|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farbanje jaja
7.4.2015 23:32:38   
zeksi
Dijana, nisam sigurna da li ti zelis da obarbas jaje u belo ili da ga izbelis, ja sam ti napisala kako da ga izbelis, pa posle recimo radis dekupaz.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Farbanje jaja
7.4.2015 23:32:52   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: jabudic

Dijana, šta će ti bijelo jaje? user posted image


Da mogu lepo da ga ukrasimuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Farbanje jaja
7.4.2015 23:34:48   
jabudic
Jao, pa ti si šou.
I to što kažeš, ko će po onoj boji user posted image šarati user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Farbanje jaja
7.4.2015 23:36:05   
dijana1*
Zeksi volela bi da bude belo ali ne bi da ga kuvam u sircetu ili da stavljam lak ili korektor. Treba deca da ga jedu pa necu da razmisljam..
Ali aki je to jedini nacin da bude belo , odustajem. Onda cu bar da ga izbledim a sve sam vec pripremila za dekupaz.
Nadam se da ce biti lepouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Farbanje jaja
7.4.2015 23:38:06   
dijana1*
Jabudic ovde su bukvalno jaja braon boje. Bar ona koja sam ja danas videla. Boja je bas takva na koju mislisuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Farbanje jaja
7.4.2015 23:40:56   
jabudic
Zdrava, bre, domaća user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Farbanje jaja
8.4.2015 0:00:30   
Azra_
Najbolje je naći domaća jaja od nekog. Nama komšija nabavio negde, doduše, samo 10. Bela kao sneg. Sa njima šta god da uradim ispadnu lepo. Ova koja kupujemo u Tempu, Idei, ona su tamna, na njima ni boja ne ispadne kako treba.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Farbanje jaja
8.4.2015 7:31:32   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Negde sam citala to za sirce ali nisam bas odusevljena da mi se jaje koje treba da jedem kuva u sircu.
A da ocistim sircetom i operem, pa tek onda da ga kuvam u vodi. Da li bi posvetlilo.?
Steta sto nema bele boje da se kupi



Mozes i ovo, ali ocekuj da ces morati dugo da ribas sa sundjerom i sircetom da bi pobelelo.

Cim se priblizi Uskrs, ja niti vidjam bela jajca, niti vidjam luk koji ima ljusku, svi su ocisceni. Sto ih onda lepo ne ciste i ostalih dana u godini. A nikad mi ne padne na pamet, da pocnem da skupljam lukovinu user posted image
Bila juce u kupovini preostalih boja u kesici, i uzela sam onaj setic sto ima zlatni gliter, pa cemo da vidimo. Uz klasicno zavlacenje jaja po carapama sa svime sto mi padne pod ruku, u obzir dolazi dekupaz, krep papir mi je isto zanimljiv, nasla sam neke ostatke od pre vise od 10 godina, valjda rade stvar jos uvek, ako uspem da nadjem neku ljuskicu luka, moze i to.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Farbanje jaja
8.4.2015 8:03:12   
emicaa
Ja sam sinoć probala jedno da našaram salvetom i uspjelo je,jedini problem uzela sam povelik detalj pa mi je ostalo neravnina ali prvo je user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Farbanje jaja
8.4.2015 8:17:16   
daca77

IZVORNA PORUKA: Maraj

E pa da daco hvala ti. Znaci bice pola bela onako prirodno a pola boja lukovine. Bas cu probati. Volim te prirodne bohr

Maraj, nece biti bele boje, vec ovako bi trebalo da izgleda
user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Farbanje jaja
8.4.2015 8:31:20   
nata11
Kod nas ima belih jaja na pijaci. To ti je bolje nego da kuvas u sircetu.

_____________________________





(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Farbanje jaja
8.4.2015 8:32:21   
daca77
A da li je neka koristila kurkumu za farbanje jaja u zuto?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Farbanje jaja
8.4.2015 12:18:01   
wivern
Daco ja nemam pojma sta ti je to.
Sinoc ukapiram da moje salvete imaju samo jedan sloj i ne znam da li ce biti dovoljno tanke da se zalepe kako treba na jaje user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Farbanje jaja
8.4.2015 12:41:51   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: daca77

A da li je neka koristila kurkumu za farbanje jaja u zuto?


Ja dodam kasicicu da pojacam zutu boju iz kesice, onako samo kurkuma i voda nisam user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Farbanje jaja
8.4.2015 13:48:19   
jess021
Ja sam kupila salvete sa motivima, htela sam i krep papir, ali neko veliko pakovanje u jednoj boji 80 din, a treba mi najmanje 4-5 boja. I sta da radim posle s onim sto mi ostane, cuvam za sledeci Uskrsuser posted image , odustala sam od krep papira.
Za kurkumu sam cula da se farbaju jaja, ali nisam radila sa njom. Znam da kad je koristim svi mi prsti budu zuti, tako da kontam da bi trebalo da se ofaraba.

< Poruku je uredio jess021 -- 8.4.2015 13:49:21 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Farbanje jaja
8.4.2015 22:29:50   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: wivern
Sinoc ukapiram da moje salvete imaju samo jedan sloj i ne znam da li ce biti dovoljno tanke da se zalepe kako treba na jaje user posted image


wiv to sam i ja pomislila za svoje salvete kada sam kupila,user posted image i razmisljam pa Boze od toliko salveta gde bas da ubodem sa jednim slojem. medjutim kada sam pocela da rezem skontam da ima tri sloja.
Prerezi je na pola pa vidi da li ima tri sloja.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Farbanje jaja
8.4.2015 23:19:02   
wivern

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR
Prerezi je na pola pa vidi da li ima tri sloja.


Nemaaaaaa user posted image user posted image
Pa stvarno sam maler.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Farbanje jaja
9.4.2015 0:48:58   
dijana1*
Vidi ja sam 5 slicica isekla i tek na 6-toj sam sslucajno videla da ima treci slojuser posted image user posted image
Ali ako stvarno nema onda si bas maleruser posted image
Mislim da je bolje da kupis druge jer je stvarno velika razlika kada je slicica tanka.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Farbanje jaja
9.4.2015 6:38:41   
Maraj
Hvala Daco

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Farbanje jaja
9.4.2015 9:50:18   
wivern
Dijo nema, pokusavala sam sa svih strana i nista. Pa ne mogu da verujem.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Farbanje jaja
9.4.2015 14:43:19   
Anoniman
Wiwuser posted image bezveze
kod nas imale po komadu da se kupuju ja kupila nekolikouser posted image
e sada resite mi jednu misteriju trebaju li da budu jaja hladn a, mlaka, ili vruca za dekupaz tehnikuuser posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 471
   RE: Farbanje jaja
9.4.2015 14:45:42   
jess021
Um, nemam pojma. Ja imam drugi problem, nemam nigde da uberem neke travke lepe za sare sto su stavljati jaja u carapuuser posted image
Sve kad setam gledam po zelenim povrsinama, a ono sam obicna trava. Moracu negde da se provozam vam grada.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Farbanje jaja
9.4.2015 16:54:27   
mati

IZVORNA PORUKA: jess021

Ja sam kupila salvete sa motivima, htela sam i krep papir, ali neko veliko pakovanje u jednoj boji 80 din, a treba mi najmanje 4-5 boja. I sta da radim posle s onim sto mi ostane, cuvam za sledeci Uskrsuser posted image , odustala sam od krep papira.
Za kurkumu sam cula da se farbaju jaja, ali nisam radila sa njom. Znam da kad je koristim svi mi prsti budu zuti, tako da kontam da bi trebalo da se ofaraba.

Mm je kupio cetri boje i placao po 100 din. Htela sam da ga lincujem.
Sutradan sam ja u knjizari kupila za po 45din jos dve boje. Jos sam mu rekla da ne kupuje ako bude skupo , a on kaze da nema pojma koliko to treba da kosta. Jaoooo...
Nego,jer farbao neko do sad krep papirom? Ja sam uzela prvi put.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Farbanje jaja
9.4.2015 17:18:03   
Maraj
Mati ja sam prosle godine. Svako jaje sam umotavala u drugu boju pa jaja slagala jedno preko drugog u flasu kojoj sam rasekla vrh. Tako se boja slivala sa jednog jaja na drugi pa je svako jaje bilo prosarano. Samo stavi rukavice jer dosta pusta boju. A i sirce guši uzas jedan

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Farbanje jaja
9.4.2015 17:20:01   
Maraj
Ja sam danas jaja umotavala u mrezicu. Veceras cu da potopim lukovinu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here