|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
20.1.2018 13:36:17   
suzi kju
Dobar dan mame, mi bili u igraonici sa jonson zvezdicama i RR mamama i decicom i bas nam je bilo lepo, divno. Jedino su se moja deca pred kraj bas ponervozila jer im je i prošlo vreme za spavanje. Evo one spavaju a ja odmaram, muž kuva kafu.
Ivana, Dunja (imenjakinjo) bas mi je drago da sam vas upoznala, i jedva čekam neko naredno druženje.

E da, jel ona mama blizanaca forumasica neka naša ili mama zvezdica?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
20.1.2018 14:53:36   
madre

IZVORNA PORUKA: madre

Žene, izvinite sto ovako upadam, ali me bas zanima da li pustate masinu za ves na velike praznike/datume/crveno slovo?

Mozda ne bi bilo lose da neko otvori ovako neku temu, jer su skroz razlicita mišljenja...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
20.1.2018 19:25:09   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Dobar dan mame, mi bili u igraonici sa jonson zvezdicama i RR mamama i decicom i bas nam je bilo lepo, divno. Jedino su se moja deca pred kraj bas ponervozila jer im je i prošlo vreme za spavanje. Evo one spavaju a ja odmaram, muž kuva kafu.
Ivana, Dunja (imenjakinjo) bas mi je drago da sam vas upoznala, i jedva čekam neko naredno druženje.

E da, jel ona mama blizanaca forumasica neka naša ili mama zvezdica?

Suzi, i meni je mnogo drago sto smo se upoznale user posted image
user posted image
A za blizance, nemam pojma na koju decu mislis, nisam ni videla da ima jos blizanaca user posted image
Madre, ponesto o crvenom slovu smo pisali u temi Verujete li u Boga Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
21.1.2018 12:26:56   
Milena18
Dobar dan, mame!
Drago mi je da ste se lepo družile.
Ivana, maca je bolje?
Nas dve išle u šetnju i dan tražimo koku, bez toga ne može vikend da prođe. Ali opet je nismo videle. Kaže M "pava kuka", ali meni se nešto čini da je koka završila na Božićnoj trpezi. U svakom slučaju, lepo smo se nahodale i ona sad spava, a ja pijuckam kaficu. Uživancija.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
21.1.2018 13:11:16   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Sta radite? Mi se zabavljamo kod mojih. A vreme je bas bljakic. Bas sam mislila da ce barem sneg da pada.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
21.1.2018 14:46:21   
Duškić
Ehej, drage moje, ja onda da vam slikam sneg i posaljem user posted image
Kod nas veje sneg..
Ivana, kako je maca?
ima li slika neka sa vaseg druzenja?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
22.1.2018 8:29:56   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Duskic, mislim da ce biti slika, fotograf je slikao. Ocekujemo tekst i sličice user posted image
Maca je dobro. Za druženje je bila bez temperature tako da nismo mogli propustiti.
Milence, koka na trpeziuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
22.1.2018 9:38:05   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
T spava, a Sofi je u vrticu. Mene je probudio u 5 sati tako jak bol u stomaku.user posted image Tek u sest sati mi se smirio stomak. Sad me opet boli.
Danas mi je zabavan dan.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 22.1.2018 11:15:29 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
22.1.2018 17:44:35   
Ana RR
Ćao mame, kako ste? Ja sam i dalje bez laptopa, kraduckam mm-ov povremeno zbog posla. Sa tableta me mrzi da kuckam.

Vodila sam Marka danas da ga posluša dr zbog kašlja i prepisala mu ab. Smorila sam se, nisam očeivala. Dobio i inhalacije berodualom. Tako da opet nema vrtića user posted image Uzeli smo upute za pregled za upis u školu, preksutra idemo kod logopeda. Moraćemo kod privatnog oftalmologa, ladno nema očnog lekara u dz na B.brdu. Strašno. Zubar nam je svakako privatno. Ostalo ćemo valjda završiti u dz.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
22.1.2018 20:51:59   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Moji se spremaju za spavanje. Osim sto T zavrsava domaci. Nece sutra. Hoce sad.
Mene sad stomak ne boli. Ali mi se muti u glavi. Treba i da dobijem.
Sofiji je snaja nalakairala nokte i kad ju je posle podne mm vodio do kancelarije sve vreme je krila rukeuser posted image Kaze sramota ju je. U vrticu ju je nije sramota.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
23.1.2018 7:58:17   
vocicana
Dobro jutro mame. Ja kuvam drugu kaficu po redu, bas sam se dobro uspavala za posao.
Kako bebiceuser posted image , moj sin jos kaslje produktivno, juce je doslovno bio nemoguc od nervoze, ceo dan je kenjkao, plakao, bunio se. Pipala sam te petice, ali cini mi se da jos uvek nem nsta od toga.
Ovako je sve po ustaljenom redu, dobro smo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
23.1.2018 8:39:50   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Maca od jutros kaslje i slinavi user posted image sad cu da je inhaliram.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
23.1.2018 8:44:22   
vocicana
Mi smo zavrsili inhalacije, ali kaslje li kaslje, dajem mu Brincamil sirup i sjajan je.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
23.1.2018 9:53:25   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mene je T malo pre probudila. Kaze gladna sam. user posted image Odmah sam skocila, jer ona to retko kaze. Kod mojih je bas lepo jela. Sinoc sam pravila picu. Dva parceta je pojela. Sad cu da ubacim petu i da spremim pitu za veceras.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
23.1.2018 12:30:47   
Ana RR
Dobar dan user posted image maznula sam mm-ov laptop, konačno je stigao deo za moj pa ga popravlja. Mada, potrajaće to, još uvek nije uspeo da povrati podatke sa mog harda user posted image tačno ću se upucati, šmrc.

Jutros smo se svi uspavali, Mare ne ide u vrtić pa smo se opustili. Čak je i on ustao tek u 9 i 15. Da ne poveruješ. Sad gledam šta ću za ručak.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
23.1.2018 13:41:41   
jess021
Samo da vas pozdravim:) Kod nas sve po starom, u Ns duva neki vetar vec danima, pa ne mozemo napolje. Njih dve po ceo dan vrsljaju po stanu, malo se grle malo se svadjaju i tako u krug.
Ana, Ivana nek vam deca sto pre ozdrave.
Ljubim vas sve redom!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
23.1.2018 14:46:10   
Ana RR
Jess user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
23.1.2018 21:54:25   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Moje spavaju. T kad je dosla iz skole zali se da je boli glava, Ima temperaturu. To smo i ocekivali. Za sada nije visoka. Veceras dezuranje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
23.1.2018 23:50:13   
MamaNecaVo
Pozdrav mame.
Mi smo danas konacno stigli kuci sa zimovanja koje je potrajalo.user posted image
Pokloni,jelka,koferi... odakle krenuti.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
24.1.2018 7:53:39   
Duškić
Jutro i ovde! Mi se nesto samo rastezemo, nikako da se probudim. Deluje da nije puno hladno jutros.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
24.1.2018 8:10:02   
emicaa
jutro mame.Mi smo dobro,djeca ozdravila pa je onda sve super.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
24.1.2018 9:28:18   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Dali smo sinoc T sirup za temperatru. Imala je visoku. Od kako joj je pala nema. Boli je grlo. Videcemo kako ce da se odvija tokom dana.
Sofi ode u vrtic.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.1.2018 9:47:37 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
24.1.2018 9:43:51   
Anck Su Nmaun
Dan mame
Ja malopre stigla kuci. Odvezla V u vrtic pa njih dve kod zubara, zalivali sestice kod H i T jedna opravka. Razvezla ih u skolu i vrtic i dosla kuci, sad sela da popiujem kafu na miru.

Opet bolesne decice user posted image da brzo ozdrave malisani user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
24.1.2018 10:08:58   
emicaa
Anck sad uzivaj user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
24.1.2018 10:44:24   
MamaNecaVo
Jutro mame.
Mi se spremamo za mmr pa je A u izolaciji.Oko nas su sva deca boles a,a kokiko vidim i on od jutros kaslje.Prosto divota

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here