|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 [33] 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
30.8.2016 10:13:40   
emicaa
Jutro,jutros me sinak zapiškio kao kuče kad obilježava teritoriju.Sinoć nije tako loše samo što sad hoće spava sa dudom a stalno mu ispada.Doda skače kao i obično,i dalje bez temperature user posted image
U 11 opet dolazi teta,moram se ispumpat do tad.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
30.8.2016 11:21:12   
vocicana
Istopla sam se jutros. Eto lepo istopila.
Masina pere, jedna zavesa oprana, prozori oglancani, jos ova globa iz dnevne sobe. Malisa opet drema, bas je bio kenja pre spavanja, ali sladak je mnogo.
Maryia nema na cemu, ali drugarica neka dobro razmisli, bas joj ne zavidim, i posao i beba, to kada se namesti ono se namestilo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
30.8.2016 11:31:58   
milicicak
Uuupsic, pardon, mislila sam da u kafani kucam. Emice, super sto ste kuci i sto T nema temperaturu user posted image

< Poruku je uredio milicicak -- 30.8.2016 11:34:22 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
30.8.2016 11:53:19   
emicaa
ajd ljubim vas bacite pogled u temicu "gde spava vase dete"

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
30.8.2016 13:40:20   
degu
izgleda su svi nešto noćas loše spavali. I Doda se budila i nije mogla da zaspe, a ni ja,ni mm nešto nismo mogli. Tako da Branki teši se, mi se evo već 26 meseci nismo regulisali user posted image šalu na stranu kako je bilo, sad je odlično.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
30.8.2016 14:08:43   
Sanjica26 RR
Degu, Branki jos doji Boku.
Ja sam legla, ali mi je bas lose. Stavila sam samo da se skuvaju makarone. Kasnije cu ostali proces da zavrsim.
I ja sam ocajno spavala. Ali ne zbog dece. Uhvatila me je neke nervoza.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
30.8.2016 14:35:29   
vonavoj
Mamike.samo da pozdravim sa mora! Pijem kafy.samo sad imam mira oko sat vremena,dok Joka spava..inace "odmor" je neverovatan! Obe su odusevljene morem.plivaju sa misicima.igraju se u pesku. Ali u sobi ne pakao..Drago mi je da se ne boje vode. Posto je Tika oprezna.mislila sam da nece plivati ako vidi nesto tamno.. u petak na subotu stizemo.u subotu inamo svadbu.u ponedeljak na posao i obe u vrtic..kako li cu se srediti,pojma nemam..jos mm kaze da mora na put.a meni je potrebno da 2 dana budem sama..user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
30.8.2016 15:03:56   
branki*
Von,bas vam je gust tempo!mada,ni moj nece biti boljiuser posted image ja uzela rezultate briseva,sve ok i kad smo vec bili tamo,uzeli od pedijatra potvrde za vrtic za oboje.sutra imam nastavnicko,stalno nesto tupe i oni.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
30.8.2016 15:33:25   
Sanjica26 RR
Branki svima ce 1.septembar da bude veseo. Sofija krece od ponedeljka u vrtic. Kako li ce da prihvati Bog Sveti zna. Teodora prelazi u drugi vrtic gde i Sofija ide. Prebacili smo je da ne bi mm ustajao u 6 sati i njih dve budio. Ali za nju ne brinem. Ona je drustvena. Lako se snadje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
30.8.2016 22:32:11   
superm
Dobro veče!
Stariji sin ima temperaturu, dala sam mu brufen. Mlađi se žalio u subotu da ga boli glava. E da ne poveruješ! A tek smo se vratili sa mora. Kad su pre nešto pokupili!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
30.8.2016 23:51:45   
Mariya
Veče mame!
I ja sam sinoć loše spavala,nadam se da ću noćas bolje.
Sanjice,ti imaš problema sa želucem?idi prekontroliši to, da se ne mučiš...
Emice,to je koji dan već bez temperature?
Von, još jedan dan uživaj! Kad dođeš kući,zamoli nekoga od tvojih, ili drugaricu,kumu, rođaku,nekoga, da ti bar malo pričuvaju njih dve da odmoriš...
Branki, sad kad ste kući,imaš li pomoć,da boku odvikneš od noćnog sisanja? Vreme je da se i ti naspavaš user posted image
I ja čekam vrtić,baš me interesuje kako će mi se detence snaćiuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 30.8.2016 23:54:00 >

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 0:07:29   
Khaleesi
Vece mame...
Emice drzimo fige za lek user posted image koliko si se namucila...
Mi ne idemo na bazen, ne volim nesto tu guzvu....
Mi brojimo sitno do mora... sada se peremo peglamo odvajamo user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 7:25:14   
Sanjica26 RR
Maryia mene je ovih dana bolela glava. Nije zeludac. Dobila sam i puno krvarim.
Dobro jutro. Nas je probudila Sofi i ona je zbrisala opet u krevetac.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 7:59:44   
vocicana
Dobro jutro mame. MI smo super odspavali. Sama sam sa malisom, toliko sam premlacena juce bila od sredjivanja i svega, da sam se onesvestila sinoc.
Khaleesi, zavidim ti na moru. Sammo se pripremaj, uzivacete, septembar je najlepsi na moru, ja obozavam te termine.
Sto mi se pije jos jedna kafa. Glava me bolucka pozadi u potiljacnom delu, ocekujem ciklus.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 8:48:03   
IvanaSK RR
Ja pijem kafu i nerviram se sto sam dobila user posted image
Emice, tek sad videh tvoj post od juce za dudu. Ja ovoj mojoj stavim dudu, ona je katapultira na drugi kraj kreveta :)
Mada, hoce ponekad i da zaspi sa dudom.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 10:23:41   
emicaa
Gdje ste mamice,jutra su mi postala prekratka.Moram sve završiti do 11.
Danas je Dori deseti dan bez temperature ali mene strah šta će biti kad prekine sa njim.Valjda se ni tad neće vratit.
Ivana već si dobila,super user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 11:48:45   
suzi kju
Haaaaj
Moje beke počele da pomeraju vreme za spavanje, inače su spavale oko 10:30 a sad neće, evo pre desetak minuta si zaspale. Spremaju se za vrtić, prilagođavaju se njihovim pravilima user posted image

Ivana baš mi je žao da si veći dobila, ja sam dobila odmah nakon mesec dana, grozno!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 12:00:22   
Sanjica26 RR
Ja sam gomila obaveza odradila od jutros. A sto kaze Emica dan je prekratak. A ja moram sve danas da odradim, jer sutra krece haos. Plus me ceka da ucim kad one legnu. Sreca mm je posle podne kod kuce, oa ce njima da se bavi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 12:39:19   
IvanaSK RR
I meni je grozno što sam dobila. Tacno godinu dana bez mens, i sa sinom i sada. Ocekivala sam da ce sad biti malo vise bez nje, jer dojim.
Ne volim, jer imam jako bolne menstruacije, a beba i bolovi user posted image
Za sad me jos uvek ne boli mnogo, videćemo danas.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 13:57:43   
emicaa
Ivana ja sam prošli put dobila tri mjeseca posle poroda,samo što se ono krvarenje zaustavilo opet prokrvarim.Vidjećemo sad.
Zar tu škole sutra kreću,u Bosni u ponedeljak tek.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 17:29:58   
Mariya
Dan mame!
I mene boli glava,ustvari prekjuče me razbijala,juče boluckala a danas boli samo leva strana glaveuser posted image . A mislim da me u životu sveukupno nije bolela glava toliko puta koliko u ovoj trudnoći user posted image valjda je do vremena?
Ja sam oba puta dobila m tek kad smo smanjili podoje na 1 uveče, sa L 11,5 a sa H 12,5 meseci nakon porođaja!! Zaista sam srećnica što se toga tiče. Pa onda ciklusi na 40-45 dana,pa imam oko 8 menstruacija godišnje...Lucky meuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 21:34:26   
vocicana
Uh blago tebi Mryia, ja sam uredna, s obzirom da ne dojim, ah bas je smaracica ta user posted image
Ceo dan stala nisam, peglala sam do besvesti, sutra opet ista prica, taman mislim da sam nesto obavila, kad ono...ihaj jos koliko toga za uraditi. Dete je danas bilo savrseno za cuvanje, danas se smejao za sve novce, bas sam uzivala, okupala ga i sada je ja mislim u komi.
Svim mamikama najveci user posted image na svetu!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 21:59:58   
Sanjica26 RR
Mene opet boli glava. Vise cu izludeti. Sutra mm vodi T u novi vrtic.Morali smo da spremimo haljinicu. Kaze da ima tremu.
Vala i ja imam zbog novih djaka. Sofi ce da ostane ova dva dana, pa krece i ona. Smenjivacemo se mm i ja. Kad ja odem do skole on ce da dodje da je cuva. I obrnuto.
Odoh da popijem neki lek i da smislim neki koncept za sutra

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 22:33:58   
Anck Su Nmaun
Vece mamike, mi stigli s puta jesam vam nedostajala user posted image user posted image
Mrtva sam jedva gledam , raspakovala sam se koliko sma imala snage i ono sto je bas moralo odmah, Tusnula se i sela malo da odmorim pred spavanje user posted image
Bilo nam je luuuudo Vucko se samo dernjao , mislim da su svi znali kad mi krenemo u setnju...al pisem vam sutra.
ljubim i laku noc ;)

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Razgovori mama 08/16 [chat]
31.8.2016 22:51:34   
superm
Dobro veče.
Svim đacima, velikim i malim srećno sutra. I svima vama koje radite sa decom. Ja odmaram još jednu školsku godinu...user posted image
Moj stariji sin ke i dalje bolestan pa ću ga poslati u školu tek u ponedeljak, kada, nadam se ozdravi. I mlađi nešto kašlje pa i njega neću još u vrtić. Dala sam im homeopatski lek pa će biti bolje.
Ja sam danas dobila, druga menstruacija od porođaja. Prva je bila katastrofa. Umorna sam, nešto ću da pročitam pa na spavanjac.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 32 [33] 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 [33] 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here