucaj skoro,jer je cuvala2,jednop prepodne,drugo popodne)

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 22:14:36   
Anoniman
Pitaj marince, ali pitaj šta konkretno radi, i koje joj je radno vreme. 

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 22:24:14   
marince1
 
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: marince


Mozda da popricas sa njom o nekoj nizoj ceni,jer sad i vrtic placate?


Zato sam i otvorila ovu temu jer nemam pojma kako se kreću cene --> realno kako se kreću.



A da mozda probas ovom logiom,za 5 radnih sati je dobijala 27.000,sad radi 3 sata izvedi neku proporciju,glupo je da ja kazem...

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 22:27:00   
Delijagirl
Ja sam radila kao dadilja pa ti mogu reci kolko sam ja zaradjivala

Grad : Beograd
Broj dece : 2 (18 meseci i 8 godina)
broj dana: 5 ponekad 6.
vreme: 7 do 17h
poslovi : spremanje rucka, dorucka, vecere i uzine za decu i vecere za roditelje, pranje, peglanje vesa za decu, spremanje decje sobe i svega u vezi decaka.
plata : 40.000

posebna napomena: porodnica u kojoj sam radila su bili stranci i pricali su samo engleski. Stariji decak je bio u skoli od 9 do 14 casova. Mladji decak je imao velike probleme sa zdravjem pa je zena htela nekoga za medicinskim obrazovanjem.

grad: blizu Zuricha
Broj dece: 2 ( 2 godine i kusur i 5 godina)
broj dana: 6 dana
vreme : 24 sata dnevno
poslovi: Sve oko dece i svi kucni poslovi (vodjenje domacinstva)
plata : 700 e+ markica za prevoz + kurs nemackog + nezaboravni momenti

posebna napomena: To sam isla za aupair u svajcarsku i radila sam kod porodnice gde su roditelji otisli u 7 ujutru i vratili se oko 8 uvece. Posle toga sam 3 puta nedeljno isla na kurs nemackog i nedelje sam obicno imala slobodne ali sam ih vise manje provodila sa njima vodili su me na skijanje, na ekskurzije po svajcarskoj i tako dalje. Emma (5) je bila u vrticu od 10 do 14 casova i isla je na balet 2 puta nedeljno za 2 sata.


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 22:32:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

grad: blizu Zuricha
Broj dece: 2 ( 2 godine i kusur i 5 godina)
broj dana: 6 dana
vreme : 24 sata dnevno
poslovi: Sve oko dece i svi kucni poslovi (vodjenje domacinstva)
plata : 700 e+ markica za prevoz + kurs nemackog + nezaboravni momenti

posebna napomena: To sam isla za aupair u svajcarsku i radila sam kod porodnice gde su roditelji otisli u 7 ujutru i vratili se oko 8 uvece. Posle toga sam 3 puta nedeljno isla na kurs nemackog i nedelje sam obicno imala slobodne ali sam ih vise manje provodila sa njima vodili su me na skijanje, na ekskurzije po svajcarskoj i tako dalje. Emma (5) je bila u vrticu od 10 do 14 casova i isla je na balet 2 puta nedeljno za 2 sata.



Ja sam trebala da radim u Hajdelbergu ...slichno ovako...
Zivela bih kod tih ljudi, chuvala blizance od 2 godine, spremala deci hranu, sobu, odecu...po potrebi ruchak i roditeljima (s tim da imaju vetj kuvaricu)... jedini zahtev je da znam srpski i nemachki toliko da se ne izgubim...uplatili bi mi takodje kurs nemachkog, i ishla bih sa njima gde god da idu... ali nisam mogla da dobijem vizu user posted image a hrvatski pasosh nisam mogla tako brzo da izvadim user posted image I dan danas zalim za tom prilikom user posted image A da...plata bi mi bila 1500 evra mesechno, i imala bih auto na korishtjenje (zbog dece naravno)

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 22:39:27   
Delijagirl
Ova moja porodnica iz svajcarske klinci su pricali engleski tako da nisam imala problem a na nemacki su me poslali zbog nekog zakona odkud znam ja kakvog. Jedno je pravilo kada ides za dadilju u inostranstvo NIKAD KOD DOMACIH. Sve devojke tu koje sam ja znala i radile su kod domacih bukvalno su *ebale jeza. Em sto su radile puno vise nego ja em sto su imale plate od najvise 300 eura. I nikada nigdje nisu isle sa porodnicom dok su oni isli negdje one su cistile kuce. Ma uzhas blagi. A i mnogo tih devojaka se nije vratilo kuci nego su im host porodnice nasle muzeve tu u svajcarskoj i ti muzevi su platili velike pare "odstetnine" njihovim porodnica u Hrvatskoj, Bosni, Srbiji tj odakle su vec bile. 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 22:41:20   
sonja999s
kod mene to izgleda ovako:

- radno vreme pon-pet od 09-14 (mada uvek zenica ostane duze, do oko 15h)
- svi poslovi u kuci i oko nje (spremanje dvorista, peglanje, sredjivanje cele kuce, odlazak u manju nabavku i kuvanja)
- cuvanje malog kad odem negde, ali to je jako retko. vise mi pomaze oko npr presvlacenja, hranjenja i igranja s njim kada zelim malo da "oduvam"
- novi sad
- cena 250eur
- markica od 1600din je takodje moja obaveza

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 22:44:29   
Anoniman
Ova  porodica u koju sam ja trebala je meshovita...muz je iz Srbije, a zena je nemica....deca su vishe sa majkom, jer je muz stalno na putu...pa treba neko odavde da sa decom pricha srpski da i to nauche... nemachki bi mi trebao zbog zene, iako pricha engleski...ali nemachki bi mi trebao i  da mogu da odem u prodavnicu, izvedem decu u shetnju, na sladoled, i sl... a da ne se izgubim jer neznam nemachki.... neznam dal ima i neki zakon zbog koga bi to trebalo...user posted image
Inache...radno vreme bi mi bilo od oko 7:30 kad zena krece na posao, do 16:30 kada se vratja...posle toga bih imala slobodno vreme...

tasha tje da nas ubije...idemo off topic user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here