|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
4.9.2014 21:49:46   
Modessty
i moja deca su budna kad ih stavljam u krevet

ma ovo je sve zaludna priča

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
4.9.2014 22:29:32   
Torbica
Mod, sto zaludna? Nije! Pa to je sjajno, ako budnu decu stavis u krevet ona umeju sama da se uspavaju. Nije ovde rec o uskracivanju privilegija i mazenja vec o tome da je ovo jedna od faza odrastanja gde aktivnu ulogu treba da uzmu i decica. A ne sve na gotovs.
Ispravite me ako gresim. Za moj pojam je uspavljivanje ako detence zaspi tokom nekih manipulacija tipa nosanje/ljuljanje, sta god, ali uz asistenciju roditelja. Dakle da ne ume samo da zaspi. Ne zelim ja nijednog momenta da neko od njih bude zeljan nekog dela mene ali ne zelim ni da budem neophodna dok ne utonu u san. Puta tri. user posted image I to je jedna od stvari koja je jako lepo profunkcionisala na opste zadovoljstvo.
Idi begaj Ljisho!!! user posted image user posted image
Meni bas veceras prija ova polemika.

< Poruku je uredio Torbica -- 4.9.2014 22:31:04 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
4.9.2014 22:45:26   
Dada81
Uhh,sa Davidom je bilo bukvalno uspavljivanje i to je trajalo i trajaloo.. Malo i baba i deda krivi,cim cuju glasic njegov trce gore,lete da ga uzmu,nisi im mogao zabraniti.A,tada nismo imali ova vrata na vrhu stepenica uradjena kao sada.
Sada se Marku nisu popeli ni dva puta,cak i kada ga cuju.Ali,Marko se sam uspavljuje i mozda je smesno cuti da mala beba ima svoj karakter,ali ima vec.On je totalno drugaciji i ima ono nesto svoje sto mu ja nisam nametnula.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
4.9.2014 23:00:10   
Mala Elena
Ja evo pricam , mazim, pevam , cak sam je i nasisala do kraja ali ne vredi. Stavila sam je na dormeo jastuk i nosam po sobi ali ......user posted image zglobovi mi odose .

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
5.9.2014 0:06:58   
dunja RR
Joj bre žene, pa ja kontam da su sva deca različita.
Evo moj se uspavao sada pri klopanju (prethodno smo ga mukicu okupali posle par dana zbog Pavlika, kako je bio srećaaaaan kada smo ga skinuli). A nekada se ne može uspavati po 2 sata i otpadnu mi ruke, noge, glas od pevanja, i tada bi sve dala da se sam uspava kao kada je bio "mali" user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
5.9.2014 0:13:41   
Sanchy
Oduvek se sam uspavljuje,sad me i izbaci iz sobe,trazi svoje cu cu,vozice,mahne mi i kaze mama pa pauser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
5.9.2014 7:06:14   
Misha i Ljisha
Ja necu doziveti da mi dete spava do kasno cini mi se. Na mene jeuser posted image . A svi oni nauce sami da spavaju.

Nego ajd malo je off ali moram da vas nasmejem. Novak spava sa mamom i tatom i sad su ubacili u krevet i ovog mladjeg Nikolu ehhehe i kaze Nole "Ja cu zauvek da spavam sa mamom i tatom nikada necu sam spavati nikada" hahaha...I da, zove da moja D dodje kod njih da spava i kad ga pitam a gde ce Dunjica on kaze "pa pored mene u krevetu sa mamom i tatom" ahahahah ja mislim da ce oni morati celu sobu da obloze dusecima i svi zajedno tako da spavaju. user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
5.9.2014 7:39:21   
Anarunika
I ja se pridružujem grupi radosnih nosača! :-) Nije dugo trajalo.A sad mi žao što su preveliki za nosanje.
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Upisujem se u mame nosačice i ja user posted image (a i tatu upisujem u nosače ..)

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: Modessty RR
user posted image
a zašto nikako nosanje?! pa neće nam ruke otpasti! A i ko što rekoh oni brzo rastu i mnejaju se i brzo ih prođe to da vole da ih nekonosa dok se uspavljuju

ali ko što rekoh na jednoj drugoj temi! To sam ja i moja deca. Zaludna majka koja eto voli da nosa svoju decu i da im peva dok ih uspavljuje i najbolje obožava savet da se deca nikako ni u ludilu ne nosaju jer će se zaboga navići na ruke i šta onda!
da ne meljem previše!
Lesice banuj me! poludela sam user posted image




I ja sam ta i moja deca i u potpunosti se slazem s tobom,sto sad ne nosam ove moje devojke cak se i ne maze vise i to mi bas nedostaje
user posted image
nosacu ga dokle god on bude hteo jer zaista vreme brzo prolazi i to je sve sto nam ostaje od mazenja i nosanja.



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
5.9.2014 8:56:59   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Oduvek se sam uspavljuje,sad me i izbaci iz sobe,trazi svoje cu cu,vozice,mahne mi i kaze mama pa pauser posted image

user posted image
Kod nas niko nije spavao sa nama, nikad.. Ne racunam dok su bili sveze bebe pa se tokom nocnih podoja onesvestimo zajedno.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
10.9.2014 22:43:25   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Torbica

Kod nas niko nije spavao sa nama, nikad.. Ne racunam dok su bili sveze bebe pa se tokom nocnih podoja onesvestimo zajedno.

Sejm.user posted image Svo troje se uspavljuje samo od pocetka. Sa Kacom sam znala da leskarim dok ne bude pospana (al ne i zaspala), pa sam je prebacivala u krevetic. A ovo dvoje podojim i budne stavim u krevetic i to je to.
Preko dana vise vole (su voleli) da se nosaju da zaspu. Al to mi ne smeta.


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
10.9.2014 22:50:03   
Torbica
NM, sad te volem jos vise user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
10.9.2014 22:56:14   
New Mom
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.9.2014 15:23:42   
emicaa
jos malo pa cu ovako

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.9.2014 15:31:47   
Misha i Ljisha
Za utehu
user posted image

a ja imam sliku gde nas dve bas spavamo kod nje u krevecu samo ne mogu da nadjem sad user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.9.2014 15:34:06   
Klarita
Emiceee, oplakala sam zeno user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.9.2014 15:36:32   
emicaa
hahahaha joj Ljiso zar i vi user posted image
Klarita i ja svaki put umirem kad gledamuser posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.9.2014 16:00:48   
mirkam
Mi smo imali raznih faza uspavljivanja.Uh,kad se sjetim nosanja satima sad me ruke zaboleuser posted image Imao je period kad se uspavljivao isključivo uz blago nunanje i tiho pjevanje,pa period kad je mogao zaspati jedino ako trčim po stanu,pa je počeo da vrišti kad ga nunamuser posted image ,onda više nije htio zaspati na rukama.E onda je bio period kad ga je uspavljivao samo mikser (da,da, drage mikser) i evo konačno već neko vrijeme legne u krevetic ja ga pustim da se izokrece i izprevrce,onda počnem da ga mazim po kosovu,rucici kako kada,pjevam i on mi u nekom trenutku okrene dupe i zaspiuser posted image
Da napomenem,ovo vazi amo za dnevna spavanja.Uvece od kad se rodilo,posle kupanja ga samo spustim u krevetac,jedino moram biti tu da me vidi,i posle deset minuta je zaspalo.user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.9.2014 16:20:53   
Mala Elena
Ja se hvatam za stomak svaki put na ovaj klip! user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.9.2014 16:38:35   
mali_mis
Legnemo na krevet, on popije mleko, e onda sledi pravo uspavljivanje. Legne na levu stranu kreveta, zadrzi se maksimalno 5 min, ali moram i ja sa njim, pa mu onda dosadi ta leva strana, pa legne na desnu, pa opet 5 min., pa tako jedno 100 puta dok se ne premorimo user posted image E onda kad se odlucio na kojoj strani ce spavati, ja moram da budem pored, da me vidi, i da me drzi za ruku. Pa ko prvi zaspi user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.9.2014 22:34:51   
SunFlower
Ja sam od rodjenja mom sinu glavni faktor za uspavljivanje ( i sve ostalo, no nije tema). Sad ga naravno ne nosam, ali legnemo zajedno, evo kao bas sada - on gleda Pepu, ja citam RR ili nesto na telefonu, pustim mu par epizoda onda kazemo Pepi laku noc, ugasimo, zagrlimo se i on se malo provrti i uspava za 10ak minuta.
I to sve u ove sitne sate kad vec sa dobra deca uveliko spavaju, da daaauser posted image
Oduvek leze kasno ali i spava do 10, zna i do podne da odvali. Pa neka, meni ne smeta jer je generalno mio i poslusan, ne osecam se uskracenom za neko svoje vreme itd. Jos godinu-dve i onda ce me sam isteratiuser posted image e to ce mi biti zao.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.9.2014 22:37:23   
Klarita

IZVORNA PORUKA: emicaa

jos malo pa cu ovako

Ja gledala sa K danas i ona se smejala, a sad sam pustala mm, crce covek user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.9.2014 22:45:28   
Jole84
Emice suze su mi pošle user posted image user posted image user posted image
Upisujem se u klub nosačica user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.9.2014 22:57:00   
17 joka
joj umirem od smehauser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.9.2014 23:16:09   
Mala Elena
A mama uvalila tati da je uspava , prava bezobraznica user posted image Sve dok dete nije ovakvo, necemo se zaliti . Moja jos ne spava SF.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Kako uspavljujete vase dete?
25.9.2014 23:54:37   
mati
Joj bre Ljiso kod vas sve izdrzljivo, prvo ona kolica a sad ovaj krevetac... Kvalitet...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here