|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.11.2014 21:51:35   
mamin mish
MLj moja T ima da se zalepi za medenjak kao i prosle godine.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.11.2014 21:51:47   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Adriana83

Ja mesim kiflice,samo za Olgu user posted image Salim se,mozda bude i za vas nesto user posted image

user posted image user posted image user posted image
ako ih zamesis nema za druge , ko prvi kiflicama njegove su user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.11.2014 21:52:53   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Olga RR
zver ce da se masi za MILJ medenjake , prosli put je besnela sto ja nemam taj recept da pravim kod kuce user posted image


cccccccccccc

nemas recepat a ene ga u C kujni. No nemoj sad pred deda Mraza da ih pravis da se ne zasiti pa da tamo ne jedeuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.11.2014 23:20:15   
Mala Elena
Dunja, a sto pitas samo Novosadjanke i juznjakinje ? Jel u Bg-u nesto organizovano?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.11.2014 23:21:38   
Buba Mira
Dajte taj recept za kifleeee user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.11.2014 23:26:07   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Dunja, a sto pitas samo Novosadjanke i juznjakinje ? Jel u Bg-u nesto organizovano?


Nije, u Kamičku nije predviđena opcija posluženja hrane. U okviru igraonice je kafić, gde svako može naravno naručiti i platiti piće.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.11.2014 23:28:15   
Mala Elena
Najescemo se pre polaska user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
26.11.2014 23:31:41   
Bibilib
Lepo zene,lepo vi se polako pripremate za Novu...user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.11.2014 8:02:19   
micimoys
Donećemo nešto lepo za naše najmlađe. Jedva čekamo

user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.11.2014 8:03:11   
vikiveki
Kod nas je došlo do nepredviđenih promena,imamo svadbu 14. kod bratanca,mm brat ženi sina,ovih dana sam vodila žestoku borbu sa mm da on ide sam ali neće a meni glupo da ne ode nikouser posted image a radije bi išla na Deda Mraza.Ovih dana sam bašuser posted image cele godine čekam da se družim malo sa vama a ove godine neću moći...besna samuser posted image Mislila sam da ću nešto iskombinovati ,ali nisam uspela i ne mogu vam opisati koliko mi je krivouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.11.2014 8:19:06   
lanajelena
Viki bas mi je zao,bitno da nije neka bolest u pitanju kad je nesto ovako lepo nemoj da zalis user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.11.2014 8:22:45   
Modessty
pa evo da se i "južnjakinje" dogovore za grickalice na novogdišnjem okupljanju! user posted image
DakleM, igraonica Sunce dozvoljava grickalice i ostale đakonije kao posluženje, ali piće i sokovi za decu su iz njihovog šanka.
E pa domaćice dajte predloge!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.11.2014 8:30:01   
vikiveki
Ma lanajelena meni se na tu svadbu uopšte ne ide jer me baš ne mirišu,pogotovo snaja tj moja jetrva jer sam joj poremetila sve planove jer mm nije u prvom braku imao dece i njegovu kuću su već bili prisvojili.Kad ono grom iz vedra neba,dođoh ja user posted image i izrodih mu dva sinauser posted image a da ne govorim što sam usput i 15 god. mlađa.
Moram ipak ići jer bio bi pravi skandal da se ne pojavim,mogu samo zamisliti te priče posle,,ko zna gde je otišla sa decom,a on jadan sam došao na svadbu,radi mu šta hoće,tako mu i treba kada hoće mladu ženu"
Znači baš se užasno osećam,kao između dve vatre

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.11.2014 8:32:32   
lesica
Vikiveki, biće još dedica mila, i prilike za druženje.

Što kaže LJ, samo kad nisu ružne okolnosti, ovako...lep povod da ne dođete. user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.11.2014 11:27:09   
Adriana83

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Dajte taj recept za kifleeee user posted image

Evo Buba Miro kiflice by baba Lepa
Slobodno pitaj ako sam nesto izostavila.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.11.2014 20:16:26   
Azra_
Mod, ja nemam neki konkretno predlog... Dva sata nije neko vreme za koje ću ogladneti ja, a tek dete neće videti ništa od toga jer ima pametnija posla. Da spremam nemam vremena jer mi je to udarni vikend pred rođendan i sve moguće pripreme. Ako ostale ženice kažu da donosimo nešto, uvek se mogu snaći da kupim i donesem. Samo da se dogovorimo i da znamo... Šta znam, mogu 7days, Forneti... Ala smi domaćice!user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.11.2014 20:26:59   
serpica
I ja necu moci da spremam stvarno,ali mislim da smo se dogovorile za 7-days po jedna kesica ili dve svejedno sta mislite?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
27.11.2014 21:07:33   
Didy
Juhu, oživela nam ova tema. user posted image Jedva čekam! user posted image
E, ženske, za klopu ko i svake godine - ko može i kome je zgodno, nešto će napraviti, ko ne može, fino će se počastiti. user posted image Uvek bude dovoljno klope, ne opterećujte se. 


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
28.11.2014 9:00:27   
Klarita
Ja cu da donesem pivarice user posted image 7-days sigurno, svako po jednu dve kesice koliko misli da treba neka ponese...ali nemojte fornete molim vas, oni se ukorave kad nisu topliuser posted image Pice svako kad naruci, odmah i neka plati, da ne bude posle user posted image (ne mog' da nadjem onog smajlija sto lupi drugog po guziuser posted image )
I cekam mm da pricuva N dok ja trknem do banke da uplatim paketiceuser posted image mrzim sebe sto uvek cekam posleednji trenutak

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
28.11.2014 9:12:12   
Modessty
Danas je poslednji dan za uplatu paketića! I obavezno napomenite onima iz banke ili pošte (gde već uplaćujete) da vam stave nick sa RR. tamo u svrsi uplate da stoji npr. : za RR paketic Klarita. LEsi kaže da je imala silne probleme da rastumači ko je za koga uplatio

Što se klope tiče - može 7 days i ko može nek pravi. Ja ne obećavam ništa sem tog 7 days-a. Potrudiću se al ne obećavam. Mi imamo dodelu paketića u mojoj firmi dan pre RR deke. To znači da ću kući stići tek uveče i ko zna koliko ću imati vremena da spremim šta treba za ujutru. Probaću ali stvarno ne mogu da obećam.



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
28.11.2014 9:13:06   
Modessty
ako hoćete možemo da ponesemo neke keksiće ili grisini i slično. Prošle godine su neki poneli za svoju decu, pa su tražila i druga deca, pa sam išla u prodavnicu da kupujem..... zato bolje da svako ponese po nešto

< Poruku je uredio Modessty RR -- 28.11.2014 9:14:14 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
28.11.2014 9:35:17   
Klarita
Aj, ovako, svaka da ponese:
1. 7-days jednu kesicu ili veliku kesu, kako hoce
2.jedan grisini
3.jedan smoki
4.nesto za mame, bilo sta, ako moze neka pravi, ako hoce neka kupi

Je l'' se slazete?
Da ne bude ova ponela kinder cokoladu za dete ili chipicao ili strudlu, pa bude plakanja druge dece. A? Sta mislite? Ko je za neka pise, samo predlazemuser posted image

Upravo sam popunila uplatnice. Hvala Mod za onu napomenu za svrhu uplate, ja bih stavila samo Klaritauser posted image ala ce cudno da me gledav u bankuuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 28.11.2014 9:45:25 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
28.11.2014 10:12:18   
Modessty
Ma problem je sa bankarskim službenicima, izostave ono što napišeš kao svrha uplate

Ja se slažem sa tvojim predlogom. što se mene tiče može.

< Poruku je uredio Modessty RR -- 28.11.2014 10:34:35 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
28.11.2014 16:35:06   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Klarita

Aj, ovako, svaka da ponese:
1. 7-days jednu kesicu ili veliku kesu, kako hoce
2.jedan grisini
3.jedan smoki
4.nesto za mame, bilo sta, ako moze neka pravi, ako hoce neka kupi

Je l'' se slazete?
Da ne bude ova ponela kinder cokoladu za dete ili chipicao ili strudlu, pa bude plakanja druge dece. A? Sta mislite? Ko je za neka pise, samo predlazemuser posted image

Upravo sam popunila uplatnice. Hvala Mod za onu napomenu za svrhu uplate, ja bih stavila samo Klaritauser posted image ala ce cudno da me gledav u bankuuser posted image


Slazem se

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.11.2014 11:51:38   
Klarita
Ja ne stigoh ovde da javim, uplatila sam u petak prepodne kad sam predlagala grickalice onouser posted image drago mi je da se slazeteuser posted image i napomenula sam bank sluzbenici, unela je sve podatke...jedva cekam, jedva cekamuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here