|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnji paketići
7.12.2017 12:06:51   
Srecko47E
Hvala za info da je noc knjiga sledece nedelje.
Znaci!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Novogodišnji paketići
7.12.2017 12:10:40   
isidora88
Danas smo nakupovali 2 ogromne kese igracaka. Bebcu smo uzeli neki bager na kiji moze da sedne i da vozi, ogroman je, moze dete do 50kg da ga vozi tako da ce obojica uzivati. Uzeli smo jos neku kosilicu, neki auto oldtimer, set za majstore, play dooh plastelin sa modlama i nekim cudima i neki kamion djubretarac. Muz i ja ne znamo kako izrzati do nove godine da krijemo, gori smo od deceuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2017 9:37:54   
mama krava
BrainBox

Ja sam se set_ila suuuuper poklona za starije klince, tj školarce. Naša Nada je dobila za rodjendan ovo sa gradovima sveta i oduševljena je. Svima se hvali i kada joj dodju drugarice, obavezno se time igraju!

< Poruku je uredio mama krava -- 8.12.2017 9:38:38 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2017 9:52:55   
emicaa
Isi ja kupila Dori puzle i sakrila vec sad bih joj dala pa da sklapamo user posted image mogu misliti kako je tek vama sa tolikim igrackama user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2017 10:00:19   
Kokonat
Moji se toliko bahate sa igračkama u poslednje vreme, da se ozbiljno razmišljam da ne dobiju igračke ove godine za Ng.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2017 10:08:02   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: mama krava

BrainBox

Ja sam se set_ila suuuuper poklona za starije klince, tj školarce. Naša Nada je dobila za rodjendan ovo sa gradovima sveta i oduševljena je. Svima se hvali i kada joj dodju drugarice, obavezno se time igraju!

Мама Крава, то сам планирала да узмем Т за Нову Годину.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2017 10:10:52   
Kokonat
Kakva je to igra?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2017 10:18:46   
mama krava
Super, je...

Imaš kutiju, npr sa 50ak kartica na kojoj su nacrtane i napisane, na jednoj strani najznačajnije stvari o tom gradu - hrana, spomenici, poznate gradjevine i sl... i na poledjini po 8 pitanja vezano za te nacrtane i napisane stvari... i onda imaš kockicu sa 8 strana i mali peščanisat koji meri 10 sec. Onda se izvlači kartica i jedan igrač pokušava da za 10 sec ili 20 sec upamti što više pojmova koji su navedeni i slika koje su nacrtane i onda daje karticu ovom drugom koji meri vreme, pa baci kockicu i koji broj padne odgovara na pitanje, koje mu postavlja ovaj što meri vreme. Ako tačno odgovori njemu ide kartica i opet vuče novu ,a ako pogreši odgovor onda ovaj drugi dobija karticu i onda on vuče karticu. Pobednik je onaj koji na kraju ima najviše kartica. Ova sa gradovima je baš zanimljiva i dosta interesantnih stvari se nauči.

(odgovor članu Kokonat)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2017 11:39:17   
Ana RR
Ovo je sjajno.. moje dete voli da uči o gradovima i državama, mislim da bi mu se dopala igrica. Tnx, mk user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2017 12:46:27   
mama krava
Ovo je odlična društvena igra, ali nij ebaš povoljna...milim da košta ok 4 hilj din, ali vredi!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2017 12:47:07   
isidora88
Super je igrauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2017 12:52:23   
Anck Su Nmaun
Mama krava ovo mi se bas svidja!
Ovako lepo uvce nesto pametno.
Kako 4 000 ja kliknula.pise 1.799 din? Sa popustom 1200

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 8.12.2017 12:54:26 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2017 13:03:53   
mama krava
ma nemam pojma, možda sam i lupila, a možda su i spustili cene, mi to već imamo godinu dana...
Još bolje ako je tako kako kažeš!user posted image

< Poruku je uredio mama krava -- 8.12.2017 13:04:23 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2017 13:18:05   
Sanjica26 RR
Nikad nije bilo 4.000 od kad je izaslo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2017 13:33:11   
Anck Su Nmaun
Sad me interesuje s kakvim to popustom Laguna, ja imam onu njihovu karticu, jel moguce da je to?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Novogodišnji paketići
8.12.2017 13:54:14   
Sanjica26 RR
To je popust sa tom karticom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2017 11:37:05   
mali_mis
Mislila sam da Amiju iz ono za crtanje, uzmem i gotov paketic slatkisa, ali tu uvek ima onih slatkisa koje ne jede, pa mi je to malo bezveze. A i to ce dobiti verovatno od nekog drugog, tako da cu da mu kupujem posebno slatkise, i trpam u kesu dedamrazovsku.
Mada, ako nastavi da mi pravi srauser posted image sa prosipanjem svih mogucih i nemogucih tecnosti, moze da mu zapadne i kilo praska user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Novogodišnji paketići
9.12.2017 11:48:22   
medamisko
Bas interesantno. I ja sam pogledala sad.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Novogodišnji paketići
26.12.2017 21:39:28   
dunja RR
Stigla pre par dana, i počele su kod nas igre bez granica user posted image

user posted image


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mi čekamo oko 20. decembra da nam stigne voz iz Engleske, da dopunimo prugu koju već imamo, i onda se tek neće imati gde proći u stanu user posted image U ovo koferče , koje je ujedno i železnička stanica, spakuje se posla sve kada se završi igra.
Ali on to voli, pa nisam odolela. Pita me malopre - mama pada sneg, jel krenuo Božić Bata ka meni sa vozom user posted image

user posted image

Za RR deku će nešto drugo, i još planiram da nađem neki dobar aquadoodle, samo nikako da nađem neki koji valja, ali uspeću sigurna sam.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Novogodišnji paketići
26.12.2017 22:03:50   
Ana RR
Suzi, fantastično je user posted image mislim da se tata igra koliko i sin (ako ne i više user posted image )

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Novogodišnji paketići
26.12.2017 22:10:21   
Sarav
Dunja, predivno! Ne smem da pokažem mm sliku jer će i on da traži "za decu"user posted image

Sofiji sam uspela da nađem Plačljivicu Lalu, a Petri je stigao WOW komplet sa zmajem i vitezom. Još samo neke slatkiše i sokiće da kupim i to je to od Deda Mraza za ovu NG.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Novogodišnji paketići
26.12.2017 22:22:40   
dddaca
Stvarno je super! Ima sve i vozice i automobile, bas mi se svidja user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Novogodišnji paketići
26.12.2017 22:33:04   
dunja RR
A ona rampa levo, pored glavne železničke (ova napred je stara i sporedna user posted image ), elem ta rampa svetli i ispušta zvuke kada prođe voz. Zvuci nisu jaki, taman kako treba i zvuče kao pravi pružni prelaz, englezi su to. sve je cakup pakum user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.12.2017 22:35:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Novogodišnji paketići
26.12.2017 22:34:52   
dunja RR
Daaa, i mama user posted image

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Suzi, fantastično je user posted image mislim da se tata igra koliko i sin (ako ne i više user posted image )



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Novogodišnji paketići
26.12.2017 23:07:05   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

A ona rampa levo, pored glavne železničke (ova napred je stara i sporedna user posted image ), elem ta rampa svetli i ispušta zvuke kada prođe voz. Zvuci nisu jaki, taman kako treba i zvuče kao pravi pružni prelaz, englezi su to. sve je cakup pakum user posted image

Vazno da nisu kineski zvuci user posted image
Divna je pruga. I ja bih se vrlo rado igrala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here