|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 6:04:42   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Hoce neko kafu? :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 6:15:45   
Duškić
Dobro jutro!
Moze, naravno ..user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 6:18:08   
IvanaSK RR
Evo stize kafa, Duskic :)
Kako vidim kuvacu opet, bezobraznica mi pola prosula.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 6:29:09   
Duškić
Hvala, kako se ja plasim od te kafe. Sve sam pocela da je pijem za min.
A cim vidi da drzim nesto u rukama , odmah am, am i kod mene.
Maca, slatka da proba i ona malo.user posted image
Nevaljalci maliuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 6:48:37   
Anck Su Nmaun
Davno kad su devojcice bile male bas , moja mama nama bila u gostima i skuva nam kafu.
I prilazi mm da mu da a T se zaleta njemu u krilo... i on da je ne bi polio jednom rukom je onako bas odgurne a svu onu kafu sebi u krilo...vrelu! Jadnicak sav mu je stomak bio u opekotinama user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 6:56:00   
IvanaSK RR
Anck, jel muz bolje?
Ma, kafa je bila na stolu na terasi, al mi gospodjica neda da disem, ljuljala sto i pola prospe

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 7:21:34   
emicaa
Ivana ja ne vjerujem da je to bila maca,mozda dosla komsijina macka pa si ih pomjesala user posted image
Inace dobro vam jutro.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 8:14:13   
vocicana
Dobro vam jutro mackice. Ja sam za kafu uvek.Kuvate ili da kuvam?Na poslu sam....user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 8:29:25   
krin 40
Jutro.Odvatnog li dana.Ima li šta gore od oblačnog neba a temperatura paklena.Okačila sam veš i zabolela me glava.Ja inače glavobolju imam jednom u sto godina.Sutra kada padne temperatura na 26 i kiša izaći ću na klupicu ispred zgrade i sedeti na kiši

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 8:30:21   
vocicana
A ja cu ti se pridruziti... Ovde je vreme fuj fuj

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 8:36:07   
krin 40
Voći priselo mi leto.Kad ja,dupla lavica,koja živim za leto i suce prizivam kišu ko indijanci to znači da je stvarno preteralo😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 8:39:09   
vocicana
Ma pretoplo je, msm nije normalno. Sto kazes, sve i da je i malo manja temperatura, ovo se gori, ali izgarakoza na suncu. Plus je sto vazduha nema, stzo je kiseonika manje. Jedva cekam more, makar se ubudjala tri nedelje, necu da zucnem, ima samo da udisem more i svezinu. Tamo i onako ranije zadje suncepa cu se slatko rashladiti

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 8:45:39   
krin 40
O moru sanjam😃 Veruj mi da mi bar jednom dnevno krene ruka da zovem kada mi iskoči neka last minut ponuda.Otišla bih sa Ducijem sama.Ali krivo mi da mm ostavim,potrošio je odmor kada sam se porodila i ostavio sedam dana za Ča i krštenje u avgustu.Trebala sam da verujem sebi da će D biti zahvalna beba kao što su mu bili brat i sestra i komotno da isplaniramo nešto za kraj avgusta.Sad šta je tu je do sledećeg leta

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 8:50:21   
emicaa
Krin ma bas te briga,idi.Povedes nekog d ti pravi drustvo i uzivaj user posted image
Da vam posaljem kisu,od jutros ne staje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 9:00:08   
krin 40
Emice šalji..blago tebi😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 9:29:06   
emicaa
Ja joj se ne radujem uopste.Planirali smo ove dvije sedmice ili na bazen ili rijeku 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 9:32:14   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Da smo znali da je ovako toplo ne bi se vracali. Na Ohridu je bas prijatno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 9:50:43   
Duškić
Stvarno je fuj vreme. Nekako mutno, tmurno a nema kiseonika jedva smo dosli iz setnjice. Tj. Odmah smo se i vratili samo tu blizu po hleb i sitnice.
A ves ne mogu da rasirim od moje napasti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 13:15:42   
emicaa
Ovde je stala kisa ali sad vjetar i onako je hladno.Treba jakna za izlazak iz kuce.Moja je naravno spakovana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 13:37:50   
IvanaSK RR
Mene nervira sto ce od sutra biti lose vreme, a muz slobodno ovih dana. Posle opet ide na teren.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 14:43:17   
dddaca
Bas bezveze, ali nece biti kisa sve vreme. Iskoristicete ga vec nekakao. Ja sad prizeljkujem zahladjenje, a posle dva dana cu jedva da cekam sunce user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 14:50:01   
veselicaa
Kod nas lepo vreme ali vrelo.Mm i S odose po A,Nina spava ja oko rucka,danas nesto na brzinu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 14:55:20   
dddaca
Ne znam sta se ovo desava sa forumom. Ili je do mog racunara. Koju god stranicu hocu da otvorim dobijam neku poruku 502 Bad Gateway
Postaje bas dosadno

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 17:24:53   
IvanaSK RR
Dddaco, evo teme Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: JuLski baRR
24.7.2017 18:37:47   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Ne znam sta se ovo desava sa forumom. Ili je do mog racunara. Koju god stranicu hocu da otvorim dobijam neku poruku 502 Bad Gateway
Postaje bas dosadno

Ne daju ti vise sile da igrasuser posted image Salim se. Izbrisi kes memoriju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here