|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
20.7.2015 18:38:14   
aleksandrici
Nezgoda koju sam napravila svom sinu je tako ostavila dubok trag na meni,da prosto ne mogu da shvatim da sam to uradila.Naime,krenemo zajedno u setnju,da zatvorim vrata od kapije ja pritegnem vratanca,ne sluteci da je on stavio svoj mali prst izmedju.Ne pitajte kako nam je bilo.On u vrisak,ja izbezumljena.Nasrecu,sve se dobro zavrsilo.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
20.7.2015 23:28:19   
vikiveki
Tako se često dešava , i nenamerno povredimo one koje najviše volimo...koliko puta sam samo za dlaku izbegla da ne padnem na najmlađeguser posted image on često ima običaj da mi se prišunja iza leđa,pa ja kada ga ne vidim vrlo lako može da se desi da padnem preko njega.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
21.7.2015 12:41:54   
aleksandrici
Nezgode,jezim se od same pomisli.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
21.7.2015 15:18:37   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Tako se često dešava , i nenamerno povredimo one koje najviše volimo...koliko puta sam samo za dlaku izbegla da ne padnem na najmlađeguser posted image on često ima običaj da mi se prišunja iza leđa,pa ja kada ga ne vidim vrlo lako može da se desi da padnem preko njega.


To se desava i meni,stane mi dete iza i ja ga pri okretu gurnem ili udarim,naravno nenamerno pa mi posle bude zao....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
21.7.2015 17:14:59   
vikiveki
Bibilib izgleda se svima to događa

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
21.7.2015 22:05:51   
mila83
Pogotovo meni ovih dana,propuzila je i penje se svuda,samo mi se oko nogu mota,moja T..sad je ta faza,najgora,samo par meseci mama da pazi da je ne pogazi i ne udari.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
21.7.2015 22:47:26   
vikiveki
Mila, sada moraš dobro voditi računa,što kažeš to im je najgori period.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.7.2015 9:48:04   
jovana jojo
Mi smo rekorderi što se tiče padova.Dok nije prohodao D. ja ne znam ni sama koliko puta je pao,ali srećom ni jednom nije bila u pitanju neka ozbiljnija povreda.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.7.2015 14:56:49   
vikiveki
Jovana jojo sve je to normalno i mi smo puno puta pali dok nismo prohodali,samo je važno da zna kako pada tj. da se dočeka na ruke,ako može.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
22.7.2015 15:16:15   
jovana jojo
Ma zna on da pada,do sada se uvežbao vrlo dobrouser posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2015 8:15:05   
jovana jojo

IZVORNA PORUKA: mila83

Pogotovo meni ovih dana,propuzila je i penje se svuda,samo mi se oko nogu mota,moja T..sad je ta faza,najgora,samo par meseci mama da pazi da je ne pogazi i ne udari.

Mi smo hvala bogu, ovu fazu prošli...a isto kao i Mila, samo sam gledala oko nogu da ne pogazim D. jer se za čas stvori kod nogu.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2015 14:36:19   
veselicaa
S pre neki dan isla ispre mene i samo odjednom pala svom duzinom i to na beton koji je bio vreo,jer su temperature kod nas bas visoke.Doslo mi da placem sa njom mada se nije nesto povredila samo malo ogulila koleno.Ali sam se bas prepala u trenutku.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2015 14:42:03   
Bibilib
Veselice tako je pao i moj sin pa je plakao i kukao kao da je bilo krvoprolice a ne mala ogrebotinauser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2015 14:45:47   
veselicaa
Verovatno se i oni uplase kada tako naglo izgube kontrolu a vide i nasu reakciju mada se ja trudim da ne panicim.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2015 14:51:01   
Bibilib
Ja odmah pocnem sa ono Ajde bravo razbi asvalt ili pod zavisi gde padne,i vidi to su mackine rane,bratbje pao juce i razbio se vise nego ti pa nije plakao itd.... Ali naravno nije mi sve jedno,pogledam kako se i koliko udario....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2015 14:57:02   
jovana jojo
Ja kada se D udari tj padne,obično ne reagujem burno jer bi i on onda počeo da plače,samo kažem proći će to.Ako ga stvarno boli on onda plače a ako ga ne boli onda je to trenutak kada prestane da plače

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2015 15:36:40   
vikiveki
I ja ne dižem paniku nego kada padnu pokušavam da smirim situacijuuser posted image poljubim mesto gde su se udarili i to je to.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2015 15:44:51   
amdn
viki i mi isto radimo, ranije mu podviknem kad padne da brzo ustane i da obrise kolena, tako da on sad i kad se bas udari ne place nego nas tesi, kaze nije mi nista, ne boli me,mi ljubimo i prodje
ne pravim paniku, ali ako smo negde a on padne drugi ljudiodmah skacu i jao jel si se povredio, ovo ono i on onda reaguje pocne da pekmezi.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2015 15:54:23   
vikiveki
amdn isto tako je i kod nas,još pogotovo ako padne u prisustvu baba i dede e onda bude smak svetauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2015 15:56:43   
jovana jojo
Da i mi stanemo u reduser posted image kada su tu baba ili deda onda J. kuka najače što može i kada se ne udari toliko,ja kažem nije to ništa ali baba odmah trči,a ova onda još više plače

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2015 22:42:12   
aleksandrici
Jao,samo kad se setim,kolena,oguljotine,razderotine,plakanja ali sve to prodje vrlo brzo.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2015 22:46:31   
amdn
ma cim imaju paznju odmah koriste da placu, J kad razbio nos prvo tesio babu kako ga ne boli i nije nista, posle se i on uplasio posto moja mama samo sto nije pala u nesvest,
nije bilo krvi al ona se oduzela, ima dva konca al nije bilo toliko opasno

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2015 22:49:43   
vikiveki
user posted image mogu zamisliti kako je baba reagovala,a Jurij kada je video nju još više se uplašio

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.7.2015 22:59:28   
jovana jojo
amdn, ja mislim da bi se moja mama onesvastila da se takvo nešto njoj desilo...još se tvoja mama dobro i držalauser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
1.9.2015 15:59:57   
emicaa
T sad spade sa sofe i udari nosom od sto,pa onda na pod,kad sam je uzela vrh nosa se plavi i ispod oka kao da ju je neko spucao u oko,namazala sam odma margarinom i više ne izgleda toliko strašno.Joj žene odoše mi tri godine života user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada se farbaju jaja za Vaskrs?
Jaja se u Srbiji farbaju još od 16. veka. Kroz nekoliko vekova usavršavale su postojeće tehnike, izmišljale nove, ali je...
Nije se vratila kući iz škole. I neće se v...
Pre nego što kreneš da upireš prstom u druge, možda ipak da ga staviš na čelo.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here