|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: procedura za VTO preko fonda
11.8.2015 12:37:18   
Caciki
Naravno,iskustva su različita i to stoji,moje je bilo za primer mnogima Bogu hvala...želim svima što pre user posted image

(odgovor članu Elena011)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: procedura za VTO preko fonda
11.8.2015 16:49:47   
Yellena008
Caciki jel imas nesto zaledjeno u Valjevu? Koliko si to mala jc a koliko embriona?

< Poruku je uredio Yellena008 -- 11.8.2015 16:50:48 >

(odgovor članu Caciki)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: procedura za VTO preko fonda
11.8.2015 17:30:06   
wivern

IZVORNA PORUKA: Elena011

Znam da želiš da nas ohrabriš i hvala ti na tome, uvek prija kad se čuje nečije pozitivno iskustvo user posted image
Na ovom forumu sam pročitala to za često slanje na histeroskopiju i preveliki broj žena sa hiperstimulacijom, na temi o VTO u Valjevu, pročitala sam sve strane i prvog i drugog dela teme.

Nije sad da hocu da te obeshrabrim ali u vreme kad sam se ja spremala za vto isto se govorilo i za front da je gomila zena imala hiperstimulaciju kao i za jednu privatnu kluniku gde te teraju da radis sve, od produvavanja jajovoda pa na dalje. Na internetu ces naci svakakva iskustva ali to ne treba da ti bude merodavno nego ono sto su zvanicne informacije.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Elena011)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: procedura za VTO preko fonda
12.8.2015 12:34:45   
Lavica78
Evo samo da javim da sam jutros bila u Nemanjinoj i završila i taj korak (konačna ocena komisije da se šaljem na proces u Valjevo).
Takođe mi je potvrđeno da su Beogradske klinike pune i da su sve prerasporedili u Valjevo i Niš.
Eto...


_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: procedura za VTO preko fonda
12.8.2015 17:38:18   
Caciki
Yellena,imala sam 21 jc,od toga je uspešno počelo da se razvija 9,vraćena su mi dva embriona i na kraju je samo jedan zamrznut...pri tom sam imala jednu od najblažih stimulacija od svih ženica sa kojima sam bila u grupi i odlično sam odreagovala na stimulans...inače od nas 6 iz grupe nas četiri je trudno...sve Valjevske bebice user posted image

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: procedura za VTO preko fonda
13.8.2015 11:04:59   
Lavica78
Ova statistika me baš raduje user posted image

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Caciki)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: procedura za VTO preko fonda
14.8.2015 8:43:24   
Elena011
IZVORNA PORUKA: wivern
Nije sad da hocu da te obeshrabrim ali u vreme kad sam se ja spremala za vto isto se govorilo i za front da je gomila zena imala hiperstimulaciju kao i za jednu privatnu kluniku gde te teraju da radis sve, od produvavanja jajovoda pa na dalje.

Jasno mi je da je sve individualno kao i da je dosta priča upravo to - samo priče, ali ipak moram uzeti sve u obzir, pogotovo kad znam da su mi se za mnoge stvari otvorile oči baš zahvaljujući iskustvima sa foruma. No dobro, šta je tu je, sve je izvesnije da zaista idem u Valjevo pa ću se morati prilagoditi pa kako bude bude user posted image

Lavica78, reci mi, molim te, šta ti je tačno tvoja doktorka napisala na uputu koji si odnela u Nemanjinu? Moja doktorka blage veze nema kako to ide, a nisam ni ja sigurna.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: procedura za VTO preko fonda
14.8.2015 9:09:07   
Lavica78
Elena, ni moja nije ništa bolja, ali dala mi je zeleni uput na kom je napisala Opša Bolnica Valjevo, za IVF - i to je bilo OK.
Kad budeš išla u Nemanjinu fotokopiraj taj uput i potvrdu da si ušla u proces i na njoj upiši broj telefona (da te ne bi vraćale kao mene i to dva putra - prvi put da kopiram potvrdu, a drugi put uput, mada su bile ljubazne user posted image ).
Inače, ja sam pozvala bolnicu u Valjevu da ih nešto pitam i ispostavilo se da su pogrešili u pozivnom pismu i da treba da se javim 24.09. a ne 24.11. user posted image Sva sreća što sam ih pozvala, pošto se ispostavilo da nisu samo pogrešili kod mene...
Ne očajavaj zbog Valjeva, samo glavu gore user posted image
Samo ta mogućnost zamrzavanja jajnih ćelija je dovoljna da te malo ohrabri i razveseli, zar ne user posted image

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Elena011)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: procedura za VTO preko fonda
14.8.2015 9:39:32   
Caciki
Još jedan važan podatak!!! OBAVEZNO fotokopirajte ocenu koju ste dobile u više primeraka i možete je priložiti u domu zdravlja kod vašeg ginekologa koji je DUŽAN da vam izda putni nalog na osnovu koga možete da povratite sav novac koji budete trošile za putovanje do Valjeva,bilo da idete kolima privatno ili busom!!!

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: procedura za VTO preko fonda
14.8.2015 9:54:54   
Lavica78
Hvala Caciki user posted image
I meni su u Nemanjinoj rekli da tražim taj putni nalog od svog ginekologa i da uzmem potvrdu sa stanice o ceni karte Beograd-Valjevo i da će mi taj trošak biti refundiran za svaki odlazak u Valjevo, pošto na oceni stoji da je prevoz autobus (a ja sam pitala šta u slučaju da idemo kolima).
Problem je što moj ginekolog nema taj putni nalog user posted image Ona je komšinica mojih roditelja i izašla bi mi u susret za sve što tražim, ali bez obzira što ima volju - potpuno je neobaveštena i ne zna šta sve mora da mi da od dokumentacije, nego mi uvek izda više dokumenata, pa koji prođe...

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Caciki)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: procedura za VTO preko fonda
14.8.2015 11:26:34   
Elena011
Hvala, Lavice i Caciki!
Lavice, sjajno što si već u septembru! Sigurno ćemo se sresti neki put user posted image
Moram da postavim jedno glupo pitanje - kada kažete OCENA, to mislite na ovo pozivno pismo za Valjevo, jel? user posted image

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: procedura za VTO preko fonda
14.8.2015 11:37:24   
Lavica78
Neeee user posted image
U tom pozivnom pismu ti dole piše gde treba da se javiš i šta da poneseš. Obzirom da si iz Beograda - pretpostavljam da treba da se javiš u Nemanjinu. I tamo ćeš dobiti još jednu ocenu u kojoj će ti pisati gde se upućuješ na proceduru.
Ako imaš još nekih pitanja - tu sam koliko mogu da pomognem user posted image

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Elena011)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: procedura za VTO preko fonda
14.8.2015 13:31:50   
Elena011
A tooo je ocena user posted image
Šteta, taman sam mislila da tražim putni nalog u isto vreme kad budem tražila uput. A kad se dobije putni nalog gde se on kasnije nosi? U Nemanjinu ili u filijalu socijalnog kojoj pripadamo?

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: procedura za VTO preko fonda
14.8.2015 13:38:52   
Lavica78
Daaaa, to je ocena user posted image
Pa možda će hteti dr. odmah da ti da i putni nalog, a kasnije da joj doneseš ocenu kojom verujem mora da pravda taj nalog. Moja da je imala - dala bi mi user posted image

Uzmi odmah i običan uput zbog ostalih analiza (ja sam uzela i jedan za front, da mogu tamo da odradim hormone, briseve i ostalo, pošto će sve da mi istekne, ali mi je sestra u Valjevu rekla da za sad ne moram da radim ništa, eventualno hormone, a sa dr-om ću se dogovriti kad i šta još treba uraditi).

A što se tiče putnog naloga i gde se on posle nosi - to već ne znam, možda nam Caciki pomogne...

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Elena011)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: procedura za VTO preko fonda
14.8.2015 13:42:58   
Elena011
Aha, znači u Valjevo na prve konsultacije samo nosimo sve dosadašnje analize, istekle ili ne pa će nam oni reći za dalje.

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: procedura za VTO preko fonda
14.8.2015 19:30:23   
Caciki
Putni nalog mora da vam overi i pečatira vaš ginekolog u domu zdravlja,u Valjevu vam za svaki put kada ste bile lupe pečat i ovde ga nosite u Nemanjinu...oni će vam reći šta dalje,ja još nisam to završila jer sam morala da mirujem a pošto to ne zastareva naredne tri godine imam vremena

(odgovor članu Elena011)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: procedura za VTO preko fonda
18.8.2015 23:20:16   
Comi24092005
Lavica78, kada si prosla komisiju? I ja sam dobila datum 23.11. ali sam birala Novi Sad i dobila Novi Sad.

(odgovor članu Caciki)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: procedura za VTO preko fonda
19.8.2015 9:28:07   
Lavica78
U martu sam prošla komisiju i tražila Front, a dobila Valjevo (i nimalo mi nije žao, a ponajviše zato što u Valjevu ima mogućnost zamrzavanja jajnih ćelija).
Međutim, ispostavilo se da su pogrešili u pozivu i da ne treba da se javim 24.11. već 24.09. user posted image

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: procedura za VTO preko fonda
24.9.2015 11:46:20   
Mirjanche
Pozdrav svima user posted image

Lavice jesi li bila u Valjevu? Kako je prosla konsultacija? Sta su ti rekli?
Ja imam sutra u 10h. I meni su rekli za novembar pa me zvali da kazu da su pogresili user posted image

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: procedura za VTO preko fonda
24.9.2015 14:39:29   
Lavica78
Bili user posted image sve proslo super... Mada cu morati kod endokrinologa da spustim THC ispod 2 (nesto je malo iznad 2, to jeste u granici, ali nije dobro za trudnocu), ali svakako sa prvim ciklusom trebam da im se javim kako bi zapocela sa kontracepcijom i dogovorili se za dalje.

Nista ne brini, samo opusteno, i oni tamo su svi cool i opusteni, sve mozes da ih pitas, imaju strpljenja za svako pitanje...

Eto tako, pa pisi ako te jos nesto interesuje...

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Mirjanche)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: procedura za VTO preko fonda
24.9.2015 14:44:25   
Lavica78
Hahaha mislila sam na TSH

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: procedura za VTO preko fonda
24.9.2015 15:27:47   
Comi24092005
Lavice, da li ste danas radili neke analize ili samo konsultacije?

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: procedura za VTO preko fonda
24.9.2015 15:36:39   
Lavica78
Samo konsultacije, na kojima ti kaze sta sve treba da pripremis tj uradiš od analiza do kontrole tj sledećeg viđanja...

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: procedura za VTO preko fonda
24.9.2015 15:37:32   
Mirjanche
Lavice hvala ti user posted image
Ja sam se nadala da cu odmah poceti sa kontracepcijom, jer mi je sutra 4 dc a znam da neki krecu sa kontracepcijom i 5 dc. Pa da vec sledeceg meseca krenem sa stimulacijom. Bas sam mnogo nestrpljiva user posted image
Al dobro je da se bar nesto pokrenulo. Pa bice valjda do kraja godine.
Jedva cekam da cujem sta ce mi reci sutra

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: procedura za VTO preko fonda
27.9.2015 22:12:49   
Comi24092005
Mirjanche, kako su prosle konsultacije? Ja imam zakazano tek za 23.11. ali sam nestrpljiva i interesuju me svi detalji.

(odgovor članu Mirjanche)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here