|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
2.7.2018 14:46:40   
MojMiki
Dunja ja uglavnom imam problem da idem u wc sada jos vise....i to uz donat, lan i jogurt, voce.
To sto se tebi desava, hoce i od nervoze, ako ti je osetljiv stomak moze od breskve, jogurta

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
2.7.2018 15:14:29   
Maraj
Dunja kud ces laganiju ishranu od toga sto si ti danas/juce pojela. Ja jaje bez hleba ne bih mogla. A voce plus jogurt, zagarantovano trckanje na wc solju.user posted image
Nego, ja celu ovu trudnocu imam retku stolicu . Po 2-3 dnevno. Najverovatnije od vitamina. A po svemu sudeći-magnezijum

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
2.7.2018 17:52:09   
dunja RR
Ne znam, bukvalno mi tako jednom, dvaput dnevno proradi stomak, odjednom. Juče i danas.
Sada se smirilo, pojela sam i supicu, dva tanjira user posted image sve lagano.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 11:12:21   
dunja RR
Smirilo se juče, tj. nije se ponavljalo, ovo sa stomakom :)

Poslala sam S u vrtić, juče nije išao i urnisao nas, a ja u nekim izveštajima za klijente, ništa nisam stigla. Nama je bio plan da ga povučemo malo pre mora, ali sada ne znam ni da li ćemo ići na more, ništa ne znam...

Sve mogućnosti su otvorene za sada, tako da sam juče cimala agenciju da mi jave za ambulante, bolnice, da znam gde je šta, jer moraću svakako progesteron da primam i ako bude sve ok na UZ, i odemo na more. Drugarica koja je isto primala progesteron posle VTO, i išla na more posle prvog UZ, kaže da domovi zdravlja u Grčkoj daju bes problema injekcije progesterona, čak i bez izveštaja. Nisu mi još ništa javili, sada ću opet da ih zovem.

Onda sam drugaricu u osiguranju cimala za povraćaj novca, ukoliko ne idemo na more, jer imam osiguranje od otkaza putovanja, da sve proverim. još nisam načisto kako ide sve ... ona mi kaže da ću dobiti pare nazad, da ne brinem, jer je ovo mali zinos (za osig. kuću je mali, za mene nije user posted image ) ukoliko ne odemo. A najluđe od svega je što sam juče uplatila letovanje, tj. glavnicu, juče je bio zadnji dan. Da nisam, uplatila otkazali bi aranžman, i onda ne bi ništa izvukla od osiguranja, ukoliko ne idemo, tj. ni depozit, koji nije mali - 40%. Sad će agencija biti u zbunu, ja juče uplatila letovanje, a možda im javim za 10 dana da ne idem user posted image


A komšinica mi kaže juče da je imala identična krvarenja celu prvu trudnoću (i na početku druge), tačno u vreme kada pada ciklus, što je slučaj i kod mene. Meni je krenulo mrljanje na dan ciklusa. Ona čak u toj prvoj trudnoći nije ni kontala da je trudna prvih par meseci, jer je uvek imala mrljanje u vreme ciklusa, i ona je mislila da je to ciklus. Nit je stavljala utrogestan, radila je, šetala je, ne znajuću da je trudna. I bilo je sve ok, mali komšija nam živ, zdrav i prav.


Ja sam juče hodala onako, išla do klinike trolejbusom, i nije mi se uopšte povećalo mrljanje, čak mislim da se juče bilo i smanjilo. Sveže krvi nije bilo, samo braonkasto. I po kući sam spremala ono što sam morala.
Jutros ima mrljanja, videćemo u toku dana.






< Poruku je uredio dunja RR -- 3.7.2018 11:24:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 11:29:47   
dunja RR
A u trolejbusu sam već počela da ujedam, pustite me da sednem, u drugom stanju sam user posted image

P.S. videla sam našu Branki juče iz trole, sa maleckom.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.7.2018 11:30:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 11:34:41   
Maraj

IZVORNA PORUKA: dunja RR

A u trolejbusu sam već počela da ujedam, pustite me da sednem, u drugom stanju sam user posted image



user posted image dunja mi smo šou. I ja kad udjem ko baba neka gledam gde cu sesti. Mada da je prevoz ok ne bi mi ni bio problem da stojim. Ovo sve drndavo, samo gledam gde cu da zviznem u toku voznje il kad zakoci

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 11:35:09   
Ana RR
Suzi, biće to ok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 11:44:24   
gagana83

IZVORNA PORUKA: dunja RR

A u trolejbusu sam već počela da ujedam, pustite me da sednem, u drugom stanju sam user posted image



user posted image user posted image user posted image
Drzimo fige, mora biti sve ok!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 11:44:37   
IvanaSK RR
Suzi, i ja mislim da ce biti sve super user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 11:49:54   
dunja RR
Nešto kontam, ali ne znam da li dobro razmišljam, ona sveža svetla krv, pojavila se kratko, u subotu ujutru, to bi znači da nisam trudna, bio 2-3 dan ciklusa, kada inače najviše lije meni. I onda se od nedelje smanjuje, kao i ciklus, što se smanjuje. Lupam, ali ... liči mi na ovo što mi komšinica reče.
Kao neka pseudo menstruacija.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.7.2018 11:52:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 11:52:20   
IvanaSK RR
Suzi, znam dosta zena sto im je prvih par meseci tako curkalo u vreme kada bi trebale dobiti mens.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 11:53:25   
vonavoj
Branki je opet u Bgu.
Dunja,ja na tvom mestu ne bi isla na more..jedna godina,nista bitno. To je moje misljenje,ne znam, neces biti opustena..da li je voda hladna,da li je toplo,ja bi stalno bila u grcu.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 11:55:48   
dunja RR
Von, ja nemam namere da se kupam. Meni se ide na more da se Sava iskupa, jer je prošle godine bio bolestan i nije se kupao. ja ne planiram uopšte da uđem u vodu. Ako bude ok, ja bih leškarila, čitala, otišla do Hanje, vraćala se u sobu da stavim utro, sve to isto bi radila i u Beogradu.
Jedina razlika je let avionom od 2,5 sata. I što bi u Beogradu čistila i kuvala, a na moru ne bi.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.7.2018 11:56:47 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 11:57:47   
nata11
Dunja nadam se da ce sve biti OK narednih dana pa da odmoris na moru. Nista ti taj let nece uticati. Svakako bolje nego da se vozis kolima do CG.
Zamisli one zene koje rade VTO u Ceskoj. Pa i one moraju putovati nazad autobusom.
Nisam pratila jel cekas UZ ili opet vadis betu?
Ja bas planiram za sledecu vto da promenim i budem aktivnija.

< Poruku je uredio nata11 -- 3.7.2018 11:59:31 >


_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 11:58:44   
Maraj
Ja sam htela da napisem isto sto i von. Al ok ako se ti ok osecas. Ja bibstalno bila istripovana.
I meni zao L nece ove god videti more. Al sta da radimo...planirala ja da bar odemo do banje. Ma kakvi. Jedva izdrzah put do Zlatibora. Danima me sto.ak boleo i to sam bila negde 6 mesec
Ne secam se. Tako da ja odlucih da ne mrdam nigde. Boze zdravlja ici cemo narednih godina. Ove god moze da se brcka i na bazenu sa tatom

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 12:00:43   
dunja RR
Nato, čekam UZ, radila sam betu, ok raste. user posted image

I ja isto mislim za more, let avionom ne utiče na trudnoću, a znam sebe koliko ozbiljno shvatam stanje, od ishrane, i svega ostalog. Mislim da bi se sasvim ok prilagodila svemu na moru. A hotel nam je tik pored plaže, nema puno hodanja, ima hladovine. Pokvasila bih se vodom čisto da se ne pregejem, ali sam svesna da ni bimala hrabrosti da plivam, iako obožavam da plivam.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.7.2018 12:01:40 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 12:02:32   
Maraj
Ma meni let nije problem. Ali cekiranje na aerodromu , transport od do hotela...izmori me najstrasnije

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 12:03:01   
dunja RR
Postoje razne opcije, šta će se iudešavati, ali ako mi dr kaže na UZ, da ne smem na more, neću ići sigurno.
Ako kaže da mogu, idem.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 12:04:22   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Maraj

Ma meni let nije problem. Ali cekiranje na aerodromu , transport od do hotela...izmori me najstrasnije


Ja ću u startu reći predstavniku agencije da sam trudna i da idem preko reda. (ako bude trudnoća ok, i odemo na more). I sešću negde dok svi završe.
A hotel nam je blizu aerodroma, i prvi smo na iskcravanju, i posle poslednji na povratku, pa nemam puno u transferu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.7.2018 12:05:53 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 12:07:30   
Maraj
E pa super user posted image
Mislim da je sve u glavi. Ako si ti ok i smatras da je ok da ides ttrba da ides.
Ja sam sva u grcu tako da je meni bolje da ne idem user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 12:13:04   
Maslacak15
Ma mozes i da se kupas Dunja pobogu....kakve to veze ima. Da to Tako funkcise nikad niko nebi ostao trudan. Mnoge zene Ni neznaju da Su trudne do 6-7 nedelje i duze.
Ja Sam proslog Aprila imala missed. Grozno iskustvo. 18. Jula uradila Novi Testni uuser posted image gledala. 21.07. Sam sela U Auto na relaciji Berlin hrvatska-1400 km. Tamo se najnormalnije kupala i suncala. Otisla za BG , opet 700 km bila tamonjos nedelju Dana i. Nazad za Berlin opet 1300 km. I nikom nista. Sve super. Osim povracanja druge nedelje odmora Ali to je drugi padez. Bila Sam naravno prestrasena zbog prethodnog iskustva Ali Mi Nije Palo na pamet da se ne kupam. Ako je OK je OK je i mozes najnormalnije da se ponasas minus Droge i alkohol.user posted image Ako nije mozes da dubis na glavi i nabavis 20 doktora dzaba. Ja U to duboko verujem.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 3.7.2018 12:14:27 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 12:13:22   
dunja RR
Ja sam u prošloj trudnoći bila mega aktivna. Od posla pa do kompletnog renoviranja stana u 8. mesecu, sve sam sama izorganizovala i sredila, očistila
Nekako valjda i zbog toga moj mozak očekuje da mogu da budem aktivna.
Znam, znam, nije ista trudnoća, krvarim, i sve, i slušaću ja doktora svakako. Mirovaću ako on kaže da treba.
Ne znam ni da li je trudnoća ok, ništa ne znam do tog UZ.
Ali prebiram sve opcije po glavi.

Ja sam znala da postoji mogućnost da uspe VTO, zato sam izabrala ovo mesto i hotel, baš zato što mislim da je skroz ok i za trudnicu.
I Goca i endokrinolog su mi rekle da idem na more. Naravno sada krvarenje menja sve, ali čekam UZ.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.7.2018 12:14:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 12:14:13   
dunja RR
Moj čovek user posted image

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Ma mozes i da se kupas Dunja pobogu....kakve to veze ima. Da to Tako funkcise nikad niko nebi ostao trudan. Mnoge zene Ni neznaju da Su trudne do 6-7 nedelje i duze.
Ja Sam proslog Aprila imala missed. Grozno iskustvo. 18. Jula uradila Novi Testni uuser posted image gledala. 21.07. Sam sela U Auto na relaciji Berlin hrvatska-1400 km. Tamo se najnormalnije kupala i suncala. Otisla za BG , opet 700 km bila tamonjos nedelju Dana i. Nazad za Berlin opet 1300 km. I nikom nista. Sve super. Osim povracanja druge nedelje odmora Ali to je drugi padez. Bila Sam naravno prestrasena zbog prethodnog iskustva Ali Mi Nije Palo na pamet da se ne kupam. Ako je OK je OK je i mozes najnormalnije da se ponasas minus Droge i alkohol.user posted image Akoje mozes da dubis na glavi i nabavis 20 doktora dzaba. Ja U to duboko verujem.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 12:25:31   
dunja RR
Meni je stalno u glavi, dr Bilja, koja mi je radila VTO sa Savom.
Stalno je ponavljala, i stalno i stalno. Ponašaj se normalno, kreći se što više. Neću da te vidim da ležiš. Hodaj, hodaj, hodaj.

Gledaj bre Holanđanke, one posle VTO sednu na bajs i odvezu se kući par kilometara kući. I imaju najveću uspešnost. I posle u trudnoći ne silaze sa bajsa.
Te njene reči su mi uvek u glavi user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.7.2018 12:27:46 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.7.2018 12:41:31   
IvanaSK RR
Cuj nju, nece da se kupa user posted image pa ne trebas da plivas kilometre, udjes malo, brckas se, otplivas i nazad na citanje.
Razumem da se ne pliva u bazenu, al u moru bre samo napred. Naravno, ako doktor da zeleno svetlo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PITAJTE DOKTORA NA RINGERAJI
Dr Jelena Todorović, stručnjak u oblasti interne medicine, izaćiće u susret svim Ringerajinim korisnicima koji imaju nek...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here