|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majska kRRčma
24.5.2016 11:39:27   
emicaa
Ivana vidjeh juče da ste stigle,može li se bato nagledati sestrice user posted image
Ja se sremam na posao,a sprema se i kiša.Izgleda će me pratit user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Majska kRRčma
24.5.2016 13:25:18   
mila83
O Ivana,stigle ste kuci,divno ! Ne znam za Espumisan kapi,ne secam se.Zar ne pise u uputstvu,ako ih vec imas?

Mene nesto steglo u nosu,kao i moju T,opet virus...

I mene zeza RR vec neko vreme,isto jako sporo cita,isticu mi sesije brzo..mislila sam da je do mog kompa ili interneta,ali vidim da se i vi zalite...juce pogotovo nije htelo da radi !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Majska kRRčma
24.5.2016 13:43:36   
nikiteki
Dobar dan zene! Meni nesto sporo otvara polude ovih dana. Ivana bas super sto ste izasli sad sam videla tek.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Majska kRRčma
24.5.2016 14:17:24   
vocicana
Ivanice, dobro dosla kuci sa svojom principesom. Espumisan mozes koristiti od pocetka, pise ti u uputstvu, moj sin je dobio grceve 8-og dana, snazne, ja sam mu pre svakog obroka davala po 8 kapi,bilo me je strah da dajem vise i to sam uradila bez konsultacije sa pedijatrom. Slobodno, pre sbakog podoja. Nadam se da ste dobro
RR koci ali danas mi se cini da jemalo bolje.
Mishu moj, znam s ve ali bas sam se otkinula, identicna je situacija nastavila da se ponavlja svaki dan, ali sam skontalka o cemu se radi. Kaficu sam skuvala, sada cu tako da oborim i cigaricu i kafu pa da spremam za rucak.
Opeglala sam kamaru vesa, sutra idemo na Zlatior, ne znam gde se nalazim.
Ako neko hoce jednu lepu domacu kaficu, neka izvoli.
Sve vas user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Majska kRRčma
24.5.2016 16:42:16   
mila83
Voci,blago vama ! U koji deo Zlatibora idete ? Nikad nisam bila u ovo vreme,ali mislim da je sada najlepse user posted image
Moze kafa,ja vec popila,ali mogla bih jos jednu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Majska kRRčma
24.5.2016 16:48:47   
suzi kju
Voci zavidim ti. Meni bi tako prijao negde i samo jedan (produženi) vikend!!!
Lepotice se odmorite i provedite !!!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Majska kRRčma
24.5.2016 16:51:48   
emicaa
Jao hoću i ja negdje na planinu,bilo gdje ali ništa od toga.
Kod mene će opet biti krofnice,pretvoriću se u jednu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Majska kRRčma
24.5.2016 16:53:26   
mila83
Joj Emice user posted image pa bices jedna bas slatka okrugla krofnica user posted image

Jel neko za slane mafine,sa ml.mesom i lukom ? evo pecem drugu turu..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Majska kRRčma
24.5.2016 16:57:06   
emicaa
Mi pa sa obzirom kako sam mala malo mi fali da se zaokružim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Majska kRRčma
24.5.2016 17:41:06   
amelia
Emicee nemoj da zekis nemam kvasac potrosila na pizzu.. Cu te tepam user posted image
Ja danas odmaram samo tako,bebac mi spava vec saat vremena koje je to cudo danas, mozda produzi jos 1 h user posted image
Ko je za chips i colu nek izvoli...

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 7:43:38   
mali_mis
Jutro user posted image
Groznog li vremena. Taman sam se navikla na sunce i sad opet kisurina, nije ni cudo sto sam sva smlacena.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 7:46:30   
Mala Elena
I ja. Jedva sam oci otvorila!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 7:56:52   
nikiteki
Dobro jutro krcmarice! Ja sam danas jedva ustala kisa pada, hladno vreme užasno.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 8:01:22   
vocicana
Jbt koja sam ja zamlata, naselje Djurkovac, u jedan prelepi stan, moracu negde temu da nadjem da stavim slicice. Jedva cekam, bas mi fali onaj cisti vazduh, mnogog volim Zlatibor, zimi je lep u prolece jos lepsi. Pisacu ja i tamo, neta ima, pa kada se momci komiraju ja sam tu. u miru i tisini da pisem.
Moze i treca kafica od jutros, majko moja, cuka ce da mi stane od kafe, ali nema sansi bez nje da se probudim, a tusirala sam se jutros u 3, kad sam zalegla, slogirala sam se. Malisa je spavao 5,5 sati do obroka, sto kaze Emia, ja se probudila, gledam da li spava, da li je moguce d me nije probudio vec do tog doba, a on zlato spavka, kao buvica natrcio guzu i nogice kao zaba sklopio.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 11:16:18   
mila83
Divno,znam to naselje,i uopste poznajem Zlatibor,islii smo pet- sest puta u zadnjih desetak godina,svuda smo bili,uglavnom u julu,ili pocetkom avgusta.

Ja nisam za kafu,ali moze caj,zapusene su mi i usi i nos,strasno !
Napolju sunce ali duuuuva vetar,uzasno!

Danas bi trebalo da bude neki miran dan kod mene,bez vecih obaveza,taman da se malo lecim.
Ostalisu mi zdravi,samo T malo curi nos.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 11:19:16   
suzi kju
Krčmarice jel se pije nema kafa, nešto?
Ja uspavala beke, spremula im ručak, pokupila veš i stavila drugi da se suši ibsad zalegla malo, jedem jagode i kuliram.
Osuđene smo na stan, hladno je, kiša, grozno!!!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 11:28:36   
emicaa
Ovde se pojavilo sunce,još samo da ugrije.14 stepeni je,komotno mogu opet naći zimsku jaknu da se ne mrznem.
Ja ne pamtim kad sam poila kafu zadnji put,ni kolu ne pijem više.Prešla sam na fantu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 11:36:37   
Mala Elena
Voci, bas si nasla vreme za tusiranjeuser posted image spavas li ti ikako?
Koliko je cena prenocista i koliko je to daleko od Zlatibora? I mi smo svracali u nedelju ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 11:38:43   
suzi kju
Ja sam batalila sve sokove, pijem samo vodu i limunadu, a kafu ni jednu nisam popila u trudnoći, jesmo nes neki a tursku jok, smetala mi je baš. Sada popijem jednu do dve dnevno.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 12:20:48   
emicaa
Suzi ja ionako ne pijem ne samo zbog trudnoće a kolu sam prestala jer sam utripovala da me beban ovoliko šuta zbog kofeina.On je nastavio istom mjerom i dalje ali nema veze,i fanta je gazirana a bez gaziranog teško da mogu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 12:25:11   
suzi kju
Ja sam batalila sve to od kad sam se porodila, inače mi je cola bila obavezna, ja sam imala takve gorušice u trudnoći da su mi jedino pomagale cola i hladno mleko.
Sećam se da mi je muž svaki dan donosio po flašicu kad bi mi dolazio u posetu i bolnicu i mleko.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 20:23:33   
wivern
Di ste zene..
Meni je utrudnoci jako prijao sladoled, davila sam se u njemu.
Boze u ovom danasnjem danu sva 4 godisnja doba.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 20:32:08   
Ana RR
Wiv, i ja user posted image zato sad Mare obožava sladoled user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 20:37:29   
wivern
Moj obozava sve cokoladno i slatko. Skroz je na tatu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Majska kRRčma
25.5.2016 21:32:18   
Ana RR
I moj, mada više kupovno nego domaće. Ni ja nisam volela kolače i torte jako dugo, tek u trudnoći sam počela da jedem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here