|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
4.7.2017 8:37:07   
vocicana
Chooo svaka ti se pozlatila, tacno tako.
Madolinko, moras malo da iozadjes iz rutine, ubile su te obaveze, svaki dan i kolotecina, nadji vremena za sebe, pusti sebe da se zazelis mjih i njega, videces da je samo trenutak, da si samo umorna i sita, mozda bi vam pametno bilo, da odskitate negde, da nesto promenite bar na par dana.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Bračni problemi II deo
4.7.2017 9:35:57   
Peace*
Ah, pa sve nas hvata kolotečina. Pitanje je samo ko od nas koliko želi da se angažuje da iz nje izađe.
Ja recimo nikako da se naviknem da su deca velika i da im ne trebam, da slobodno mogu da ih ostavim same sat i po - dva i recimo odem na neki trening, nego stalno gunđam mužu što on sve postiže a ja ne idem. Pa, ko me šiša.
A onda to tako iz dana u dan, pa napuniš sebi glavu kako si nesrećna, kako ljubav bledi... A ustvari nije to!
Samo, onda treba bti realan pa priznati da nije problem u mužu nego u meni. user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 4.7.2017 9:37:07 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Bračni problemi II deo
4.7.2017 10:05:49   
krin 40
Ja sam prva koja ne može da diše bez iskrene ljubavi i ne bih mogla da živim u laži.Protivnik sam ostajanja u braku ako se ljubav ugasila.Ja sam u svom 20 god.Sutra bih,bez dvoumljenja,izašla iz njega kada bih shvatila da se strast i ljubav ugasila.Deca odrastu i idu svojim putem(govorim iz iskustva) a mi ostajemo sami i tada ispliva sve.Medjutim pre takvog koraka treba uraditi sve da bi ste bili sigurni da li nema vise strasti ili ste upali u kolotečinu.Sada ste na još jednoj prekretnici..Mnogo mladi parovi preguraju prve godine braka baveći se decom,kućom,finansijama i izgube sebe "uz put".Pokušaj da uvedeš neku novinu samo za vas.Npr mm i ja godinama idemo na vikend negde bar jednom mesečno bez dece,sami.To ne mora da bude ništa skupo.Često uplatimo neki spa i sl blizu Beograda preko kupona i sl.Mi to zovemo sexi vikend.Može samo smrt ili bolest da nas spreči(daleko bilo).Deca dok su bila mala nikada im nije bilo dozvoljeno da prespavaju sa nama,osim ako je neko bolestan.Pomaze se i ćao u svoj krevet sada se maze mama i tata..Milion drugih primera.E tek tada ako shvatiš da je ljubav zaista nestala,ja to podržavam.Ne bih mogla da ni ja tako da živim

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Bračni problemi II deo
5.7.2017 0:20:15   
Medolinak
Jeste monotnija i kolotečina koja je prva u meni izazvala neku vrstu depresivnog raspoloženja. Pričali smo mm i ja o tome, on je uvideo stvari koje su me dovele do toga, tj nas. Ali ovo je još nešto dodatno. A ono zbog čega se najviše jedem je to što je on mnogo dobar otac i čovek, a od mene dobija samo mrvice. Čekam da vreme pokaže svoje, da li je ovo nešto što će proći, kao jedna životna faza ili nešto što će mi preokrenuti život naglavačke.

Moj život se sveo na posao, kuću, brigu o deci, on radi čitav dan, pa sam veći deo vremena sama sa njima, bez ikakvog društvenog života. On brine o porodici na sve moguće načine ali je malo zapostavio svoju ulogu muza. Shvatanja je da nismo više tinejdzerii da moramo da se nosimo sa svakodnevnim obavezama i problemima. A ja nisam taj tip, ja želim aktivan život, još uvek sam mlada (32), bar mislim da jesam dovoljno da ne moram da kažem "e ispunili smo svoju svrhu sad možemo da čekamo penziju", ima puno stavova u kojima se razilazimo.

Nekako sam postala ravnodušna prema svemu, on me poljubi, zagrli, ja ništa....Postojao je jedan vremenski period kad me je samo kritikovao, za sve što uradim, posle celodnevnog nevidjanja on dodje kući i ima samo kritike. I tako svakodnevno, nekad i ja puknem pa kažem da mi smeta, ali sad mi je sve jedno.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Bračni problemi II deo
9.7.2017 19:13:10   
Anoniman
Muz se vecito ljuti i galami na mene. Kratak fitilj ima pa sam uvek nesto kriva bilo da raspravljam s njim ili kuca ne sija. Sada mi svekrva pred svojim ocem i muzem prica kakav je moj muz, kako brzo plane pa za dve minute kao da nista nije ni bilo, pita se na koga je takav a mene pita da li sam se vec na njega navikla.Nisam htela nista da komentarisem. Sada mi je rekao da mu je dosta mene i da vec dugo bezuspesno pokusava da me popravi. Dao mi rok i iz dana u dan mi ponavlja da se pakukem i gubim da me vozi kuci. Gotovo je i da ukoliko se ne spakujem on ce me na silu spakovati i izbaciti. Zao mi je nas i ne znam sta bih mogla uraditi?

(odgovor članu Medolinak)
  Direktna veza do poruke: 505
   RE: Bračni problemi II deo
9.7.2017 22:03:11   
degu

IZVORNA PORUKA: Peace*


Ja recimo nikako da se naviknem da su deca velika i da im ne trebam, da slobodno mogu da ih ostavim same sat i po - dva i recimo odem na neki trening, nego stalno gunđam mužu što on sve postiže a ja ne idem. Pa, ko me šiša.
A onda to tako iz dana u dan, pa napuniš sebi glavu kako si nesrećna, kako ljubav bledi... A ustvari nije to!
Samo, onda treba bti realan pa priznati da nije problem u mužu nego u meni. user posted image

user posted image
Ovo je prica mog zivota, doduse moji su mali, ali realno ako nesto stvarno hocu to i mogu, isto mu gundjam iako nije problem u muzu nego u meni user posted image al nek trpi, sta cu mu, znao je koga zeni user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Bračni problemi II deo
11.7.2017 23:36:49   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Muz se vecito ljuti i galami na mene. Kratak fitilj ima pa sam uvek nesto kriva bilo da raspravljam s njim ili kuca ne sija. Sada mi svekrva pred svojim ocem i muzem prica kakav je moj muz, kako brzo plane pa za dve minute kao da nista nije ni bilo, pita se na koga je takav a mene pita da li sam se vec na njega navikla.Nisam htela nista da komentarisem. Sada mi je rekao da mu je dosta mene i da vec dugo bezuspesno pokusava da me popravi. Dao mi rok i iz dana u dan mi ponavlja da se pakukem i gubim da me vozi kuci. Gotovo je i da ukoliko se ne spakujem on ce me na silu spakovati i izbaciti. Zao mi je nas i ne znam sta bih mogla uraditi?


Evo je opet Jennifer samo sad anonimna, nije smela da se potpišeuser posted image

Von, znam da si ranije pisala za muža, ali ja nemam pametan savet.
Moja drugarica ima, po ponašanju muža veoma sličnog tvom mužu. Ona je divna, dobrodušna, beskrajno dobra osoba koja uvek hoće da pomogne, vredna je kao mrav i sposobna je ali nije zaposlena.domaćica je. A on radi, i zbog toga misli da je on bitan jer samo on zarađuje i on ne može njoj da pomogne jer on, Bože moj, radi ceo dan a ona je kućiuser posted image i kada ne radi, on leži ceo dan u kući ili se bavi svojim hobijima. Neće nikad da je vodi negde, da odu kao porodica negde, na ručak, kupanje, izlet, more...u poslednjih 5 godina su bili jednom zajedno u zoo vrtu i pre 7 godina su bili na moru. Jer ne mogu da idu jer on mora da radi. Bez njega svet staje. Ali ona ga trpi. Prebaci mu sve, pa se on naduri i zatvori u sobu, a ona je onda ljuta ceo dan. Sad više ni ne kuka na njega jer već znam stanje.žao mi je nje. Nije to zaslužila. Ali zna da je takav i neće se promeniti i valjda se miri sa tim. Ja ne komentarišem, ništa ne govorim, nema svrhe. Da kažem svoje mišljenje, verovatno bih je povredila, možda i naljutila pa zato ćutim. Saslušam je, utešim i to je to.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Bračni problemi II deo
13.7.2017 7:56:29   
emicaa
Mariya na ovo sam i ja pomislila user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Bračni problemi II deo
13.7.2017 11:32:24   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Medolinak.

Moj život se sveo na posao, kuću, brigu o deci, on radi čitav dan, pa sam veći deo vremena sama sa njima, bez ikakvog društvenog života. On brine o porodici na sve moguće načine ....

Ehhhh..pa ovako je mnogim zenama. Meni prvoj, ludim vec i od kuce i svakodnevnice! Svaki dan ..dan mrmota!
Potrebna mi je promena! Ali ne mislim na par dana..kao godisnji vec na duze. Sve to stvara ne zadovoljstvo i nervozu. Ali strpljenja!
Do duse mm nije hladan...cak naprotiv , ali mene ovo ubiija.
Ali i to je jedan vremski period koji moramo da preguramo i da budemo svesne u cemu je nas problem. Bar ja tako gledam na sve. Od septembra npr. Kod nas krece malo drugacija prica pa ce se bar malo nesto menjati..i to je nesto.

(odgovor članu Medolinak)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Bračni problemi II deo
13.7.2017 12:06:21   
Sanjalicaaa
Moj muž je jutros sam peglao košulju. Plašim se da će tražiti razvod kad se budem vratilauser posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Bračni problemi II deo
13.7.2017 12:59:02   
veselicaa
Sanjalice strasno user posted image Pa kako muz da pegla cccc user posted image
Secam se A. je bila mala i bili smo u bolnici,ja zovem mm telefonom i kazem mu opeglaj te bodice i pizamice u korpi za ves pa nam donesi.I on za pola sata dolazi i donosi nam sve lepo opeglano,zene u sobi nisu mogle da veruju.Garant su me ogovarale kako sam losa zenauser posted image Zasto ljudi misle da je peglanje zenski posao user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 13.7.2017 13:00:38 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Bračni problemi II deo
13.7.2017 15:31:08   
emicaa
Sanjalice ja sam sigurna da ce te papiri za razvod cekati kad se vratis.Nadam se samo da si uvidjela svoju gresku,da tvoje nije da hodas nego da peglas 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Bračni problemi II deo
15.8.2017 9:22:18   
Suncokret1
Ja imam veliki problem. Muz je stalno na poslu ja sam kuci. Imamo dva decaka od cetiri i dve godine i o njima brinem. Kada dodje sa posla on bi samo sedeo pored televizora. Neradi nista oko dece a nece ni odnose da imamo. Desi se da nemamo sex mesecima. Ne znam vise sta da radimuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Bračni problemi II deo
15.8.2017 12:17:17   
krin 40
Da upises decu u vrtic i da se zaposlis i to na neki posao gde se radi smenski.Pa kada dodje sa posla da mora da pokupi decu i da ih čuva popodne.Sigurna sam da neće više sedeti ispred tv a

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Suncokret1)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Bračni problemi II deo
15.8.2017 13:23:41   
veselicaa
Nisi napisala cime se bavi,mozda je bas umoran kada se vrati.A za ovo drugo ne znam sta da ti kazem,mozda je samo naisao takav period u braku,odaljili ste se,potrudite se oboje da vise vremena provodite zajedno pa ce se sve srediti.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Bračni problemi II deo
15.8.2017 13:45:21   
bubulence
Ako on nece, hoce komsija user posted image . Prosto...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Bračni problemi II deo
15.8.2017 13:48:18   
veselicaa
Bubi lepoto user posted image
Ali deca posle sumLJivauser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Bračni problemi II deo
15.8.2017 13:51:26   
bubulence
Mislis draga? Deca su uvek na tatu... Evo kao ovaj moj prvenac... Ona plava, mi crni... Ali ima prste na nogama skroz na tatu...user posted image . Dovoljno...
Suncokretu neoljusteni nas, ako on nece, uvek ce se naci neko ko hoce. Ozbiljno. Najbolje da sedis kod kuce i da kuvas a da te niko ne zaliva...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Bračni problemi II deo
15.8.2017 13:56:18   
veselicaa
Jeste da znas,pre neko vece mm kaze S ima palceve sve na njegauser posted image
Nemoj tako mozda zeni treba savet da popravi brak,mada srecna zena-srecan brakuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Bračni problemi II deo
15.8.2017 14:04:43   
degu
Jes kako god okrenes deca su uvek na SVOG tatu user posted image
Kod nas posle prve bebe je sex bio fantastican, sad sa dvoje dece koja se bude je pre svega mnogo redji i mene to jako nervira i vidim da tu stvari lako izmaknu kontroli, prosto se naviknete na taj zivot cimera ali to nije dobro, tu nema srece. Razgovaraj s njim! Ako ne mozes od dece salji mu poruke na viber, tako ja radim user posted image ali mora da me saslusa. Budi ti pokretac,dok gleda tv iznenadi ga. Zelju za sexom budi sam sex, koji je dobar, redovan. Samo treba probuditi strasti. Nije fer prema tebi da zivis u celibatu, mlada si.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Bračni problemi II deo
15.8.2017 15:20:47   
Suncokret1
Imamo novca a njegovo misljenje je da zena treba da cuva decu ako nema potrebe da radi. Lepo izgledam i nije problem da nadjem komsiju ili bilo koga ali pokusavam da sacuvam brak.... Mozda on ima drugu to mi jedino pada na pamet vec neko vreme.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Bračni problemi II deo
16.8.2017 14:16:28   
bubulence
Suncokretu treba to malo proveriti... Ako on nema nikakvu zelju za sexom, mora negde da se prazni...

(odgovor članu Suncokret1)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Bračni problemi II deo
16.8.2017 14:25:12   
krin 40

IZVORNA PORUKA: bubulence

Suncokretu treba to malo proveriti... Ako on nema nikakvu zelju za sexom, mora negde da se prazni...

user posted image

Apsolutno

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Bračni problemi II deo
16.8.2017 15:33:09   
emicaa
Suncokretu ne znam koliko vam finansije to dozvoljavaju ali ti prvo u soping nekog sexy vesa pa onda za rukicu dragog i sami na vikend.Vidjeces kako ce se probuditi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Bračni problemi II deo
1.9.2017 18:05:19   
Suncokret1
Resili smo stvari, bez komsijauser posted image
Seksi ves se nikada ne dovodi u pitanje kod mene. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here