|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
8.6.2018 22:09:48   
mama Jo
Odvikavamo se od pelena, i zna i sam koliko mi je to stresno. J super dva dana lepo piski, nocu stavljamo i dalje... i sad je okupali, stavili pelenu kao jer ide da spava... i ona onako vikne- joj piski mi se... a on joj ladno kaze - aj sad smo stavili pelenu, piski u pelenu sad...
Ja odlepila!!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
8.6.2018 22:13:29   
IvanaSK RR
Uuuuuu, mama Jo, nadam se da si mu objasnila neke stvari user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
8.6.2018 22:19:17   
MimaKos
Muskarci, uvek linija manjeg otpora.. ja poludela jer vidim da starija trazi paznju a ja oko bebca sve vreme, nije mi tesko stvarno uzivam sa njim, al majku mu bar se njoj posveti kad oko bebe nista ne radis... Danas sam mu sasula a od sutra vec novi list, ima svaki dan da mu organizujem! I na restrikciju sve aktivnosti.. pa das jedan prst a oni celu saku, dve!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
8.6.2018 22:24:58   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Uuuuuu, mama Jo, nadam se da si mu objasnila neke stvari user posted image


Uf, ne pitaj!!
Znaci ja ceo dan radim milion stvari i kad ona zatrazi da piski sve ostavljam, kad su bili gosti sama je dva puta otisla na nonu da piski jer sam joj lepo objasnjavala da nije lepo da se upiski u gacice i da to drugi vide. Sve smo to lepo pohvalili... pa brate mili!!@

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
8.6.2018 22:26:06   
Duškić
Hihii..
Ja danas isla kod frizera. 10 poruka mi poslao.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
8.6.2018 23:11:45   
MimaKos
A to ekstra, sto sam "sama svoj majstor" i za feniranje i za bilo sta slicno, a mm pored tenisa ubacio i fudbal.. resio covek da se stesa.. i preferans sa drugarima.. pa ti budi djubre i pocni da branis, sto cu da uradim na kraju, pukne li mi

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
8.6.2018 23:15:48   
jess021
Mama Jo, ako ce ti biti lakse imali smo identicnu situaciju, s tim da je mm odmah ukapirao sta je rekao.
Tako da nemoj mnogo da se ljutis, sigurna sam da nije shvatao u tom momentu tezinu tog postupka.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
8.6.2018 23:17:32   
mama Jo
user posted image nisam ja neko ko moze da se naljuti jako i dugo, posebno na mm... ali kad sam mu rekla, srvarno je i on shvatio i izvinio se odmah...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.6.2018 9:39:29   
Maraj
Evo meni je moj od jutros digao pritisak!!

Ubacio jutros posteljinu da se pere. Ja da izvadim ves sad iz masine a unutra i maramica. Sva se raspala. Poludela sam. Evo mi delica maramice svuda po kuci.
A maramica je bila ispod jastuka jer L sad dosta cesto duva nos jer je skoro bio prehladjen. I on nije video maramicu i ubacio je sa sve posreljinom.
Joj sto mrzim maramicu u masini za ves!!!user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.6.2018 9:47:46   
Misha i Ljisha
Da imas susilicu ne bi se ni krznulauser posted image susilica "pohvata" sve

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.6.2018 9:59:42   
Maraj
user posted image stvarno! Nisam to znala !
Ali nemam je gde user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.6.2018 11:02:10   
Ana RR
Jao Maraj, meni se to x puta desilo... i to sa šarenim vešom user posted image ostane mi maramica u džepu od trenerku, jao kad izvadim iz mašine dođe mi da se upucam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.6.2018 11:07:16   
mama Jo
Tacno znam sta pricate.... desilo mi se isto mnogo puta, iako svaki put izbacim sve iz dzepova, gde se zavuku nemam pojma 😊

Ljisho, cuti, jos nemam jos ni sudomasinu a zarazices me sa susilicom user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.6.2018 11:18:56   
Misha i Ljisha
E pa imate pravo da budete u temi. Nisu vam kupili ni susilicu ni sudomasinu. Cccc...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.6.2018 11:32:24   
emicaa
moj redovno ubaci sa hlacama i maramicu,mogla bih ga spaliti kad pocnem vaditi ves user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.6.2018 11:43:03   
Ana RR
Moj nije kriv, uvek sam ja kriva user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.6.2018 12:18:20   
Maraj

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ljisho, cuti, jos nemam jos ni sudomasinu a zarazices me sa susilicom user posted image


user posted image user posted image
E ja imam sudomasinu user posted image
Al za masinu za susenje nemam mesta user posted image

Inace , iskupio se user posted image svratio malo pre s posla i doneo mi neke bruskete . Sto moje dete kaze "ukusno"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.6.2018 12:21:44   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

E pa imate pravo da budete u temi. Nisu vam kupili ni susilicu ni sudomasinu. Cccc...


Od danas pocinjem sa kukanjem user posted image

Ana, kad sam videla da si pisala u ovoj temi brze-bolje sam otvorila i pomislila - nije valjda i Anu njen muz nesto iznervirao user posted image
A ti se samo nadovezala na komentar user posted image
Mislim da si ti jedina koja se ovde nije upisala i jeno veliko user posted image za to 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.6.2018 12:51:19   
Sanjica26 RR
Ima nas jos dosta koji nismo pisali da nas je muz iznerviraouser posted image Ja iskreno i nema sta da pisem ovde. Nije savrsen naravno, ali neke sitnice koje su me nervirale prestale su da me nerviraju. Imam ih i ja.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.6.2018 12:56:11   
jess021

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moj nije kriv, uvek sam ja kriva user posted image

Ni moj. Ne stavlja nikad ves u masinuuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 11:40:16   
MimaKos
Vec danima me nervira skupljanje carapa po stanu i stvari koje sjine i ostavi gde stigne... stolice u trpezariji pune majci i sorceva.. uz dvoje dece bas mi i on treba da za njim skupljam..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 13:40:22   
mama Jo
user posted image
Joj to i mene bas zna da iznervira. Ja ne znam da li je problem u meni, ali ja tsko imam puno razumevanja za mm 😊
Potpuno ga razumem zasto ostavlja stvari na sve strane, rekla sam mu pre neki dan da proba bar na jednu gomilu da ih izorganizuje. Rekao je da hoce 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 13:43:42   
jess021
Mama Jo, molim te reci mi u cemu je tajna tvog razumevanja za ostavljanje stvari po celom stanu?user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 13:46:13   
MimaKos
I mene zanima, jer mene to izludjuje.. ako nesto mrzim to je to

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 13:54:20   
mama Jo
Razumevanja generalno 😊 a i sto se tice stvari :Pazi, on ujutru ustaje u cik zore da ide na posao i u dnevnoj sobi mora da ostavi stvari koje ce da obuce za posao ujutru - da ne bi nas probudio!
Ispeglane kosulje i majice za 2-3 dana moraju da vise preko krevetica (u kojem beba sad ne spava) da se ne bi izguzvale da ne mlramo bas svaki boziji dan da peglamo.
Uostalom, kad god mu to prebacim, ili kad nam dolaze neki gosti on to sam sredi za 5 minuta, ne idem ja da sklanjam za njim. Mene kad to nervira ja okacim sve na nekoliko ofingera i stavim u ostavu. Sto bih pravila problem

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here