|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 108 [109] 110   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 10:43:58   
dijana1*
Mm se user posted image od straha
Kaze jel se neces poroditiuser posted image
Aman necu samo mi je vruce. Muskarciuser posted image
Bravo UM. Bas se blizi. Meni ova trudnoca prolazi a da nisam ni svesna. Okupirala su me ova dva indijanca tako da nemam vremena za simptome.
Gledam se uogledalu i imam stomak, bas se vidi i zategnut je, nije mlitav. Ali i dalje svi u cudu juuu trudna. Svi misle da mi je ostaostomak od Koste a i ljudima je neverovatno da radjas bebu kad vec imas bebu.
Na plazi i restoranu smo stalno u centru paznje. Momci stalno nesto izvode i uzivaju da svi gledaju u nas a ja ludim , ne mogu ni da lezim ni da jedem kako treba. Kosta se bas folira kao jede sam. I pojede on ali je presmesan. A veceraju u autu. Sve im lepo iseckam i usitnim a oni za volanom a ja samo trpam. user posted image
Ovo je vise bilo za razgovor mama hahaha al kad sam vec otkucala nema veze...

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2701
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 10:48:26   
Anoniman
Di verujem ti da se tm uplasio, jer imate jedno negativno iskustvo, ali bice sve ok!
Prolete mi ova user posted image evo za 8 dana ulazim 7 mesec, i imam osecaj da ce tek da leti...

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 2702
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 10:51:26   
ivaMark
Kato, htela si da pitas da li je planirana trudnoca pretpostavljam user posted image

Jole, mnogo mi je drago sto je tako ispalo, eto....moze i jednostavno. Pitala sam te jer imam jednu drugaricu koja godinama ne moze da zatrudni...nemam konkretan problem ali eto... ja joj pricam da je sve moguce.....

A mi kako smo....eto....Jovana se pentra po meni , Luka me vuce za noguuuu i tako....vise i ne pisem ovde....aaaa

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2703
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 10:55:47   
jess021
Ja sam malo dremnulauser posted image Sad sam gladna, a nemam hleba, zasu.
Dijana, gde ste na moru? Ovde je danas bas pala temp, a i oblacno je.
UM stigla i ti do dvocifrenog broja, secam se kad si meni rekla da sam dvocifrena, a ja niam skontalao cemu pricasuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2704
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 10:58:55   
Anoniman
Mene nesto sa leve strane zabole stomak visoko, sigurno mi beba nesto pritiskauser posted image i da me ne zaboli, ovi majsori me smoriseuser posted image zvala sam babu da mi pomogne sa njima, jer ja ne mogu da izadjem na kraj sa njih 12 oricomuser posted image

Jess da od sutra brojimo dvocifrenouser posted image neces ni trepnuti vec ces poceti da brojis jednocifrenouser posted image

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 2705
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 11:11:18   
suzi kju
Pozdrav iz mog lepog doma.
Ne znam na koju foru, al ha dobih otpusnu listu u pola 10,šta se zbilo s njima nemam pojma, i evo ne izađoh iz mog kupatilceta I legla, uzivam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2706
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 11:33:25   
janabons
Suzi, super sto si dosla svojoj kuci...nista lepseuser posted image
Kakvo smaracko vreme, uzasno mi se spava, a Jana bas raspolozena za igruuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2707
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 11:49:09   
adulence
um sto se kolica tice nismo ih jos kupili i dalje smo zalepljenj za urban,ali ne zurim jos sa kupovinom ko zna mozda bude i nekih akcija,mada se meni i ova graco evo jako dopadaju najvise zbog tezine...
IZVORNA PORUKA: Unina mama

jutrouser posted image
kod mene jutros 12 majstora a ja sama sa njimm sveki u banji prima goste...

i ja sam opet lose spavala....
jole bolje sam, hvala na pitanju....♡

marajuser posted image i ja se nadam ahahah...
ado i tebi se priblizilo, sta si ti uradila za kolica?




_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2708
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 12:01:42   
suzi kju
Di hahhaha nasmeja me sa ovim da se tm user posted image od straha user posted image
Što se tiče kolica, mi ćemo ih dobiti od moje sestre, ona će da nam kupi, i generalno nemamo neki veliki izbor i odlučili smo se za bertonijeva, imaju ih par ljudi iz mog okruženja i zadovoljni su, videćemo.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2709
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 12:18:20   
Frcokla
Hello...
Evo i mene direkt iz bolnice. Ctg uredan, bebu smo jedva razdrmali Sve vreme miran i spava. I uvek tako, a sad evo ko stonoga user posted image ne zna gde udara!
Uradili sve nalaze, popunili upitnike i formulare.

Prvi smo na redu u ponedeljak za CR! user posted image

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2710
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 12:20:01   
Tanjica81
Ja samo da vam mahnem...mrzi me da kuckam.
Kod nas je već nekoliko dana ispod 20stepeni...
Vidim da ste sve ok...UM cuvaj se.I ja sam pala na levi bok u prošloj trudnoći...Maraj odmaraj koliko možeš...
Mene prepone rasturaju...užas.Trudim se što više da ležim,ali imam ove dve princeze-djavolice...pa i ne mogu.
Bila sam na UZ,beba oko 2800g...sva je spremna. Ali ne verujem da će skoro.Verovatno poslednje nedelje avgusta (po mojoj računici)...

Budite mi dobro. Sve vas user posted image

Da,da za gorusicu je rennie zakon.Nigde ne idem bez nje-moja najbolja drugarica.

Jao,Frcokla još malo pa ćeš da grlis bebicu...
A i ti jabudic...možda već za vikend.

< Poruku je uredio Tanjica81 -- 31.7.2015 12:35:05 >


_____________________________

"Ona?! Ma nee! Ne voli me više!
- Otkud znaš? Jesi li ikada video boju njenih očiju kada tebe nema u prostoriji?"

Djordje Balasevic

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2711
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 12:27:23   
Maraj
Frcokla zar ti vec u ponedeljak na CR user posted image au bas se primaklo!
Suzi i ja jedva cekam da se brcnem u mom novom kupatilu. Juce majstor rekao da mu treba 4 dana. Tako da ja racunam da ce zavrsiti u nedelju sa keramikom.

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 2712
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 12:29:01   
Maraj
Adulence meni prodavac u Aksi rekao da su im se kupci zalili na tockove na Urban kolicima. Navodno su imali reklamacije.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2713
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 12:46:04   
jess021
Frcokla, bas se priblizilo.user posted image
Tanjice, vec u 9. mesecu, jos malo izdrzi.

Joj zene, mene izgleda drmaju hormoni, tako sam nesto nikakva i neraspolozena, ako me neko samo popreko pogleda odmah placem, uzassssuser posted image
Nadam se da ce brzo proci.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2714
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 13:15:56   
Valerie
frcokla, izgurala si bravo!
tanjice, jos malkice user posted image
ja sam mrtva, juce previse set_ala pa me sinoc boleo stomak. a onda nema spavanja.
danas mlacenje po nasim groznim ustanovama, sira verzija u trudnickom bolovanju... srecom, mm i dete idu svuda sa mnom, bar da mi prave drustvo i uveseljavaju

kako bese za krvnu grupu, jel to bese mora za svaki porodjaj? ako se ne varam nisu mi taj papir vratili. ima li gde da se izvadi besplatno i kako?
a za onaj antigen sto se vadi pred kraj trudnoce u despota stefana? jel treba uput? kad se bese ide?
meni fali pola mozga user posted image ko da sam bila trudna pre 20 godina (a mogla sam glat user posted image )
grlisa svima

< Poruku je uredio Valerie -- 31.7.2015 13:17:17 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2715
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 13:28:00   
adulence
Pa ja sam krvnu grupubu zemunskoj na uput vadila,a iskreno nemam pojma sta je taj antigrn niti sam ga vadila ...
marah nemam pojma sad cu bas na netu da citam iskustva,a jel znas mozda ubkon smislu zalili na tockove ...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2716
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 13:40:25   
jabudic
Frcokla, super za CR!
I ja sam bila jutros na ctg-u, ima nekih kontrakcija, ali nista posebno. Kazu nece da forsiraju, da ispostuju moj termin 02/08, tada da dodjem na ctg, pa ce me vjerovatno primiti.
Tako da cemo ja i ti zajedno otprilike user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2717
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 13:40:53   
Anoniman
Ja imam 2 kartonicica za kr. grupu jos od Une, nisu mi uzimali, jedino sto su mi na devojacko prezime, jer mi nije bila stigla knjizica na mm...

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 2718
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 13:41:43   
jess021
Valerie, krvna grupa treba svaki put i kod nas se to radi u zavodu za transfuziju.
Verovatno mislis na Hbs antigen tj. test na zuticu, treba uput i on se radi u 9. mesecu.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2719
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 13:43:50   
suzi kju
UM proveri, al mislim da ćeš morati da vadiš novu, na prezime koje je u zdravstvenoj knjižici i ličnoj karti.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2720
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 13:46:45   
Anoniman
Suzi meni je sa Unom na poorjdaju bila l karta na novo prezime, a zdr. knjizica na moje devojacko kao i kr, grupa, raspitacu se, ili cu zamoliti mamine kolege u dz samo da prepisu i stave pecat da me ne bodu...

Meni pola papira nije trebalo sto sam nosila sa U, tako da cu sada samo nalaze sa uz, uput za poridliste i kr. grupu...

< Poruku je uredio Unina mama -- 31.7.2015 13:47:34 >

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 2721
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 13:49:30   
jess021
Um, nama su rekli da ne mora biti sve na isto prezime, ali da onda ponesemo kopiju vencanog lista.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2722
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 13:51:11   
suzi kju
Znam da ovde mora da se poklapaju podaci iz knjizice i lične sa papirom krvne grupe. Jesi menjala zdravstvenu? Ako jesi i ako ti je lična i knjizica na muževljevo prezime a krvna grupa na devojačko sigurno moraš da promeniš.
A škrabanje po papiru krvne grupe je zabranjeno, u smislu menjanja prezimena ručno, bar ovde, i kod mene na klinici je tako. Jedino ako dole to dozvoljavaju to je druga priča ali to nije po zakonu i propisima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2723
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 13:54:28   
Anoniman
Suzi nismo se razumele, ja kazem da mi izvade novi kartoncic, a ne da skrabaju po starom, mada svakako planiram da vadim gvozdje sledece nedelje, pa mogu i kg uraditi...

E koliko puta dnevno zvaces ferum, uzela sam juce, pa da znam?

< Poruku je uredio Unina mama -- 31.7.2015 13:55:31 >

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 2724
   RE: Trudnice(1-42)nedelja 07/2015 (chat)
31.7.2015 13:56:06   
suzi kju
Aham, razumem sada, ovde čak ni to nebi uradili. Raspitaj se pa vidi, ako te bockaju neka ti odrade i krvnu grupu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  106 107 108 [109] 110   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 108 [109] 110   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here