|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.3.2015 8:03:00   
superm
Ne znam za NS ali toplo preporučujem igraonicu- rodjendaonicu Janna gruva u Zemunu!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.3.2015 8:41:33   
Bibilib
U Krusevcu ima dosta igraonica za decije proslave samo sto je kod nekih papreno skupo a kod druhih solidno za nas standard...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.3.2015 8:49:08   
mila83
Kod nas imaju tri igraonice i sve su razlicite. Sve zavisi od uzrasta detea, pa i sta dete vise voli i koja roditeljima zbog prostora vise odgovara..gde ima vise onih spravica za skakanje,ljuljanje,penjanje,spustanje....
M je starija, ona voli igraonicu bez tih spravica, imaju vaspitacice koje ih cuvaju i zabavljaju,igraju se muzickih stolica, zmurke,vije i svasta nesto, imaju drustvene igre, pa soba za ples sa disko efektima...to je bas za druzenje prostor,moze i napolju da se slavi, imaju i veliko dvoriste, sto nama odgovara, jer je njen rodjendan leti.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.3.2015 15:45:20   
lelaigor
Anck, imaš u Kreativnom klubu, u O-klubu i u nekoj novoj:

Kreativni klub

O-klub

O-klub 2

Sport Star 021

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.3.2015 20:45:31   
Anck Su Nmaun
Hvala Lelo, u Kreativni klub smo slavili prosli rodjus i stvarno je lepo. Ja ih zvala juce koja je cena rece 7500 user posted image a eto super ...a i prosli put smo platili po ovoj ceni s popusta.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.3.2015 20:47:56   
milicicak
Mi ove godine pravimo Mini Maus zurku :) pozivnice su gotove, torta izabrana, treba jos kapice da napravim i da smislim kako cu hranu da napravim da bude u obliku Mini :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.3.2015 20:51:34   
veselicaa
Mi slavimo kod kuce samo iz razloga sto kod nas nema igraonica.Inace ja volim da preteram opasno kada su proslave rodjendana u pitanju user posted image sva sreca sto krenem ranije sa pripremama pa muz i ne zna koliko para potrosim.Inace torte uvek sama pravim,to je nesto sto ne bih nikada kupila,a kako se bavim slanim keteringom podrazumeva se i da hranu pravim sama.Uvek imamo neku temu,kostime a ove godine smo imali i pinjatu.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Proslava dečijeg rođendana
4.3.2015 22:50:24   
lelaigor
Anck, super! user posted image
Milicicak, i mi ćemo možda na zimu Mini, dupli rođendan. Ja imam spremno svašta za nekoliko tema. user posted image
Veselice, i ja sve tako spremam. Mi žene smo lude! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.3.2015 12:37:47   
veselicaa
Lela ma najbolje kada sve sama uradis.Ja sam dan pre rodjendana toliko umorna da ujedam od muke ali kada sledeci dan vidim srecu na licu svog deteta a i cujem pohvale sa svih strana user posted image sve zaboravim user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.3.2015 14:09:38   
lelaigor
E baš to. Evo ga naš rođus, sad u decembru, tema je bila Moj mali poni. Daria je bila Rainbow Dash user posted image Evo slika:

Moja Rainbow Dash, koja ne zna da se slika user posted image Rajf i suknju sam pravila, majica pozajmljena.
user posted image

Uvili smo kosicu da ima grivu
user posted image

Cupcakes
user posted image
user posted image

Čaše sa imenima i slamčice, sve sam pravila sama:
user posted image
user posted image

Baner i dekoracija sobe - oblaci i pom-pomovi (ukras sa ulaznih vrata nisam slikala :( )
user posted image
user posted image

Pokončići za decu - keksići u duginim bojama i svima sam odštampala i napravila bojanku Moj mali poni
user posted image

I torta, naravno :) nisam potpuno zadovoljna, ali s obzirom na to da sam sve pravila u devetom mesecu, odlično je user posted image
user posted image
user posted image

Jedva čekam opet, tad ćemo im slaviti obema zajedno i tema će verovatno biti bubamare.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.3.2015 14:13:49   
soni
lela sve super !!!

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.3.2015 14:20:29   
branki*
divno,lelo,a najdivnija je darijauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.3.2015 14:44:34   
lelaigor
E hvala žene! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.3.2015 14:48:55   
Bibilib
Lela ovo je prelepo a vidi se da imas puno idejauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.3.2015 19:28:38   
veselicaa
Lelo sve je prelepo a cerkica ti je predivna.Bas volim kada se neko tako lepo potrudi oko rodjendana a ne dodje mi moje dete sa rodjendana i zali se kako nije imalo sta da se jede(moja deca grickalice ne smatraju za hranu).Inace kako si bila u devetom mesecu a ovo izgleda sve vrhunski,svaka cast tebi user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.3.2015 21:41:28   
milicicak
Lelo, svaka ti cast, sve divno izgleda :) super ti je ideja za keksice kao poklone za goste, mozda cu to da ti ukradem ako uspem da nabavim modlu u obliku mini :)

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.3.2015 22:33:41   
Mala Elena
Svaka cast na tolikoj inspiraciji i trudu user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Proslava dečijeg rođendana
5.3.2015 22:47:59   
mila83
Svaka cast Lelo !user posted image user posted image user posted image
Drago mi je da vidim da se jos neko danas trudi oko decijeg rodjendana! Takva sam i ja, jos nijednom nisam narucila tortu za rodjendan, sve pravim i ukrasavam sama,( i meni se desilo jednom u devetom mesecu trudnoce user posted image ) ali decija sreca se ne moze uporediti ni zameniti ni sa cim! Sto dete zamisli,mama ostvari,samo ona zna kako ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.3.2015 8:09:38   
milicicak
Ovako izgledaju nase pozivnice za rodjendan
user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.3.2015 8:10:41   
branki*
wow,mala mini maususer posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.3.2015 8:11:50   
veselicaa
Milicicak rucno su pravljene zar ne?Prelepo izgledaju user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.3.2015 8:22:26   
mila83
Milicicak,jako su lepe ! Svaka cast na trudu! a na taj nacin se i deca vise raduju i ukljucuju u proslavu svog divnog dana ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.3.2015 8:35:50   
Anoniman
Milicicak odlicne suuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mila83)
  Direktna veza do poruke: 748
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.3.2015 9:02:31   
lelaigor
Milicicak, divne su, volim tako neobične pozivnice. user posted image
Naše su ovaj put bile obične:
user posted image

Hvala vam, žene. Trudila sam se da sve bude super, Daria je bila prezadovoljna. A ovako sam izgledala taj dan user posted image
user posted image

A što se tiče modlica Mini, improvizuj - jedan veliki krug i dva mala, ili napravi modlicu u obliku glave, ja sam zbog posla napravila sebi gomilu od aluminijumskih ovala:

user posted image
user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Proslava dečijeg rođendana
6.3.2015 9:05:09   
Bibilib
Lela a gde ste kupili pozivnice?

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







“U životu najviše žalim što nisam rodila t...
Zatvorila sam oči i videla nas za 10 godina. Videla sam porodične odmore sa planinarenjem kroz kozje staze i igranje na ...
NAŠE SU MAJKE PILE SVOJE KAFE NATENANE
Nisu postojale škole roditeljtva, ni sve te silne knjige, forumi, grupe na fejsbuku, a opet – sve se nekako znalo. Na kr...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here