|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 10:15:28   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Rosita, drzim pesnice da se sredilouser posted image
Mi smo jutros umesto za Novi Sad otisli kod lekara. Maca ima pocetni bronhitis. Dobismo inhalacije i Hemomicin. Ona je krenula malo da slinavi pre dva dana, ali nista mnogo. Nocas krenuo onaj uzasan, jutros jos gore i temp. Zbog kaslja sam je i odvela, nikada nije tako kasljala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 13:11:31   
Milena18
Dobar dan!
Ivana, ljubi Macu, neka brzo ozdravi!
M je juče dva puta povratila i imala retke stolice, ali danas je sve u redu. Možda se prejela onog slanog keksa koji smo pravile, prilično je mastan bio, a ona navalila.
Mariya, držim fige da ti produže bolovanje. I ja sutra šijem suknjicu za M, išle smo danas da kupimo materijal. Hoće onu što se vrti 😁
Kod nas uopšte nema snega. A strina mi poslala sliku, kod njih u Kikindi je toliko napadao da su već napravili Sneška, ili što bi M rekla, Sneškovića Belog ☺

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 14:26:48   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Rosi i ja se nadam pu pu... 
Mi se brzinski vratile. Nemam reci glavni putevi i putevi kuda saobracaju autobusi su relativno dobro ocisceni. Isla sam 50km/h skoro celim putem. Najgore je naravno u nasoj ulici srecom blizu smo glavnog puta pa nije velika deonica. D odusevljena. Ja strpala batketa vodila ga napolje. Nahranila ga i uspavala. Eno i tatica spava umorio se 😂 rucak je u rerni. Kasnimo danas malo al Boze moj sto mora uvek u 14h.  Sve u svemu divan dan

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 14:32:01   
Dragce86
Ivana RR, zelim kcerkici da brzo ozdravi! Sa tim uzasnim kasljem je i moja Vika imala muke cele prosle nedelje i puls temp. Zavsila na inhalacijama i kapima za nos i surupu za kasalj, sad nea temp. ali jos produktivno kaslje, nadam se da ce ovo proci bez antibiotika. Od 32 dece u vrticu krajem prosle nedelje je islo samo 5, ostalo sve bolesno, uzas :( Moraju nam ozdraviti do Deda Mraz druzenja :D

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 15:30:40   
emicaa
Ivana ljubim macu 😘
Mi smo okitili jelkicu,slikacu je posle pa postaviti u temu.
Ja sam u apoteci kupila novu lijekova,da vidim hoce li ovo pomoci.Napravila cak i caj da popijem 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 16:42:33   
pari
Ivana, kako je devojčica? 

Vidim da ste se lepo provele u NS 😊 i nama je bilo lepo kod mm na deda mrazu, imali su lepu predstavu, fina hrana bila, pokloni... Moj tata i brat izašli malo sa M napolje, a uskoro će kod tate.

Nismo još nikakav dogovor postigli niti ćemo nažalost, neko drugi će odlučiti umesto nas nažalost... Biće nadam se sve u redu i onako kako mora...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 16:59:56   
IvanaSK RR
Devojcica spava. Sad sam je inhalirala. Temperatura 37.6. Kaslje i dalje.
Milena kod nas snega ima koliko hoces. Mislim da ga ovoliko nije bilo za celu proslu zimuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 17:02:46   
Maraj
Rosi user posted image pa da l je moguce! Sto kazu, u svakom zlu ima nesto dobro. Pa eto i u tom padu...
Ivana , da ozdravi maca sto pre...

S i ja kod mojih. Pravili kolace za slavu. Padoh s nogu....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 17:12:05   
Rosita
Ivana, e bre, jos je mala pa cesto bolesna :(. Da sto pre prodje!
Maraj, izgleda da se tad rasplakao puno i da je probio membranu! Bar se nadam! 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 19:42:42   
Misha i Ljisha
Aaa kof mog batketa njakatora nista i nikakve membrane nisu zapusene. Suze lije od prvog dana😂 Rosi trebala si dete koji  put pustiti da njace, ccc ti si neka savrsena mama. Dete ti nije plakalo do sad heheh... 
Ja trebala da imam cas ali je doslo dk nekog nesporazuma. Mama od te devojcice cini  mi se pije. Tj nije mi se ucinilp bila je pijana kad je dosla po nju kolima. Mm ozisao po D na rodj. Imala sam neku potkosulju i carape sa sve etiketom i neotpakovanu slagalicu i svesku. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 19:46:34   
Sanjica26 RR
Ja da se javim da jos nisam stiglauser posted image
Napolju je bas jezivo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 19:59:54   
mama Jo
Joj Sanjice, pa gde si sada? Koliko jos imas do kuce?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 20:07:51   
Maraj
Joj sanjice....
Pa za to plakanje...ne znam sta bih vam rekla. Meni su rekli da novirodjencad nema suze. Tj da bebe placu bez suza. Sto je laz!
Secate se da je S primala antibiotik kroz braunilu u porodilistu. Bas su je izmrcvarili. Menjali joj mesta braunili. Najgore je bio dam kada smo trebale kuci da podjemo....braunilu je imala na poglaktici ali je problem bio sto su je pricvrstili sa trakom debljine 5-6cm. Oni su meni nju vratili okupanu od suza. I dalje je plakala...tako su jako potegli da skinu tu traku. Ruka joj je sva crvena bila. I sad na slikama iz porodilista se vidi kako joj je ruka crvena. Tako da nije tacno da bebe nemaju suze..
Inace ja uspavljujem S
Poblesavila i ona... skapirala kako sa ledja da se okrene na stomak. Evo je , kako je spustim na ledja odmah se okrene . Al ne zna jos kako da se vrati na ledja. Ne smem je sekund ostaviti ...samonse vrti

< Poruku je uredio Maraj -- 15.12.2018 20:10:37 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 20:20:29   
Sanjica26 RR
Evo upravo sam usla u kucu. Pisem posle. Idem da popijem caj sto mi je muz skuvao i veceru sto nam je spremio.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 20:55:05   
Ana RR
Sanjice, ipak si išla u NS user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 20:56:07   
Super mama 92
Mozete li da podelite sa mnom kako vi uspavljujete vase bebe? Ima li neka fora 😆 posto me ledja ubise ljuljajuci.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 21:06:01   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Super mama 92

Mozete li da podelite sa mnom kako vi uspavljujete vase bebe? Ima li neka fora 😆 posto me ledja ubise ljuljajuci.

Evo jedne od tema
Klik
Koristite Pretrazivac.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Super mama 92)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
15.12.2018 23:08:53   
emicaa
Mom srecku je trebao citav sat i 10 minuta da se uspava.
Dora ima povisenu temperaturu,pred spavanje bila 37.9. Ako se i malac razboli ubicu se,to je dijete uzasno kad je bolesno.Kad mu dajem sirup dere se kao da mu kozu gulim.Ako mu hocu kapi u nos oci bi mi izvadio.
Ako se ne budem javljala narednih dana znajte da sam negdje sama na pustom ostrvu 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 6:06:28   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja se sad kupala sinoc nisam imala snage. A deran evo vec nesto prica. Eh kad bi me cas_tio spavanjem bar do pola 7. Vidim gore ne zavrsih sta htedh reci.
Nisam isla u soping po poklon jurila sam kuci posle deke. A i komplikacija stati negde da se kupe igracke pa sam improvizovala poklon od toga sta sam imala neotpakovano kuci. I sad se mislim. Ta mala smizla garant nece biti srecna sa poklonom i nadam se da mi nece dirati D u ponedeljak u vrticu zbog poklona. To je ona mala sto laze i krade 😂 i da napomenem nisam se prevarila u vezi njenog karaktera hahha..nadam se samo da se varam sad u vezi ovog. No to cemo videti sutra

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 7:52:28   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Cekam da se moje probude i odosmo na sluzbu. Oni su se po snegu izigrale sa ocem.
A meni je sad mobilni krenuo da se kvari. Izgleda se sinoc pokvasio od snega. Svakako mi istice garancija i menjam ga. Sad samo da mi mm izabere dobar, a da nije skup. Sad cu u temu.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 8:07:21   
vocicana
Dobro jutro devojke.
Vidim malisani bolesni, ja cekam samo moj da krene sada, cim krenemo u vrtic, krece zurka.
No...
Emice ljubi ih, neka svima bude dobro sto pre.
Ja sam popila jedan kafucino, pa da radimo sada.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 9:29:02   
pari
Emice,kako su deca?

Ja ću poludeti od ovih noćnih buđenja, na sat i po...užas...

Sad spremamo stvari...i tako ćemo svaki dan sledeće dve nedelje dok ne krenemo

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 9:46:01   
mama Jo
Dobro jutro svima...
I moja beba nocas me urnisala, prethodnu noc je celu prespavala, prvi put se probudila u pola 7 i malo siknula i opet do 8, a nocaaaas.... joj, evo nemam snage ni za sta.
Sad cemo da idemo da kupimo sanke i na sneg sa J, ja cu oko rucka, i tako, standardno nedeljom.

Pisah slabo prethodnih dana pa nisam bas ispratila... pari, vi putujete u Ameriku?
Ljisho, sta bi sa onim tvojim poslom sto nije od kuce nego treba da ides na posao user posted image jesi pocela sa tim?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 9:47:45   
jess021
Jutro, mi smo se naspavali. Sad cemo da se spremamo pa na sneg.
Ja posle rucak, sto kaze Mama Jo, klasika nedeljom. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 9:49:01   
Maraj
Jutro...
Moji doruckuju, ja uspavljujem S....
L opet poceo da slinavi i kaslje. Najgore mi zbog S.... sunic sam je merila. I ona izgubila na kilazi nakon stomacnog virusa....
Emice, nece se valjda razboleti....kako si ti, jel bar tebe proslo

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here