|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2014 16:19:42   
emicaa
Ma papreno plaćamo svakimjesec ovim što održavaju zgradu,po pravilu trebali bi čistit bar svakih 10 dana,oni to rade jednom mjesečno a prozorčiće u stepeništu nisu još nikad obrisali,pisala sam već da je kao na divljem zapadu.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2014 17:43:29   
mati
Nas komsiluk je uzasan, ali stvarno. Nikoga ni za sta nije briga a skoro godinu dana nismo imali svetlo u zgradi zato sto nece da daju po 100din mesecno. Strasno.
A za ove ispod nas sto nam lupaju non stop da smirimo decu nemam reci. Inace se svadjaju i psuju ali tek od ponoci tad im i fix zvoni po celu noc...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Kakav vam je komšiluk?
20.9.2014 20:52:00   
anita
Mi u ovoj zgradi zivimo skoro 6 godina. Komsiluk je OK.
Ima i mladih ali vise ima starijih ljudi. Skoro svi su normalni ljudi.
Ne druzimo se ni sakim posebno. Sa svima smo na dobar dan ili zdravo.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.9.2014 13:54:21   
dunja RR
Kod nas u zgradi krenula neka nova moda, pišu se na ulaznim vratima anonimne poruke:

Juče je neko renovirao stan i isključio vodu, pa je na ulazu osvanula poruka:

Zahvaljujem se komšiji koji renovira stan, što je isključio vodu, a prethodno nikog nije obavestio. Mašina mi je stala na pola pranja, ako se pokvarila ispostaviću vam račun. U potpisu Komšija

Jutros:

Moje noge se zahvaljuju komšiji koji isključuje lift U potpisu Komšinica

Pre neki dan:

Ukoliko primetite nepoznatu ženu koja se dere i baca predmete na ulicu, a znate ko je u pitanju, javite hitno policiji na broj (pa neki broj stoji ..)
(niko se nije potpisao, ali su mi rekli da te poruke šalju jedna drugoj dve komšinice koje su na prvom, stan do stana, posvađale se oko kučića koje imaju obe imaju).

I tako ...



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.9.2014 13:55:53   
wivern
Dunja kod tebe je pozoriste u kuci user posted image tj u zgradi

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.9.2014 13:57:33   
dunja RR
Wiv, skroz user posted image
Dođe mi da izađem iz zgrade (i kada posla nemam vani) pa se odmah vratim, čisto da vidim šta ima novo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.9.2014 14:00:45   
emicaa
Haha Dunja tebi zanimljivo baš te briga user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.9.2014 14:03:37   
mati
Jao Dunja bas ti zanimljivo... Bogami cu i ja tako , ali od vrata do vrata, ako nam opet iskljuce svetlo u zgradi(vec je stigla opomena)... Svi se prepucavaju i nece da plate po 100 din za svetlo...

< Poruku je uredio mati -- 29.9.2014 14:04:23 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.9.2014 19:31:20   
Jole84
Dunjči baš me nasmeja user posted image još ako je ta sa prvog sprata Dragica, ovo je sledeći natpis user posted image

user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Kakav vam je komšiluk?
29.9.2014 20:19:42   
branki*
i kvituser posted image dogovoreTo,javljam za dragicu ako je spazim gdegoduser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2014 10:52:27   
cockic
ja imam problem sa komsinicom ispod mene koja se zali da moja deca lupaju 24h dnevno,sto je nemoguce jer su po ceo dan u vrticu do 16:30h i cak u 18h su dolazili cele ove nedelje sem juce u pola pet.i sinoc je vec u 18:30h bila na vratima da preti kako ce zvati komunalnu policiju i kako ce organizovati skup stanara zbog moje dece koja lupaju njoj se luster trese.kakva zene,a ima dete malo mladje od moje cere.a dok je ona krestala godinu dana se svadjala sa muzem dok covek nije pobegao od nje,razveli se i sad nasla mene.a tad nije birala vreme krestanja da li 23h uvece ili 15h popodne kad krene da se dere,sve njihove svadje smo svi slusali i nikad joj se nisam zalila da pravi buku po zgradi.
samo je cekam na vrata jer moji danas nisu u vrticu,ima da je oduvam.do 14h i od 17h nek drzi cepice u usima.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Kakav vam je komšiluk?
21.11.2014 13:31:11   
nata11
Ma neka zove ko je sisa, kakva zenaa user posted image

_____________________________





(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Kakav vam je komšiluk?
24.11.2014 20:25:01   
soni
Mi imamo muke user posted image ....Doselila se iznad naseg stana porodica iz Indije...Tandrljaju drvenim papucama, klompama po ceo dan...Imaju klinca koji je tek prohodao, vristi , udara baca, trci...Oni se smeju kao na droama po ceo dan , sve se cuje toliko su grlati kao da su mi u stanu....Navijaju sat svakih sat vremena da zvoni u toku noci a ne cuju ga pa dok nas ne izbudi oni ga ne gase ...Sto li se bude tako cesto, mozda ddete proveravaju?? I imaju neke cudne zujalice, aparate po mozgu idu

Muz mi je nabavio cepice pa ih stavljam ujutro da bar malo odspavam....

Muke user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Kakav vam je komšiluk?
26.1.2015 17:21:49   
Figaro88
Iznad nas su se doselile nove komsije,muz i zena i troje dece.Pustaju muziku u sedam ujutru,u jedanaest,dvanaest nocu,deru se nenormalno,a policija nista,nece da diraju kolegu.I to ne divljaju stariji nego te devojcice,a nisu male,sve imaju preko bar deset godina,ne mogu da spavam od njih.Andrea sad zna da ne sme da lupa i da se dere da ne bi uznemiravala druge dok odmaraju...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Kakav vam je komšiluk?
8.3.2015 17:59:43   
veselicaa
Cudan user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Kakav vam je komšiluk?
10.3.2015 18:49:56   
Plavusa34
auuuuuser posted image moje komsilje,ja stvarno neznam gde god ja zivele moje komsije su da ne kazem nistauser posted image .Mislim da nigde nemoze covek da zivi tako da ili ti nekog ne podnosis ili tebe neko ne podnosi

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Kakav vam je komšiluk?
11.10.2016 15:16:48   
choopa choops
50 nijansi susjeda!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Kakav vam je komšiluk?
11.10.2016 16:26:42   
isidora88
Ahahahauser posted image
Mi imamo komsijenkiji ne znaju da pored zgrade postoje kontejneri pa bacaju smece kroz terasu, komsinica iznad kad zaliva cvece imam utisam da je poceo potop jer mi voda maltene zavrsi u sobi, jos neki iznad nas ocigledno vole golubove jer ih svakodnevno hrane prosipajuci milijarde mrvica hleba koje naravno vecim delom zavrse kod mene na terasi. A komsija ispod matori covek zreo za psihijatriju, ni 10 najboljih psihijatara ne bi moglo pronaci sve dijagnoze koje ima, redovno lupa o radijator, urla po stanu ako moja deca setaju, zgrada kao u horor filmovima... i takouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Kakav vam je komšiluk?
11.10.2016 16:37:48   
Divnica
MOj komsiluk ... mnogo starih zena uglavnom udovice,tracare kao i sve stare zene, vole da znaju gde ides sta radis sta kuvas, da pametuju o deci itd ali ja kad sam raspolozena i popricam ali retko hahah obicno dobar dan i prodjem a ima i neke mamice sa decicom i sa njima se deca igraju i tu naravno price o deci sta kako gde itd user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Kakav vam je komšiluk?
11.10.2016 17:41:58   
Khaleesi
Nase komsije nisu bucne ok su.
Samo sto smo svu prezauzeti, jedva se sa dve zene druzim...user posted image

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Kakav vam je komšiluk?
11.10.2016 17:43:31   
Anck Su Nmaun
Uzasan komsiluk!
U celoj zgradi ima dvoje normalnih koji zive normalno svoj zivot ovo ostalo... 5 baba koje samo prave probleme okolo. Sa dve sam se pokacila , haos je bio ali sam ih stavila na njihovo mesto i od tada se zive ne cuju. Uglavnom sad je ok user posted image ali moras prvo da pokazes zube da bi te postovali.. strasno!

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Kakav vam je komšiluk?
11.10.2016 19:48:40   
nata11
Mi se naredne godine boze zdravlja selimo u ulicu u kojoj su sve penzioneri. Tisina, za ceo dan prodju 3 auto, milina.

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Kakav vam je komšiluk?
11.10.2016 19:56:10   
isidora88
Nato ako su penzioneri kao kod nas u zgradi neces se usrecitiuser posted image
Kod nas su pretezno svi stariji u zgradi, stalno gledaju ko sta radi, ko kome dolazi, i gundjaju ako usisavas duze od 5 min,ako pustas vodu nocu u kupatilu i tako

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Kakav vam je komšiluk?
11.10.2016 20:10:58   
nata11
Za sada su fini pu pu da ne cuje zlo user posted image

_____________________________





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Kakav vam je komšiluk?
11.10.2016 20:53:57   
Animsaj9
Imam pomalo lud komsiluk , pisala sam vec negde u temi nekoj ...obavljaju malu nuzdu da ih svi vidimouser posted image ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here