|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
11.2.2012 23:31:51   
minavb
Mogu da skuvam za armiju, ali da ispeglam i briskam police, to mrzim. user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
11.2.2012 23:33:11   
Anoniman
I ja ću da kuvam i mesim do sudnjeg dana ali peglanje i ribanje ne podnosim...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
11.2.2012 23:35:57   
minavb
Ja ću sutra da smsujem moju spremačicu, skuplja mi se veš na terasi.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
12.2.2012 0:06:55   
Anoniman
ko je pitao za bubamara-korpu z odlaganje igracaka? maslackic?
joj, pogresna tema .... sorry

< Poruku je uredio BlackBetty -- 12.2.2012 0:07:41 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
12.2.2012 0:10:47   
Anoniman
e, bre, daj pristojnu peglu i dasku koja moze da se podesava po visini i cu da cutim i peglam dok mi se koza ne zbora od pare! samo moje dve mrcine me njakaju kad god uhvatim peglu .... sledci put cu da im uvalim da peglaju, pa kad se smore i umoe ostavice me na miru user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
22.2.2012 0:24:45   
mala buba
ja ne podnosim da usisavam i čistim, a tek svakodnevno pranje sudova, da ne pričam o brisanju prašine.tako da ako ja ne stignem (čitajte mrzi me jer ne stižem), mm nije raspoložen, zovem ženu koja nam godinama za male pare oriba ceo stan

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
29.5.2012 18:13:12   
jovicaa
kako ste pronasle kucnu spremacicu, to mene zanima, posto mi je trenutno neophodna jedna, sa prozora je pocela da mi curi glib?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
29.5.2012 18:21:12   
jovicaa
da dodam na ono sto ste pisale.. imam masinu za sudove srecom, pa sudove ne perem, god bless her!
ali uopste se ne bih bunila da neko dodje jednom nedeljno da mi oriba kupatilo, usisa, opere podove, obrise prasinu i odradi ako ima jos nesto od velikih poslova, prebrise kuhinju i sl

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
30.5.2012 15:59:35   
ivaj

IZVORNA PORUKA: jovicaa

kako ste pronasle kucnu spremacicu, to mene zanima, posto mi je trenutno neophodna jedna, sa prozora je pocela da mi curi glib?

Najbolje je po preporuci,ako imas nekoga ko zna.
Preko oglasa npr je jako tesko naci,jedino ako ti se bas posreci.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
31.5.2012 13:26:58   
tijatija
Meni bi bila preko potrebna jedna koja ce da pegla, sve cu da radim ali to mi je najveci smor user posted image , mada da imam mogucnosti, nebi se bunila da imam zenu koja ce mi dva puta nedeljno dolaziti da pospremi citav stan, ali za sada nista od toga... mogla bi mozda ali gledam deci da kupim za te pare nesto ...

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
31.5.2012 14:08:11   
branki*
ma,ja sam ti ludak,i kad bih se resila na kucnu,ja bih se samo preracunavala-eto,bolje da sam za te pare kupila 2 haljine vise ili novu torbu ili nesto drugo van redovnih kupovina.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
31.5.2012 16:09:16   
mejvis
IZVORNA PORUKA: tijatija

Meni bi bila preko potrebna jedna koja ce da pegla, sve cu da radim ali to mi je najveci smor user posted image , mada da imam mogucnosti, nebi se bunila da imam zenu koja ce mi dva puta nedeljno dolaziti da pospremi citav stan, ali za sada nista od toga... mogla bi mozda ali gledam deci da kupim za te pare nesto ...


To i ja kažem, peglanja da se rešim, ništa mi ne bi bilo teško...Mrzim da peglam i posle toga sam kao isceđen limun a pri tom i ne znam baš najbolje to da radim...user posted image
Imam jednu koju zovem po potrebi, npr jednom u mesec ili 2 i to mi stvarno nije neki trošak. Za češće da je zovem, žao mi je para jer sam već kući i nađe se vremena a i ne mora baš sve uvek da bude sređeno.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
31.5.2012 17:25:10   
cockic
ja sam za povrem,enu pomocnicuuser posted image

da pozovem po potrebe da mi sredi kucu ok i nije mi zao,samo sto to ne mogu
bas svaki mesec da priustim sebi.

ja ves uopste ne peglam samo ga lepo prostrem dok je mokar,do sad mi niko nije rekao da sam
guzvana user posted image

mm sam peglaola kosulje dok je bio na tom posalu sad sva sreca nosi majce
i kezual kosulje one sto se ne peglaju user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
31.5.2012 22:39:24   
pepeljuga
Ja sam devica u horoskopu, ciscenje mi je uzivanje, nista me ne smiruje kao sredjivanje kuce, ali nazalost nemam vremena zbog posla i nikako ne bih mogla da stignem sve, tako da je za mene definitivno potreba (povremeno, ne stalno, tj. ona sredi generalno, ja odrzavam i to je to).

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
31.5.2012 22:50:28   
hanka
Potreba definitivno za generalku user posted image
U utorak ili sredu dolazi prvenstveno da mi obrise prozore jer se vec nista ne vidi user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
31.5.2012 23:16:52   
Sanchy
Preka potreba...

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
31.5.2012 23:25:48   
crazymama
ja bi angazovala jednu samo da mi riba kupatilo svaki drugi dan, jer ne podnosim prljavo kupatilo, a ono se najvise prlja user posted image ... inace ne podnosim nered u kuci i otkako sam se porodila ne stizem sve da sredim kao sto sam navikla, primecujem da mi to stvara dodatnu nervozu, pa histerisem na muza kad dodje s''posla... a opet ne mogu da nadjem zenu koja mi odgovara, dolazila mi je jednom jedna iz kovacice, nije lose ocistila, ali preskupa je, za 6 sati naplacuje 2500din, i za svaki sat preko tih 6 sati +500din... radi sve sto trazis, i pegla... inace, vecina zena iz kovacice se bavi tim poslom, poznate su po tome...

p.s.

jel znate da ja ne peglam? samo po potrebi!

< Poruku je uredio crazymama -- 31.5.2012 23:27:32 >


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
1.6.2012 10:48:35   
mejvis
CM, spusti kriterijume!user posted image Nauči da te ne nervira, inače prođe život u čišćenju!
Ta ti je baš skupa. A one iz kovačice u Pančevu rade za 250din/h a u BG- u su poznate pa drže cenu. user posted image
Ja ovoj mojoj dajem 1000 din za jedno pre podne 4-5h ostane, zaključa. Ona mi je čuvala dete 6 meseci dok nije krenuo u vrtić i sada dolazi po potrebi da čuva decu tako da imam puno poverenje pa je ostavljam samu a ključ posle ubaci u sanduče. user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
1.6.2012 10:58:23   
minavb
Moja košta 3e sat i obično ostane 8 sati.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
1.6.2012 11:11:25   
Alexis79
Mi imamo jednu zenu od kako sam se vratila sa Vto i evo i sad nam dolazi kad se dogovorimo na 10-15-tak dana.
Sredjuje nam ceo stan .Sta god joj kazem da tog puta treba dodatno da se uradi ona uradi.
Tipa kao sto su prozori ne cisti ih svaki put.
Zaista je dobra i pedantna i imam poverenja u nju jer je najcesce ostavim samu u stanu dok radi.
Svaki put ostane po 5-6 sati i zaista vredi svaku paru.
Inace sat naplacuje 150 din ,sto mislim da je zaista povoljno ,mada takve su cene u Kg-u cek i preko nekih agencija koje se time bave.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
1.6.2012 11:22:31   
Modessty
kad budemo zaradjivali 1000eur mesečno i imali svoj stan ili kuću i meni će da bude potreba..... za sad je prestiž

< Poruku je uredio Modessty -- 1.6.2012 11:23:01 >

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
1.6.2012 11:30:40   
ishler
Potreba ali u Srbiji retko ko moze sebi priustiti.user posted image
U sustini pre cu odvesti dete vikendom u turizam po Srbiji nego platiti pomocnicu,nema toga sto ne mogu sama a da imam milione uzela bih je naravno.user posted image

< Poruku je uredio ishler -- 1.6.2012 11:38:55 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
1.6.2012 11:40:38   
Modessty

IZVORNA PORUKA: ishler

Potreba ali u Srbiji retko ko moze sebi priustiti.user posted image
U sustini pre cu odvesti dete vikendom u turizam po Srbiji nego platiti pomocnicu,nema toga sto ne mogu sama a da imam milione uzela bih je naravno.user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
1.6.2012 11:45:49   
crazymama

IZVORNA PORUKA: mejvis

CM, spusti kriterijume!user posted image Nauči da te ne nervira, inače prođe život u čišćenju!
Ta ti je baš skupa. A one iz kovačice u Pančevu rade za 250din/h a u BG- u su poznate pa drže cenu. user posted image
Ja ovoj mojoj dajem 1000 din za jedno pre podne 4-5h ostane, zaključa. Ona mi je čuvala dete 6 meseci dok nije krenuo u vrtić i sada dolazi po potrebi da čuva decu tako da imam puno poverenje pa je ostavljam samu a ključ posle ubaci u sanduče. user posted image



ti si na konju, to je super...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Kućna pomoćnica - potreba ili prestiž?
2.6.2012 11:04:56   
mala buba
zene iz Kovacice su hit u Bg. Mm mi kaze da su oduvek bile aktuelne za te poslove. pedantne su izuzetno.

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here