|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
2.6.2012 11:33:54   
lilihip
user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
2.6.2012 12:25:14   
Lilla
Meni mm da ne pomaze mislimd a bih i ja pocela placati zenu jednom sedmicno. U pocetku me sve sto nije na svom mjestu zuljalo, ludila sam kada ne stignem da operem sudje navece jer padnem od umora, kad znam da me ceka ciscenje kupatila, pranje vesa, usisavanje, kuhanje, i uz sve to beba koja trazi svoje i ne zna da ceka. Kad sam skontala da sama sebi tovarim stres na vrat i da niko nece umrijeti ako ne usisam 3 dana, niti ce sudje pobjeci iz sudopere, skroz mi je bolje. Postala sam ravnjak, morala sam inace bih odlijepila, pa na prvom mjestu je beba, na drugom mm i ja a tek na trecem spremanje. Vikendom je generalka kad je mm kuci, ostalim danima ja pomalo lickam i tako prezivljavam bez pomocnice. E, kad to vise ne bude moglo tako, odnosno kad pocnem da radim pa ne budem imala vremena da lickam, onda mozda pocnem da placam nekoga.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
14.7.2012 14:33:37   
cockic
evo i mene opet na ovoj temi nemam pomocnicu jednom nedeljno ali jednom u par meseci da pogotovo sto mi sin jede gde stigne ne mogu keks da mu dam da jede za stolom tako da mrvica stalno ima.a sad preko nedelje ja taman sto nesto pocnem lena krene da place i nema sanse nista da uradim tako da sam ja za tu varijantu bas kad moram da pozovem kao sto je danas bio slucaj evo sad nam je u stanu,sin kod sveki ja kod moje mame sa lenom jer mi je mama blizu nas.
konkretno cena je 400 din sat a kad nezovem cesto onda ima posla za sigurno 6 h pomeranja ves masine,sporeta,frizdera sve to pomera pa mi nije zao da platim ja stvarno nepomeram te teske stvari.a mm ne zna niti ume da lepo ocisti on pola zamaze vise nego sto obrise kad nesto radi.tako da tu pomoc nemam.a i kazem nisam pusac pa za te pare koje on da za cigare ja dam da postedim sebe riknjavanja user posted image

i sad cu samo da odrzavam to sto je zena obrisala i superiska.

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
14.7.2012 20:44:45   
Bebilina
Kako kome, kako kad... Odlucujem se da je pozovem povremeno, kad mi je neophodna. 38+ ned sam, imam dete od 4.5god, ali posto ne radim trenutno imam vise vremena, a volje mi pored instinkta svijanja gnezda ne fali. user posted image Ali bila je ove nedelje za generalku iznutra, a i covek da spolja opere prozore i simsove... Cisto da znam da je sve na vreme zavrseno.
A inace mm pomaze i sam radi puno, sve sto treba, samo mu treba reci. Mailom sam mu skoro poslala spisak zaduzenja za vikend. Na vreme, u petak, da se psihicki pripremi user posted image Sam sebi i kosulje pegla, ja maloj i sebi po potrebi.
Za sudje masina- bez toga ne bih mogla da prezivim jer bas ne volim da ga perem...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
27.12.2012 0:53:23   
Alexis79
Devojke koje su iz Bg..treba mi vasa pomoc.
Potrebna mi je neka zena/devojka koju znate a da se bavi ciscenjem stanova.
Naime mom bratu koji zivi u Bg-u je potrebana neka zena koja bi mu  1-2 mesecno sredjivala stan.
To je jednosoban stan u centru ,a on bas i nema vremene a  ni umeca za tako nesto.
Pa vas molim za neku preporuku.Ako neka ima neku finu zenu nek mi posalje broj na pp.
Eto..Hvala unapreduser posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
27.12.2012 9:38:27   
Adriana83
Meni je neophodna! Pored cetvoro dece,psa i muza koji je vise na poslu nego kuci,ne stizem mnogo.On pomogne kad je tu ali to nije dovoljno.Na zalost,ne mogu da je priustim user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
27.12.2012 10:59:56   
tijatija

IZVORNA PORUKA: Adriana83

Meni je neophodna! Pored cetvoro dece,psa i muza koji je vise na poslu nego kuci,ne stizem mnogo.On pomogne kad je tu ali to nije dovoljno.Na zalost,ne mogu da je priustim user posted image

U potpunosti te razumem, meni samo fali jedna ruka ili barem jedna zena koja bi peglala.A uvek ima nesto prece da se potrosi taj euro i nekako mi je zao davati , da imam bas dosta OK, ali ovako pre bi decu obradovala sa necim .

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
27.12.2012 13:32:17   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Adriana83

Meni je neophodna! Pored cetvoro dece,psa i muza koji je vise na poslu nego kuci,ne stizem mnogo.On pomogne kad je tu ali to nije dovoljno.Na zalost,ne mogu da je priustim user posted image


Jao zene ja se vama divim , vas dve ste po meni naj mame RR user posted image Kaako vi sve to postignete same? Imate li bar pomoc, sveki , mama...?
Ja sam prve godine luudela, izuzetno teska godina mi je bila, da nisam imala devojku po par sati sto mi je doalazila, ne bih znala ni kako se zovem, ja sam sve sama, bez igde ikoga... da imamo vise dece... mene bi u ludaru smestili 100 %!!!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 27.12.2012 13:35:10 >

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
7.9.2013 20:35:12   
dunja RR
user posted image
IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja bi nabavila jednog kucnog pomocnika, musko pa jace user posted image Nesto ovako:

user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
8.9.2013 22:53:01   
Verolina
Pa i jedno i drugo je.
U ovom sugavom Beogradu moras da pajas i usisavas svaki dan zbog proklete prasincine, a stvarno se nekad nema vremena za to. Onda ti ostaju opcije da zivis strokav ili neispavan. U stvari to su moje opcije, posto zaista nemam novca da placam spremacicu.

< Poruku je uredio Verolina -- 8.9.2013 22:55:23 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
11.9.2013 19:06:36   
ANNAD
Nova sam na forumu,slovakinja,molim clanice kojima je potrebno spremanje stana ili peglanje( u Bg-u)da mi se jave na pp.Unapred hvala!

_____________________________

durgalovaa@gmail.com

(odgovor članu lilihip)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
14.3.2014 15:40:00   
Mizzy
Potreba, potreba, potreba user posted image
Ja zastupam stav da čovek/žena treba sebe poštedeti koliko god je u mogućnosti. Znači, ja imam dve varijante: da sve radim sama i da mi ništa vremena ne ostane za dete i muža, ili da povremeno platim, ali imam to malo slobodnog vremena koje mogu posvetiti svojoj porodici. KAda smo kod toga, ima li neko preporuku?

(odgovor članu ANNAD)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
14.3.2014 16:58:03   
big mum
Ko ima manjak vremena i može to sebi da priušti zašto da ne.Ne vidim ništa loše u tome.Samo treba biti fer i adekvatno platiti tu ženu.Ne rade one to što vole ,već što ih je muka naterala

Ja ne mogu da priuštim iako bi mi ponekad zaista dobro došla.Pored dvoje djece koja po cjeli dan user posted image nemam vremena da svaki dan lickam po kući.Odradim ono što baš moram,veš ,pranje suđa na ruke,ručak i sl.Generalku radim ponekad i to sa njima .Možete zamisliti našta to ličiuser posted image

Doskora sam se jela , gledala sam kako mladoj ženi prekoputa mene koj nije zaposlena dolazi žena 2x mj radi generalku, padala u iskušenje da je zovnem.Ali bi brzo odustajala jer bi s tim novcem mogla svašta kupiti svojoj djeci.Nema svrhe.Uradim kad i koliko mogu.
Čisto je, ništa preterano.





_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
14.3.2014 18:20:00   
wivern
Meni je to sasvim ok, ali sto kaze BM da se toj zeni posteno plati... Ako imas mogucnosti sebi da olaksas zasto to i ne uciniti...ali na zalost nemamo svi tu mogucnost.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
23.3.2014 18:21:47   
dunja RR
Molim ako neko ima ženu koja čisti (u Beogradu), za preporuku, da mi pošalje pp, trebaće mi sada kada odu majstori (a i pre nego dođe beba za generalku, moguće još neki put put kasnije) a i mojoj drugarici treba za redovno čišćenje. Bitno mi je samo da ste zadovoljni a molim i cenu na pp, i kratak opis, šta sve uradi kod vas i za koje vreme. Hvala unapred!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
25.3.2014 20:01:55   
ANNAD
Molim Vas dunja RR i Mizzy da mi na e mail posaljete broj tel.posto mogu da primam poruke ali ne mogu da saljem a sve zbog kontakta.Pozdrav i hvala Ana

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
31.3.2014 15:46:16   
Encimenci
I meni bi znacilo, Ako neko od vas moze da mi preporuci nekog za ciscenje kuce, iskreno, smela bih da uzmem nekog samo po preporuci, do sada nisam imala bas najsjajnija iskustva. Hvala unapred.

(odgovor članu ANNAD)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
27.12.2014 8:04:09   
Maraj
Ovo naravno samo po preporuci. Ne volim ni mama da mi pretura po stvarima a kamo li nepoznatu osobu da pustim u stan...

(odgovor članu Encimenci)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
12.3.2015 20:25:27   
Plavusa34
da imam mogucnost ja bih imala kucnu pomocnicu sot da ne ja to gledam kao prvo imala bih vise vremena za sebe nebih prala posude to mrzim a dala bih posao nekom kome je potrebno

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
12.3.2015 23:10:59   
Bibilib
Kad sam kuci nema potrebe za pomocnicom ali kad pocnem da radim mozda bude potrebe....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
10.7.2015 17:19:14   
aleksandrici
I luksuz i prestiz i potreba.Rado bih da imam jednu pomocnicu za pomoc u kuci.A i sama radim,pored mog osnovnog posla,kao pomoc u kuci.Radim na sat,koliko sati toliko para.I ja bih volela da imam kekog ko ce mi pomagati.Ponekad je potreba a ponekad prestiz.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
10.7.2015 17:22:25   
aleksandrici
I ja bih draga.Ja radim kao pomoc u kuci i ta osoba koja me placa mislim da to vreme ne trosi na sebe vec,kad malo bolje razmislim,na gluposti,ne vazne ljude.Valjda ce mo imati bolji standard da moze svako priustiti ovo zadovolstvo.A lepo je...Bar tako kaze moja gazdarica,dodjes kuci,rucak spremljen,ves ispeglan,torta napravljena i to ne bilo kakva ,vec po zelji.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
10.7.2015 17:23:36   
aleksandrici
A cija preporuka,i sta je za nekog dobro je relativna stvar.

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
3.9.2015 13:41:04   
jess021
Ne znam da li je tema, jer meni treba zena da spremi stan, ali jednokratno. Sad pred kraj septembra.
Nemam pojma sta, kako, koliko kosta... NS je u pitanju.
Da li i ja da budem kuci dok je ona tu? Kako zna sta sve treba da uradi, pomeri..??
Svaka info je dobrodosla.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
3.9.2015 13:52:44   
janabons
Jess, meni su sredile dve zene stan posle krecenja, 350 din po satu. Kad su dosle, pitale su sta konkretno hocu, ja sam rekla sve detaljno(pomeranje namestaja, sva vrata i prozori...ostalo sve standardno). Sve sto smo se dogovorile su uradile, izvinule su se samo, jer mozda ne vrate bas sve na svoje mesto kad brisu prasinu, i ne otvaraju nista(ormati, fioke...)
JA sam se muvala po stanu dok su bile tu

< Poruku je uredio janabons -- 3.9.2015 13:53:54 >


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here