|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
21.2.2016 16:37:20   
Cvetni
Nexy zelim ti puno srece

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
21.2.2016 18:11:57   
Cvetni
U cetvrtak sam zavrsila prvu kutiju lekova i rekli mi da 7. dana pravim pauzu pa da pocnem drugu kutiju. Kad ste zavrsili prvu kutiju posle koliko dana se dobije.

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
21.2.2016 22:30:41   
Eveline
Cvetni, ja sam dobila za 3 dana, meni su rekli da 5 dana pravim pauzu izmedju kutija, javila sam se kad sam pocela drugu i rekli mi da se opet javim na 19., danas mi je bila 5., priblizava se polako! Nexy drzimo palceve!

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
21.2.2016 23:28:04   
Cvetni
Meni su rekli da netreba da zovem kad pocnem opet prvu tabletu jer su upisali ali da se javim na 19. tabletu

(odgovor članu Eveline)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.2.2016 13:38:15   
jeca_sale
Celo jutro mislim na Nexy, nadam se da je sve proslo uspesno i dobro, navijamo za user posted image :)user posted image user posted image

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.2.2016 23:20:30   
Nexy83
Preživela sam! ;-) Uopšte nije strašno, nego me prozvali poslednju, pa sam se unervozila. U 9h nas uveli u sobicu, preko puta sale, o prozivali. Za svaku u proseku 15min. Bilo nas je šest jutros (ostale još primaju bocke, mali im folikuli). Odmah daju anesteziju, i budiš se u sobi, kad te dovezu. Ja sam muža zvala u 10:45h već. Zatim je ušo embriolog, da nam kaže kojoj je koliko izvađeno. Svakoj različito: 2,3,4,5,10, i meni 12! Ja pitala da ponovi, jer sam bila pospana, kaže dvanaest! Pa valjda će da se oplodi neki, od tog broja! Molim Boga! Zvaće nas da obaveste da li su se oplodili i da li se dele! Sad je sve u Božijim rukama. Ah, da, i ujutru smo dale putne naloge da popune, jer se popunjavaju na kraju, a ne svaki dan. Ne plašite se! Nije strašno ništa! Doduše boli me stomak kao kad dobijem, samo jače. Ali izdrži se. Valjda vam ispisah sve... user posted image

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.2.2016 23:24:33   
Nexy83
Jeca-sale hvala što si mislila na mene draga! Izvinite ako se potkrade neka greška. Kuckam s telefona. A i pospana sam. Nego sam bila nestrpljiva da vam ispišem kako je sve bilo. Pozz!

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.2.2016 23:30:26   
jeca_sale
Neka je sa srecom draga, sada sa Bozjom pomoci bice sve dobro, veruj mi da sam ceo dan mislila na tebe iako se ne poznajemo. I sad sam u san cula obavestenje, i nisam mogla da odolim, a da ti se ne javim. Jako mi je drago zbog tebe, a i zbog ostalih devojaka. Da te ne gnjavim ovako kasno, a i trebas da odmaras, jos jednom ti zelim mnogo srece nadalje, i slatke snove!!!!

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.2.2016 23:49:53   
Nexy83
Hvala draga! I ti misli samo pozitivno i opušteno! Ništa nije strašno. Uopšte. Pozdravljam vas sve. Ako vas nešto zanima, pitajte, odgovoriću. Ionako ležim i odmaram. Laku noć svima! Beše ovo stresan dan. Hvala na podršci svim devojkama!

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
23.2.2016 0:17:49   
Cvetni
Zelim ti puno srece da uspe. Izvini na pitanje a za koliko dana popunjavaju putni? I da li je potreban muz dok si na bockanju ili kad treba da da uzorak jer zbog posla nece moci da izostane mesec dana

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
23.2.2016 0:19:42   
Cvetni
I hvala ti puno na svim informacijama koji nam pises sta nas ceka i mnogo znaci

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
23.2.2016 13:22:57   
Nexy83
Cvetni draga muž ti ne treba. ;-) Ti ideš na bockanje, za njega niko ne pita. Moj nije bio tu, sama sam, on radi. Dolazio je za vikend. Potreban je na dan aspiracije, tada daje materijal. Putni nalog, reče sestra, popunjavaju za svaki dan bockanja, i potrebna su dva papira, ako si na dugoj šemi, malo je jedan. Ne izvinjavaj se, pitaj slobodno sve. Ps. Ja sam danas super, stomak ne boli. Naspavah se. Ko nova sam! ;-)

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
23.2.2016 14:04:22   
Cvetni
Nexy hvala ti puno na odgovor, i drzim ti palceve da uspe

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.2.2016 14:10:58   
Nexy83
Drage moje zvao me je embriolog, rekla mi je da se od 12 jajnih ćelija oplodilo 10! Imam deset embriona. (Naravno nisu isyog kvaliteta, zato se i biraju najbolji) Ja pitam ima li da se probere, kaže kako da ne! I da se ne seliram! Super se sve odvija! Sutra je transfer! Da dođem sa mužem, dogovaramo se koliko da vrate, i potpisujemo neki papir. Kao na iglama sam bila, dok me nisu pozvali. Sada se malo lakše diše. Pozz!

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.2.2016 14:12:31   
Nexy83
Malo gutah slova i greših. To je od šoka. Tresu mi se još ruke. Od sreće. Izvinjavam se. ;-)

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.2.2016 14:56:22   
IvanaSK RR
Drago mi je zbog tebe! Srecno i dalje!

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.2.2016 15:01:33   
Cvetni
Nexy drzim ti palceve da uspe i svu srecu da uspe

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.2.2016 15:55:14   
Nexy83
Hvala vam. I ja vama želim svu sreću u ovoj borbi!

(odgovor članu Cvetni)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
24.2.2016 18:30:35   
jeca_sale
Nexy, srecno sutra. Mnogo mi je drago zbog tebe, i mnogo ti hvala sto nas obavestavas o svemu user posted image

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
25.2.2016 23:33:07   
Nexy83
Preživela transfer! user posted image Ništa strašno. Samo smo dugo čekale, a bešike pune, pa je nezgodno. Elem, ja juče imala 10 embriona, i danas isto! Ni jedan nije uginuo. (nekima jesu)
Posle razgovora sa biologom i dr Jasminom, vraćena su tri osmoćelijska embriona! Pričala nam je kako da se ponašamo. Pet dana mirovanje baš, bez naglih pokreta. Posle može šetnja lagana. Samo da što više odmaramo. I da, kaže kad odemo kući da se izolujemo, da nam niko ne dolazi u stan. Zbog virusa. Dr je bila divna. Sad je sve u Božijim rukama! Pozz svima!

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.2.2016 7:32:34   
jeca_sale
Sada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Kako je doktorka kazala odmaraj i uzivaj. I naravno drzimo palceve i zelimo mnogo mnogo srece. Pitacu te nesto jos, ali ti nemoj da se opterecujes kada mozes odgovru, pre svega odmaraj i neopterecuj se za nas, isuvise si nam informacija dala i jako smo ti zahvalne zbog toga. Da li si dobila neku terapiju sada posle svega? Ako sam razumela najmanje jos 5 dana moraces da ostanes u Nisu, a posle kuci i ponovo odmaranje, uz laganu setnjicu?
.
.

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.2.2016 9:18:24   
Nexy83
Hvala ti puno! Pitala me je dr kad ću kući. Rekoh sutra, prekosutra. Kaže ona:"Ja bih volela da to bude prekosutra". Tako da idem u subotu kući. Od terapije nastavljamo utrogestan, koga smo do sada pile a od transfera se stavlja vaginalno. I folnu kiselinu, vigantol kapi (vitamin D). I ja pijem dostinex jednom nedeljno zbog prolaktina (neke piju bromokriptin), i to da pijemo i dalje, dok ona ne kaže stop. Pet dana mirovanje strogo. Možemo da ustanemo da sednemo za sto i jedemo, pijemo kafu, naravno. E posle, onih sedam dana lagane šetnjice, nogu pred nogu. Kaže nismo mi bolesne. Samo što više da odmaramo.

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.2.2016 9:43:10   
jeca_sale
Poslusaj doktorku, uzivaj, odmaraj, i bice sve kako treba uz Bozju pomoc. Hvala ti puno na informacijama. I da nam se javis sa najlepsim vestima :).user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.2.2016 13:51:20   
Eveline
Nexy samo slusaj uputstva doktora i bice to jedna veeeeelika beta! Navijamo svi za tebe, obavestavaj nas kako si i srecno!

(odgovor članu jeca_sale)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
29.2.2016 8:28:14   
jeca_sale
Eveline, za kada je tebi napisano u izvestaju da se planira postupak? Meni pise za mart mesec, ali me jos nisu zvali, izgleda da sam od 1.aprila, izgleda da je ono sto si kazala da je pomereno za jedan mesec?

(odgovor članu Eveline)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here