|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
7.2.2016 20:45:11   
eca89
Adulence koliko si smrsala?

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: HRONO ISHRANA
7.2.2016 20:48:38   
milicicak
Devojke, sta jedu vasi ukucani dok ste vi na HI? Ja razmisljam da pocnem al ne znam kako da se iskombinujem sa mojima

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: HRONO ISHRANA
7.2.2016 21:03:43   
superm
3 jaja
130 g ražanog brašna
60 g ječmenog brašna
90 g šunke- ja stavila mix pršute, slaninice i sve izblendirala
6 kašika ajvara
3 kašike maslinovog ulja
2 kašičice praška za pecivo
1 ravna kašičica soli
I dodala 1 mladi luk

Na 220 oko 20 min

Mera za 12 mafina

< Poruku je uredio superm -- 7.2.2016 21:06:51 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: HRONO ISHRANA
7.2.2016 21:15:55   
mamin mish
Dobro vece zenice. Izvonite na upadu ali imam jedno pitanjce. Posro imam IR i pijem siofor, naravno uz to morama da regulisem ishranu. Zanima me kako se ponasaju IR i hrono. Posto sam trenutno na lchf ali se nikako ne uskladjujem sa njom.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: HRONO ISHRANA
7.2.2016 21:31:44   
Torbica
Mish... nije ti lako. U tvojoj ishrani ne smeju da preovladjuju ugljeni hidrati a ne sme biti ni pretezno proteinska, jer obe krajnosti stimulisu pankreas da luci insulin. Probacu ukratko da ti dam par saveta - da jedes sto vise ribe (zbog omega 3) naravno ne svakodnevno, da jedes puno povrca sa celuloznim vlaknima - umereno vegetarijanski, ovsene pahuljice i zita sa dosta povrca, da imas u ishrani puno salate koju ces dobro nauljiti maslinovim ili lanenim uljem. Zaboravis bela brasna...Sva hrana treba da je sa niskim glikemijskim indeksom, zatim da ne grickas izmedju obroka i da je razmak najmanje tri sata, to se uklapa u hrono. Bez preradjevina, gaziranih pica. Uvece se cak ne preporucuje unos hrane da bi celije oset_ile nedostatak insulina u krvi, samo voda se pije. Bez fizicke aktivnosti nista, neophodna je. Ja verujem da lekar koji te vodi ti daje preporuke. Mozes prilagoditi. Kad krene post, i ja cu prilagoditi. U principu, izvuces najbolje za sebe, koliko ti prija. Mislim da moze da ti koristi.

Kod mene danas:
D - sendvici
R - piletina iz kese sa komoracem i crnim lukom na pari, sveza salata od cvekle
V - belo meso i narendan celer


< Poruku je uredio Torbica -- 7.2.2016 21:34:20 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: HRONO ISHRANA
7.2.2016 21:54:44   
Ana RR
Ja nešto listam recepte te Ane tj gledam kakve hlebiće sve ima, i skoro na svakom receptu je hleb sa nekom salamom user posted image mislim, džabe zdrav hleb ako ga jedeš uz salamu tj šunku. Čudno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: HRONO ISHRANA
7.2.2016 22:11:52   
Rosita
Ljudi, a je l se obavezno mrsavi sa tom HI? I okvirno, posto ne znam nista o tome, je li skupo tako se hraniti?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: HRONO ISHRANA
7.2.2016 22:21:23   
Torbica
Anci,mi imamo sve domace,slaninica,pecenica,kobasice.. Pa mi taj momenat nije bitan. A da li je skupo,hmm,tesko je reci koja je cena zdravlja,meni licno se dopada sto se u rucku i veceri forsira povrce,e sad,da li ce biti belance ili belo meso,razlika u ceni je evidentna.Ali opet prilagodljiva.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: HRONO ISHRANA
7.2.2016 22:26:59   
Rosita
Dobro, to su uobicajene namirnice. Trebalo je da se uputim pa da pitam :). Zato rekoh ne znam nista za sad o ovoj ishrani sem da se vezuje za vreme :). U stvari, vise sam mislila na to da li se koriste i neke manje uobicajene namirinice, to jest podrazumevaju... Najbolje da procitAm o samoj HIuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: HRONO ISHRANA
7.2.2016 23:11:08   
adulence
Anci ja takodje imam domace slaninice pecenice,kobasice,mada volim da kupim cureca prsa i ne mislim da mi nesto stete,ona velika grand podere su mi divna...
Eco sutra se merim pa cu da ti napisem...
Mili zaboravih da napisem mm i ja smo zajedno na hrono ishrani,a Iva pa jede vecinu sto i mi,s tim sto njoj uvek spremim neki prilog i uvek obavezna neka corbica za nju pa mi i nije tesko da ukombinujem...

< Poruku je uredio adulence -- 7.2.2016 23:13:26 >


_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: HRONO ISHRANA
7.2.2016 23:14:26   
Ana RR
I mi imamo domaće, ove godine smo spremali. Kupimo i mi suhomesnato, mada posle onog kanadskog ovo ovde mi je toliko grozno da mi se uopšte ne jede. Nego meni čudno što je na blogu svuda neka šunka, još je negde i napisala kako isprobava sve carnexovo ili tako nešto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: HRONO ISHRANA
8.2.2016 0:19:17   
dijana1*
Adulence izvini nikako da ti odgovorim, od te smese dobijem 4 velike palacinke.
Joco imas u zdravoj hrani. Najbolja mi je Jana u TC Vidovic.
A preko puta zgrade imam neku malu radnjicu zdrave hrane pa sam tu za pocetak kupila brasno i semenke ali moram jedan dan otici i do TC Vidovic.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: HRONO ISHRANA
8.2.2016 0:47:04   
superm
Ubacila sam recept u RR kuhinju sa slikom. Prva tura je nestala brzinom svetlosti pa sam ostala bez sutrašnjeg doručka. Sutra pravim ponovo ako stignem od klinaca user posted image

< Poruku je uredio superm -- 8.2.2016 0:49:08 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: HRONO ISHRANA
8.2.2016 8:42:37   
jocajaca
Hvala Dijana! Dobili su I u DM kupila u subotu, 1kg 4,90 KM. Ne znam kako je u drugim radnjam ne stigoh od djece pogledati.
Ima li ko savjet kada da ubacim voće da li da se držim onog da pojedem voćku za popodnevnu užinu?
Hvala!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: HRONO ISHRANA
8.2.2016 8:47:57   
dijana1*
Posto si trudna jedi voce. Nista ja tu ne bi izbacivala. Ipak je sada najbitnija beba.
Ni ja nisam upratila cene, samo uletim i uzmem sta mi treba. Pa 3 nedelje nikako da odem do Vidovica. Oni bas bas sve imaju a i znaju lepo da objasne.
I ja se danas merim.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: HRONO ISHRANA
8.2.2016 9:09:16   
dijana1*
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR
Posle porodjaja cini mi se 5 -ti dan da sam se merila i imala sam 79. Jutros stala na vagu 69.1. A prosle nedelje sam imala oko 73 kg.

Svakog ponedeljka se merim
Jutros 68.2user posted image


66,3user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: HRONO ISHRANA
8.2.2016 9:22:59   
jocajaca
Hvala na savjetu I BRAVO za kilažu!!!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: HRONO ISHRANA
8.2.2016 9:48:20   
eca89

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR
Posle porodjaja cini mi se 5 -ti dan da sam se merila i imala sam 79. Jutros stala na vagu 69.1. A prosle nedelje sam imala oko 73 kg.

Svakog ponedeljka se merim
Jutros 68.2user posted image


66,3user posted image


Bravo Diso, ti bas puno izgubis sedmicno,super!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: HRONO ISHRANA
8.2.2016 10:14:00   
adulence
Evo i mene posle ttacno mesec dana...
Start 66.5
Danas 62kg
I samo cu vam reci presrecna sam jer sam jako puno brljavila imala sam 5 slava,2 rodjendana,dva rodjenja bebica...
Moj muz jos vise oslabio preko 5 kg,on odusevljen,kaze ne mogu da verujem koliko jedem a topi se...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: HRONO ISHRANA
8.2.2016 10:28:13   
Zemunka85
Svaka vam cast zene user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: HRONO ISHRANA
8.2.2016 11:48:06   
superm
Bravo za sve hRRono drugarice! Ja ne mogu da se izmerim, došla sam kod roditelja na 7 dana. Nemaju vagu. I moj muž je smršao dosta. On se kreće više od mene a kretanje je jako bitan faktor u mršavljenju.
Odmah da prijavim da ću danas popodne pojesti parče torteuser posted image Moja baka slavi 81 rođendan i 65 godina braka sa dekom.user posted image user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: HRONO ISHRANA
8.2.2016 14:11:44   
mama krava
Ja sam sam već 3 nedelje na 90% hrono. Brljnem ponekad, ali uglavnom se pridržavam. Vaga kaže da sam smršala oko 1,5 kg, ali odeća mi potpuno drugačije pokazuje, a najbitnije što se ja ne osećam više kao naduvan balon!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: HRONO ISHRANA
8.2.2016 14:39:32   
Torbica
user posted image
Zaboravih juce da prijavim slatko u vreme uzine user posted image
Danas -
D - Hrono Cake Pops kao spanska pita, okacila sam u RR kuhinjici
R - pileci batak i sveza cvekla salata
V - potaz od brokolija
U - neko voce

Ja sam na moje 53 kg, brljnem i ja povremeno, ali ne dam se, trudim se. Danas je izasao nov broj casopisa Hrono kuhinja, odlican je!
Superm, ljubim te za onaj link, odlican je!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: HRONO ISHRANA
8.2.2016 16:30:58   
mama krava
i ja da se upišem....za jelovnik...

D- obogaćeni mafini od prosa (slaninica, spanać i beli luk) i salata od šargarepe, celera, cvekle, peršuna i avokada
R- juneće pečenje i grilovano povrće i kupus salata
U - grejp i bademi
V- brokoli i barena junetina

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: HRONO ISHRANA
8.2.2016 18:12:20   
superm
Torbi, samo uživajte! Link je stvarno zanimljiv.user posted image



_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here