|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
11.10.2016 21:03:31   
branki*
Kako,bre to,anim,vrse malu nuzdu da ih svi gledajuuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Kakav vam je komšiluk?
11.10.2016 21:16:06   
bubulence
E svakakvih ljudi ima..
Moj komsiluk je savrsen. Ima i mladjih i starijih. Kada smo se doselili pokusavala sam da se distanciram ali su toliko svi fini i druzeljubivi da je to nemoguce... Bukvalo kao jedna velika porodica... Leti popodne se zna, od 18:30 svi izlaze napolje, iznosi ko sta ima, cuva ko koga stigne. Bude beba a bude i baba od 74 god iz prizemlja i svima je super.. Ali to su cari manjeg mesta gde se svi poznaju i sazive se ljudi nekako...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Kakav vam je komšiluk?
11.10.2016 21:20:56   
Animsaj9
Da branki ,njihova i nasa basta se medje , i ja kad sedim u dvoristu vidim njih kroz ulaz u bastu to nije nesto siroko ali vidimo se jer tuje jos nisu toliko porasle da zatvore skroz da se ne vidimo . Ajde ovi mladi i ne soraju svuda po dvoristu , ali su malo udareni kao na divljem zapadu da zive , nego matori njihov on obelezava teritoriju , i vidi da ga vidimo i jok ! taj se ne sklanja , lepo obavi sta ima , pa ko nece da gleda neka se skloni

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Kakav vam je komšiluk?
12.10.2016 8:39:38   
mali_mis
Ovaj novi komsiluk je ok, za sada. Jako malo njih znam, i oni su fini. Ima jedna teta jako simpaticna sa prvog koja dolazi kod komsinice na cetvrti jer zajedno kisele kupus user posted image Ovi ispod nas, leti obavezno nesto lakiraju, pa mama i ja uzivamo jer volimo miris laka, a iznad nas zena kad zaliva cvece na terasi, zalije citavu liniju do prizemlja, tako da je cvece uvek zaliveno, i ima neku puzavicu ili sta li je vec, visi mi sa njene terase, jos samo malo da poraste ima da joj drpim pelcer user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Kakav vam je komšiluk?
12.10.2016 11:18:18   
IvanaSK RR
Misu, da joj drpis pelcer hahaha
Nas komsiluk, paaa onako. U nasoj zgradi je par stanova useljeno i svi su posebna pricauser posted image
Ima devet zgrada u nasem krugu, vecina je mladja sa decom. Redovno je neko napolju sa decom i o drugoj brinu kao da su njihova. Naravno, ima i onih slučajeva gde su ljudi izrodi :)

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Kakav vam je komšiluk?
12.10.2016 12:05:43   
suzi kju
Ja Ja primedbi na moj komšiluk. Uglavnom su to mladi bračni parovi sa ili bez dece. Ima i par ozbiljnih koje su ok.
Leti popodne se skupljamo iza zgrade, često i roštilj raspalimo. Zadovoljna sam baš.
Imam i tri komšinice, koje radije nazivam drugaricama, sa kojim se svakog dana viđam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Kakav vam je komšiluk?
12.10.2016 13:54:20   
vocicana
Ja se ne mogu pozaliti na ljude sa samog sprata, fini, jedni za druge maksimalno tu u svakom trenutku, s tim sto sam jako tuzna sto su komsije odmah pored nas najavili prodaju stana, ne znam ko ce doci. Ne raduje me to ni malo.
A sto se ostaliih tice, imam degenerike, ja ih tako moram nazvati, koje detetu 7-mi rodjendan slave u ponoc, zajedno sa tim deteom koje je u to doba budno! Ima drugog muza od koga uzima samo novac, dere se kao magarac svakog vikenda kada dodje ovde, babe abronose u prizemlju, ostali su ok.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Kakav vam je komšiluk?
14.10.2016 20:57:34   
Anck Su Nmaun
Evo sad bih izasla da ih redom postrojim posto su SAD nasli da kucaju i lupaju...pa sta su radili citav dan **BEM im user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Kakav vam je komšiluk?
12.6.2017 23:18:12   
emicaa
Pisala sam vec da ispod nas zivi covjek kod koga je uvijek sve zatvoreno i navucene roletne,velika je terasa je puna nabacanih opusaka a mala prepuna smeca koje stoji vec vise od godine.
Jednom sam ga srela u marketu,on toliko smrdi,ja sam imala nagon za povracanjem.Kad prilazimo pored vrata od stana smrad se osjeti i na hodniku,a na maloj terasu smrdi,dolazi smrad od njega.Skoro ga je policija trazila i nije ga bilo pa su mu ostavili cedulju da ako se ne javi u stanicu izdace nalog za hapsenjem.Valjda nije ko zna od kad placao racune.Sveki kaze da su mu prije djeca dolazila sad vec par godina ne dolaze ni oni.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.6.2017 0:02:39   
Mariya
Ja sam već pisala o komšiji preko puta koji stalno izlazi u gaćama user posted image Ja sam se već navikla,ako ćemo iskreno, samo se smejem kad ga vidim, 8 godina ga gledam već u gaćama. Sestra mi nije verovala dok ga nije videla svojim očimauser posted image
E sad je problem što su ga videle devojčice iz komšiluka, imaju 9 i 11 godina i baš se videlo da im je bilo neprijatno kad su mi pričale da su ga videle da se šetao po dvorištu samo u gaćama.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.6.2017 5:13:44   
Milena18
Jao Mariya user posted image Nezgodno jeste, ali i smešno.
Naš je komšiluk pre svega bučan, posebno ovi u kući preko puta. Uvek znamo šta imaju za ručak, ko ide da čeka decu posle škole, većina telefonskih razgovora se obavlja na ulici.
Ni sa kim u komšiluku nismo u nekim prisnim odnosima, ali su ok, nemamo nikakvih problema.


< Poruku je uredio Milena18 -- 13.6.2017 5:14:26 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.6.2017 9:53:25   
IvanaSK RR
Imam i ja novog komsiju koji je na terasi skoro stalno u gaćama user posted image
To je zgrada pored nas, terase su nam razmaknute dva, tri metra.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.6.2017 10:04:54   
krin 40
Ivana kao i kod mene.Novogradnja,haha..moj je bar neko "pilence".Ima šta da se i vidi😃Kad ujutru proćaskamo,kao da smo na jednoj terasi.Inače fali mi moj komšiluk iz Čačka iako su sve bakute
na"onom svetu".Ovde u Bgd u su korektne komšije,svako gleda svoja posla.A u Ča..to je bilo kao u filmu.Stan moje bake gde sam odrasla.Sve starosedeoci u zgradi.Niko kod nikoga ne zvoni,piju se kafe po ceo dan.Svi sve znaju jedni o drugima.Kao velikaa porodica smo bili.Ovde smo sada
na "dobar dan"

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.6.2017 14:13:24   
Anck Su Nmaun
Grooozan, imamo tri babe u zgradi koje nam remete mir. Stalno nesto kvocaju, svadjaju se , svi im smetaju, Sve im smeta. Vecito neka frka, da poludis !!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.6.2017 14:15:28   
Sanjica26 RR
Komsiluk u ovoj zgradi je super. Sve bracni parovi sa decom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.6.2017 15:01:51   
IvanaSK RR
Krin, ne sviđa mi se komšija, nikakouser posted image
Ne caskamo jos uvek, mada, mi nismo ni zainteresovani posebno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.6.2017 16:52:09   
emicaa
mi imamo fin komsiluk,osim ovog smrdljivog.Vec svi kukaju sto cemo otici iz zgrade,kazu njih dvoje unose zivot u zgradu jer su jedina djeca.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Kakav vam je komšiluk?
13.6.2017 23:55:04   
choopa choops
Imamo zajedničko dvorište sa MMovim stricem, koji ima šurnaest mačaka. user posted image user posted image Osim toga, nemam nekih problema, a dovoljno smo udaljeni od svih da bi ih i imali user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Kakav vam je komšiluk?
14.6.2017 8:21:26   
Anck Su Nmaun
Juce cujem.kako jedan "fini" gospodin iz zgrade pored, sa prozora mrska decu sa ulice user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Kakav vam je komšiluk?
14.6.2017 10:15:50   
Sanjalicaaa
Nas komsiluk je divan. Sve mladi bracni parovi sa decom. Svi se poslepodne druzimo, pricamo dok se deca igraju u parkicu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Kakav vam je komšiluk?
14.6.2017 10:26:36   
emicaa
Sanjalice kako bih ja volila zivit u takvoj zgradi.Nadam se da ce u novom stanu biti vise djece.Znam da ima dvoje ali ne znam koliki su.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Kakav vam je komšiluk?
14.6.2017 10:32:49   
Sanjalicaaa
Emice, selite se?
Kraj gde se nalazimo je bezveze, ali zato komsiluk i parkic je super. Valjda sve ima svoju cenu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Kakav vam je komšiluk?
14.6.2017 12:18:36   
emicaa
sanjalice da,za dvije godine ce rusiti ovu zgradu ali cim su nam rekli za planove poceli smo odma traziti i nasli.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Kakav vam je komšiluk?
14.6.2017 16:22:28   
vikiveki
Kao i svaki komšiluk...vodi brigu o tuđimmproblemimia a svoje ne vide

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Kakav vam je komšiluk?
26.6.2017 13:37:35   
mali_mis
Update komsiluka:
Komsija ispod mene, redovno izlazi na terasu da telefonira, kako on "trpa" ljude da kupe nesto sto prodaje, pa to nije normalno user posted image I stavi tri kile parfema, pa se osamutim svaki put kad sam na terasi.
Oni sto su mi zalivali terasu su prestali to da rade, nemaju vise onu puzavicu, konacno imaju nesto sa cvecem, sto ne potapaju.
Ima dosta sitne dece, pa nisam jedina koja galami na dete, kakvo olaksanje user posted image
I tako...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here