|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
11.8.2017 14:09:00   
emicaa
krin vjerovala ili ne nisam ga gledala.Nisam ljubitelj domacih filmova user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
11.8.2017 14:13:21   
krin 40
Ja volim te naše stare..npr "Lepota poroka"( e sa kakim medjedom mi život prodjeuser posted image ).i sl.

< Poruku je uredio krin 40 -- 11.8.2017 14:14:49 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
11.8.2017 21:16:32   
Anck Su Nmaun
Vece dame
Uspavah malisu i odoh pod tus ..cekam film u 22 na rts1 user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
11.8.2017 21:19:48   
IvanaSK RR
Anck, koji film?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
11.8.2017 21:40:15   
krin 40
Veče...videste li peh Ivane Španović?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
11.8.2017 21:46:08   
Sanjica26 RR
Imamo temu o filmovima. Predjite tamo. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 11.8.2017 21:47:22 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
11.8.2017 21:49:37   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anck, koji film?

Tri metra iznad neba
Gledala.jednom...simpatican film

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
12.8.2017 5:57:23   
krin 40
Jutro..Ustala sam kao vampir.Svi moji spavajuuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
12.8.2017 6:17:50   
Anck Su Nmaun
Jutroo
Ovih dana bebac ustajao oko 6h a ja slogirana a adanas naopako...on jos spava a ja budna...sad kad mogu da spavam. Pa da poludi covek!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
12.8.2017 7:03:45   
branki*
jutri,zenskai!mi smo svi lose spavali,budili se,vrucina,pa im se pije voda..ja ustala,pijem kafu,spremam pitu sa sirom za dorucak..trebalo bi kasnije da odemo u bolnicu u jednu posetu..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
12.8.2017 7:42:52   
Sandricak
Jutro i ovde :-)
Anck, i ja sam ga sinoc gledala meni se dopada...
Ilija mi usraje vec danima pre sest... a nocu me da prostite za**bava od pola dva do 4 hoce da se ljulja u kolicima... e onda sam postala zombi...
Sad vec tri noci prethodne sisa i ostavim ga u krevetac... malo place ali zaspi... probudi se jednom ili dva puta pije vode i nastavi... nekad se buni nekad ne... odmah bolje finkcionisem :-)

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
12.8.2017 13:04:57   
Mariya
Dan mame!
Ne pišem vam nikako. Kod mene je ludnica. Tu su zaovine devojčice na spavanju, sad su došle i drugaricine 2, tako da trenutno imam sedmoro dece user posted image
Od srede sam išla u 7 na terapiju, ustajala sam u 5, i nikako da dođem sebi. L se budi svake noći, naravno,sinoć je 3 puta, od toga 2x sisao. Izašla su mu 2 zubića, podiže se da sedi, pao je 4x sa kreveta u poslednja 3 dana. Podoji su nam borba, on mlatara rukama, šutira,odguruje se nogama, štipa, čupa, strašno je nemiran.. Taman ga uspavam, kad jedna od devojčica počne da plače, vrišti, dernja se pa onda sve ponovo sa njim. Jako sam ljuta na svekrvu pa je izbegavam o sad sam sama sa decom. Generalno sam nadrndana ove nedelje, počelo je još u Ns, dali mi termin od pola 12 do pola 2, a napolju 40 stepeni, ja treba da bebu vozim za Ns, pa posle guram u kolicima na suncu i betonu koji gori. A lepo sam tražila, zamolila ih, da mi daju termin ujutro, zbog vrućine. Kažu ne može. Ne može? Važi. Terapeutkinja na fizikalnoj je bila divna i izašla nam u susret, primila nas je ujutro, a nisam ga nosila na radnu i kineziterapiju. I pita me ta glavna što pravi raspored zašto ja ne nosim dete na terapijuuser posted image rekla sam joj da ga neću nositi na 40 stepeni, da mi dete dobije toplotni udar, ej!! E tu sam se nadrndala, pa onda svekrva sa sladoledom, muža nema već danima, ja od 5 ujutro do ponoći na nogama, Ns, devojčice, ručak, večera, spremaj kuću, primi goste, vežbaj bebu.. A najbolje je da ja ustanem u 5, odnesem ga za Ns, vratim se, a oni još spavaju i onda ja moram da im spremim mleko, doručak, obučem ih. Trebao je da mm vodi Lu u vrtić na probu u 9, prespavali su je. E tad mi je glava eksplodirala.
Odoh sad da spremam ručak za moju decuuser posted image

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
12.8.2017 14:46:23   
dddaca
Nije mi jasno kako nemaju razumevanja za tako malu bebu.
Ja se danas bas lose osecam, glava me boli od kako sam ustala. Uz to, odemo na igraliste i kad smo htele da krenemo u prodavnicu primetim da mi nema novcanika. Dobro, mogla sam to da primetim i u prodavnici. I onda vracaj se kuci za novcanik, pa nazad u prodavnicu i sve po najjacem suncu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
12.8.2017 15:04:07   
krin 40
Mariya šta god bih ti rekla slaba uteha.Em ru kreteni nemaju razumevanja em ovo sunce rešilo da poludimo ovo leto

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
12.8.2017 18:25:36   
Milena18
Dobar dan, mame!
Mariya, baš te stiglo svašta user posted image Nadam se da će uskoro biti lakše.
Sandricak, kako je na poslu?
Kod nas grmljavina, kiša, divota. Jedva čekam da dobro zahladi, pa da izađemo napolje kao ljudi, ovih dana smo izvodili M samo uveče, a i tada je bilo prevruće.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
12.8.2017 18:38:26   
degu
E Marija bas ti fali sedmoro dece, ajd troje ne mozes da eliminises user posted image al jos tih cetvoro. Stvarno su se oduzile te terapije. A nenormalni su sa terminom,bar da dozvoljavaju da se parkiras u dvoristu bolnice nego nadjes parking Bogu iza nogu.
I meni je B bas nemiran, podoji su nam bas zabavni, patosira se jefino kad se uspavljujem, inace se vrti, klekne, okrene, ode user posted image ruke me bole od borbe s njim. Al generalno ne mogu da se zalim, dobra je beba, ako zanemarimo nespavanje. Doda je isto super s njim, gnjavim ga, ljubim ga, a kod nje ni trunke ljubomore, bas ga svi mazimo. A tek koliko se in njoj raduje, milina ih je gledati. Kod mene nista novo, po ceo dan sam sama s njima, nekim danima sam rastrzana na 100 strana, a nekad prodje lako dan :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
13.8.2017 6:38:46   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mariya, zao mi je sto je takva situacija.
Ja sam mislila da ces mojoj bebi prijati zahlađenje i da cemo odspavati, ali nista od toga. A zaspala sinoc oko pola jedanaest, i jutros u pola sest ustajanje user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
13.8.2017 7:41:55   
branki*
u,bre,mariya,kod tebe haos ovih danauser posted image
mi ustali,mm ode na posao,ja malo ovde da se promuvamn,pa da vidim sta cu za dorucak..zahladnelo je bas lepo,svidja mi se.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
13.8.2017 8:27:45   
vocicana
Samo sam svoje nezadovoljstvo iskazalau trecoj smeni, od vruicincine od koje samo triper da dobijem, do neke nervozekoja se zavukla u najdublje pore koze i mozga, dakle da je potrajalojos koji dan, tacno bi odlepila.
Maryia, samo mogu da te user posted image i da ti kazem dati se divim. Nadam se da je sestra dobro, mislim na tebe.
Ja na poslu, noc je bila mirna, nadam se da tako i nastave.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
13.8.2017 8:59:16   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Nas tri smo u autu. Cekamo da se oglase crkvena zvona, pa da udjemo na sluzbu.
Ja sam zaspala u dnevnoj rano, pa mi muz pomogao da predjem u krevet.
Sofi se probudila. Upiskila se, pa ju je mm presvlacio. Prehladila se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
14.8.2017 6:37:41   
Milena18
Jutro!
Samo da vas pozdravim, za više vremena nemam.
Lepo provedite dan!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
14.8.2017 6:53:23   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Milence, nek ti brzo prođe dan na poslu i nemoj da se umorisuser posted image
Ja se pitam kako bih ovako umorna radilauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
14.8.2017 7:33:14   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Meni se jos spava. Mozda i produzim.user posted image
Posle treba do zubarq da vodim Sofi na kontrolu. Treba i da svratimo do skole da odnesemo potvrdu zavrsenom predskolskom obrazovanju. Nismo to odneli jos. Rekli su moze i kasnije.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
14.8.2017 7:41:01   
krin 40
Dobro jutro..Kako ste danas?Ja ću kad beban ustane da ga nahranim i odoh kod moje dve na groblje da se ispričamo

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
14.8.2017 13:36:33   
emicaa
Krin do kad ostajete u Cacku?
Mene glava cijelo jutro boli,ni tableta nije bas pomogla.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here