|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
29.2.2016 10:47:09   
Eveline
Meni isto za mart, s tim sto taj mesec koji pise znaci da se tada planira transfer, meni su rekli kao za kraj marta pocetak aprila, pa posle mi opet rekli mart, u svakom slucaju ja ocekujem da cemo krenuti jos malo. Meni je danas 13. tableta iz druge kutije, ako me ne zovu zvacu ja u petak jer ce mi se u nedelju pasti 19. pa cemo videti sta ce mi tada reci.

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
29.2.2016 11:09:52   
jeca_sale
Meni je u sredu 19. tableta iz druge kutije. Prosli put kada sam zvala na 19-oj tableti cula sam sestru kada je kazala daj mi taj spisak za 1.april, pa pretpostavljam da ce tada da zovu nas koje smo za mart mesec, ne znam ni ja. Da li si nasla smestaj? Naravno ako nisi iz Nisa?

(odgovor članu Eveline)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
29.2.2016 11:12:00   
jeca_sale
Ja cu u sredu da zovem pa cu tada da vidim sta ce meni da kazu, ali izgleda da cemo biti zajedno u grupi :). Kako se blizi jako brinem zbog svega. Jel si odradila ti sve analize? Ja sam uradila pocetkom februara kako je pisalo u izvestaju, ali sta znam procice 2 meseca do tada pa ne znam dal ce biti vazeci do tada?

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
29.2.2016 11:14:55   
Eveline
Eto ti ces znati pre mene, uradila sam analize tek prosle nedelje i ok su, i ja mislim da smo u istoj grupi ali videcemo, kadgod bude samo da bude uspesno! Nisam iz Nisa ali mi suprug trenutno tamo radi tako da oko smestaja ne brinem.

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
29.2.2016 11:16:47   
jeca_sale
I ja se nadam najboljem, i naravno javicu sta kazu u sredu :). Ja nisam jos uvek nasla smestaj :(. Jedino sto smo pitali u neku agenciju kazu minimalno izdavanje stanova na 6 meseci, a sta ce meni toliko?

(odgovor članu Eveline)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
2.3.2016 17:40:37   
jeca_sale
Devojke ja krecem u ponedeljak sa bockama, drzite mi palceve. Tek sam danas saznala nisam ni smestaj nasla. Ponudili su mi smestaj u bolnici, ne znam sta da radim, i da li cu uopste naci smestaj za 3-4 dana. Bas sam uzbudjena...

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
2.3.2016 18:12:47   
Eveline
Jeco jer su ti to danas rekli kad si zvala da javis za tablete? Sto ti nisu ranije javili sta kazu? A za smestaj pogledaj na netu niske oglase ili pozovi neki privatni smestaj mozda spuste cenu za duzi period ne znam sta da ti kazem stvarno.

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
2.3.2016 18:14:42   
IvanaSK RR
Pokušaj da nadjes privatno smeštaj, sigurno ima. U krajnjem slučaju, preziveces bolnicki ako budes morala.

(odgovor članu Eveline)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
2.3.2016 18:51:19   
jeca_sale
Danas sam zvala da se javim na 19-oj tableti i pitala otprilike kada bi trebalo da idem da bih imala vremena da nadjem smestaj i sestra mi kaze u ponedeljak da trebam da se javim. Ukoliko ne nadjem smestaj da mogu da budem i u bolnici. Prosto ne znam sta da mislim, zbunjena sam skroz, nemam vremena za nista. Nije mi problem ni bolnica ako ne nadjem nista, ali sta znam, ni sama ne znam sta da kazem. Zatekli su me informacijom da tebam da idem tako brzo, ja planirala kasnije....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
2.3.2016 18:53:31   
jeca_sale
Na kraju krajeva samo neka bude uspesno, nije bitno gde cu da spavam. Sada nema prekidanja mikroginona, da popijem jos 2 koje su ostale i onda sledeca kutija do 13og marta trebam da pijem...

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
2.3.2016 18:55:55   
Eveline
Meni nista nije sad jasno ako se dobro secam Nexy su zvali kada treba da dodje a sta da ti nisi pitala ne bi ni tebi rekli malo mi to neozbiljno. I sad mogu i meni da kazu u petak dodjite u ponedeljak racunam ako smo na tom spisku za kraj marta pocetak aprila. Ja bih htela da znam da bih se sa poslom organizovala a uvek kad sam zvala razgovor nije trajao vise od 30 sekundi. Bas sam se iznenadila sto su ti tako kasno rekli da dodjes u ponedeljak.

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
2.3.2016 18:58:46   
jeca_sale
Pa vrlo je moguce da ces i ti isti odgovor dobiti. Ja stvarno ne znam zasto mi nisu ranije javili, bas kao sto je Nexy kazala. Od silnog uzbudjenja ja sam zaboravila da pitam zasto mi nisu javili ranije.

(odgovor članu Eveline)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
3.3.2016 18:32:15   
Vesna.
Nexy dokle si stigla, kako si, kako napreduje?

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
3.3.2016 18:37:45   
Vesna.
Tek sad pročitah za Jecu i smeštaj, sta se desava jesi se snašla? Kako to moze bolnički, da se placa? Cekaj u ponedeljak ides na neki pregled ili pocinju bocke? Snaci ces se vec, samo da sve bude kako treba, ko zna za sta je to dobro... Znaci da budem i ja sprema na sve, danas sam počela drugu kutiju....

< Poruku je uredio Vesna. -- 3.3.2016 18:41:30 >

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
3.3.2016 23:29:42   
Nexy83
Ja još uvek čekam, čekam...ponedeljak. :-D Moja drugarica je radila histeroskopiju juče, u sredu, i krenula kući. Rekli su joj još ranije da kreće krajem marta sa bockama. Međutim, usput je zvali, i rekli da dođe u ponedeljak! Ona se šlogirala! :-D Jedna ženica iz moje grupe nije imala smeštaj, iz Milanovca je čak, pa su je smestili u bolnicu. I sve vreme bila u bolnici. Ne plaća se, ne brinite. Srećno jecasale u ponedeljak! Nadam se da će biti srećan i meni!

(odgovor članu Vesna.)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
3.3.2016 23:33:19   
Nexy83
I još nešto, žena iz moje grupe je zvala dan pred početak bockanja da pita kad će je već jednom zvati, četiri kutije mikroginona popila. Oni joj rekli dođi sutra! Srećom iz Niša je. I sutra krenula sa bockanjem. Lično je meni to pričala.. Svašta se dešava. Kao prevideli su je.

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
3.3.2016 23:41:46   
Cvetni
Nexy zelim ti da ugledas user posted image i da javis srecne vesti. A ta zena sto je boravila u bolnicu da li joj popunjavali putni za svaki dan ili ne nadam se da razumes moje pitanje

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
3.3.2016 23:46:08   
jeca_sale
Nexy odmaraj uzivaj i cekaj user posted image user posted image ... Ja jos nisam nasla smestaj skroz sam sludjena. Kako bog kaze tako ce biti. U krajnjoj nuzdi i u bolnici cu da sedim, sta cu. Hvala vam devojke, a koliko sam ja razumela u ponedeljak pocinju bocke, pretpostavljam, ja kad sam ppzvala skroz su me pogubili kad su mi kazali ponedeljak, i onda nista nisam znala ni da pitam.

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
3.3.2016 23:53:13   
jeca_sale
Pretpostavljam da je procedura kako nam je Nexy kazala, ali kada budem otisla i krenula sta i kako javljam. Nexy, sta si nam bese kazala da ponesemo? Samo papuce?user posted image user posted image , Vesna i Eveline, polako budite u pripravnosti, pretpostavljam po zabrsetku druge kutije trebalo bi da krene bockanje. Meni su kazali da posle 19-te tablete popijem jos 2 tablete, i onda da nikako ne prekidam do 13-og marta, tj.da krenem trecu kutiju, a da se 7. Marta javim na sterilitet. Uvek sam jaka i hrabra, a sad sam veliki tremaros. Ne znam sta mi je...

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
3.3.2016 23:54:25   
IvanaSK RR
Jeca sale, zelim ti i sada mnogo snage, hrabrosti i srece!

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
3.3.2016 23:54:41   
jeca_sale
Naravno Nexy kako kazes srecan nam ponedeljak user posted image

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
3.3.2016 23:56:13   
jeca_sale
Hvala puno, draga Ivana, samo da nam Bog uslisi zelje, i da nam sav ovaj trud uspe i da cekamo user posted image user posted image

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 0:25:34   
Nexy83
Jecasale počinješ sa bockama u ponedeljak! Tako su rekli mojoj drugarici isto. Samo papuče su ti potrebne za aspiraciju i transfer. Ali ako budeš u bolnici naravno pidžame i bademantil još. Ne znam cvetni za njen putni nalog, pošto je bila u bolnici. Ona sutra radi betu, pa ako mi javi pozitivno, ja ću je pitati za nalog. Još jednom jecasale nek nam je srećan ponedeljak obema! Ne brini, bockanje ide brzo, nije ni strašno! Ja sam ti pisala ovde svaki detalj. A što se mene tiče, ovo su 12 najdužih dana u mom životu!! Svaku sreću želim svim devojkama ovde! A vi meni držite palčeve za ponedeljak!

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 8:40:08   
jeca_sale
Nexy, izdrzi samo neka je uspesno :). user posted image user posted image Nadam se da cu uspeti da nadjem neki stan, nemam fobiju od bolnice, ali opet bi volela da imam malo vise slobode, pa i da ne sedim sama da mm dodje samnom, ovako u bolnici bi bila sama i sa nepoznatima, dodusse to dva tri dana i posle bi upoznala sve :). Devojke samo neka nam je uspesno pa makar spavala i na klupi :), Srecno svima, i meni i vama i tebi Nexy sada najbrze :)

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
4.3.2016 10:19:46   
IvanaSK RR
Drzimo palčeve i zelimo srecu!

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here