|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 23:17:47   
stevajela
DOk nije posao u vrtic cuvala ga je zena.u stvari vodila ga je kod sebe da bih ja mogla da sviram.Kod nje je boravio 4 sata,setao se,igraliste,presvlacenje,uzina.
Cena 10 000 dinara,mesto Novi Sad.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Cena dadilje
14.9.2009 23:49:19   
MERYEN
Kod nas pet dana u nedelji osam sati,bez obaveze ciscenja i pospremanja po kuci od 10.000 do 12.000dinara.

(odgovor članu stevajela)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 9:06:08   
oliveradj
Ja sam čula da je cena različita od grada do grada. pr. grad koji nema baš puno života ljudi teško žive oni plaćaju manje. Ns BGd je uvek mnogo veća cena i isplati se čuvati decu nego raditi u radnji crnčiti takoreći.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 10:36:16   
mihi
Tašo pa to je baš puno za 5 sati a nije ni 5 nego 4 i to što ostane duže. Žena koja mi je pre dok sam bila na bolovanju dolazila od miloševog 2. meseca plaćala sam za 5 sati 15000, peglala je i čuvala MIloša kad ja odem negde.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 10:45:20   
Anoniman
Sarajevo
2 djece
5 dana u sedmici
od 6 i 30 do 17

1. sprema im doručak, kuha ručak
2. po nekad upali mašinu, prostre veš
i to je to
ostalo sve oko djece

cijena 300 eura

kad pogledam kod vas cijene kažem elhamdulillah user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 10:57:15   
bonita
u delu nemacke gde sam ja krece se satnica cuvanja dece oko 10e,pa navise.user posted image

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 12:55:02   
stevajela
Ja sam veliki protivnik da mi zena koja je zaduzena za odgoj mog deteta(a i vaspitanja) sprema kucu i kuva rucak.Dete zahteva punu paznju i interesuje me sta onda dete radi kada ona kuva,usisava,sprema,pegla,...

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 12:59:52   
bonita
samo jedno pitanje?a sta radi onaj ko nema dadilju za dete,nego sam ga cuva kuci?placa zenu kuvanje rucka i ostalih poslova po kuciuser posted image

< Poruku je uredio bonita -- 15.9.2009 13:01:03 >


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu stevajela)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 13:12:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: stevajela

Ja sam veliki protivnik da mi zena koja je zaduzena za odgoj mog deteta(a i vaspitanja) sprema kucu i kuva rucak.Dete zahteva punu paznju i interesuje me sta onda dete radi kada ona kuva,usisava,sprema,pegla,...


Spava.

(odgovor članu stevajela)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 14:10:09   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: stevajela

Ja sam veliki protivnik da mi zena koja je zaduzena za odgoj mog deteta(a i vaspitanja) sprema kucu i kuva rucak.Dete zahteva punu paznju i interesuje me sta onda dete radi kada ona kuva,usisava,sprema,pegla,...


ja stvarno ne znam,zasto imas potrbu na svakoj temi da se prepires,zenu zanima cena usluga dadilje,a ne necije misljenje,o tome sta i kako...ne razumemuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu stevajela)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 14:14:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

IZVORNA PORUKA: stevajela

Ja sam veliki protivnik da mi zena koja je zaduzena za odgoj mog deteta(a i vaspitanja) sprema kucu i kuva rucak.Dete zahteva punu paznju i interesuje me sta onda dete radi kada ona kuva,usisava,sprema,pegla,...


ja stvarno ne znam,zasto imas potrbu na svakoj temi da se prepires,zenu zanima cena usluga dadilje,a ne necije misljenje,o tome sta i kako...ne razumemuser posted image


user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 14:15:53   
marince1
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: vodolija 82

IZVORNA PORUKA: stevajela

Ja sam veliki protivnik da mi zena koja je zaduzena za odgoj mog deteta(a i vaspitanja) sprema kucu i kuva rucak.Dete zahteva punu paznju i interesuje me sta onda dete radi kada ona kuva,usisava,sprema,pegla,...


ja stvarno ne znam,zasto imas potrbu na svakoj temi da se prepires,zenu zanima cena usluga dadilje,a ne necije misljenje,o tome sta i kako...ne razumemuser posted image


user posted image




user posted image user posted image user posted image
ja kad pogledam neku temu i vidim da ima prepirke,odmah zatvorim,bez obzira da li me interesuje,jer necu da se nerviram

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 14:47:09   
Jeca*
Ma zasto na svakoj temi morate da se svadjate?
a vidis, stevajela, ja sam precutala da ti prokomentarisem ono sto si napisala, mislila sam da nije lepo da napadam tvoje vaspitanje deteta, ali meni je zgranulo da si dozvolila nekoj zeni, ma koliko je dobro poznajes, da vodi tvoju bebu u svoj dom, gde nikada ne mozes znati koliko je cisto i kako se ophodi prema njemu. Ipak je drugacije kad ga zena cuva u tvojoj kuci ili kad ga vodi u svoju kucu.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 14:48:36   
Jeca*
No, postoji tema jaslice ili dadilja i molim da svaku dalju analizu sta je bolje, nastavite tamo. Ovo je tema iskljucivo o ceni dadilje i tome sta ulazi u tu cifru.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 15:48:20   
Anoniman
Činjenica jeste da ako ženu plaćam da mi čuva dete, onda je primarno da čuva dete. No, ako dete spava danju - ta žena ima vremena da poradi još po nešto, ili pak, ako dete sedne da gleda dugometražni crtani, ona može pored njega staviti dasku i peglati i usput diskutovati crtani. No, s druge strane, i mi mame kada smo kod kuće imamo gomilu posla koju moramo obaviti uz dete, pa to dete nema punu pažnju.

No, ova prepirka ne rešava moj problem.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 15:50:06   
Anoniman
a sad me zbunjuješ Tasho?! Jel Luka krenuo u vrtić???? i šta ti je sa starom dadiljom???

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 15:52:31   
Anoniman
Luka ide u vrtić od 7.30 do 11h kada ga dadilja pkupi, ali joj je normalno da joj plata ostane ista, iako ga čuva od 11 a ne od 9. A ja nikako da se iskobeljam iz sveg ovog sranja, bojim se šta ću ako se Luka razboli, i ako to bude češće, što se dešava kod dece zimi ako idu u kolektiv, ne mogu malo-malo na bolovanje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 15:54:43   
Anoniman
aaaaaaaa

elem ja sam kontala Meri isto dati na to poludnevno, ali kao što već ti reče očekuje iste pare + vrtić...jao...ej meni je muka od svega ovoga još kad pogledam  te cijene što vi navodite ...meni ispade džaba

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 15:56:30   
Anoniman
Malo sam besna, nadam se da me sada niko neće pogrešno shvatiti.

Ona sa srednjom školom, radi 3-4 sata dnevno, i uzme 3/4 moje plate koju ja zaradim za 8h sa fakultetom.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 16:01:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Malo sam besna, nadam se da me sada niko neće pogrešno shvatiti.

Ona sa srednjom školom, radi 3-4 sata dnevno, i uzme 3/4 moje plate koju ja zaradim za 8h sa fakultetom.



Joj...pa i ja sa sredjom shkolom sam besna kad znam da neki rade smeshno lake poslove za velike pare...a jedva su i osnovnu shkolu skrpili.... ima toga na sve strane user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 16:02:57   
Anoniman
Ok, čuvanje tuđeg deteta je veoma odgovoran posao.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 16:06:13   
Anoniman
Evo kako je u kod nas u Kikindi
1 dete
8 sati
5 dana nedeljno
nista drugo ne radi
10.000-12.000 dinara

Verovatno postoje i druge varijante, i nize i vise cene

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 16:06:51   
Anoniman
Naravno...nisam na to mislila da je smeshno lak posao...
Ali ja da radim kako dadilja...meni bi to bio extra posao...josh sa takvom platom...ma fantazija.... em mi je lepo...uzivam u dechijem drushtvu, i josh me plate za to... Ja da nadjem ovde nekog kome treba dadilja...radila bih to i za pola sume koju ti placas....sa zadovoljstvom user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 16:08:05   
Anoniman
Pa to i ja kontam ustvari, da bi za peglanje i dete 3-4 sata realna cena u NS bila oko 15000. Svaki sat koji ostane preko, u nekim situacijama, zna se cenovnik - 200 din na sat.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Cena dadilje
15.9.2009 16:13:07   
Anoniman
Mislim....stvarno...shto vishe razmisljam....tvoja dadilja nije ni malo luda.... ako kod tebe radi 3-4 sata...ajd neka je i 5... ladno moze imati josh jedan posao pored toga... nek zaradi i pola sume koju joj ti dajesh... to je manje vishe skoro 50 hiljada...a to je za danashnje uslove itetkako dobra lova... (barem bi meni bila..)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here