|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 13:17:55   
M.mama
Ja imam problem, posto smo osudjeni da zivimo privatno, a tesko mozemo da imamo nase stvari, i sad bi trebalo da se preselimo ja nisam pametna vise kako da dezinfikujem sve. Jednostavno me je groza da se pipnem za neku stvar... Ima li ko iskustva??? Kako ste resile to???

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 13:20:20   
Modessty
ja živim privatno. Sve je naše sem kuhinje, tj sudopere i radne površine. I ja tako sve detaljno oribam kad se useljavam. Koristim Cif i ajax uglavnom, a i alkoholno sirće ti je uvek odlično za dezinfekciju.
Dasku na wc šolji uvek promenim. To bar nije skupo.

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 13:28:19   
M.mama
Super kad je vecina stvari vasa... Ma da, one sitnice koje mogu da se promene odmah menjam, ali sa ciscenjem i ribanjem padnem u nesvest. Skupljam ideje user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 13:35:07   
boba 11
Ako imas mogucnost pozovi nekog sa dubinskim usisivacem ili pozajmi od nekoguser posted image

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 13:35:39   
Modessty
pa moja glavna ideja je da uposliš još nekog - mamu, svekrvu, kumu user posted image Ono kao - ma neeekaaa ja ćuuu, a u isto vreme im dodaješ krpu user posted image

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 13:39:39   
M.mama
Raspitacu se oko usisivaca...
Mama mi je u inostranstvu, kuma studira u drugom gradu a svekrvu imam na papiru samo. user posted image
Ostaje mi tetka ako je dobre volje user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 13:42:27   
sandrina 85
Parocistac.. lepo ocisti a vrela para ubija bakterije user posted image
E sad, ako si u situaciji bilo bi super da kupis, a ako ne mozda od nekog da pozajmis...
Ja ga merkam vec godinu dana i nikako da kupim, a mislim da ce do nove godine biti moj user posted image

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 13:43:57   
Modessty

IZVORNA PORUKA: M.mama

Raspitacu se oko usisivaca...
Mama mi je u inostranstvu, kuma studira u drugom gradu a svekrvu imam na papiru samo. user posted image
Ostaje mi tetka ako je dobre volje user posted image


user posted image i ja svekrvu imam samo na papiru user posted image
ali imam mamu koja je tu u blizini user posted image

Hvataj muža za uši i samo mu gurni krpu ili paročistač i ruke user posted image

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 14:00:29   
M.mama
Trenutno ne mogu da ga kupim ali dok ne stigne bebac potrudicu se. Znam da je dobra stvar!
Bravo za mame user posted image
Moja dolazi tek krajem meseca... Cuj tek, kao da sad vec nije polovina user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 14:29:17   
madre
to su prirodni prozivodi bez hemijeuser posted image imam prozivode za sve namene, za kupatila, kuhinju, podove... cak i sampone za kosu,kupke, kremeuser posted image
snele, narucujem preko prijateljice moje mame, to je kataloska prodajauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 14:43:23   
Anoniman
Moja kuća se trenutno održava sama user posted image

Šta mm stigne to je to... Niko drugi se niti nudi niti otima, a meni se više gadi da molim i slušam izgovore, tako da žmurim na glib, a od nove godine ću da je licnem samo za moju dušu!!! user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 15:01:02   
Torbica
Taj parocistac, mop iz Top Shopa, sam uzela i vratila! user posted image Dobila pare nazad. Nisam bila zadovoljna, na kraju koliko sa njim petljas brze dodje klasicno ciscenje. To je moje iskustvo.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 15:47:12   
Olga75
ma i meni je parocistac bzvz , nekako dok ne prodjem nekom hemijstinom nisam sigurna da sam pocistila user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 15:58:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ma i meni je parocistac bzvz , nekako dok ne prodjem nekom hemijstinom nisam sigurna da sam pocistila user posted image


Slažem se. Otkuvaj veš u vodi bez praška pa vidi da li su izašle fleke i prljavština... Isto važi i za paročistač...

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 16:13:16   
M.mama
Imate ideju kako da dezinfikujem namestaj, fotelje... mislim na onaj deo sa meblom?
Koliko sam cula iskustva i nije najbolje resenje parocistac...user posted image
Tj. za ovaj problem sa meblom bi mi dobrodosao...

< Poruku je uredio M.mama -- 11.10.2012 16:14:36 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 16:24:14   
Olga75
pa dobro ga usisas a onda onim sredstvom za mebl stof operes pa ga ponovo dooobro usisas pa ponovo sa onim za mebl stof pa onda parocistac pa ponovo dooobro usisas i eto
ja namestaj usisam kirbijem i onda sa onim merovim sredstvom za mebl operem i smatram cistim user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Odrzavanje kuce
11.10.2012 17:04:25   
Anoniman
A da ozoveš tepih servis koji vrši dubinsko pranje mebliranog nameštaja?

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Odrzavanje kuce
23.10.2013 12:29:34   
lepotica66
Da li neko ima preporuku za tepih-servis u Beogradu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Odrzavanje kuce
9.6.2014 19:15:34   
branki*
devojke,da li koja zna cime moze da se odrzava i cisti kozni namestaj,nesto sto ce i da zastiti kozu?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lepotica66)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Odrzavanje kuce
9.6.2014 19:22:47   
Anoniman
branki, ne znam, ali mi je logicno da postoji neki preparat mozda na bazi voska. user posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Odrzavanje kuce
9.6.2014 19:27:38   
Olga75
moja snaja pavlovickom maze kozni namestaj

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Odrzavanje kuce
9.6.2014 19:37:24   
branki*
stara,dobra,pavloviceva,hehe,u sve se trpauser posted image
hvala,ja za sad i brisem kad se negde uprlja obicnom bebi kremom i suvom krpom,ali mozda ima nesto bas za to,bolje da pitam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Odrzavanje kuce
9.6.2014 19:52:34   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: branki

devojke,da li koja zna cime moze da se odrzava i cisti kozni namestaj,nesto sto ce i da zastiti kozu?


Mislim da su ti najbolje Hemelove kreme.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Odrzavanje kuce
9.6.2014 20:22:21   
branki*
ah,da,zaboravila sam na hemeluser posted image hvala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Odrzavanje kuce
9.6.2014 23:22:23   
Štetica
Branki ima i Refleks mleko za kozni namestaj,ja ga kupujem u Disu a bilo je pre i u Maxi-ju,kosta 140din flasica od 250ml i bas dugo traje. A posebno mi se svidja sto posle toga se mnogo sporije skupi prasina,meni je ugaona garnitura tamno braon tako da se svaka trunka vidi.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here