|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nažuljala me cipela
9.9.2014 22:02:25   
serpica
Ja sam cula da se cipele kad su tesne stave u zamrzivac 24h da stoje,posle toga se opuste i budu super.Nisam probala ali kazu da deluje,takodje nakvasena krpa u bilo koji omeksivac da stoji preko noci u obucu da omekne i opusti malo.
A imam i recept da noge ne smrde i ne usmrde cipele,samo ne znam gde da napisem.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Nažuljala me cipela
9.9.2014 23:02:20   
Mala Elena
Sanchy imam ja jedne patike platnene nike, uske su mi ali pitanje je moze li nesto uraditi sa njima user posted image a nosim ih tri puta godisnje , greota

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Nažuljala me cipela
9.9.2014 23:04:20   
Sanchy
Pa probaj da odneses,blize je iz Cara Dusana znaci odozdo uci u Kralja Petra pa sa leve strane nekih sto metara uzbrdo..ja nisam iz tog kraja par puta sam tuda prolazila pre nekog vremena pa sam zapazila reklamuuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Nažuljala me cipela
9.9.2014 23:54:29   
Klarita
IZVORNA PORUKA: serpica

Ja sam cula da se cipele kad su tesne stave u zamrzivac 24h da stoje,posle toga se opuste i budu super.Nisam probala ali kazu da deluje,takodje nakvasena krpa u bilo koji omeksivac da stoji preko noci u obucu da omekne i opusti malo.
A imam i recept da noge ne smrde i ne usmrde cipele,samo ne znam gde da napisem.user posted image

U temi "Korisni saveti za domacice", jos ako ti recept upali, ima da te cas_ti moja tetkauser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 9.9.2014 23:55:27 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Nažuljala me cipela
10.9.2014 0:03:03   
Ivanka 75
Od sve nervoze veceras citam ovu temu pa se ssetih Zmaja i "Materine maze" - "kad ga žulji cipela, on cipelu tuče" user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Nažuljala me cipela
10.9.2014 0:10:44   
Mala Elena
Veruj mi da me bas zanima, malo mi je dalje ali kada budem isla poslom ili u setnju sa muzem , svraticu ...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Nažuljala me cipela
27.9.2014 8:38:24   
mali_mis
Peace, sta je bilo na kraju sa cipelama, jel si ih sredila? user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Nažuljala me cipela
27.12.2014 7:54:38   
Maraj
U dm- u ima da se kupe silikonske kao gaze koje se zalepe na unutrasnji deo cipele koji vas zulja. Kod mene je to najcesce feo iznad pete. Ja zalepim to na baletanke i super. Nisam skoro imala zulj.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Nažuljala me cipela
29.6.2015 13:32:08   
emicaa
Pomagajte user posted image kupila sam za vikend divne baletanke,danas ih prvi put obula i ogulile mi kožu pozada,previše su grube.Nisu mi male.Kako da to sredim jer mi je žao da mi sad onako bezveze stoje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Nažuljala me cipela
29.6.2015 13:42:03   
veselicaa
Emice,Maraj je gore iznad pisala bas o tome pa vidi to.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Nažuljala me cipela
29.6.2015 13:46:17   
vikiveki
Maraj a te silikonske gaza jesu li za jednokratnu upotrebu ili mogu da se nose više puta?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Nažuljala me cipela
29.6.2015 16:35:51   
emicaa
Ovde kod nas nema dm prodavnica,moram pogledati gdje ima u blizini u njemačkoj.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Nažuljala me cipela
29.6.2015 16:40:33   
Maraj
E to je za visekratnu upotrebu. Jednostavno zalepis za cipelu i to stoji. To je kao neki okrugli gel providne boje. Ma extra je bas spasava. Ima i to da se kupi od schol-a mislim da sam dibro nalisala naziv firme( cita se šol) al je doosta skuplje. Ovde u dm pakovanju dobijes 5 pari tj 10 tih silikonskih krugica i meni je to za 5 pari cipela

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Nažuljala me cipela
29.6.2015 17:24:29   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: emicaa

Ovde kod nas nema dm prodavnica,moram pogledati gdje ima u blizini u njemačkoj.


Imaš i scholl-ove te proizvode pa pitaj toga sigurno imate. Mada kod nas ima i raznih zamjena za Scholl na istu foru, a bude i jeftinije.


Edit: Scholl

< Poruku je uredio choopa choops -- 29.6.2015 17:26:41 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Nažuljala me cipela
29.6.2015 19:19:34   
vikiveki
Maraj,onda je to super stvar...moram potražiti sledeći put čim budem išla u DM

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Nažuljala me cipela
29.6.2015 19:25:35   
Maraj
Viki extra je neces se pokajati.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Nažuljala me cipela
30.6.2015 21:09:02   
emicaa
Maraj ajd ljubim te slikaj mi pakovanje tog ako još imaš,ja večeras našla neko ali kožno,nekako pogrešno izgleda pa nisam htjela uzeti user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Nažuljala me cipela
30.6.2015 21:12:05   
Anoniman
ja juce uzela u dm, i obula baletanke koje unutra imaju kozu i koje me uvek zuljaju, i danas nista, silikonski su ulosci oko 210 dinara, ali samo jedan par unutra...

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Nažuljala me cipela
30.6.2015 21:15:17   
Maraj
Evo sad cu da slikam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Nažuljala me cipela
30.6.2015 21:28:12   
Maraj
ovo je omot tj slika
user posted image

ovo je pozadi objasnjenje
user posted image

e ovako izgleda kada se otvori. Ipak ima 6 a ne 10 ovih gelova... Dakle za 3 para cipela. mm mi uzeo jednu kao sto vidite da fali jedan gel. Njega zulja samo jedna cipela...
user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Nažuljala me cipela
30.6.2015 21:31:18   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Unina mama

silikonski su ulosci oko 210 dinara, ali samo jedan par unutra...


ima vise vrsta. Kao ove sto je um kupila. One su veceg promera pa je samo jedan par unutra. Ima i onaj gel protiv klizanja stopala u sandali , on je jos veci. Uglavnom to stoji u onom delu dm-a gde je kozmetika za stopala. Nacicete ga sigurno. i jeste koliko se ja secam oko 200din do 300 najvise.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Nažuljala me cipela
30.6.2015 21:34:57   
emicaa
Hvala maraj user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Nažuljala me cipela
30.3.2018 20:06:56   
IvanaSK RR
Ne znam gde da pitam... Glupo da samo otvaram temu zbog zuljeva user posted image
Treba mi neki savet sta da radim sa zuljem da sto pre zaraste?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Nažuljala me cipela
30.3.2018 20:46:30   
Anck Su Nmaun
Hm nista user posted image
Sto pre da se sasusi. Mozes u hipermangan da sipas vodu pa drz on isusuje malo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Nažuljala me cipela
30.3.2018 22:11:27   
mama Jo
Mozda ona cudotvorna soda 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here