|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
6.11.2014 20:24:33   
Klarisa
Pozdrav,
koristila sam prosle godine BabyTime testove za ovulaciju iz meseca u mesec i nikad mi nisu bile jasne 2 crtice, uvek je druga bila bledunjava. U medjuvremenu sam bila na ispitivanju i nakon hashimoto dijagnoze i visemesecne terapije koja je sredila nivo hormona, vreme je da se ozbiljno bacimo na pravljenje user posted image , pa bi ovakva pomoc bila fantasticna user posted image
Pozdrav svim cekalicama!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
6.11.2014 21:14:03   
Sosa Mena
Koristila sam Baby time trakice u avgustu. Pokazivao je ovulaciju, a ja sam bila trudna. user posted image Tako da mi malo nije jasno kako je to moglo da se desi.

Dace Bog da mi sledeceg puta donese srecu user posted image

< Poruku je uredio Sosa Mena -- 6.11.2014 21:15:43 >


_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Klarisa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
6.11.2014 21:23:45   
Anoniman
Mislim da je vrijeme da se vratim na temu ovulacije i cekalica.Bez obzira na godine spontane dobila sam divan poklon za svoj rodjendan.
Imam neopisivu zelju da i svom dragom poklonim za rodjendan jedan zamotuljak.Baby time mi bi bas dobro dosao da uhvatim ovulaciju pa u akcijuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
6.11.2014 23:10:19   
Klarita
Evo i ja da se prijavimuser posted image Trca me napade da sam trudna...svi oko mene trudni..a, ja nikad nisam koristila ove trakice, a trebaju mi, jako mi trebaju. Dace Bog da ih dobijem pa da nas bude sto vise na temi trudnica i mamauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
6.11.2014 23:49:19   
vikiveki
Ja samo znam da je mojoj sestri pomoglo i da je ostala trudna,verovatno je sve to individualno,nekome pomogne a nekome ne

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
7.11.2014 0:02:02   
mikicanca
Pozdrav svima :) Godinu dan radimo na bebici i nazalost jos uvijek nista :( a
Ali nada umire zadnja, dobro bi mi došle ove trakice .... silno želim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
10.11.2014 22:24:23   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: pipi_coco

Nego imam pitanje da li dostavljate poštom u BiH ?


Pipi, kada god smo slali nešto (ranije) za BIH odrali su sa poštarinom, a naplaćuju duplo, i ovde i tamo, zato smo prestali da šaljemo za BIH. Ako imaš nekoga u Srbiji, pa na tu adresu može.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
11.11.2014 15:06:21   
dunja RR
Poslati su vam Baby Time-ovi, tako da ih očekujte ovih dana (zbog današnjeg praznika ne znam kada tačno), i da budu srećni! user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
14.11.2014 12:18:56   
iva80
Upravo stigla pločica Baby Time-a user posted image
Hvala još jedanput! user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
14.11.2014 14:34:50   
Mala Elena
Upravo je stigla jedna test plocica . Bila sam u zabludi da ce stici 7 kao sto pise na kutiji na pocetku teme user posted image
Hvala user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
15.11.2014 9:17:45   
iva80

IZVORNA PORUKA: Mala Elena
Upravo je stigla jedna test plocica . Bila sam u zabludi da ce stici 7 kao sto pise na kutiji na pocetku teme user posted image
Hvala user posted image

Ne piše 7, piše 5....koje sam i ja očekivala user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
28.11.2014 2:31:08   
dunja RR

Prijavite se devojke, uskoro vam šaljemo Baby Time user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
5.12.2014 17:08:08   
dunja RR
Čestitamo devojkama koje su osvojile Baby Time user posted image

Plasman prema broju postova u Rubrici Zatrudnjivanje:

1. Sosa Mena
2. Klarisa
3. pipi_coco
4. vikiveki
5. Klarita


Pošaljite mi na pp: ime, prezime, adresa (u Srbiji) i telefon, najkasnije do 8.12., u protivnom prosleđujemo Baby Time sledećoj dobitnici prema aktivnosti u rubrici zatrudnjivanje.

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.12.2014 18:53:45 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
5.12.2014 17:09:44   
dunja RR
Počeo je III krug. Proglašavamo dobitnice 5.1.2015. user posted image


Postati i biti roditelj, jedan je od najzahtevnijih,a istovremeno i najlepših iskustava u životu svakog čoveka. Barem 90 miliona parova širom sveta rade na proširenju porodice u svakom trenutku. Uz samo 20 procenata šanse za trudnoću u ciklusu od mesec dana, nije čudo da lako postanu malodušni. Šta možemo učiniti da bismo povećali šansu za začeće?


BabyTime je kućni test za ovulaciju, omogućava pouzdano, lako i brzo utvrđivanje plodnog perioda detektujući porast luteinizirajućeg hormona u urinu.
Žene koje pomoću testa za ovulaciju prate plodne dane su u velikoj prednosti, mogu tačno odrediti dan odnosa i povećati mogućnost oplodnje. Uz BabyTime test za ovulaciju za samo 40 sekundi možete odrediti plodni dan, planirati odnos i očekivati željeno proširenje porodice.


user posted image



Pharmanova će i ovog meseca nagraditi 5 Ringerajinih trudilica sa po kutijom Baby Time-a.

Prvih 5 korisnika koji se jave u temi, podele sa nama iskustva vezana za Baby Time ( ako ste koristili do sada) ili uopšte iskustva vezana za praćenje ovulacije, a na kraju meseca imaju najveću aktivnost u okviru foruma Zatrudnjivanje, dobiće po kutiju Baby Time-a koja će se slati poštom o trošku dobitnika, ili preuzimati u kancelariji Ringeraje.

Dobitnici se ne mogu ponavljati.
user posted image





< Poruku je uredio dunja RR -- 5.12.2014 17:10:34 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
6.12.2014 23:47:28   
dunja RR

Čekalice drage, pišite nam, imamo da podelimo još 5 Baby Time-a user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
7.12.2014 11:07:17   
Sosa Mena
Hvala user posted image Dunja imas moje podatke.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
7.12.2014 11:16:38   
vikiveki
Ja bih svoj Baby Time poklonila Ivanki75...čini mi se da sam je videla u temi za čekalice

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
8.12.2014 8:52:39   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ja bih svoj Baby Time poklonila Ivanki75...čini mi se da sam je videla u temi za čekalice

Hvala ti draga od srca ti hvala user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
13.12.2014 12:27:43   
Sosa Mena
Hvala sponozorila stigao je Baby time. user posted image

A posebno hvala Klariti i Klarisi koje su mi ustupile svoje plocice. user posted image user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
2.1.2015 12:49:07   
Lisa Simpson
Jednom sam koritila Beby time pločice i tog meseca nisam imala ovulaciju. Nisu mi pokazale željeni rezultat, ali su mi mnogo olakšale, jer kada sam ušla u drugi deo ciklusa (TWW) nije me mučila agonija jesam li ili nisam trudna, a svi koji željno iščekuju znaju kako to može biti. I redo bih ih koristila opet.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
5.1.2015 1:34:39   
marketing RR
Lisa Simpson čestitam, obzirom da si jedina napisala u temi u ovom krugu svoje iskustvo sa Baby Time-om, šaljemo ti svih 5 kutija Baby Time-a, i zaključujemo ovu temu.

Pošalji nam na pp podatke (ime, prezime, adresa, telefon) i neka je sa srećom Baby Time user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 5.1.2015 1:35:22 >

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
5.1.2015 8:07:09   
Maraj
Cestitke lisauser posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
5.1.2015 16:26:24   
Lisa Simpson
Hvala puno Ringeraji i Pharmanovi, ulepšali ste mi Božić. Nadam se da će na ove lepe vasti da se nadoveže i jedan lep kraj u vidu jednog pozitivnog Bebyrapida user posted image . Još jednom puno hvala.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
30.1.2015 23:13:55   
buba.marica
ja sam zakasnila za baby time, moram pozuriti sledeci put :) nisam ukapirala na vreme user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby T...
31.1.2015 11:10:48   
Bibilib
Ajde da se i ja prijavim ,možda zatreba,prošli mesec kasnilo mi pa rekoh dal je moguće pa sam išla da kupim pločicu...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here