|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 10:02:52   
Sosa Mena
Dace Bog da jesi. Ja pokusavam vec dva sata da se konektujem ali mi nesto ne ide.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 10:19:43   
Anoniman
Jutor i ja da se upisem, uhvatila muza juce i jutros, ciklus prosao, i od sutra ako ne budem zaboravila merim bazalnuuser posted image

(odgovor članu Kiškum)
  Direktna veza do poruke: 402
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 11:51:53   
Sosa Mena
UM samo napred i pazi da mu ne pukne slepo crevo ko mom user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 11:54:08   
Anoniman
ahahahha pupupuu daleko bilo, valjda neceuser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
  Direktna veza do poruke: 404
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 11:56:31   
Sosa Mena
Sve zavisi koliko napnes. Sad me pita jel znas sta ce sad da mi otkaze ako ostanes trudna? user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 11:57:42   
nata11
Znaci dok ne nastrada neki organ nista user posted image Moj nema slepo crevo onda da ne rizikujem bolje da ne bude nesto ozbiljnije.

_____________________________





(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 11:59:00   
Anoniman
ahahahah Popadijo, ti si neka opasna zemskauser posted image ja ne jurim vise crtice, nego uzvam u keksuuser posted image

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 407
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 11:59:31   
Sosa Mena
I sa jednim bubregom moze da se zivi. user posted image Nato bol je kljuc uspeha. user posted image
Um ko je reko da ja ne uzivam, a za suprotnu stranu ne mogu nesto da garantujem user posted image

< Poruku je uredio Sosa Mena -- 16.10.2014 12:00:11 >


_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 17:31:53   
Kiškum
Bežite bre, blesave žene user posted image
Ovaj moj ima neke kamenčiće u žuči, da l' će to od napora da poizbacuje? user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 17:43:36   
Sosa Mena
Sve je moguce. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
16.10.2014 20:26:36   
megi85
E cure bas ste me nasmijaleuser posted image i bas se pitam sta ce mm da otkaze jer ga planiram napasti cim dijete legne.
Izgleda da ovaj mjesec imam malo kasniju ovulaciju i danas bas osjetim bolove po dnu stomaka posebno lijevi jajnik i probadanje odozdo i sluz mi je tu a danas mi je 18dc.Mi to sve uredno pokrivamo svaki drugi dan od 8dc pa se nadam da cemo ubostiuser posted image
IVA 11 dobro nam dosla ponovo i ja sam se prikljucila na forum u vrijeme kad si ti bila aktivna na ovoj temi i evo kod mene jos nista pa se nadam da se uskoro zajedno selimo u trudnicke temeuser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
17.10.2014 8:46:26   
Sosa Mena
Dobro jutro user posted image
Kod mene kisa. Dan samo sa spavanje.
Magi85 jel preziveo muz? user posted image


_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
17.10.2014 9:25:08   
megi85
Jeste draga uspjeo je otici jutros na posaouser posted image
Neka smo mi to obavili kad je bilo najvaznije pa sad mozemo i bolovati ako trebauser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
17.10.2014 9:42:54   
Tanjica81
Dobar dan.

Bas sam se nasmejala citajuci prethodne postove... user posted image

Meni jutros "DIVNO" poceo dan, stigla user posted image ...

Ali neka je...Do Nove godine ce valjda biti nesto od nas...

Navijam za vas.

Lila, sta je s tobom? user posted image

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
17.10.2014 10:04:36   
IVA 11
Dobro jutro drage moje! Moj muž će tek da nastrada, vidjeli se nismo pola godine! Odbrojavam dane, a sve se zezamo taman će doći kad su mi plodni dani, hehe :)

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
17.10.2014 10:21:46   
llila
Cao svimA Tanjice samo pozitivno i idemo dalje ja ne ocekujem jos koji dan ali temperatura pocela padati pa stize sigurno a iduci mesec idemo na spisak pa kako bude user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
17.10.2014 10:52:46   
Tanjica81
Ma pozitivna sam ja... Kad user posted image odluci, doci ce...

Zahvalna sam sto imam dve cerkice...zive i zdrave...i hiperaktivne. user posted image

I ti Lila budi malo pozitivnija - mozda ti nece stici...

Za koga jos navijamo?

UM, onda nam se pridruzujes? Jesu ti ozdravili ukucani?


(odgovor članu llila)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
17.10.2014 12:06:01   
Sosa Mena
Tanjice decembar je tvoj user posted image
Ivo samo lagano da se covek ne uplasi. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
17.10.2014 14:24:48   
Anoniman
Gde ste crtice, ja bila na faxu, sada stigoh kuci, stavila rucak, oterala mm sa lap topa , pa malo ja zasela.user posted image

Jesu Tanjice hvala na pitanjuuser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
  Direktna veza do poruke: 419
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
19.10.2014 15:22:00   
kokolom
Evo mog slucaja i lepih vesti. Posle 2 spontana, 3 neuspele inseminacije, 2,5 godine ukupno "rada" konacno ugledala user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
19.10.2014 21:50:58   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: kokolom

Evo mog slucaja i lepih vesti. Posle 2 spontana, 3 neuspele inseminacije, 2,5 godine ukupno "rada" konacno ugledala user posted image .


Cestitam draga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu kokolom)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
19.10.2014 22:05:35   
madre
kokolom, pa to su divne vesti! cestitamuser posted image
soso, sta si resila, hoces li raditi sutra betu? kako se osecas?user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
19.10.2014 22:07:24   
Sosa Mena
Necu. Sanjala sam pozitivni test tako da ovog meseca nema nista od trudnoce. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
19.10.2014 22:13:03   
madre
ebi ga sad! i ja sam pre neko vece sanjala da sam upecala ribu i stvarno je nisam upecala, ali je nisam upecala ni kada nisam sanjala da sam je upecalauser posted image user posted image user posted image tako da, pliz bez takvih preuranjenih zakljucaka. pa cak i da ne bude bice sledeci mesec... a ne rece mi kako se osecas?user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
19.10.2014 22:16:50   
Sosa Mena
KOd mene snovi imaju suprotno znacenje. U sve pet trudnoce sam sanjala da sam dobila, a bila sam trudna. Pred svaki pobacaj sanjam da se poradjam. Znam svoje snove na zalost.
Ne jedim se nego ne volem kad saznam da nisam pre testa user posted image
Globalno dobro osim sto jedva cekam da se skinem sa utrogestana jer me ubija lagano.
Ti?

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mesečni ciklus žene
Saznajte nešto više o svom telu, proučite vaš menstrualni ciklus i naučite da ocenite kada su vam plodni dani.
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here