|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav nameštaj volite?
20.5.2015 9:13:04   
Anoniman
Branki i mm je hteo kozu, pa sam mu rekla za tvoj slucaj, i odustao je...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kakav nameštaj volite?
20.5.2015 10:16:32   
Maraj
Moj dever ima ugaonu od teleceg boksa. Leti se ulepim u njoj. Kad hocu da ustanem moja koza se zalepi za kozu od namestaja. Sve mi budu crvene noge. Onda stavimo neki prekrivac a on naravno klizi sa one koze pa stalno moras da nanestas. A i koja je poenta koze ako ces stslno stavljati prekrivace.
a zimi je tako hladna. Sedis kao na betonu.
Nsam ja za kozu nikako.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kakav nameštaj volite?
14.10.2015 20:05:03   
nata11
E zene zvali me za krevet, sutra stizu modeli da idem da odaberem. Jeste nekad spavale na onim sto se podizu sa federima. Oduvek sam takav htela em praktican em jeftinije ali ubi glavu razmisljajuci sta ako su ti federi tvrdi/neudobni :/

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.10.2015 7:57:06   
branki*
Nato,mi smo ove godine za bokinu sobu uzeli veliki krevet,razvlaci se kao mojica i ima zicano jezgro,tj federe.za spavanje je odlican,nista te ne bode,ono sto mene muci jeste koliko ce federi izdrzati pre nego krevet pocne da skripi ,jer moj b skace non stop po njemu,njemu bas odgovara za skakanje jer je zicaniuser posted image
Ja licno sam htela neki od sundjera.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kakav nameštaj volite?
15.10.2015 9:52:28   
nata11
Hvla Branki. Pa mozda ima mogucnost i da izaberes koji sundjer ce ici, provericu.

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 1:58:27   
Anck Su Nmaun
Ne znam ja volim kozu i u dnevnoj sobi imamo koznu garnituru, st je to zahvalno za malu decu, ma i uopste. Samo malo peebrisem.i cao. Pogotovo prethodna garnitura je bila natopljena svim i svacim.
A i naj lepsa je ubedljivo user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 11:03:51   
isidora88
Ja volim da vidim kozne garniture ali meni se ne svodja koza jer je zimi hladna a leti se sva potparim na njoj. Zato mi je najbolja varijanta stofa koji izgleda kao koza a nije, nije hladna, a odrzava se kao koza tj.moze da se obrise vlaznom krpom. Takvu garnituru planiram sledecu da kupim. I volim minimalizam i moderan dizajn

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 11:39:46   
Ana RR
Ja sam oduvek zaljubljena u industrial style, želja mi je bila da živim u nekom Bostonskom potkrovlju, uh.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 11:42:59   
isidora88
super izgleda ana, rado bih dosla na kafuuser posted image , meni se svidja moderan stil pa sa recimo onim gredama po plafonu, tj. neki miks modernog i starog...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 11:49:05   
Ana RR
I dopada mi se kako rade Joanna i Chip rade, generalno volim takav način uređenja kuća jer je mnogo topliji i lepši nego čist modernizam i minimalizam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 11:50:28   
Ana RR
Isi, samo izvoli, rado ću te ugostiti u svom bostonskom stanu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 11:58:08   
Animsaj9
Jako volim nameštaj od punog drvet

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 12:32:37   
nata11
Sve sem FI namestaja i keramickih plocica. Muka mi je od trenda koji je zavladao a gde svi imaju iste stanove/kuce.
Kao da ljudi zure da sto pre opreme kuce pa ne unose u domove topline. Opravdanje: nemamo para. Koliko ti para treba da pozajmis od komsije masinu i ismirglas vrata i prefrbas, da zalepis mermernu plocu na stocic, da uradis dekupaz. itd, itd ...

Ana ovde ima prelepih ideja user posted image , sve cu prelistati danas.

_____________________________





(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 14:15:13   
Ana RR
Nato, njihova emisija Fixer upper se prikazuje na Fine living kanalu. Uskoro treba da počne i nova sezona.

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.10.2016 14:17:36 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 14:34:44   
Anck Su Nmaun
Ja nisam ljubitelj drveta, greda, lamperija i slicno jer se samo bube nastanjuju user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 16:06:49   
Ana RR
Anck, drvo se tretira da se ne bi nastanile bube. Lamperiju ne volim i generalno ne volim način na koji naši ljudi uređuju svoje domove. Mislim da još nisam ušla u nečiju kuću i rekla wow kako je dobro! Volim američki stil iako tamo realno kuće grade stolari user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 17:49:51   
Khaleesi
Ana vidim bas volis da uredjujes ... I meni se svidjaju te industrijske fore za stanoveuser posted image
Ja sam htela u dnevnoj da na jedan zid nalepim neki tapet. Namestaj mi je cokoladne boje sa nekim sampanjac dodatcima, inace sve je jos uvek belo od zidova... A nisam nigde videla neke lepe tapete da izgledaju starije, neke zute krem tapete....user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 18:07:50   
nata11
Ni ja Ana ali skoro me odusevila jedna kancelarija. Zid ostavljen u betonu u kombinciji sa namestajem od punog drveta. Kako je mocnooo user posted image
Tapete su van mode. Sada imate papri koji se zguzva potopi u vodi i tako zguzvan stavi na zid. Nakon toga kada se osusi skidas sa zida i po zidu ostaju kao fleke/ sare u boji u kojoj je papir.

_____________________________





(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 18:19:36   
IvanaSK RR
Ima divnih tapeta, u bojama, koje izgledaju kao da je okreceno, pa se presijavaju na suncu...
Ja ne volim boju drveta, volim belo, crno, sivo...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 18:40:28   
Milena18
Volim jednostavan, sveden nameštaj i neutralne boje - sivo, bež, crno. A detalji poput lampi, jastuka, ukrasa na policama i slika mogu da budu i malo življih boja i neobičnijih oblika.


< Poruku je uredio Milena18 -- 23.10.2016 18:41:25 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 19:44:56   
Ana RR
Nato, super zvuči user posted image treba biti kreativan, mnogo toga se može napraviti, restaurirati, a definitivno ništa nije lepše od prirodnih materijala. Oduševljava me kuhinjski zid od cigle umesto pločica

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 20:08:03   
isidora88
Ovo sa ciglom je odlicno, i meni se svidja taj stil sa betonom i ciglama na nekom zidu, i kamen mi je super, mada vec nekako isfuran.
Ja volim detalje, tipa jastucici, slike, i neki sitniji dekor, samo sto nemam sliku u glavi kako treba da izgleda. Jako je bitno imati smisla za to inace ispadne zesca kicerica

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 20:12:12   
milicicak
Wow, Ana, ova kuhinja izgleda super! Samo ne znam koliko je ta cigla prakticna za odrzavanje...
Ja volim jednostavan i funkcionalan namestaj od prirodnih materijala. I svidja mi se open concept.
Inace godinama planiram biblioteku od punog drveta preko dva zida i sve nam je nesto prece...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 20:17:46   
nata11
E ja imam u kuci koju sredjujemo jedan zid kome su obojene cigle- ali lose obojene. Slikacu kada idem bas da vidim kakve predloge imate. Definitivno bi ih ostavila ali neznam kako da ih preradim.

_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.10.2016 20:46:53   
Ana RR
Nato, u ovoj epizodi su bojili ciglu koja se nalazi spolja, čini mi se da su spominjali neki nemački sistem. Uglavnom, nanosi se boja pa se onda šmirgla ili šta već da bi se dobio efekat kao što vidiš na slici kuće.

Evo nešto baš o tome klik



< Poruku je uredio Ana RR -- 23.10.2016 20:52:23 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here