|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 14:22:38   
Tara88
Cestitam user posted image najlepsi osecaj na svetu, videces user posted image

Meni je stiglo ono cudo Satavari user posted image da li je jos neko koristio? Koliko puta na dan ste pile? Da li pomaze?

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 14:34:36   
Zakicaa
Kada si spomenula Satavari,po komentarima drugih devojaka koje su koristile vidim da su zadovoljne,ja cu isto da narucim sutra,zna li neka od vas da li regulise i ciklus,jer je meni kasnilo deset dana ovaj mesec..ludiloo😕

(odgovor članu Tara88)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 14:38:40   
Tara88
Ne znam da li si cula za caj od Virka, ali on je meni regulisao ciklus. Uvek je bio nenormalan. Prethodni trajao 40 dana. Mislim stvarnooo mnogo. I onda sam pocela da ga pijem, i prvi put u zivotu imala ovulaciju 14dc i dobila na 29dc. user posted image

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 14:42:30   
Zakicaa
Joj hvala ti do neba za ovu informaciju,kupicu i jedno i drugo😀😀😀😀.Samo mi molim te reci gde mogu da ga nadjem,apoteke?

(odgovor članu Tara88)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 14:50:02   
Tara88
Nema na cemu user posted image
Ja sam Virak porucila online iz Bio spajza, jeftin je, tipa 80din.100g.
Satavari su mi devojke preporucile na prethodnoj stranici, 1500din je, ako mi verujes samo sam porucila, ne znam ni koji je sajt. user posted image Ja sam idealna musterija, mogu da mi uvale i praznu maglu user posted image

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 14:58:48   
Zakicaa
Bogami ja,sve cu pokusati samo da sto pre uspemo da zatrudnimo.😁😁😁
I verujem da hocemo.😊

(odgovor članu Tara88)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 15:29:44   
Tara88
Nadam se da hocete user posted image
Koliko vec radite na bebi?

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 15:50:10   
Angelk
Niki samo jako, znam da te ne mozemo utjesiti, ali razmisljaj ko zna zasto je to dobro... Ljubim te...
Tinkerbel sve cestitke, uzivaj u predstojecem periodu... user posted image
Posto redovno citam ovaj forum iako se ne oglasavam cesto, vidjela sam da mnogo hvale taj Shatavari, citala sam dosta o njemu, vidim da cuda radi user posted image . Sve je na biljnoj bazi, ali naravno ne treba pretjerivati... U svakom slucaju, samo naprijed! Ja cu kad mi dodje mm poceti sa cajom od zalfije i d vitaminom po serpicinom receptu... Tj vec sam pocela sa D vitaminom, a caj necu jos :)

(odgovor članu Tara88)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 16:13:37   
Zakicaa
Ulazimo u 4 mesec sto se tice rada na bebi..

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 16:14:15   
Zakicaa
Vi Tara?

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 16:21:13   
Tara88
I mi, juce sam dobila pa posle toga u nove pobede. Cetvrti ciklus po redu user posted image
Eto, nadam se da ce i nama i vama taj cetvrti biti uspesan user posted image

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 17:44:01   
IvanaSK RR
Taj Satavari je mislim pila Krin koja je sada trudnjaca :)
Taman ce vam peti ciklus izostati :)

(odgovor članu Tara88)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 18:55:10   
Zakicaa
I ja sam juce dobila😕,tako da se nadam da ce mi Virak pomoci kao i tebi Tara,a takodje i Satavari...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 18:56:37   
Zakicaa
Ivana tebi se zahvaljujem na lepim zeljama😍

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 20:13:47   
Tinkerball
Zahvaljujemo se svima na cestitkama i lepim zeljama. user posted image user posted image

Danas smo slavili ove lepe vesti, inace i jutros sam uradila drugi testic za svaki slucaj. Ovih dana cu otici kuci u Srb pa pravac kod ginekologa da vidimo. user posted image
Jako smo srecni, zelim svim zenicama da ugledaju sto pre user posted image . Samo pozitivno i i sigurna sam da ce sve biti ok. Obozavam vas devojke, zene, stvarno ste divne i mnogo sam srecna sto sam vama prvo rekla lepe vesti. user posted image

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
14.2.2016 20:18:22   
IvanaSK RR
Hoce, hoce,pomoci ce vam! Sigurno, bre :)

(odgovor članu Tinkerball)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
15.2.2016 8:11:34   
vocicana
Uvek sam za alternativu, svaka cast, sve sto cujete probajte, nista ne skodi sve dok se naravno drzite uputstva. Satavari cu uzeti i ja kada se porodim, citala sam o njemu, a Serpicin recept je divan, veoma uspesan.
Ja pijem virak caj, pila sam ga pre trudnoce, pa sam od 5-og opet nastavila, vrkuta trava ima toliko pozitivnih, za zene efekata, da sam resila da ga pijem uvek! Divnog je blagog ukusa.
Navijam i javljajte se.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
15.2.2016 14:10:59   
AnaAna1
Meni danas pala temperatura sto znaci da glupaca stize za dan ili dva... e onda cu da idem da proverim hormone, a mm najzad u petak spermogram... jel mogu i 3.dana ciklusa polne hormone? Izmedju 2.i 4.bese ili 2.i 3.?

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 15.2.2016 14:11:29 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
15.2.2016 14:16:23   
vocicana
Msm da je najbolje da uradis 4-ti dan ciklusa. Javi kakvi su, imas i endokrinologa na RR za konsultaciju. user posted image za vas dvoje, da vas sto pre bude troje ili cetvorouser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
15.2.2016 16:29:14   
Katie90
devojke, koliko dana posle O moze da se uradi beta? prvi put sam radila po nestanku M, pa sad ne znam kada najranije mogu? user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
15.2.2016 16:48:35   
IvanaSK RR
Najbolje bi bilo da uradis po izostanku mens. A koliko znam, moze i nedelju dana od ovulacije, najranije.

(odgovor članu Katie90)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
15.2.2016 17:01:30   
Katie90
Mora da se opasno tripujem, ali boluckaju me grudi, pogotovo desna strana, i sva sam uspavana, vec poslednja 2 dana po citav dan dremam, pa te histerisem (grdan moj dragi user posted image ) , pa me udari neki emotivni talas... A da ne pricamo o naduvenosti, i boluckanju... A samo je 4 dana od O proslo... Da li je iko imao ovakvo iskustvo a da se nije ispostavilo da je graska i poigravanje mozga? user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
15.2.2016 20:24:18   
Tinkerball
Verovatno je to zbog toga sto ocekujes i zelis trudnocu. Isto kao i ja. Samo sa osluskivala svoje telo i primecivala promene, onda je dosla vestica i mislila da nema nista od trudnoce, uradila testic kad ono bez dve crtice. Nakon nedelju dana uradim testic i user posted image . Tako da ti predlazem da se opustis i da posmatras svoje telo a ako kasni uradi testic. user posted image I samo bez razocaravanja. user posted image user posted image

(odgovor članu Katie90)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
15.2.2016 21:35:23   
AnaAna1
Mozda su ti bolne grudi znak ovulacije u ovom slucaju mozda kasni 2,3,4 dana... u svakom slucaju ne mogu simptomi trudnoce da se jave samo 4 dana posle ovulacije jer jos nije doslo ni do implementacije

(odgovor članu Tinkerball)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Čekamo II crtice 02/16 [chat]
16.2.2016 3:22:10   
Katie90
Nije, Ana, sticajem okolnosti moj divni endokrinolog me je primao svaki drugi dan u ordinaciju onako, preko reda, nezakazanu, i pratio rast folikula, (samo zato sto je bio odusevljen sto smo mv i ja konacno resili da radimo na bebici) user posted image Sudeci po uz, O mi je bila 18dc...jeste da je malo kasnila, ali tako je uvek bilo kod mene zbog neredovnih ciklusa i pcos. Verovatno si u pravu, poigrava se mozak sa mnom, nista drugo...mada volela bih da nekim cudom gresim user posted image
Sto se tice Tinker, ulivas mi nadu, haha user posted image tvoj komentar me je samo jos vise ohrabrio da verujem svom instinktu...a da li je nepogresiv, to cemo vec da vidimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za jos jedno stomace user posted image
bice puno novih stomacica na prolece, vidim ja user posted image drzim palceve svim cekalicama !!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here