|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 35 36 [37]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
29.12.2014 16:23:58   
serpica
Slike cu ja da preuzmem i odmah zakazujem dodelu trebalo je da ih danas uzmem ali me fotograf nije zvala,cim se javi,ja javljam vama.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
29.12.2014 21:45:00   
Jole84

IZVORNA PORUKA: Nimfa

Jole84 mislim da smo na slikama jedna pored druge sa bebama :-) Jel se zna nesto u vezi slika ? I ne znam da li da pokusavamo sami da popravimo kravicu ili moze da se zameni ? :-)


Eee znam, onda smo i proćaskale, a baš mi bilo glupo da te pitam da li si ti Nimfa user posted image Posumnjala sam po maloj čupavici user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
29.12.2014 21:47:11   
ishler
Prelepe su slike,bas ste uzivali.Meni je zao sto sam ove godine zakasnila za vidjanje u Bg,sledece obavezno.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 0:03:04   
Azra_
Šerpi, kakav je dogovor za slike? Ti doneseš, a mi biramo slike koje želimo, ili svakoga sleduje određeni broj fotki. Taj deo nisam skapirala. Realno, ja imam dosta lepih fotki sa druženja, pa čak sa Dekom lepih slika, ali bih svakako volela da imam i ovu profi.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 7:07:20   
serpica
Slike uzimam danas u 16h..ne znam koliko ste spremne da sutra prepodne negde popijemo kaficu na brzinu i da vam dam slike? Iskreno nisam pitala zanu da li joj je novac neophodan ili ce da saceka posle N.Godine par dana.
Azra sve imamo po jednu veliku grupnu,jednu gde smo samo mi zene i jedna dete sa deda mrazom,znaci po mojoj racunici svak od nas ima po tri slike,videcu danas.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 8:03:46   
Trcosava
Žene kako vam svima zavidim na druženjima!!!!

Prelepe ste mi i vi i dečica. Za muževe će moodro ćutim user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 8:26:38   
mali_mis
Evo da se i ja javim, za ns dekicu.
Zene meni je bilo predobrooooooooooooo user posted image Ja sam jedva cekala da dodje taj 14. A onda posle toga sam bila puna pozitivne energije. Arminu se isto svidelo, posebno kad su se deca spustala niz tobogan, a on stajao pored i govorio "Ijao" user posted image Dekica mu se nije svideo, tu se nesto ufrkisao, ali to mu je oprosteno, i ja sam bezala iz krila deda mraza kad sam bila mala. I moja mama je odusevljena.
Drago mi je sto sam Vas upoznala user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 9:00:57   
Jole84

IZVORNA PORUKA: serpica

Slike uzimam danas u 16h..ne znam koliko ste spremne da sutra prepodne negde popijemo kaficu na brzinu i da vam dam slike?


Ja sam spremna user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 11:19:00   
dejana007
ja cu sutra biti u gradu oko 12,13h user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 11:27:22   
Klarita
Ja ne mogu user posted image Nema sanseeeeeeuser posted image Serpi, cujemo se telefonom, pa ako nije problem pustim ti parice na racun, a slike mi das sledece godine na nekoj kaficiuser posted image nadam se nekom druzenju odmah iza Bozicauser posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 11:27:54   
choopa choops
Fenomenalne slike! user posted image Predivni ste!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 12:17:14   
srecica_80
Zao nam je sto nismo mogli doci . Paketici su predivni, deca su se odusevila. Posebno nas je obradovala knjiga za najstarijeg sina, Pronalasci. Bas je u njegovom fazonu

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 13:13:13   
nata11
Wow divni ste, ma predivni user posted image

_____________________________





(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 14:49:07   
daca77
Sugradjanke, medene ste...decica posebno. user posted image Zao mi je sto nismo mogle da vam se pridruzimo, ali bice prilike...veliki user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 17:15:07   
serpica
Uzela sam slike ovako stoje stvari:
Ivanka 3 kom
Nimfa 3 kom
Dejana 3 kom
Jole 3 kom
Azra 3 kom
Mati 3 kom
Mod 4 kom
Ostale su slike ne znam cija su deca,izvinjavam se,mislim da su rodjaci Mod,devojcica u kariranoj suknjici i decko u plavoj kosuljici.
i jedna slika devojcice u roze patofnicama i roze rajfom,ne znam cija je.
Marince javi mi adresu da ti poslajem slike.
Vladimir isto njihove slike su placene ali su kod mene da se dogovorimo kako da ih posaljem. Ana13 takodje,kod mene su vase slike. Klarita imas 6 slika user posted image
Valjda sam lepo napisala,e sad da se vidimo uskoro kad vam odgovara,zena hoce da saceka par dana za novac,ali da ne oduzimo bas.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 18:00:37   
Ana13
Serpi,ja sam slike vec platila. Neka su kod tebe,pa se cujemo za par dana.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 19:13:43   
Azra_
Šerpi, imaš pp.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 19:58:07   
serpica

IZVORNA PORUKA: Ana13

Serpi,ja sam slike vec platila. Neka su kod tebe,pa se cujemo za par dana.




Ok,znam user posted image tu su pa se cujemo

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
30.12.2014 22:42:24   
dejana007
pustila i ja serpici pp :) ali ako ne moze sutra, kad god kazete - ja sam uvek za dogovor user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
17.2.2015 17:40:00   
dunja RR

Ja nikako da napišem da smo mi dobili konja u paketiću, i to nam jedna od omiljenih igračaka, ako ne i omiljena. Konjić svira i može da se kreće po ravnom. S ga uglavnom drži i pritiska crveni krug na leđima (slučajno) i tada svira muzika a kada mu pomeri glavu, (opet slučajno) konj rže, ili kako se već kaže user posted image .
Ba š ga voli, i nama je igračka pun pogodak. Verujem da će, kada krene da hoda, ili puzi, voleti i da se igra na podu sa njim.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
17.2.2015 17:41:46   
dunja RR

Što se tiče tih igračaka na baterije za najmlađe (krave i konji ove godine), ako nekome slučajno nije radila, ima neka caka sa žičicom, tamo gde se ubacuju baterije, treba da se pomeri. Kod nas radi ok.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
3.11.2015 18:04:34   
Zemunka85
Wivern viidiiiiiiiiiii user posted image . Kazem jaaaa user posted image .

Zene, ja tek sada citam ove utisle. Viktori, puno hvala na lepim recima user posted image .
I tek sada kontam da vrv nisam prosledila slike a imam ih puuuuno i grupna i svakakve user posted image .
Jooooj divno je bilo, jedva cekam opeeet user posted image

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Imam i ja doosta slika, samo da nadjem vremena da prosledim.
Ali favorit

user posted image


(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Deda Mraz 2014. - Dočekajmo skupa 2015. !!!
3.11.2015 18:30:04   
wivern
Vidi stvarno user posted image user posted image
Ove godine ce biti jos bolje user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 923
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 35 36 [37]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 35 36 [37]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here