|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.8.2017 10:00:00   
krin 40
Voći kakav je tapacirani nameštaj iz FI što se udobnosti tiče?Ja juče kao da sam prizvala kupce.Dolazi sutra jedna zena sa pigleda moju garnituru.Ako je prodam krećem u kupovinu.Postaviću slikicu ako nadjem to što tražim.Msm nešto moram naći ili ćemo sedeti na poduuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.8.2017 13:24:38   
Ana RR
Dopadaju mi se Feydom garniture, praktične su. Ne znam koja im je cena, nemaju cenovnik na sajtu. Jysk je skoro imao mnogo lep trosed na akciji, ja sela da isprobam i nisam želela da ustanem više nikada user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.8.2017 13:27:07   
krin 40
E Ana to tražim.Vidiš u JYSK nisam išla.Nije mi palo na pamet

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.8.2017 15:44:27   
Ana RR
To je ova. Ima i u tamno sivoj boji. Ali koliko je udobna, oduševila sam se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.8.2017 15:50:45   
krin 40
Vidi se na slici da je sva"vazdušasta"..ići ću da pogledam imaju li komplet tdf.Feydom sam našla cenovnik.Akcija je do polovine septembra.Ima sjajnih
garnitura.Salon u bg je negde u Višnjičkoj.Ova izgleda preudobno i vrh se kombinuje i može da se menja kombinacija kada dosad
http://feydom.com/detail?product=choice_5

< Poruku je uredio krin 40 -- 23.8.2017 15:56:26 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.8.2017 16:13:34   
Ana RR
Da, zato mi se i dopada Feydom, možeš da kombinuješ kako želiš. A ja volim kada mogu očas posla da promenim razmeštaj. Mada, ova u Jysku je baš cozy user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.8.2017 16:17:43 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.8.2017 16:19:46   
krin 40
Ana bolhe razmeštaj nego nameštajuser posted image A meni inače sve brzo dosadi.Naročito sada jer sam "dokona" kući.Samo zagledam šta bih menjala

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.8.2017 19:28:11   
nata11
Jysk ima ekstra lepe stocice i komode. To je jedini namestaj kod nas koji mi je po meri user posted image

_____________________________





(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.8.2017 21:03:34   
Anck Su Nmaun
IZVORNA
i.Naročito sada jer sam "dokona" kući.Samo zagledam šta bih menjala

Ja sam sad u fazi menjanja tepiha i TV konode jer mi se ne uklapa.
Dok ne bude sve kako sam zamislila.necu stati user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.8.2017 21:07:16 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Kakav nameštaj volite?
23.8.2017 21:21:09   
krin 40
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA
i.Naročito sada jer sam "dokona" kući.Samo zagledam šta bih menjala

Ja sam sad u fazi menjanja tepiha i TV konode jer mi se ne uklapa.
Dok ne bude sve kako sam zamislila.necu stati user posted image



Posle će sve da se uklopi a ti promeniš drastično boje zidova(kao što sam ja opalila intenzivno zelenu) pa nanovo kruguser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Kakav nameštaj volite?
24.8.2017 11:17:26   
Sarav
Krin, daj neki link za te kocke, da vidim koliko košta i kao izgleda. Mi smo nešto pričali da kad sređujem kupatilo izbacimo kadu i zidamo tuš kabinu pa bih da vidim da li bi mi se svidele te prizme.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Kakav nameštaj volite?
24.8.2017 11:27:04   
krin 40
http://www.luxfer.rs/
https://m.facebook.com/#!/luxfersrbija/
Ja imam šank..ali može i za kupatilo i u zid umesto pločica i kao pregradni zid..Šta ko voli

< Poruku je uredio krin 40 -- 24.8.2017 11:28:28 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Kakav nameštaj volite?
24.8.2017 12:00:36   
Sarav
Predivne su! Svašta može da se napravi od njih, ali su za kupatilo pun pogodak. 👌👍 sad ću da prosledim mm link😀

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Kakav nameštaj volite?
24.8.2017 12:06:26   
krin 40
Sarav ti beše živiš u Majdanpeku?Oni su iz Beograda pa ne znam da li rade po Srbiji.Izguglaj.Ako ne,možeš da poručiš kocke pa da ti neko radi

< Poruku je uredio krin 40 -- 24.8.2017 12:07:05 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Kakav nameštaj volite?
24.8.2017 12:55:06   
Ana RR
Mi ih imamo u hodniku zbog svetla pošto nema prozora.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Kakav nameštaj volite?
24.8.2017 12:59:17   
Sarav

IZVORNA PORUKA: krin 40

Sarav ti beše živiš u Majdanpeku?Oni su iz Beograda pa ne znam da li rade po Srbiji.Izguglaj.Ako ne,možeš da poručiš kocke pa da ti neko radi

Videla sam da može da se poruči, pa mogu ovde da nađem majstora😉 Samo još da skupimo pare😀

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Kakav nameštaj volite?
25.8.2017 9:02:32   
Mala Elena
Jel zna neko gde se povoljno i kvalitetno ovde u Bg moze tapacirati namestaj? Konkretno me zanima za fotelju i ugaonu...
Zamisljam neku kombinaciju tamno ljubicastog mebla sa sivim jastucima i nekom drecavo zutom prostirkom user posted image kako je lepo mastati..user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Kakav nameštaj volite?
25.8.2017 9:35:39   
krin 40
Elena možeš njega da pitaš https://m.facebook.com/public/Milorad-Dinev#!/milorad.dinev
Radi fenomenalno.Ne znam cene

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Kakav nameštaj volite?
10.11.2017 8:51:48   
Misha i Ljisha
Jaoooo namestaj. Renovirali smo pa kao ajde da kupimo deo po deo namestaja jer stize beba, Dunja mora predati svoj krevet bebici, pa moram nekako nesto uzeti za nju. Ovde je totalna zbrka sa prostorijama tako da je zvanicno dnevna soba ustvari Dunjina a mi goste "primamo" u kuhinju. S obzirom da sad imamo dvosed i dve fotelje (jedna je na razvlacenje) prakticno u toku dana nema se gde odmoriti pa smo hteli neku malu garnituru da uzmemo koja je i za svakodnevno spavanje. Mesec dana se vec setam po salonima i u Matisu mi se cini da je najbolji odnos cena-kvalitet. Juce sam kupila kod njih garnituru http://www.akcijeikatalozi.rs/matis-ugaona-garnitura-dolce-vita-631851 a muz je hteo ovu https://matis.rs/product/ugaona-garnitura-winner/, i jedva ga ubedih da uzmemo dolce vitu. Prvo svidja mi se sto su duseci na letvicama, znaci kao da je dete na krevetu, drugo mogu da skinem tu presvlaku i da je operem, trece postoje kutije ispod svakog dela i cetvrto moze troje ljudi da spava na dolce viti dok je winner od eko koze, mislim ko ce spavati na delu gde je eko koza??? drugo sto je manja, nema mesta ni da se popodne odmoris, trece moze samo dvoje ljudi da spava na njoj i cetvrto ima kutuju za odlaganje na samo jednom delu.

Kod dolce vite je i naslon podesiv na nize i vise, udobnija je i po meni prakticnija iako winner mozda izgleda ekskluzivnije. Kod Dolce vite mogu npr da stavim i dormeo dusak unutra ako ja hocu, mislim bas mi je prakticna nekako iako nije "utegnuta" kako kaze mm.

Sad mi sledi kupovina stola i stolica. Ja bih mali sto koji moze da se razvuce a da uzmem neke jako dobre stolice i udobne a muz bi masivan sto i osrednje stolice, naravno bice onako "kako mama kaze"user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Kakav nameštaj volite?
10.11.2017 9:35:44   
Mala Elena
Ljiso, videh u Mark namestaju masivan sto 25000, svideo mi se, tamno bran vuce na crno.
Hvala Isi. Zna li jos ko gde povoljno tapacirati namestaj?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Kakav nameštaj volite?
10.11.2017 9:42:05   
Misha i Ljisha
Nemamo mi u NS Mark namestaj. Ma nema veze sad cu ja opet po salonima taman me ljudi upoznali user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Kakav nameštaj volite?
10.11.2017 9:44:30   
lesica
Ljišo, mislim da nemate ni nefa nameštaj, al imaju kao sajt. Uglavnom ja planiram kod njih da uzmem sto transformer.

U sklopljeno stanju je klub stočić, al kad se izvuče postaje veliki sto za ručavanje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Kakav nameštaj volite?
10.11.2017 9:46:22   
Misha i Ljisha
e ta mi se ideja svidja. Zivim u vecoj kuci nego sto je bila ona na salasu a nekako mi je prostor jako lose iskoristen. IDemda vidim taj Nefa tj njihov sajt

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Kakav nameštaj volite?
10.11.2017 9:46:58   
MasnaMasnica
Mi smo garnituru uzeli u simpu,ja birala model, mm boju. Uzeli smo esterel u manila eboniju. Sada planiram kod njih stolice, taj dezen. A sto cemo ili praviti ili kupiti gotov, nasla sam dva, jedan 35000 drugi 42000 in I sto imaju samo javni stopu u sredini, beli. 😍

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 10.11.2017 9:48:37 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Kakav nameštaj volite?
10.11.2017 9:51:28   
Misha i Ljisha
Bila sam u simpu, nijedna nije bila prakticna za nas prostor ali priznajem garniture su da se raspametis.

Sto se tice stolova u simpu mi nekako imaju ubedljivo najgoru ponudu stolova, dok npr vitorog gde mi se nista od garnitura nije svidelo, imaju solidne stolove kao i matis, a videh i u 26. oktobar salonu imaju solidnu ponudu stolova. Meni se taj sa jednom nogom ne svidja jer to nije puno drvo, to su letvice spojene, i ono trena kad se to rasusi sto se raspada. Znaci to su letvice poredjane u krug i obradjene.


(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here