|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: procedura za VTO preko fonda
16.5.2015 9:36:36   
jess021

IZVORNA PORUKA: Comi24092005

Nisu privatnici na spisku. A da jesu ja bih se odlucila za Genezis.

Ma ne znam sta bi ti rekla, ja sam ih prvi put birala pa ih svejedno nisam dobila. Ovako znas da je Betanija i super!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: procedura za VTO preko fonda
16.5.2015 13:05:33   
Comi24092005
Jess, mozda si i u pravu. To sada nije vazno kada nisu na spisku. Kako izgleda drugostepena komisija? Ko od doktora bude? nestrpljiva samuser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: procedura za VTO preko fonda
16.5.2015 13:33:19   
jess021
Na komisiji u Betaniji je totalno nebitno ko ce biti, ne budu uvek ovi dr sto ih spominjemo, vec i neki koji su na specijalizaciji. Pogledaju ti nalaze, potpises neke papire i za par sati se vratis po potvrdu.
Sto se tice tm, mi smo uvek imsli uradjen nslaz spermograma, a znam da su neki parovi taj dan kad dodju ns komisiju donosili uzorak. Ako imate spermogram, mozes ici i sama na komisiju. I onda cekas pozivno pismo ns kome pise kad da se javis u Betaniju radi dogovora za postupak. Pozivno pismo stize preporuceno.
Iskreno, ne znam kome dr ces pripasti da ti radi vto kad di prvi put u Betaniji.
Pisem ti pp.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: procedura za VTO preko fonda
18.5.2015 15:36:04   
Comi24092005
Zakazana drugostepena komisija u Betaniji za 17.06.2015. user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: procedura za VTO preko fonda
18.5.2015 15:43:11   
jess021
Comi, pa sto si tuzna?
Rekoh ti oko mesec dana, brzo ce to proci.user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: procedura za VTO preko fonda
18.5.2015 15:45:28   
Comi24092005
Ne, nisam tuzna, samo malo zabrinuta

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: procedura za VTO preko fonda
18.5.2015 15:59:11   
jess021
Sto si zabrinuta? Zato sto je tek za mesec dana?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: procedura za VTO preko fonda
18.5.2015 17:07:02   
Comi24092005
Nije problem sto je za mesec dana, samo da prodjemo komisiju i da vec jednom udjemo u program. Vec 3 godine pokusavamo da dodjemo do komisije.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: procedura za VTO preko fonda
19.5.2015 10:32:17   
Comi24092005
Jess021, jutros sam ti poslala pp. Ne znam da li si dobila?

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: procedura za VTO preko fonda
19.5.2015 10:33:59   
jess021
Nisam draga, sad bas mislim na tebe. Pisem ja tebi pp, valjda ce stici.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: procedura za VTO preko fonda
17.6.2015 18:09:35   
Comi24092005
Prosli smo komisiju u Betaniji user posted image Sad cekamo pisamceuser posted image user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: procedura za VTO preko fonda
17.6.2015 18:55:52   
jess021
Comi, pa to je super. Mislila sam na tebe, ali sam bila ubedjena da si rekla 19.
Nema ni veze, bitno da je proslo. Jesu li vam rekli koliko se ceka? Sta su ti rekli kod kog dr-a?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: procedura za VTO preko fonda
17.6.2015 19:01:42   
Comi24092005
Nisu nam nista rekli jer je dr Kopitovic bila sama danas i zurila na neku operaciju. Nismo je ni videli. Sestra joj je odnela nasu dokumentaciju i vratila se sa potvrdom za ulazak u program. Samo nam je rekla da ce u pismu sve pisati, sta god to znacilo.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: procedura za VTO preko fonda
17.6.2015 19:03:32   
jess021
Ako se dobro secam, u pismu pise kog dana treba da se javis i nista vise. Sem ako nisu nesto menjali.
Dobro je, jedna briga manje.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: procedura za VTO preko fonda
17.6.2015 19:07:50   
Comi24092005
Sacekacemo to pismo, nadam se da ce brzo stici 😒, pa cemo onda dalje u borbu 😉. Sad konacno mozemo malo da predahnemo

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: procedura za VTO preko fonda
17.6.2015 19:17:34   
jess021
Samo da te podsetim da redovno proveravas sanduce jer to stize preporuceno, pa ako niste kuci dobijes onu cedulju da ga preuzmes u posti.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: procedura za VTO preko fonda
17.6.2015 19:23:03   
Comi24092005
Koliko se otprilike ceka to pismo?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: procedura za VTO preko fonda
17.6.2015 19:30:05   
jess021
Ne znam tacno, ali mislim da mi je drugarica rekla da pismo stigne brzo, za 2-3 nedelje, ali da je datum kad treba da se javis na gak za nekih 6-7 meseci. Mislim da je ona u januaru dobila pozivno pismo da javi pocetkom avgusta.
Mozda se nesto promenilo, nemoj me drzati za rec.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Comi24092005)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: procedura za VTO preko fonda
27.6.2015 10:38:41   
Caciki
Drage ženice,želim sa vama da podelim svoje iskustvo jer sam sigurna da će mnogima pomoći i skratiti čekanje!!!
Pokušaću da budem što preciznija i što kraća.
02.12.2014. smo prošli drugostepenu komisiju i po logici stvari smo zaokružili Front kao biranu kliniku za VTO obzirom da smo protekle 3 godine sve tamo završavali,od HSG-a,laparoskopije,hormona,inseminacija i svega što je put do VTO. ( inače smo iz Beograda )
Počelo je čekanje i čekanje i čekanje...koje je trajalo oko 5.5 meseci a u medjuvremnu smo čuli za tim iz Valjeva.
Pozvala sam RFZO i pitala da li se uopše pomerio red i kada možemo da očekujemo poziv i rešenje i dobila odgovor da Front uopšte nije pomerio listu i da je pitanje kada će!!! Pitala sam da li postoji mogućnost da preimenujem svoju odluku sa Fronta na Valjevo i dobila sam potvrdan odgovor kao i mail na koji da napišem molbu za preimenovanje. U molbi mora da bude matični brj,broj rešenja,datum kada ste prošli komisiju i razlog zbog koga ne želite Front.
Istog momenta,bez razmišljanja sam napisala tu molbu i to je bila najbolja odluka u celom ovom paklu oko VTO!!!!!!!!!!!!!
Nakom 5 dana od pisanja molbe,dobijamo poziv da se 04.05.2015. javimo na kliniku u Valjevu i uskoro počinjem sa terapijom!
Terapija je trajala oko mesec i po dana i ja sam juče završila embriotransfer i svoju VTO!!!! Od juče sam trudna dok se ne dokaže suprotno :)
Želim da vam kažem da nemate ni malo sumnje ili dvoumljena da uradite isto što i ja ili ko već nije da zaokruži Valjevo na rešenju!!!
Od SRCA sve pohvale za valjevski tim na čelu sa doktorom Brankom Budisavljevićem!!!!! Šta god da bude,tamo se pre svega osećate kao ČOVEK,dočekaju vas i isprate sa osmehom,toliko su brižni i požrtvovani,možete APSOLUTNO SVE da ih pitate bez ustručavanja,sestre su sjajne,doktor da ga nema trebalo bi ga izmisliti!!!!
Sve preporuke za Valjevo i srećno svima!!!!! :)
p.s sve što vas zanima imate na sajtu ili mi pošaljite pp za telefone i mailvove da vam prosledim!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: procedura za VTO preko fonda
27.6.2015 10:41:22   
Caciki
Izvinjavam se doktor je Branko Budimirović,permutovala sam slova od želje da vam sve napišem!!!!!!
BRANKO BUDIMIROVIĆ!! :)

(odgovor članu Caciki)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: procedura za VTO preko fonda
10.7.2015 12:39:50   
cakanavaspitacica
Koliko se ceka na pismo nakon drugostepene komisije? Prosli smo drugostepenu komisiju pre tacno 4 nedelje, a pisma jos nema. Doktor je rekao da stize nakon 2-3 nedelje. Sad ne znam sta da mislim.user posted image

(odgovor članu Caciki)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: procedura za VTO preko fonda
13.7.2015 10:15:43   
Caciki
cakanavaspitacica...o tome sam upravo pisala u gornjem tekstu pa pročitaj...to sve zavisi u kojoj si klinici konkurisala...mi smo u Frontu gde su liste čekanja kilometarske i pismo nismo ni dočekali pa smo se prebacili u Valjevo gde nema liste čekanja...rokovi od drugostepene komisije su od 6 meseci do godinu dana...

(odgovor članu cakanavaspitacica)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: procedura za VTO preko fonda
13.7.2015 10:16:49   
Caciki
A inače nama je uspelo i trudna sam user posted image user posted image i to iz prve...

(odgovor članu Caciki)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: procedura za VTO preko fonda
14.7.2015 9:07:24   
cakanavaspitacica
U pitanju je Betanija. Kad sam bila na komisiji lekar mi je rekao da se ceka 2-3 nedelje, pa sam zato sada malo zbunjena. Ali cekacu, nema mi druge. user posted image
Cestitam ti na user posted image ! user posted image

(odgovor članu Caciki)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: procedura za VTO preko fonda
14.7.2015 19:29:25   
Caciki
Ne znam gde je Betanija ali znam da su i nama rekli da rešenje stiže za oko 20-ak dana a nije stiglo ni posle 5.5 meseci...

(odgovor članu cakanavaspitacica)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here